Як дивитися Netflix США чи Великобританію з Ірландії у 2020 році

netflix Ірландія Великобританія

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN шифрує ваше інтернет-з’єднання та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер в іншому місці. Підключившись до VPN-сервера у Великобританії чи США, ви можете отримати доступ до повних каталогів Netflix цих країн.

Однак не будь-яка VPN розблокує Netflix США та Великобританію. Netflix активно блокує з’єднання з відомих VPN-серверів. Лише кілька постачальників можуть успішно і надійно обійти чорний список Netflix і надати вам доступ до бібліотеки відео інших країн.

Ця публікація детально розглядає кожну з VPN, що склали цей список, але якщо ви ще не встигли прочитати цілий предмет, ось наш найкращий вибір:

 1. ExpressVPN Наш перший вибір! Робота над розблокуванням бібліотек Великобританії та США Netflix є короткою. Супер швидкі сервери створюють чудовий потоковий досвід з будь-якого місця. Включає 30-денну гарантію повернення грошей при нових реєстраціях.
 2. CyberGhost Найкращий вибір бюджету. Універсальний VPN, що пропонує хороше співвідношення ціни та якості, швидкі сервери та 45-денну гарантію повернення грошей.
 3. NordVPN Масова глобальна мережа серверів, включаючи досить багато у Великобританії та США, які розблокують Netflix. Гідна швидкість і міцна безпека.
 4. PrivateVPN Швидка мережа розблокує майже всі регіональні бібліотеки Netflix. Безпечний і приватний, як випливає з назви.
 5. Сховай мою дупу Можливості Netflix допомогли скласти цей список, але якщо вам потрібна конфіденційність для завантаження чи торрентінгу, подивіться в інше місце.
 6. БезпечнішийVPN Розблокує Netflix США та Великобританію, а також безліч інших популярних потокових сервісів. Чудово підходить для початківців, але не має деяких вдосконалених функцій.

Критерії вибору VPN для США та Великобританії Netflix

Ми підготували наш список найкращих VPN для Ірландії для розблокування Netflix США чи Великобританії на основі таких критеріїв:

 • Може розблокувати Netflix США та / або Великобританію, а також інші потокові послуги
 • Забезпечує швидкі та надійні швидкості для високоякісного, безперебійного потоку
 • Використовує сильну безпеку і не зберігає журналів
 • Забезпечує оперативну, грамотну підтримку клієнтів
 • Пропонує гарантію повернення грошей

Найкращі VPN для Ірландії для розблокування Netflix США та Великобританії

Ось наш список найкращих VPN Netflix для Ірландії:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує США & Великобританія NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN надійно розблокує американські та британські версії Netflix з будь-якої точки світу, а також Netflix Canada, Amazon Prime Video, HBO, Sky Go та BBC iPlayer. Щоб дізнатися, які сервери можуть розблокувати Netflix з-за кордону, перейдіть на веб-сайт і заведіть швидкий чат із Цілодобова підтримка. Вони підкажуть вам, до якого сервера підключитися, та нададуть додаткове усунення несправностей, якщо ви застряжете.

Якщо у вас є пристрій, який не підтримує VPN, наприклад ігрову консоль, Apple TV, Chromecast або Roku, ExpressVPN все ще охоплює вас. Якщо ви просто хочете розблокувати геоблокований потоковий сайт, ви можете скористатися цим MediaStreamer розумна служба DNS, проксі-сервер DNS, включений до кожної підписки на ExpressVPN. Це працює на пристроях, які дозволяють змінювати налаштування DNS, але не підтримують VPN. Як варіант, ExpressVPN робить власну прошивку маршрутизатора що ви можете встановити самостійно або придбати попередньо встановлений на маршрутизаторі wifi. Це дає змогу підключити всі пристрої вашого будинку до однієї Wi-Fi мережі, захищеної VPN.

ExpressVPN використовує найсучаснішу безпеку в грі з 256-бітним шифруванням, ідеальною таємницею вперед, захистом від витоку та перемикачем на знищення. Він не містить ідентифікаційних журналів і є одним з найшвидших VPN, які ми протестували.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Fire TV та деяких маршрутизаторів Wi-Fi.

