Як дивитися Netflix США в Індії за допомогою VPN

Як дивитися Netflix США в Індії


Netflix має близько 5 мільйонів підписників в Індії, але країна отримала лише частину тієї ж бібліотеки шоу та фільмів порівняно зі США. Ця розбіжність зводиться до ліцензійних угод, але є спосіб подолати ці обмеження. Для передачі Netflix США в Індію, спочатку потрібно підключитися до віртуальної приватної мережі (VPN).

VPN шифрують увесь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і спрямовують його через посередницький сервер на ваш вибір. Якщо ви виберете сервер у Сполучених Штатах, ваша індійська IP-адреса буде переключена на одну із США.

Хоча це виглядає як прямолінійний підхід, слід зазначити, що Netflix використовує складні фільтри та алгоритми виявлення VPN. Таким чином, не всі VPN вирішують завдання розблокувати Netflix USA в Індії. Окремі достоїнства кожного постачальника ми обговорюємо нижче, але ось короткий знімок шести найкращих VPN, щоб подивитися Netflix США в Індії.

Найкращі VPN для перегляду Netflix США в Індії

 1. ExpressVPN: Наш перший вибір для передачі Netflix з Індії. Розгортає нерозбірливе шифрування та швидкі сервери, щоб потокове передавання показувало вітер. Добре розроблені програми та привітна підтримка клієнтів.
 2. NordVPN: Чудово підходить для користувачів з бюджетом. Великі швидкості, велика кількість серверів у США та можливість обходити алгоритми виявлення Netflix.
 3. CyberGhost: Високі швидкості, вражаючі функції безпеки та послідовна здатність запобігати гео обмеженням потокового носія.
 4. IPVanish: Розширені функції шифрування та маскування в поєднанні з великою швидкістю. Хороший претендент на доступ до Netflix.
 5. Surfshark: Необмежена кількість одночасних з’єднань, швидкої швидкості та зростаючої серверної мережі.
 6. PrivateVPN: Найвідоміший своїми можливостями потокового та розблокування. Доведено, щоб розблокувати Netflix та інші сервіси.

Як розблокувати Netflix USA з Індії за допомогою VPN

Виконайте наступні дії, щоб налаштувати VPN, щоб ви могли переглядати американські Netflix в Індії:

 1. Зареєструйтеся та зареєструйтесь у одного з провайдерів, які ми рекомендуємо у цій статті (наш найкращий вибір – ExpressVPN).
 2. Після того, як формальності оплати не вдасться, перейдіть до завантаження та встановлення програми VPN на бажаний пристрій.
 3. Перезавантажте пристрій після встановлення програми.
 4. Відкрийте додаток VPN та виберіть сервер Netflix. Зауважте, що з деякими VPN не всі сервери США зможуть розблокувати Netflix. Будь-ласка, проконсультуйтеся зі службою підтримки або перевірте веб-сайт обраного провайдера, якщо у вас є проблеми.
 5. Дочекайтеся встановлення з’єднання.
 6. Вітаємо! Просто перейдіть до Netflix і починайте перегляд.

Не кожна VPN вирішує завдання надійно розблокувати Netflix за кордоном. Ми підготували наш список найкращих VPN для передачі Netflix США після критичної оцінки їх за такими критеріями:

Критерії вибору найкращих VPN 

 1. Можливість розблокувати Netflix США та інші потокові послуги
 2. Забезпечує постійні швидкості для безперебійного потоку (без буферизації)
 3. Використовує покращені протоколи шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося прихованим
 4. Забезпечує дружню та ефективну підтримку клієнтів
 5. Дозволяє повернути гроші
 6. Включає забезпечення одночасного з’єднання

Найкращі VPN для перегляду Netflix США в Індії

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має кілька локацій на серверах у Сполучених Штатах і доведено, що вони розблокують Netflix США, Канаду, Великобританію та інші. Його оптимізовані сервери та покращені протоколи шифрування – це майже гарантія стабільного зв’язку з майже ідеальним записом часу роботи.

Важливо констатувати, що ExpressVPN працює з серверами, орієнтованими на Netflix в США. Тому найкраще спочатку проконсультуватися з представником служби підтримки. Вони доступні цілодобово та під рукою, щоб допомогти з будь-якими запитами. Окрім Netflix, ExpressVPN може ввімкнути локально-агностичну трансляцію Hulu, BBC iPlayer та Prime Video. Його добре розроблені, мінімалістичні програми допоможуть вам передати трансляцію за лічені хвилини.

