Як дивитися Netflix España (Netflix Spain) за кордоном з VPN

netflix spain 2


Netflix Spain може не зарахувати до каталогів телевізійних шоу та фільмів інших країн, але це не означає, що в іспанській версії найбільшої в світі сервісу потокового потоку не можна знайти дорогоцінних каменів. Netflix розширює вміст на іспанській мові, включаючи такі заголовки, як Las Chicas del Cable (Кабельні дівчата), Club de Cuervos та майбутнє оригінальне шоу Elite. Ви також можете знайти кілька англомовних телепрограм та фільмів, які не доступні в інших країнах.

Користувачі Netflix Spain можуть також скористатися субтитрами на іспанській мові та дублюванням.

Однак передплатники, які намагаються переглядати іспанську версію Netflix за межами країни, автоматично переспрямовуються на локальну версію та обмежуються архівом шоу та фільмів для цих країн. Для доступу до Netflix Spain за межами країни, вам потрібна IP-адреса Іспанії. IP-адреса – це рядка цифр і десяткових знаків, унікальних для вашого пристрою, що вказує ваше місцезнаходження.

Найкращий спосіб отримати іспанську IP-адресу – це підключення до VPN. Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN шифрує весь інтернет-трафік пристрою та спрямовує його через посередницький сервер у вибране вами місце. Це маскує вашу справжню IP-адресу відповідно до сервера, що дозволяє вам отримувати доступ до вмісту, доступного лише в цій країні. У цьому випадку ви підключитесь до сервера в Іспанії.

На жаль, ще в 2016 році Netflix почав блокувати з’єднання з відомих VPN-серверів. Спроба переглянути шоу або фільм через VPN у чорному списку призводить до наступного повідомлення про помилку:

“Algo salió mal … Помилка передачі потоку. Parece que estás utilizando un desbloqueador o proxy. Desactiva cualquiera de estos servicios e inténtalo de nuevo. “

Або англійською мовою:

“Ну, щось пішло не так … Помилка потоку. Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. “

Зараз лише декілька VPN здатні взагалі розблокувати Netflix, а ще менше їх може обійти брандмауер навколо Netflix Spain. Ми здійснили важкий підйом для вас і протестували понад десяток VPN.

Ми розглядаємо кожну з VPN у цьому списку глибоко, але для тих, хто не встиг прочитати всю статтю, ось короткий опис наших найкращих виборів:

 1. NordVPN Велика серверна мережа з серверами в Іспанії, які ідеально підходять для потокової передачі іспанської Netflix. Першокласні функції безпеки та конфіденційності. Легко налаштувати та йти. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. PrivateVPN Мережа не настільки велика, але іспанський сервер не мав проблем з розблокуванням Netflix на хороших швидкостях. Особливості конфіденційності та безпеки є надійними.
 3. Сховай мою дупу Розблокує Netflix з одним із своїх серверів в Іспанії, але для його роботи потрібне певне налаштування вручну.

Найкращі VPN для перегляду Netflix España

Ми склали наступний список найкращих VPN для Іспанії на основі таких критеріїв:

 • Керує серверами в Іспанії, які розблокують Netflix
 • Швидке та стабільне з’єднання для безперебійного та якісного відеопотоку
 • Чуйне та грамотне обслуговування клієнтів
 • Сильна політика безпеки та конфіденційності
 • Сумісний з декількома типами пристроїв

Зауважте, що ми перевірили ці VPN лише в Netflix Spain у веб-браузері настільних ПК. Ми не можемо поручити, чи працюють вони з додатком Netflix на консолях Android, iOS та медіа.

