Як дивитися HBO Go from Canada with VPN

Як дивитися HBO Go from Canada with VPN

Якщо ви намагалися дивитися HBO Go з Канади, ви, мабуть, натрапили на таке повідомлення:

«Не в зоні обслуговування. HBO GO підтримується лише в США та певних територіях США. “

Як і у випадку з багатьма потоковими службами, вміст обмежено географічно, а значить, вам потрібен VPN для доступу до нього.

Помилка області обслуговування HBO Go

VPN шифрують ваш інтернет-трафік, проводячи його через обраний VPN-сервер. Це робить вигляд, ніби ви переглядаєте з іншого місця. Наприклад, підключившись до VPN-сервера в США, наприклад, ви можете отримати IP-адресу США та розблокувати HBO Go, що дозволяє вам дивитися Game of Thrones, сезон 8 та більше.

Якщо ви поспішаєте, ось короткий підсумок рекомендованих VPN для перегляду HBO Go from Canada:

Найкращі VPN для перегляду HBO в Канаді

 1. ExpressVPN: Розблокує HBO Go, Netflix US та Amazon Prime Video. Швидкий та надійний сервіс VPN з високою безпекою. Відмінні програми та підтримка в чаті 24/7 в реальному часі.
 2. NordVPN: 1800 серверів у США для перегляду HBO Go. Прості програми та підтримка 24/7 через чат у прямому ефірі. Використовувати на до 6 пристроях. Включає політику без журналів.
 3. CyberGhost: Сотні швидких та надійних американських серверів для розблокування HBO Go. Підключіть до 7 пристроїв одночасно. Високо захищений VPN з шифруванням.
 4. IPVanish: Служба VPN на базі США, яка добре працює з HBO Go. Сервери в десятках американських міст. Проста у використанні та дозволяє до 10 одночасних підключень.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісні сервери для потокового передачі HBO Go, а також Netflix US. Зручні програми для початківців. Підключіть до 6 пристроїв. Політика без журналів.

Як дивитися HBO Go from Canada with VPN

Ви можете дивитися HBO Go з Канади за лічені хвилини. Все, що вам потрібно зробити – це виконати ці швидкі та легкі кроки.

Щоб переглянути HBO Go з Канади:

 1. Підпишіться на VPN, який може розблокувати HBO Go – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN для перегляду HBO Go з Канади.
 2. Завантажте та встановіть додаток із веб-сайту провайдера VPN. Ви також можете мати розширення для веб-переглядача для Chrome або Firefox, якщо хочете.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в США.
 4. Перейдіть на веб-сайт або додаток HBO Go і виберіть той вміст, який ви хочете переглянути, який тепер слід розблокувати.
 5. Якщо ви все-таки стикаєтесь з тим самим повідомленням про помилку, спробуйте очистити кеш-пам’ять веб-переглядача та куки. Можливо, варто також спробувати численні сервери, якщо деякі заблоковані.

Вибір найкращих VPN для перегляду HBO Go з Канади

Ми протестували ряд VPN та вибрали лише ті, що працюють з HBO Go, пропонуючи наступне.

Критерії вибору VPN

 • Швидкі та надійні сервери в США для потокової передачі
 • Сильна безпека із шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка клієнтів через чат та електронну пошту
 • Зручні програми для настільних та мобільних пристроїв
 • Гарантія повернення грошей для безризикового тестування
 • Дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно

Найкращі VPN-адреси для HBO Go

Ось наш список найкращих VPN для перегляду HBO Go з Канади:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує hbo goТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN працює з серверами в понад десятках американських міст, включаючи Нью-Йорк та Лос-Анджелес. Вражаюче, він має сервери в цілому 94 країнах, що робить його ідеальним для розблокування платформ, що мають заблокований регіон (наприклад, Netflix), де б ви не знаходилися. Що робить це кращим VPN для HBO Go з Канади – це його швидкі та надійні швидкості. Ви можете насолоджуватися послідовною трансляцією без буферизації та відставання завдяки необмеженій пропускній здатності цього VPN.

Ми можемо рекомендувати ExpressVPN будь-кому, в тому числі тим, хто вперше користується VPN. Це тому, що ця служба VPN надає програми, які дуже прості у використанні. Вибрати та підключитися до сервера швидко та легко, а також ви можете налаштувати різні налаштування в меню параметрів. Ще однією особливістю функції ExpressVPN є його підтримка 24/7 який доступний через чат та електронну пошту. Персонал обізнаний і доброзичливий і завжди може допомогти, коли вам це потрібно.

ExpressVPN сприймає вашу безпеку в Інтернеті серйозно. Він захищає вас 256-бітним шифруванням AES і не зберігає журналів активності та з’єднань своїх користувачів. Також є захист від витоку DNS та IPv6, розділений тунель та комутатор, що забезпечує дуже високий рівень безпеки. Коли ви поєднаєте все це з 30-денною гарантією повернення грошей, стає зрозуміло, що ExpressVPN варто задуматися.

