Як дивитися CTV в режимі онлайн (за межами Канади) з VPN

Як дивитись телебачення за кордоном за допомогою VPN

Телевізійна мережа CTV доступна лише в Канаді. Під час спроби перегляду CTV в Інтернеті за межами Канади ви натрапите на одну з таких помилок потокової передачі: “Це відео не можна відтворювати” або “На жаль, цей вміст доступний лише для перегляду в Канаді”.

Помилка передачі CTV

VPN (віртуальна приватна мережа) вирішує це, дозволяючи переглядати Інтернет, як ніби ви перебуваєте в іншому місці. Ви можете використовувати VPN для підключення до сервера в Канаді. При цьому інтернет-трафік вашого пристрою шифрується, покращуючи вашу конфіденційність в Інтернеті. Коли вам нададуть канадську IP-адресу, ви зможете розблокувати вміст із Канадою, заблокований у регіоні, наприклад, CTV.

Це найкращі VPN для перегляду CTV за кордоном:

 1. ExpressVPN Наш перший вибір для розблокування CTV! Швидкі сервери в кількох містах Канади. Потік CTV, Netflix тощо. 3000 серверів у 94 країнах. Захищає ваші дані за допомогою шифрування. Цілодобова підтримка.
 2. NordVPN Відмінний варіант бюджету. Більше 450 серверів у Канаді для перегляду CTV за кордоном. Також розблокує Netflix. Підключіть до шести пристроїв. Цілодобова підтримка та сувора політика без реєстрації.
 3. CyberGhost 176 серверів у Канаді. Швидкі сервери для потокової передачі CTV та Netflix US. Дозволяє підключати до семи пристроїв одночасно. VPN без журналів із шифруванням.
 4. IPVanish Американська VPN з десятками серверів у Канаді. Добре працює з CTV. До 10 одночасних з’єднань. 24/7 підтримка прямого чату та політика без реєстрації.
 5. PrivateVPN Дуже великі швидкості для потокової передачі та торрент. Розблокує CTV за межами Канади. Також розблокує Netflix. Додаткові програми для початківців та до шести з’єднань.
 6. Surfshark Неограниченное одночасне з’єднання. Сервери в трьох містах Кандіа. Цілодобова підтримка та зручні програми та розширення веб-переглядача. Сувора політика без журналів.

Як дивитися CTV в режимі онлайн (за межами Канади) з VPN

Вам не потрібно робити щось надмірно технічне, щоб дивитись телевізійне телебачення в Інтернеті, перебуваючи за кордоном. Насправді все, що вам потрібно, – це VPN, і їх, як правило, швидко та легко налаштувати.

Ось як дивитися CTV в прямому ефірі за межами Канади за допомогою VPN:

 1. Виберіть бажаний VPN для CTV – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть одне із додатків або розширень веб-переглядача VPN.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Канаді.
 4. Перейдіть на CTV і виберіть вміст, який ви хочете переглянути – тепер його слід розблокувати!
 5. Якщо ви все ще не можете дивитися CTV за кордоном, очистіть кеш і куки веб-переглядача. З цього приводу ми виявили, що цього не потрібно в нашому тестуванні VPN з CTV.

Якщо вам цікаво, як ми вибрали найкращі VPN для CTV, ось список функцій, які кожна служба VPN повинна запропонувати, щоб врахувати:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Швидкі сервери в Канаді для трансляції CTV за кордон
 • Сервери в десятках країн для розблокування вмісту по всьому світу
 • Сильна безпека з шифруванням та політикою без журналів
 • Підтримка клієнтів через чат та електронну пошту
 • Настільні та мобільні програми, зручні для початківців
 • Гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику

Ви ще не встигли прочитати про найкращі VPN для перегляду телевізійного телебачення за кордоном? Ось короткий підсумок:

Найкращі VPN для перегляду CTV за межами Канади

Ось наш список найкращих VPN для перегляду CTV в прямому ефірі під час подорожі за кордон:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує ctvТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це, мабуть, найшвидший і надійний VPN для перегляду телевізійного телебачення за кордоном. У нього є сервери в Монреалі, Торонто та Ванкувері, що надає вам безліч виборів для розблокування геоблокуваного вмісту Канади. Фактично, цей VPN має сервери в загальній складності 94 країн та покращує розблокування популярних потокових сайтів, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Необмежена пропускна здатність означає, що ви можете безперебійно передавати та протікати потоки.

Ви можете використовувати ExpressVPN для підключення до п’яти пристроїв одночасно. Це легко зробити завдяки широкому спектру пропонованих зручних програм та розширень для веб-переглядачів. Ви можете підключитися до сервера одним клацанням миші. ExpressVPN пропонує чудову підтримку клієнтів, якщо у вас виникнуть проблеми. Доступно цілодобово електронною поштою та чатом. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете протестувати цю послугу абсолютно без ризику.