1. NordVPN

NordVPNСічень 2020 р. Розблокує Netflix EspañaТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Принаймні один із NordVPN Іспанські сервери розблокують Netflix у веб-браузері. Потрібно трохи надіслатись на сервер, щоб знайти потрібний, але після деяких спроб та помилок нам вдалося передати Netflix Spain з-за кордону. NordVPN також розблокує Netflix США, Великобританія, Австралія, Бразилія, Італія, Індія, Нідерланди та Німеччина. Передплатники можуть також отримувати доступ до інших сайтів потокового передавання з географічними блоками, таких як Hulu, BBC iPlayer та HBO Now, перебуваючи за кордоном..

NordVPN працює понад 5100 серверів по всьому світу. Він дотримується справжньої нульової політики журналів, тому ніякої інформації про те, як і як використовується VPN, не записується. Шифрування військового рівня вбудовано в додаток. Єдина підписка дозволяє користувачам підключати до шести пристроїв одночасно.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Працює 39 серверів в Іспанії, не виникає проблем з розблокуванням Netflix Spain з-за кордону
 • Бюджетний постачальник з швидкими та надійними серверами для потокової передачі HD
 • Обслуговування клієнтів доступне через чат 24/7 в реальному часі
 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності
 • Прості у використанні програми для всіх основних платформ

Мінуси:

 • Настільний додаток до деяких звикає

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ Netflix España: NordVPN – наш найкращий вибір. Найкращий виконавець для трансляції та торрент. Сильні функції конфіденційності та безпеки та дозволяють одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Важко перемогти. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати їх без ризику.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

2. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує Netflix EspañaПровірено січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN вона менша та молодша за більшість своїх колег, але їй постійно вдалося наблизити ветеранів, коли справа доходить до розблокування Netflix. Підключення до сервера Іспанії та потокова передача Netflix зайняли мінімальні зусилля та безперебійно працювали. Швидкість теж велика, тому ви можете безперебійно та якісно пропускати потоки. Згідно з останніми тестами, PrivateVPN також розблокує Netflix США, Італію, Францію та Бразилію.

І не просто вміло розблокувати Netflix. PrivateVPN пакує політику без журналів, шифрування верхнього рівня, перемикач захисту та захист від витоку DNS у своїх додатках. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно лише в одному обліковому записі.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Керує швидкими та надійними серверами в Мадриді, чудово підходить для потокової передачі HD в іспанській Netflix
 • Розблокує майже весь географічно обмежений потоковий вміст, який ми перевірили
 • Сильні функції безпеки та конфіденційності та пристойні швидкості
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Живий чат – це не цілодобово
 • Більш нова мережа, яка все ще зростає, тим менше серверів на вибір

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Швидкість була напрочуд хороша в цьому кінці ринку. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. Сховай мою дупу

Сховати мою дупу VPNРозблокує Netflix EspañaПровірено січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.HideMyAss.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Сховай мою дупу розблокує Netflix Spain, використовуючи одне з двох його розташувань у країні. Зауважте, що нам довелося вимкнути IPv6 на нашому комп’ютері Windows 10, щоб змусити його працювати; Дивіться відео нижче, щоб дізнатися, як це зробити. Нам також вдалося розблокувати іспанську Netflix з-за кордону за допомогою програми Android. HMA – одна з найшвидших VPN, тому у вас не повинно виникнути проблем з буферизацією. HMA також розблокує Netflix у США та Великобританії, а також кілька інших потокових сервісів, включаючи BBC iPlayer та Hulu.

Крім розблокування, HMA зберігає сильне шифрування, величезний діапазон серверів та локацій, захист від витоку DNS та спеціальний перемикач знищення. Підтримка чату в реальному часі доступна, якщо у вас виникнуть проблеми.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно в одному плані.

Плюси:

 • Забезпечує доступ до Netflix Spain з-за кордону
 • Сервери досить швидкі для потокової передачі без буферизації
 • Тверді функції безпеки та конфіденційність

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі конкуренти
 • Деякі проблеми реєстрації даних
 • Немає можливості платити через криптовалюти

Прості програми: HideMyAss! добре працює з Netflix та має чудові функції безпеки, але не відповідає іншим постачальникам за конфіденційність. Трохи дорогий. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hide My Ass.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду Netflix Spain

Пошук безкоштовного сервісу VPN, який може розблокувати Netflix Spain, вкрай неможливий. Безкоштовні VPN просто не мають ресурсів для боротьби з війною Netflix проксі, і більшість відмовилися.