Плюси:

 • Розблокує різноманітний вміст, включаючи США & Бібліотеки Netflix Великобританії
 • Швидкість сервера чудово підходить для потокової передачі HD та швидкого завантаження
 • За замовчуванням є функції шифрування на високому рівні, безпеки та конфіденційності
 • Прості у використанні програми для більшості платформ
 • 24/7 підтримка клієнтів у прямому ефірі

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші послуги

Найкращий VPN для нас & Великобританія Netflix в Ірландії: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Швидко стає улюбленим для користувачів Netflix завдяки своїй величезній мережі серверів, яка точно налаштована на швидкісне з’єднання. Зручні програми для всіх операційних систем. Добре працює з усіма основними потоковими службами, включаючи Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer та SkyGo. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost розблокує Netflix US, але також дозволяє переглядати британські, французькі та німецькі бібліотеки з-за кордону. Крім того, додатки вказують, які саме сервери працюють, тому не потрібно покладатися на спроби та помилки. Це щастило; Маючи понад 5 700 серверів у 90 країнах, це займе певний час. Цей сервіс також розблоковує такі платформи, як Amazon Prime Video і Sling TV, тому обмежень щодо того, що ви зможете переглядати, є дуже мало.

Це одна з найшвидших VPN, яку ми перевірили, і більш ніж здатна передавати вміст HD або 4K без будь-якого помітного буферизації або затримки. Це забезпечує ваш трафік за допомогою 256-бітного шифрування, перемикача захисту та захисту від витоків DNS, WebRTC та IPv6. CyberGhost не реєструє жодних даних, які могли б вас ідентифікувати.

Цей провайдер дозволяє вам підключати до семи пристроїв одночасно, а за допомогою додатків для Android, iOS, Windows, Linux та MacOS ви можете вільно передавати все, що завгодно, куди завгодно..

Плюси:

 • Розблокує кілька бібліотек Netflix за кордоном
 • Надійні, швидкісні з’єднання
 • Не зберігає журнали
 • Сильні дані щодо безпеки

Мінуси:

 • Може бути недостатньо настроюваним для досвідчених користувачів

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN: CyberGhost – це один із найшвидших VPN, але також є одним із найбільш безпечних. Завдяки високо доступній ціні, політиці без реєстрації та великій гарантії повернення грошей на 45 днів ідеально підходить для тих, хто хоче дивитися Netflix США за кордоном.

Для отримання додаткової інформації подивіться наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує США & Великобританія NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN розблокує Netflix у кількох країнах, включаючи США, Великобританію, Індію, Нідерланди, Іспанію та Францію. Цей провайдер підтримує оновлений список серверів, які можуть розблокувати Netflix на своєму веб-сайті база знань, або ви можете запитати жива підтримка клієнтів агент направити вас на відповідний сервер. NordVPN також розблокує Sky Go, BBC iPlayer, Amazon Prime Video та Hulu.

Не кожен сервер пропонує велику швидкість, але мережа NordVPN з понад 5100 серверів по всьому світу означає, що швидкий завжди доступний. З’єднання забезпечені шифруванням військового рівня, захистом від витоку та перемикачем на вбивство. NordVPN зберігає нульові журнали.

Ви можете підключитися до шести пристроїв одночасно, із програмами, доступними для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Працює понад 2000 серверів у США & Великобританія, відмінно підходить для розблокування Netflix США, Великобританії та інших регіональних бібліотек
 • Досить швидкі швидкості для потокового передавання вмісту HD без перебоїв
 • Постачальник низьких витрат, який не робить компромісу щодо швидкості та безпеки

Мінуси:

 • Для підключення деяких серверів потрібно більше часу

СИЛЬНІ ВСІ КРУГІ: NordVPN – це хороший вибір співвідношення ціни. Хороший універсал, який добре працює з США & Великобританія Netflix в Ірландії. Сильні функції безпеки та дозволяють одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує США & Великобританія NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN може обійти помилку проксі як для Великобританії, так і для США версії Netflix, а також для Netflix Іспанії, Японії, Бразилії, Франції та Італії. Цей невеликий провайдер зарекомендував себе як потужна компанія, коли мова йде про розблокування геоблокованого вмісту, включаючи Amazon Prime Video, Sky Go, BBC iPlayer та HuluHulu. Потокові сервери чітко позначені в додатку, тож вам не потрібно запитувати службу обслуговування клієнтів, до кого підключитися.

Швидкість посідає одне з найвищих рівнів VPN, які ми перевірили, тому у вас не повинно виникнути проблем передавання у форматі HD без буферизації. Безпека полягає у нерозбірливому шифруванні, захисті від витоку DNS та комутаторі захисту. Не зберігайте журнали.