Параметри безпеки включають 256-бітне шифрування, ідеальну таємницю вперед, захист від витоку та комутатор в Інтернеті. Цей постачальник не зберігає детальних журналів користувачів, включаючи IP-адреси.

Ви знайдете додатки для Windows, MacOS, iOS, Android та Linux. Один обліковий запис дозволяє одночасно підключатись п’ять пристроїв.

Плюси:

 • Досить швидко для відтворення HD-відео без буферизації
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • Працює на всіх основних настільних і мобільних платформах

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі інші постачальники

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ НАС NETFLIX В ІНДІЇ: ExpressVPN – наш вибір №1 через його ефективність, швидкість та відданість обслуговуванню клієнтів. Він працює з декількома серверами, оптимізованими для Netflix, і забезпечує надійну роботу користувачів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує широку глобальну мережу з понад 5000 серверів з великою кількістю серверів, оптимізованих Netflix в США. На його сайті перераховані сервери для безпечного перегляду Netflix, а також додаткові кроки щодо усунення несправностей, якщо ви стикаєтеся з проблемами. Крім того, його цілодобова підтримка клієнтів надасть допомогу, якщо у вас виникнуть проблеми.

За винятком Netflix, Доведено, що NordVPN розблокує Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer, тому ви також охоплені багатьма іншими потоковими послугами..

Цей постачальник добре обладнаний для захисту вашого цифрового сліду. Він використовує 256-бітне шифрування AES, перемикач в Інтернеті і автоматичний захист Wi-Fi. Він не зберігає ідентифікаційних журналів або даних користувачів будь-якого характеру для збільшення параметрів конфіденційності.

Один обліковий запис дозволяє одночасно підключати шість пристроїв, і програми доступні для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android.

Плюси:

 • 256-бітове шифрування військового рівня для великої конфіденційності
 • Найкращий бюджетний VPN для торрентінгу та потокової передачі
 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті

Мінуси:

 • Підключення через настільний додаток може бути повільним

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ: NordVPN доступний на вражаючому рівні цін і не скупиться на будь-які функції конфіденційності та безпеки. Ви впевнені в стабільному з’єднанні для передачі Netflix США в Індію. Спробуйте це з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має 947 серверів у США, тож ви обов’язково знайдете швидке стабільне з’єднання для доступу до Netflix в Індії. Ця служба VPN може також розблокувати багато інших потокових платформ, включаючи інші бібліотеки Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Особливості безпеки включають 256-бітове шифрування AES за протоколом OpenVPN, перемикач вбивства в Інтернеті та захист від витоків DNS та IPv6. Засоби блокування реклами та захист від зловмисного програмного забезпечення.

Швидкість руху – це один із найшвидших тестів, які ми протестували. Плюс цей постачальник пропонує необмежену пропускну здатність і трафік, тому ви не будете зазнавати жодних обмежень даних. Якщо у вас виникнуть проблеми, допоможе вам його підтримка в чаті 24/7 в реальному часі.

Додатки включені для всіх основних платформ – Android, iOS, MacOS та Windows. Один обліковий запис дозволяє одночасно підключати сім пристроїв.

Плюси:

 • Потокове відео HD безперебійно
 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Не зберігає журналів
 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували

Мінуси:

 • Відсутність параметрів конфігурації розчарує користувачів живлення

SPEEDY VPN: CyberGhost призначений для новачків у світі VPN. Його швидкісні швидкості та шифрування верхнього рівня добре підходять для Netflix. Спробуйте це з 45-денною гарантією повернення грошей.

Подивіться наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish набирає бали за свою чудову конфіденційність та функції ухилення від місця. Він відмовляється зберігати будь-які журнали користувачів, включаючи метадані, і особисто управляє всіма серверами в своїй мережі. Вона включає в себе військове шифрування, ідеальну таємницю вперед, перемикач в Інтернеті та захист від витоків DNS та IPv6.

На момент написання заявки IPVanish пропонує понад 600 серверів у США, що дає вам стабільну можливість передавати Netflix. Підтримка клієнтів може бути дещо незграбною, але може допомогти у пошуку відповідного сервера. Швидкість швидкості, і один рахунок дозволяє здійснювати 10 одночасних підключень.

