Як дивитися DirecTV Зараз за межами США з VPN

Як дивитися DirecTV Зараз за межами США з VPN


Якщо ви вже підписалися на DirecTV Now за межами США, ви, мабуть, натрапили на таке повідомлення:

DirecTV Now недоступний за межами Сполучених Штатів. Ми з радістю розважимо вас, коли ви повернетесь.”

На щастя, VPN може допомогти вам дивитися DirecTV Now у Великобританії, Канаді, Австралії чи де-небудь ще за кордоном. Скорочене до “Віртуальна приватна мережа”, VPN шифрують інтернет-трафік вашого пристрою і переносять його через сервери в інше місце. У цьому випадку вам потрібно вибрати сервер у США, щоб зараз дивитися DirecTV за кордоном. Роблячи це, вам нададуть IP-адресу Сполучених Штатів, провідних веб-сайтів та служб, які вважають, що ви переглядаєте з США.

Не можете зачекати, щоб прочитати всю публікацію? Ось короткий підсумок список найкращих VPN для перегляду DirecTV зараз за межами США:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1 для DirecTV. Високошвидкісний VPN-сервіс для потокової передачі DirecTV. Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Послідовне підключення та вражаючий вибір програм. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 2. CyberGhost Швидкі сервери для потокової передачі DirecTV Now. Захистіть до 7 пристроїв одночасно. Прості у використанні програми та безпечні з шифруванням та політикою без журналів.
 3. NordVPN Понад 1700 серверів у США. Розблокує DirecTV Now, Netflix тощо. Використовувати на до 6 пристроях. Висока безпека за допомогою політики без журналів та спеціальних серверів.
 4. IPVanish Служба VPN зі США з серверами в 18 містах США для перегляду DirecTV Now. Використовує шифрування для захисту ваших даних. До 10 одночасних з’єднань.
 5. PrivateVPN Швидкий сервіс VPN для перегляду DirecTV Now, а також Netflix. Програми для початківців, до 6 одночасних з’єднань та високий рівень безпеки.

Як дивитися DirecTV за межами США за допомогою VPN

Дотримуйтесь цього покрокового керівництва, щоб дивитись DirecTV за межами США (у Канаді, Великобританії чи деінде) за допомогою VPN.

Ось як дивитися DirecTV за межами США:

 1. Підпишіться на послугу VPN із серверами в США – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте відповідне програмне забезпечення VPN для свого пристрою. Усі кращі VPN пропонують різноманітні програми для настільних та мобільних пристроїв.
 3. Очистіть кеш браузера та файли cookie. Це гарантує, що DirecTV забуде ваше місцезнаходження за межами США та приймає IP-адресу США, надану VPN.
 4. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в США.
 5. Увійдіть на DirecTV та перейдіть до потрібного вмісту, який слід розблокувати.

Якщо у вас виникають проблеми з переглядом DirecTV Now за межами США, навіть коли ви підключені до VPN, у нас є кілька пропозицій. Вам слід спробувати кілька серверів у США, обов’язково очищайте файли cookie щоразу, перш ніж спробувати DirecTV зараз. Можливо, варто отримати додаткову допомогу у службі підтримки вашого VPN.

Тож як ви повинні вирішити питання про вибір VPN для розблокування DirecTV Now за кордоном? Ми знаємо, що можна вибрати багато VPN. Ось чому ми вибрали лише VPN, які можуть надати наступне:

 • Кілька серверів у США
 • Швидкі та надійні з’єднання для потокової передачі DirecTV Now
 • Захистіть за допомогою функції шифрування та вбивства
 • Сувора політика без журналів для захисту вашої конфіденційності
 • Прості у використанні програми для настільних та мобільних пристроїв
 • Підтримка клієнтів доступна через чат та електронну пошту

Найкращі VPN для перегляду DirecTV зараз за межами США

Ось наш список найкращих VPN для перегляду DirecTV зараз за межами США:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує DirecTV заразТестовано січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для перегляду DirecTV за межами США. Це завдяки поєднанню швидкості та безпеки. ExpressVPN має розгалужену мережу з понад 3000 серверів у 94 країнах, включаючи США. Ми широко перевірили сервери ExpressVPN і виявили, що вони є ідеальними для трансляції фільмів і телепередач у високій чіткості. Ми також виявили, що зв’язок майже ніколи не припиняється. Дійсно, ExpressVPN гарантує 99,9% часу роботи.