ExpressVPN має дуже високі швидкості, але також високий рівень безпеки. Цей VPN розташований на Британських Віргінських островах, де немає законів про обов’язкове зберігання даних (адже ExpressVPN не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів). Ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, перемикачем захисту та захистом від витоків DNS та IPv6.

Додатки ExpressVPN доступні для таких програм: Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Також пропонуються розширення браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Сервери у 94 країнах, включаючи Канаду для розблокування CTV
 • Швидкі швидкості для перегляду, трансляції та торрент
 • Розблокує популярні сервіси, включаючи Netflix та HBO Go
 • Підтримка клієнтів доступна цілодобово через чат та електронну пошту
 • Широкий асортимент прикладних для початківців додатків та розширень браузера
 • Захищає ваші дані за допомогою функції шифрування та вбивства

Мінуси:

 • Досить дорого порівняно з деякими конкурентами VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ CTV: ExpressVPN має швидкі та стабільні сервери в Канаді для перегляду CTV за кордоном. Він пропонує мережу з понад 3000 серверів у 94 країнах. Використовувати на до п’яти пристроях. Відмінні програми та розширення для браузера, цілодобова підтримка та потужна безпека. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує ctvТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є однією з найбільших VPN на ринку з понад 5500 серверами на момент написання. Якщо ви хочете дивитись телевізійне відео за межами Канади, NordVPN – це чудовий вибір. Це тому у Канаді понад 450 серверів. Вони розташовані в містах Монреаль, Торонто та Ванкувер. Багато з цих серверів оптимізовано для спільного використання файлів P2P, а інші пропонують поліпшену конфіденційність або дозволяють обійти Інтернет-обмеження.

Цей сервіс може розблокувати подобається Netflix, BBC iPlayer та HBO Go. Більше того, це дозволяє мати до шести одночасних з’єднань. Окрім надання підтримки в чаті 24/7, NordVPN пропонує всі основні функції безпеки, що захищають вашу конфіденційність. Сюди входять 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та функція перемикання захисту. Не менш важливо, що NordVPN проводить сувору політику без журналів.

Можна використовувати NordVPN через додатки для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Також є можливість розширень браузера Chrome і Firefox. Сумісні маршрутизатори вимагають встановлення вручну.

Плюси:

 • Понад 450 серверів у Канаді для перегляду CTV за кордоном
 • Використовуйте його для розблокування Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Підключіть до 6 пристроїв одночасно
 • Пропонує підтримку чату та електронної пошти 24/7 в реальному часі
 • Захищає вашу конфіденційність суворою політикою без журналів

Мінуси:

 • Деякі сервери знаходяться на повільній стороні

ВАРТІСТЬНА ЦІННІСТЬ: NordVPN має сотні серверів у Канаді та понад 5000 у всьому світі. Використовуйте його для розблокування CTV, Netflix тощо. Цілодобова підтримка та сувора політика без реєстрації. Захистіть до шести пристроїв одночасно. Прості у використанні програми та розширення браузера. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує ctvТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це високошвидкісний VPN, який ідеально підходить для потокового передавання без перешкод. Маючи тисячі серверів у 60 країнах (і 176 канадських серверів у Монреалі, Торонто та Ванкувері), цей VPN чудовий для розблокування платформ, таких як CTV, Netflix US та BBC iPlayer за кордоном. Більше того, вона дозволяє захистити до 7 пристроїв за допомогою одного облікового запису.

Ця послуга відрізняється від конкурентів із a щедра 45-денна гарантія повернення грошей. Це дозволяє спробувати повне обслуговування без ризику. Якщо у вас виникли проблеми, варто пам’ятати, що 24/7 доступна підтримка чату в реальному часі. CyberGhost настільки ж хороший, як і будь-який у цьому списку, із суворою політикою без журналів, захистом від витоків DNS та IPv6, 256-бітним шифруванням AES та автоматичним перемикачем на знищення.

Програми CyberGhost пропонуються для Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV та Android TV. Ви також можете завантажити розширення браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Швидкі швидкості для потокового відеоспостереження без перерви
 • 176 серверів у Канаді та тисячі серверів у всьому світі
 • 45-денна гарантія повернення грошей (довша, ніж у більшості VPN)
 • Дозволяє мати до 7 одночасних з’єднань
 • Відмінна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів

Мінуси:

 • Не вдається розблокувати деякі популярні сервіси потокового передавання

ЗАХИСТАЄ ВАШУ ПРИВАТНІСТЬ: CyberGhost має швидкі сервери в Канаді для CTV. Також розблокує Netflix US та BBC iPlayer. Високий рівень безпеки з шифруванням та сувора політика без реєстрації для захисту вашої конфіденційності. Цілодобова підтримка в чаті та до семи з’єднань. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує ctvТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має десятки серверів у Монреалі, Торонто та Ванкувері, що дозволяє легко розблокувати CTV за межами Канади. Це американська VPN із серверами в 60 країнах, включаючи США, Великобританію та Австралію. Таким чином, ви можете використовувати IPVanish для розблокування гео обмеженого вмісту майже з будь-якої точки світу. Цей VPN особливо хороший для сімей Ви можете мати до 10 одночасних з’єднань (набагато більше, ніж дозволяє більшість VPN).