Додатки доступні для всіх основних платформ, включаючи Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Не веде жодного журналу
 • Розблокує Netflix US
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті

Мінуси:

 • Не пропонує розширень веб-переглядача

НАДЗВИЧАЙНА ЗБІРНІСТЬ: IPVanish включає в себе стійку технологію ухилення від розташування без шкоди для швидкості. Спробуйте це з 7-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark не вимагає підключення до сервера США, щоб розблокувати Netflix. Його веб-сайт стверджує, що ви можете підключитися до будь-якого сервера, найближчого до вашого фактичного географічного місця розташування, і все ще зможете передавати американську версію. Це можливо завдяки функції SmartDNS, проте для кращої швидкості краще підключитися до американського сервера. Маючи понад 850 серверів по всьому світу та безліч локацій у США, є безліч варіантів передачі улюбленого вмісту.

Загалом Surfshark розблокує 11 версій Netflix, включаючи США, Францію, Японію, Італію, Австралію тощо. Крім того, він також може допомогти вам отримати доступ до інших платформ, таких як Hulu, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Весь трафік захищений 256-бітним шифруванням AES разом із ідеальною секретністю вперед, перемикачем доступу до Інтернету та захистом від витоків IPv6, DNS та WebRTC. Його швидкість швидка, а потокове – це затримка, яка не відстає.

На момент написання повідомлення є пропозиція підключити необмежену кількість пристроїв до одного облікового запису. Це чудова новина для людей, які бажають поділитися планом із друзями та родиною.

Додатки включені для iOS, Windows, MacOS та Android.

Плюси:

 • Безлімітні пристрої
 • Вбийте перемикач на всіх платформах
 • Розблокує Netflix, Hulu та BBC iPlayer

Мінуси:

 • Мережа сервера менше, ніж у більшості інших VPN

VERSATILE: Surfshark забезпечує чіткий VPN-досвід із вражаючими можливостями розблокування та швидкою швидкістю. Спробуйте це з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує Netflix USTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має меншу кількість серверів, ніж інші провайдери в цьому списку, але він робить свою роботу дуже добре. У ньому перераховано три місця розташування серверів у США, оптимізовані для обходу обмежень Netflix, а також інші в Канаді, Великобританії, Франції, Японії та Данії, які можуть розблокувати бібліотеки Netflix для цих країн..

Крім того, PrivateVPN може допомогти розблокувати Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Його програми зручні для користувачів, і швидкість дуже швидка. PrivateVPN не зберігає журнали користувачів будь-якого характеру, тому ви охоплені з точки зору приватності.

Цей постачальник використовує 256-бітне шифрування AES разом із ідеальною секретною форматкою вперед, захистом від витоку DNS, IPv6 та WebRTC та перемикачем доступу до Інтернету для програми Windows.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Один обліковий запис дозволяє підключити до шести пристроїв одночасно.

Плюси:

 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Не веде жодного журналу
 • Конфіденційність та безпека є найвищим рівнем

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Живий чат не є цілодобовим

ВЕЛИКИЙ ДЛЯ СТРАЙМИНГУ: PrivateVPN – це надійний виконавець, коли мова йде про геомедичні носії інформації. Плюс його дружня підтримка клієнтів забезпечує перевагу. Спробуйте це з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для передачі Netflix США в Індію?

Ми не рекомендуємо використовувати безкоштовну VPN для трансляції Netflix США. Ось кілька причин, чому:

Стандарти безпеки та конфіденційності Subpar

Безкоштовні VPN не займаються розробкою найпростіших протоколів шифрування, а отже, не є добре обладнаними для ухилення від складних фільтрів виявлення, розгорнутих Netflix. Можливо, ви зможете знайти безкоштовну VPN, яка має параметри для американського сервера, але це не гарантовано потоковою передачею Netflix будь-якими способами.

Що ще гірше, багато безкоштовних VPN відстежують дані користувачів, які продаються стороннім рекламодавцям. Це всупереч цілі VPN, які служать в першу чергу. Дослідження безкоштовних програм VPN у 2016 році в магазині додатків для Android виявило, що 38% з них містили зловмисне програмне забезпечення певного характеру, а 87% не рухали трафік через зашифрований тунель, який вони стверджували, що він створив..