Що відрізняє ExpressVPN від багатьох конкурентів – вражаючий набір програм. Окрім того, що пропонує зручні програми для настільних та мобільних пристроїв, він також має MediaStreamer, розумну службу проксі-сервера DNS, яка дозволяє використовувати VPN з обраними смарт-телевізорами та ігровими консолями. Ще однією причиною вибору ExpressVPN є його швидка та ефективна підтримка чату в реальному часі, яка доступна цілодобово, що дозволяє вам отримати допомогу за лічені секунди.

Найкращі VPN можуть розблокувати вміст з обмеженою географічною діяльністю, наприклад, DirecTV Now, зберігаючи вашу безпеку в Інтернеті. ExpressVPN не є винятком. Він захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES та забезпечує захист від витоку DNS. ExpressVPN пропонує перемикач на знищення, розділення тунелів та політику без журналів, тому ваша конфіденційність знаходиться в хороших руках. Можна навіть підписатися на послугу анонімно, скориставшись електронною адресою, що викидається, та оплати в Bitcoin.

ExpressVPN має додатки для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Швидкі сервери для послідовної трансляції DirecTV Now
 • Сервери у 94 країнах для розблокування вмісту по всьому світу
 • Важливі функції безпеки, такі як шифрування та політика без журналів
 • Вражаючий вибір простих у використанні додатків та розширень веб-переглядача
 • Відмінне обслуговування клієнтів з цілодобовою підтримкою в прямому чаті
 • Анонімні реєстрація та оплата

Мінуси:

 • Досить дорогий порівняно з іншими популярними VPN

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДИРЕКТВ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Забезпечуючи швидкість та безпеку, він ідеально підходить для трансляції DirecTV Now. Понад 3000 серверів у 94 країнах. Широкий спектр зручних програм, цілодобова підтримка та відмінна безпека із шифруванням. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує DirecTV заразТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має зростаючу мережу серверів із понад 1000 у США. Поєднуючи це із запропонованими високими швидкостями, CyberGhost є прекрасним VPN для перегляду DirecTV за кордоном. Ми протестували CyberGhost з широким набором вмісту і виявили, що він забезпечує високу якість роботи з невеликим простоєм. Варто зазначити, що за допомогою CyberGhost можна забезпечити до семи пристроїв, що більше, ніж дозволяє більшість VPN.

Ви побачите, що CyberGhost пропонує різноманітні зручні програми. Вони прості в навігації і тому добре підходять тим, хто вперше використовує VPN. Додатки CyberGhost містять ряд функцій, таких як блокувальник реклами та сканер шкідливих програм. CyberGhost пропонує високий рівень безпеки з 256-бітним шифруванням AES та захистом від витоку DNS та IP. Автоматичний вимикач заборони забезпечує скорочення вашого інтернет-трафіку у разі перерви VPN-з’єднання. І останнє, але не менш важливе, існує сувора політика без реєстрації.

CyberGhost пропонує програми для Windows, Android, Mac, Linux, iOS, Amazon Fire Stick та Android TV. Також є розширення для браузера для Chrome і Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Більше 700 серверів у США для перегляду DirecTV Now
 • Швидкий та надійний сервіс для перегляду та трансляції
 • Сувора політика без журналів зберігає вашу особисту інформацію
 • Захистіть до 7 пристроїв одночасно
 • Зручні для користувача програми з великою кількістю функцій, які легко активувати

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має швидкі та надійні зв’язки для потокової передачі DirecTV зараз за кордон. У ньому є програми, які прості у використанні і дозволяють до 7 одночасних підключень. Особливості безпеки включають перемикач на знищення та політику без реєстрації журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує DirecTV заразТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN ще один чудовий вибір, якщо ви хочете, щоб VPN розблокував DirecTV за межами США. Причина цього в тому NordVPN має понад 1700 серверів у Сполучених Штатах. Дійсно, він має одну з найбільших мереж серверів будь-якого VPN з більш ніж 5200 в 60 країнах. Це означає, що ви зможете розблокувати всілякий географічний вміст, зокрема Netflix та BBC iPlayer. Ще краще, що NordVPN пропонує велику цінність, дозволяючи вам підключати до 6 пристроїв одночасно.