Ми, як правило, радимо нашим читачам уникати безкоштовних VPN. VPN коштують грошей для роботи, а безкоштовні – як правило, монетизують, жертвуючи конфіденційність користувачів. Вони можуть відстежувати вашу активність, вставляти рекламу на веб-сторінки та / або вводити файли cookie для відстеження у ваш браузер. Все це погано для вашої конфіденційності. За поширеність зловмисних програм також часто відповідають тінисті VPN-програми.

Кілька безпечних і приватних безкоштовних VPN-сервісів, як правило, мають суворі обмеження даних або обмежують пропускну здатність, що означає низькоякісне відео та багато буферизації. Вибір сервера також набагато обмежений.

Якщо ви хочете розблокувати Netflix в будь-якій країні, вам потрібно отримати платного провайдера.

VPN, які не працюють з Netflix Spain

Наведені нижче VPN не розблокують Netflix Spain, визначені або через тестування, або за власним визнанням:

 • ExpressVPN
 • Зенмат
 • PureVPN
 • Щит гарячої точки
 • РідкаVPN
 • Хола
 • БезпечнішийVPN
 • ВипрВПН
 • IPVanish
 • CyberGhost
 • Тунель
 • КактусVPN
 • Приватний доступ до Інтернету (PIA)
 • Буферний
 • Кіноу

Майте на увазі, що переважна більшість VPN взагалі не розблокує Netflix в будь-якій країні. Це лише кілька тестованих нами результатів, які можуть виявитись у результатах Google.

Ви все ще отримуєте помилку проксі-сервера Netflix? Спробуйте це

Якщо ви підписалися на один із VPN, які ми рекомендували в цій статті, але все ж отримуєте помилку проксі-сервера Netflix під час перегляду відео, спробуйте виконати наступні дії:

 1. Якщо ви ввійшли в будь-які облікові записи Google, включаючи обліковий запис у веб-переглядачі Chrome, вийдіть з них. Google кешує IP-адреси, які можуть виявити ваше фактичне місцезнаходження.
 2. Вимкніть GPS та будь-які інші служби локації на вашому комп’ютері, смартфоні чи браузері. Якщо ви давали дозвіл Netflix, щоб бачити своє місцезнаходження раніше, вам потрібно буде вимкнути це в налаштуваннях веб-переглядача.
 3. Очистіть файли cookie, кеш і тимчасові файли вашого веб-переглядача. Дізнайтеся, як очистити кеш тут і як очистити файли cookie тут.
 4. Вимкнути IPv6. Це особливо корисно для користувачів Windows 10. Ви можете вимкнути IPv6 у власності Wifi. Можливо, після цього потрібно буде перезавантажити пристрій.
 5. Очистіть кеш DNS. У Windows запустіть командний рядок в режимі адміністратора та введіть ipconfig / flushdns
 6. Змініть часовий пояс свого пристрою на країну, у якій ви намагаєтеся отримати доступ до Netflix. В Іспанії є два часові пояси: UTC + 0 та UTC + 1.
 7. Якщо ви підключені до мережі Wi-Fi і маєте доступ до маршрутизатора, перейменуйте мережу wifi (SSID). Додайте “_nomap” наприкінці (без лапок). Наприклад: “comparitech_nomap”. Це вимкне вашу мережу Wi-Fi із служби геолокації Google. Вам потрібно буде знову підключити свій пристрій до нової мережі, щоб відновити доступ до Інтернету.
 8. Відключіть і підключіться до обраного місця сервера, щоб отримати нову IP-адресу.
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map