В рамках кожного плану ви можете підключати до п’яти пристроїв одночасно. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Керує мережею, що охоплює 57 країн
 • Не веде жодного журналу
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Швидкість передачі потоку досить хороша для HD

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує США & Великобританія Netflix. Добре підходить для перегляду та торрент. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. Сховай мою дупу

Сховати мою дупу VPNРозблокує США & Великобританія NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.HideMyAss.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Сховати мою дупу (HMA) може розблокувати Netflix США та Великобританію з Ірландії за допомогою Сервери Liberty Island і Donkey Town, відповідно. Жива підтримка клієнтів доступний, якщо у вас виникли проблеми. Він також розблокує BBC iPlayer.

HMA пропонує достатню швидкість для перегляду безперебійного потокового перегляду відео в гідній якості. Ви отримуєте 256-бітове шифрування, перемикач на знищення та захист від витоку DNS. HideMyAss записує Вашу реальну IP-адресу, тому не використовуйте її для таких завдань, як торрент, незважаючи на те, що це P2P-дружнє. Однак він не записує фактичний вміст вашого інтернет-трафіку.

Ви можете одночасно підключити до п’яти пристроїв. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Програми прості в налаштуванні та прості у використанні.

Плюси:

 • Розблокує Netflix US & Великобританія
 • Пристойні швидкості потоку
 • 24/7 живий чат
 • Гарні міркування щодо конфіденційності та безпеки, вбудовані в програми

Мінуси:

 • Деякі проблеми реєстрації даних
 • Немає можливості платити через криптовалюти

Прості програми: HideMyAss! добре працює з Netflix та має чудові функції безпеки, але інші провайдери покращують конфіденційність. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hide My Ass.

6. БезпечнішийVPN

БезпечнішийVPNРозблокує США & Великобританія NetflixTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.safervpn.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

БезпечнішийVPN чітко позначає сервери, які можуть розблокувати Netflix як “США Streaming” і “UK Streaming”, обидва вони обходять брандмауер Netflix у відповідних країнах. Це цілком простий у налаштуванні та використанні, але 24/7 живий чат сторони підтримки готові надати допомогу. Також SaferVPN розблокує Amazon Prime Video, Sky Go та BBC iPlayer.

Цей постачальник може похвалитися високою швидкістю, достатньо надійною для передачі HD відео без буферизації. Сильне шифрування, запобігання витоку DNS та комутатор заборони захищають кожне з’єднання, і компанія не зберігає ідентифікаційні журнали.

Основний план дозволяє до п’ять пристроїв, щоб підключити одночасно. Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Добре співпрацює з Netflix США та Великобританія
 • Вражаючі функції безпеки та конфіденційності
 • Тестування виявило хороші швидкості потоку та завантаження

Мінуси:

 • Незважаючи на те, що вони управляють власним сервером DNS, деякі сервери використовують загальнодоступні DNS, як Google
 • Програми iOS та Android іноді намагалися розблокувати Netflix під час наших тестів
 • Обмежені можливості порівняно з іншими VPN

ЛЕГКО ВИКОРИСТАННЯ: SaferVPN досягає великих швидкостей. Надійно розблокує США & Великобританія Netflix та має великі дані щодо конфіденційності. Не вистачає деяких популярних функцій. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд SaferVPN.

Купон SaferVPN Збережіть 80% на 3-річному плані ЗАВДАННЯ Знижка застосовується автоматично

Як розблокувати Netflix США чи Великобританію з Ірландії за допомогою VPN

Ми надамо основні інструкції щодо розблокування Netflix UK та US з Ірландії за допомогою VPN, а також деякі кроки щодо усунення несправностей у випадку, якщо ви застрягнете за брандмауером.

Для початку:

 1. Підпишіться на підписку на VPN у одного з провайдерів, які ми рекомендуємо вище.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на бажаний пристрій.
 3. Запустіть додаток VPN та виберіть сервер у США чи Великобританії. Важливо: не всі сервери налаштовані так, щоб обходити заборону проксі-сервера Netflix, тому не забудьте поцікавитись у вашого постачальника, до якого сервера підключитися.
 4. Підключіться до оптимізованого сервера Netflix.
 5. Відкрийте Netflix і починайте перегляд!