ExpressVPN пропонує програми для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Також є можливість розширень веб-переглядача для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Швидкі сервери в містах США, включаючи Лос-Анджелес та Нью-Йорк
 • Розблокує більшість контенту, включаючи HBO Go, Netflix та BBC iPlayer
 • Величезна мережа з понад 3000 серверів у 94 країнах
 • Безпечний сервіс із шифруванням та захистом від витоку DNS
 • Цілодобова підтримка клієнтів через чат та електронну пошту
 • Зручні програми для широкого кола операційних систем

Мінуси:

 • Дозволяє лише до 3 одночасних підключень (деякі пропонують 6 або більше)

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ГЛЕДИТИ HBO ПЕРЕХОДИ З КАНАДИ: ExpressVPN – наш вибір №1 Це чудово для розблокування гео-обмеженого вмісту, такого як HBO Go та Netflix US. Сервери швидкі та послідовні для потокової передачі, а додатки дуже прості у використанні. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує hbo goTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є одним з найкращих VPN для розблокування гео-обмежених платформ, таких як HBO Go. Насправді він також розблокує подобається Netflix та Amazon Prime Video. Він ідеально підходить для потокової передачі завдяки величезній кількості серверів. Він має понад 5200 серверів, 1800 з яких перебувають у США. Швидкість NordVPN ідеально підходить для безперебійної передачі вмісту високої чіткості. Ще краще, ви можете використовувати цей VPN для підключення до 6 пристроїв одночасно.

Ви з цим простою у використанні VPN-службою навряд чи матимете проблеми, оскільки у неї є зручні програми для широкого кола пристроїв. Незважаючи на це, завжди є можливість звернутися до служби підтримки клієнтів NordVPN цілодобово. Цей постачальник, що базується в Панамі, застосовує сувору політику без реєстрації даних і надалі захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, перемикача захисту та захисту від витоків IPv6, WebRTC та DNS, NordVPN пропонує додаткову безпеку через невмілі сервери та подвійний функціонал VPN.

Ви можете використовувати NordVPN через додатки для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox. Вибір маршрутизаторів можна встановити вручну.

Плюси:

 • Розблокує потокові сервіси, такі як HBO Go та Netflix
 • Велика мережа серверів, 1800 з яких перебувають у США
 • Діє сувору політику без журналів для захисту вашої конфіденційності
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7
 • Дозволяє до 6 одночасних з’єднань

Мінуси:

 • Деякі сервери можуть бути трохи ударами

ВИКЛЮЧНА ЦІННІСТЬ: NordVPN має 1800 серверів у США і легко розблокує такі сервіси, як HBO Go та Netflix US. Використовуйте його для підключення до 6 пристроїв. Програми для початківців прості у використанні, і є цілодобова підтримка в прямому чаті. Сильна пропозиція безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує hbo goTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost – це послуга VPN, яка в рівній мірі пропонує швидкість та безпеку. Він добре працює з HBO Go і має понад 700 серверів у США. Крім того, у нього більше 3700 серверів по всьому світу, тобто одна з найбільших мереж серверів VPN. CyberGhost пропонує необмежену пропускну здатність та швидкісні швидкості, що робить його ідеальним для потокового відео високої якості в Інтернеті. Зокрема, у вас може бути до 7 одночасних підключень, тому це забезпечує особливо гарне співвідношення.

Одна з найкращих речей щодо CyberGhost – це те, що ви можете спробувати це без ризику протягом 45 днів. Якщо це не для вас, ви можете просто скористатися гарантією повернення грошей. Якщо у вас є сумніви, є підтримка чату наживо. Цей VPN допомагає покращити вашу безпеку в Інтернеті завдяки використанню 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та IPv6, автоматичного вимикача на знищення. Він також має сувору політику без журналів, що дозволяє підтримувати конфіденційність в Інтернеті.

CyberGhost пропонує додатки для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV та Android TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Понад 700 серверів у США для перегляду HBO Go з Канади
 • Необмежена пропускна здатність для потокової передачі без відставання та буферизації
 • Сильна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Включає 45-денну гарантію повернення грошей

Мінуси:

 • Не пропонує додаток для Linux

ШВИДКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА: CyberGhost пропонує безперервну трансляцію HBO Go завдяки своїм швидким американським серверам. Дозволяє підключати до 7 пристроїв одночасно. Підтримка в прямому чаті та потужна безпека із шифруванням та політикою без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує hbo goTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish базується в США і працює там сотні серверів. Ці сервери розташовані у понад десятках американських міст, включаючи Чикаго, Лас-Вегас та Нью-Йорк. Швидкості є послідовними та досить швидкими для передачі вмісту HBO Go. Дійсно, IPVanish також може розблокувати американську версію Netflix. Що виділяє IPVanish, це те, що Ви можете використовувати його на 10 пристроях одночасно, тобто ідеально підходить для сімей.