Випробувавши програми NordVPN для себе, можна сказати, що ця послуга чудово підходить для новачків. Нам особливо подобається, що NordVPN пропонує спеціалізовані сервери для ще сильнішої безпеки. Існують сервери, призначені для доступу до Tor через VPN, отримання спеціальної IP-адреси та перегляду країн із суворою цензурою. NordVPN використовує 256-бітне шифрування AES, забезпечує захист від витоків DNS та має функцію перемикання захисту. Більше того, ця служба має сувору політику нульових журналів.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox. Для маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Понад 1700 американських серверів для розблокування DirecTV
 • Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Сильна безпека з можливістю використання спеціальних серверів
 • Підключіть до 6 пристроїв одночасно
 • Зручні програми та розширення браузера для початківців

Мінуси:

 • Якість серверів змінюється за швидкістю та послідовністю

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN має понад 1700 серверів у США та понад 5000 у всьому світі. Розблокує DirecTV Now, Netflix, Amazon Prime Video тощо. Оснащена підтримкою 24/7 та дозволяє до 6 підключень. Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує DirecTV заразТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це служба VPN, що базується в США, яка може розблокувати DirecTV за кордоном. Він пропонує трохи більше 1300 серверів, приблизно половина з яких знаходиться у Сполучених Штатах. Американські сервери IPVanish поширюються у 18 містах США, включаючи Чикаго, Лос-Анджелес та Нью-Йорк. IPVanish заявляє, що він пропонує необмежену пропускну здатність, і це очевидно в високих швидкостях, які ви відчуєте під час перегляду та потокового передавання. Цей VPN, як відомо, особливо простий у використанні з Kodi та Amazon Fire Stick / Fire TV.

Найкраще, що IPVanish дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно (більшість VPN дозволяють 3-6). Її програми досить прості у використанні, хоча пропонується підтримка в прямому чаті, якщо вам це потрібно. IPVanish позначає всі вікна, коли мова йде про безпеку, захищаючи ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS, перемикача захисту та політики нульових журналів.

IPVanish надає програми для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Ручна настройка потрібна у випадку Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Служба VPN на базі США з великою кількістю серверів у США
 • Простий у використанні за допомогою Kodi та Amazon Fire Stick / Fire TV
 • Захищає дані за допомогою шифрування та захищає конфіденційність за допомогою політики без журналів
 • Дозволяє до 10 одночасних з’єднань

Мінуси:

 • Немає можливості платити в біткойнах / криптовалюті
 • Бореться за розблокування ряду потокових служб

Наш результат:

4 з 5

СЕРВЕРИ В 18 МІСТАХ США: IPVanish має безліч серверів у США в таких містах, як Лос-Анджелес та Нью-Йорк. Необмежена пропускна здатність дозволяє легко дивитися DirecTV зараз. Дозволяє до 10 підключень через один обліковий запис. Зберігає безпеку в Інтернеті за допомогою шифрування та переключення. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує DirecTV заразТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це менша VPN-послуга з приблизно 100 серверами. Однак ця послуга пропонує дуже високу швидкість і дозволяє підключитися до 10 різних міст США, включаючи Лас-Вегас та Нью-Йорк. PrivateVPN – одна з кращих VPN, коли мова йде про розблокування гео обмеженого вмісту. Насправді це не лише дозволяє дивитися DirecTV Now за межами США, але також може розблокувати основні платформи, такі як Netflix та Amazon Prime Video.

Ви можете використовувати цю послугу для захисту до шести пристроїв одночасно через один обліковий запис. Пропонуючи прості у використанні програми для настільних та мобільних пристроїв, цей VPN дуже доступний. PrivateVPN пропонує безпеку у вигляді 256-розрядного шифрування AES, захисту від витоку IPv6, режиму “невидимості” (для використання сервісу в місцях, де VPN зазвичай заблоковані) та вбивчого перемикача. Цей сервіс VPN знаходиться у штаб-квартирі у Швеції і заявляє, що він застосовує нульову політику реєстрації даних.