Відсутність підтримки клієнтів

Як ми вже відзначили у рекомендованих VPN, підтримка клієнтів може змінити важливу роль у виборі правильного сервера для Netflix, а також у вирішенні проблем, якщо у вас виникнуть проблеми. Безкоштовні VPN не мають спеціалізованих порталів підтримки клієнтів і не будуть готові вирішувати термінові запити. Це розбавить ваш загальний досвід.

Низькі швидкості та серверні мережі

Немає такого поняття, як безкоштовний обід. Якщо ви збираєтесь використовувати VPN, не платячи за нього, тоді очікуйте обмеженої швидкості, вибору лише декількох серверів та зачекайте часу підключення протягом години пік. Це стоїть на відміну від того, що пропонують платні VPN – послідовна та безпроблемна трансляція Netflix.

Підсумовуючи це, не ваші інтереси порушувати конфіденційність та безпеку в Інтернеті, вибравши безкоштовну VPN.

Дивись також: Найшвидші VPN

Не можете отримати доступ до Netflix за допомогою VPN? Спробуйте ці рішення

Якщо це так, то спробуйте виконати наступні дії:

 1. Спочатку зверніться до служби підтримки клієнтів VPN і перевірте, чи оптимізовано сервер, до якого ви підключені, для Netflix.
 2. Перейдіть до всіх облікових записів Google, у тому числі в браузері Chrome. Google кешує IP-адреси, і, можливо, саме тому вам не дозволяють отримати доступ до Netflix.
 3. Вимкніть GPS свого пристрою та будь-які інші послуги на основі місцезнаходження. Очистити файли cookie браузера, кеш-пам’ять та тимчасові файли.
 4. Вимкнути IPv6. Це в основному для користувачів Windows 10, але це може спричинити проблеми в інших операційних системах.
 5. Очистіть кеш DNS. Для цього в Windows відкрийте командний рядок в режимі адміністратора та введіть команду: ipconfig / flushdns
 6. Змініть часовий пояс свого пристрою таким чином, щоб він відповідав американському серверу, до якого ви підключені.
 7. Від’єднайтеся від програми VPN та закрийте її. Перезавантажте свій пристрій та підключіться до оптимізованого сервера Netflix, щоб отримати іншу IP-адресу.

Чому Netflix має різні бібліотеки вмісту?

Netflix не виробляє весь вміст у своїх бібліотеках. Переважна більшість його походить від сторонніх виробничих будинків, таких як Paramount і Fox. Як такий, він лише узгоджує права для конкретних країн. Це тому, що зазначені виробничі будинки часто можуть продавати права більшості хостинг-провайдерів в окремих місцях. Хоча Netflix заявив, що хотіли б показувати одну і ту ж бібліотеку вмісту в кожній країні, в якій вона працює, це не буде реальністю, доки вона не має більшого контролю над усіма шоу та фільмами на платформі.

Наприклад, його оригінальні постановки, такі як Stranger Things і Sacred Games, не мають однакових обмежень і доступні для трансляції в усьому світі..

Netflix відстежує IP-адресу вашого пристрою, щоб визначити, звідки ви надсилаєте потокове повідомлення. IP-адреса – це унікальний рядок номерів, який вам присвоїв ваш Інтернет-постачальник послуг. Це допомагає хост-сайтам і програмам зблизити ваше місцезнаходження. Тож якщо ви ввійдете в Індію в Індії, вам призначена локальна IP-адреса. Netflix використовує цю інформацію для відображення контенту, характерного для кожної країни.

Ось чому важливо використовувати VPN, щоб придумати фактичне місцеположення. Якщо ви підключитесь до VPN-сервера в США, виявиться, що ви фізично перебуваєте у Сполучених Штатах, і локальна бібліотека стане доступною. Зауважте, що не має значення, чи ваш обліковий запис був зареєстрований в Індії.

Пов’язані: Як змінити країну Netflix

У випадку, якщо Netflix виявить використання VPN, вам, можливо, буде спалахнуто таке повідомлення про помилку:

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Не хвилюйтесь, VPN абсолютно законні в Індії та в більшості інших частин світу. Ви не потрапите в чорний список від Netflix за спробу входу з ним.

Пов’язані: Кращий VPN для Індії

зображення зображення: Вікіпедія карта США CC BY-SA 3.0 “Індія” Superbenjamin CC BY-SA 3.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map