Програми, надані IPVanish, прості у використанні та спрощують вибір та підключення до сервера. Якщо у вас виникли запитання під час використання послуги, пропонується підтримка чату в режимі 24/7. IPVanish володіє власними серверами, а не орендує їх, тому немає жодного ризику, щоб будь-яка третя сторона отримала доступ до ваших даних. Він не збирає журнали з’єднань або активності та використовує 256-бітове шифрування AES для захисту вашого інтернет-трафіку. Існує також захист від витоків IPv6 та DNS, а також функція перемикання на знищення.

Ви можете завантажити програми IPVanish для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Сервери в десятках американських міст для розблокування HBO Go
 • Не збирає журнали ваших зв’язків чи активностей
 • Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7

Мінуси:

 • Немає можливості платити в біткойнах / криптовалюті
 • Не пропонує розширень веб-переглядача

ПІДКЛЮЧИТИ 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish дозволяє всій родині дивитися HBO Go з Канади до 10 одночасних з’єднань. Оснащена підтримкою чату в режимі 24/7 та захищає вашу конфіденційність за допомогою вдосконаленого шифрування та перемикача захисту. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує hbo goTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN пропонує високошвидкісні сервери в багатьох містах США, включаючи Лос-Анджелес та Нью-Йорк. Крім того, що ви дозволяєте дивитися HBO Go з Канади, PrivateVPN розблокує більшість потокових служб, включаючи Netflix та BBC iPlayer. Ви також можете використовувати PrivateVPN для підключення до 6 своїх пристроїв одночасно. Необмежена пропускна здатність означає, що ви рідко стикаєтеся з проблемами продуктивності, будь то буферизація або відставання.

Це дуже простий VPN-сервіс, який можна використовувати завдяки зручному робочому столу та мобільним додаткам. Підтримку клієнтів надають самі розробники, і навіть у тому випадку, якщо у вас є проблеми, доступна віддалена допомога. PrivateVPN пропонує ряд функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність. До них належать 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Шведська служба VPN також має політику без реєстрації журналів з PrivateVPN, вказуючи, що навіть вони не знають, що їх користувачі роблять в Інтернеті.

PrivateVPN пропонує програми для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Високошвидкісні сервери в США
 • Розблокує HBO Go, Netflix, Amazon Prime Video та багато іншого
 • Дозволяє до 6 одночасних з’єднань
 • Підтримка клієнтів з віддаленою допомогою, якщо вона вам потрібна

Мінуси:

 • Менше серверів, ніж інші VPN у цьому списку
 • Обмежений вибір програм і відсутність розширень для браузера

Швидкі американські сервери: PrivateVPN пропонує відмінні швидкості для потокового передавання. Розблокує HBO Go, Netflix US та багато іншого. Підключіть до 3 пристроїв одночасно. Додатки зручні для початківців, тоді як безпека забезпечується за допомогою шифрування та політики без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду HBO Go з Канади?

Багато платних VPN не працюють з HBO Go, не забувайте про безкоштовні послуги! Це тому, що подобається Netflix US, HBO Go активно блокує багато VPN. У вільних VPN, як правило, дуже мало серверів, і вони швидко блокуються більшістю основних потокових служб. На відміну від них, у найкращих платних VPN є сотні і навіть тисячі серверів, що робить їх набагато складніше в виявленні та гарантує розблокування HBO Go з Канади.

Крім невеликої мережі серверів, середній безкоштовний VPN має занадто багато користувачів. Багато безкоштовних VPN вирішують обмежити пропускну здатність користувачів щоб можна було краще впоратися з цим. Однак результат полягає в тому, що, хоча вони можуть бути допустимими для основного перегляду, потокове передавання стає майже неможливим завданням із повільним буферизацією та частими перервами.

Безкоштовний VPN, ймовірно, не розблокує HBO Go і, навіть якщо це станеться, ефективність, ймовірно, буде низькою. Однак, безкоштовні VPN також відсутні в безпеці. Багато хто не використовує шифрування для захисту своїх даних, а інші реєструють вашу діяльність та продають її третім сторонам. Якщо ви хочете, щоб продуктивність та найвищий рівень конфіденційності були високими, виберіть один із рекомендованих вище VPN.

Що таке HBO Now?

Як HBO Go, так і HBO Now дозволяють передавати весь каталог телевізійних передач та фільмів HBO. Різниця полягає в тому, що хоча HBO Go вимагає від вас передплати на телебачення, щоб користуватися ним, HBO Now – це автономна послуга, яка не вимагає такої вимоги. VPN-адреси, які ми включили до списку, можуть розблокувати обидві служби.

Що я можу дивитись на HBO Go?

HBO Go дозволяє передавати вміст із американської преміум-кабельної мережі HBO. Сюди входить широкий спектр фільмів та телепередач, включаючи «Гра престолів», сезон 8. До інших категорій належать «Діти», «Спорт», «Комедія» та «Документальні фільми». Ось короткий перелік деяких фільмів і телепередач, які ви можете подивитися в HBO Go з Канади:

 • Гра престолів
 • Група братів
 • Провід
 • Приборкайте свій ентузіазм
 • Справжній детектив
 • Westworld
 • Світ юрського періоду: Занепале Королівство
 • Дедпул 2
 • BlacKkKlansman
 • Похмілля
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me