PrivateVPN пропонує додатки для настільних ПК (Windows та Mac) та мобільних пристроїв (Android та iOS). Ручна настройка необхідна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Високошвидкісні сервери для потокового передавання вмісту DirecTV Now
 • Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video та інші
 • Підключіть до 6 пристроїв через один обліковий запис
 • Програми та дуже прості у користуванні для початківців

Мінуси:

 • Відносно невелика мережа серверів
 • Не пропонує розширень веб-переглядача

Наш результат:

4.5 з 5

ВИГОТОВЛЕННЯ ШВИДКОГО: PrivateVPN швидкий і розблокує DirecTV зараз, а також Netflix. Його додатки прості у використанні, і це дозволяє підключити до 6 пристроїв. Включає всі основні функції безпеки, включаючи шифрування, перемикач знищення та політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду DirecTV зараз за межами США?

Через жорсткі географічні обмеження, більшість безкоштовних VPN просто не працюватимуть з DirecTV Now. Крім того, ми не рекомендуємо використовувати безкоштовну VPN з кількох причин. Зокрема, безкоштовні VPN дуже повільні. Об’єднайте занадто мало серверів із занадто великою кількістю користувачів, і результат – обмежена пропускна здатність та багато буферизації та відставання! Само собою зрозуміло, що це робить трансляцію DirecTV Now неприємним досвідом.

Це не лише проблеми з продуктивністю, які заполоняють безкоштовні VPN. Що стосується безпеки, безкоштовні VPN рідко досягають необхідного стандарту. У багатьох випадках це означає, що ваші дані не захищені високим рівнем шифрування. Можливо також, що у вашому VPN не вистачає важливих функцій безпеки, таких як перемикач на знищення. Крім того, деякі безкоштовні VPN свідомо порушують вашу конфіденційність, зберігаючи журнали та продаючи ці дані третім сторонам.

Чому я отримую помилку розташування DirecTV Now?

Одна проблема, яку деякі користувачі мають, намагаючись переглядати DirecTV зараз за кордоном, полягає в тому, що їх просять включити дані про місцезнаходження на своєму пристрої. Проблема полягає в тому, що це може перекрити VPN-з’єднання, надаючи ваше справжнє місцезнаходження та блокуючи вміст. У цьому випадку ви можете побачити повідомлення, яке виглядає приблизно так:

Помилка розташування DirecTV Now

Ми не змогли з’ясувати ваше місцезнаходження, яке потрібно для трансляції цієї програми. Будь ласка спробуйте ще раз.”

Якщо це відбувається з вами, можливо, вам не пощастить. Щоб обійти такі обмеження, вам потрібно знайти спосіб підробляти своє місцезнаходження, як-от за допомогою програми підробки GPS. Просто може бути краще знайти послугу без таких жорстких гео обмежень. Якщо ви рухаєтесь вперед, будьте обережні, оскільки підробка GPS може негативно впливати на інші програми.

Чи можу я використовувати розумний DNS-проксі для перегляду DirecTV Now за кордоном?

Так, деякі розумні проксі-сервери DNS розблокують DirecTV, однак VPN часто є більш надійними. Розумний проксі-сервер DNS відстежує запити DNS, що надсилаються з вашого пристрою, і надсилає трафік браузера для цього запиту на відповідний сервер (у цьому випадку сервер у США). Однією з переваг інтелектуального проксі-сервера DNS є те, що його можна використовувати на більш широкому діапазоні пристроїв, ніж VPN.

Наприклад, DirecTV Now доступний на таких пристроях, як Roku, Apple TV та Samsung Smart TV. Більшість VPN не підтримують подібні пристрої, і саме тут виділяється розумний DNS-проксі. З іншого боку, налаштування розумного проксі-сервера DNS може бути складнішим. Ми рекомендуємо MediaVtreamer ExpressVPN, інтелектуальну проксі-службу DNS що дозволяє розблокувати гео обмежений вміст, не шифруючи ваш інтернет-трафік, мінімізуючи втрати швидкості.

Що я можу дивитись на DirecTV зараз?

DirecTV пропонує широкий спектр контенту від популярних кабельних каналів, включаючи HBO, Disney та Fox. Це доступно як на замовлення, так і на вимогу. Існує ряд різних планів підписки на різні цінові точки. Деякі з доступних каналів включають:

 • CNN
 • Відкриття
 • Канал Діснея
 • ESPN
 • Харчова мережа
 • Лисиця
 • Історія
 • HBO
 • MTV
 • Нікелодеон
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map