Залежно від вашого пристрою та VPN, Netflix все одно може перешкоджати потоковому відео. Якщо ви використовуєте один із рекомендованих VPN, але вони все ще заблоковані, спробуйте виконати наступні дії щодо усунення несправностей:

 1. Запитайте свого постачальника VPN, які сервери розблокують Netflix США чи Великобританія. Ймовірно, що не всі сервери можуть обійти брандмауер.
 2. Вийдіть із будь-яких облікових записів Google, у тому числі з браузера Chrome. Google кешує IP-адреси та може виявити ваше реальне місцезнаходження в Netflix.
 3. Вимкніть GPS свого пристрою та всі інші послуги на основі місцезнаходження. Якщо ви раніше дозволяли Netflix бачити своє місцезнаходження, відключіть цей дозвіл у налаштуваннях веб-переглядача.
 4. Очистити файли cookie браузера, кеш-пам’ять та тимчасові файли.
 5. Вимкнути IPv6. Це в основному для користувачів Windows 10, але це може спричинити проблеми в інших операційних системах.
 6. Очистіть кеш DNS. У Windows відкрийте командний рядок в режимі адміністратора та введіть команду: ipconfig / flushdns
 7. Змініть часовий пояс свого пристрою на країну, в якій ви намагаєтеся дивитися Netflix. Часовий пояс у Великобританії – UTC +0 влітку та UTC +1 взимку. Континентальний США охоплює UTC -4 до UTC -8.
 8. Відключіть і підключіться до того самого місця розташування VPN-сервера, щоб отримати іншу IP-адресу, яка не перебуває у чорному списку Netflix.

Чому я не можу дивитись Netflix США / Великобританія з Ірландії?

Netflix зобов’язаний обмежувати перегляд по країні, щоб дотримуватися цього ліцензійні обмеження, і компанія не володіє правами на передачу стільки вмісту в Ірландії. Щоб обійти ці географічні обмеження, ви можете використовувати VPN, щоб він виглядав так, ніби ви звертаєтесь до Netflix із США чи Великобританії.

Коли ви відкриваєте Netflix у веб-переглядачі чи програмі, він одразу дізнається, на чому ваш пристрій IP-адреса. IP-адреса – це унікальний рядок чисел і десяткових знаків, за допомогою яких можна визначити місцезнаходження пристрою. VPN маскує вашу реальну IP-адресу відповідно до VPN-сервера. Якщо Netflix побачить IP-адресу Великобританії, він припустить, що ви перебуваєте у Великобританії, та покаже британський каталог шоу.

Netflix не дискримінує, залежно від того, де ви спочатку зареєструвались або звідки берете ваш платіж. Він виконує лише перевірку місцеположення щодо вашої IP-адреси (і, можливо, вашого DNS-сервера).

Якщо ви спробуєте переглянути відео на Netflix через сервер VPN, який перейшов у чорний список, ви побачите таке повідомлення про помилку:

«Ну, щось пішло не так. Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Ми бачили немає прецеденту Netflix, що карає користувачів VPN. Netflix блокує з’єднання з VPN-серверами, але не вживає жодних дій щодо акаунтів тих, хто використовує VPN. VPN 100% легальні в більшості країн, включаючи Ірландію.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду Netflix США, Великобританія?

Безкоштовні VPN не зможуть обійти антипроксі-брандмауер Netflix у переважній більшості випадків. Провайдери VPN повинні інвестувати значну кількість ресурсів у свої обхідні шляхи, і навіть більшість платних провайдерів не можуть завести вас у Netflix.

Безкоштовні VPN не мають цих ресурсів, і в будь-якому випадку більшість з них не забезпечить якісне враження. Вони, як правило, перевантажені занадто великою кількістю користувачів на сервері, встановлюють обмеження даних та обмеження пропускної здатності та мають обмежений вибір серверів на вибір. Багато безкоштовних VPN монетизують, вводячи у ваш веб-браузер відстежуючі файли cookie та реклами, що суперечить конфіденційності, яку VPN повинен надати. У деяких випадках безкоштовні VPN-програми навіть несуть корисні навантаження зловмисного програмного забезпечення.

Коротше кажучи, це найкраще пропустити безкоштовні VPN.

Netflix Ірландія проти Великобританії проти США

Порівняємо каталог Ірландії Netflix з бібліотеками Великобританії та США на момент написання:

Ірландія

 • 1084 телешоу
 • 3419 фільмів

США

 • 1155 телепрограм
 • 3740 фільмів

Ексклюзиви включають парки та відпочинок, Офіс (США), Боб-бургери, Надприродне та 100.

Великобританія

 • 1 098 телешоу
 • 3427 фільмів

Ексклюзиви включають Сироту Чорну, Зоряний шлях: Відкриття, Простор, Скандал та Рим.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me