Цей VPN добре підходить для потокової передачі завдяки необмеженій пропускній здатності. Більше того, IPVanish заявляє, що він пропонує необмежений трафік P2P і ніколи не сповільнить вашу швидкість з’єднання. IPVanish має сувору політику щодо збору журналів підключень та активності та додатково захищає вашу конфіденційність за допомогою 256-бітного шифрування AES, автоматичного вимикача знищення та захисту від витоку DNS та IPv6.

Завантажте програми IPVanish для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ручна настройка потрібна як для Linux, так і для сумісних маршрутизаторів.

Плюси:

 • Сервери у багатьох містах Канади для перегляду CTV за кордоном
 • Мережа серверів у 60 країнах для розблокування вмісту по всьому світу
 • Використовуйте його для підключення до 10 пристроїв одночасно
 • Необмежена смуга пропускання для послідовної трансляції без відставання та буферизації
 • Не збирає журнали зв’язків чи активностей, захищаючи конфіденційність

Мінуси:

 • Базується в США (член альянсу розвідки Five Eyes)
 • Відносно коротка гарантія повернення грошей 7 днів

10 ПІДКЛЮЧЕНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish розблокує CTV за межами Канади, а також працює з Netflix US. Ви можете використовувати його для підключення до 10 пристроїв одночасно. Хороша швидкість для потокової та підтримки в чаті. Політика без реєстрації та шифрування. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує ctvТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – це послуга, яка не вимагає стресу. Хоча у нього досить невелика мережа, PrivateVPN пропонує сервери в 60 країнах, включаючи Канаду (є сервери і в Торонто, і у Ванкувері), що робить його ідеальним для розблокування CTV за кордоном. Крім того, завдяки чудовій розблокуючій здатності та дуже високій швидкості, PrivateVPN дозволяє вам користуватися такими послугами, як Netflix, BBC iPlayer або Amazon Prime Video, вільно від відставання чи буферизації.

Це одне з найпростіших VPN завдяки простому дизайну робочого столу та мобільних додатків. Підтримка чату в реальному часі пропонується, хоча є також можливість віддаленої допомоги та встановлення. PrivateVPN дозволяє підключити до шести пристроїв одночасно, що дозволяє захистити все від телефону до ноутбука. Ця шведська служба VPN має політику без реєстрації та пропонує 256-бітне шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоку DNS та IPv6.

Програми PrivateVPN пропонуються для Windows, Mac, Android та iOS. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Ідеально підходить для потокової передачі завдяки високошвидкісним серверам
 • Розблокує CTV, Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Дуже прості у використанні програми для настільних і мобільних платформ
 • Особливості безпеки включають шифрування та політику без журналів

Мінуси:

 • Менша мережа з приблизно 100 серверів
 • Не пропонує розширення для браузера

Швидкі підключення: PrivateVPN має високошвидкісні сервери для трансляції без буферизації та затримки. Розблокує CTV, Netflix, BBC iPlayer тощо. VPN без журналів із зручними програмами та підтримкою чату в реальному часі. Підключіть до шести пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує ctvТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark пропонує чудову цінність, оскільки дозволяє необмежена кількість одночасних з’єднань. Потрібно говорити, що цей VPN ідеально підходить для обміну з родиною. Сервери доступні в десятках країн, включаючи Канаду (Монреаль, Торонто та Ванкувер). Канадська IP-адреса дозволяє розблокувати CTV за кордоном під час підключення до американських серверів, розблокує лайки Netflix, HBO Go та Hulu.

Однією з головних переваг Surfshark є його простота у використанні. Додатки дуже добре розроблені і дозволяють вам підключитися до сервера за лічені секунди. Також є швидка та доброзичлива підтримка клієнтів, доступна цілодобово через чат наживо Це VPN без журналів, який не знає, що ви робите в Інтернеті. Існує безліч функцій захисту, включаючи 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Функція MultiHop Surfshark дозволяє маршрутизувати трафік через декілька серверів для отримання додаткового рівня безпеки.

Ви можете отримати доступ до Surfshark через додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Android та Amazon Fire TV / Fire Stick. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Ручна настройка необхідна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Дивіться CTV за межами Канади за допомогою канадських серверів Surfshark
 • Підключіть необмежену кількість пристроїв через один обліковий запис
 • Також розблокує вподобання Netflix та Amazon Prime Video
 • Відмінна безпека із суворою політикою без журналів і подвійним VPN

Мінуси:

 • Немає найбільшої мережі серверів (близько 800)
 • Деякі сервери трохи повільніші

З’єднайте всі ваші пристрої: Surfshark пропонує необмежене одночасне підключення та сервери в десятках країн, включаючи Канаду. Добре працює з CTV та Netflix. Додатки та розширення веб-переглядача дуже прості у використанні. Цілодобова підтримка та сувора політика без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду телевізійного каналу за межами Канади?

Не всі безкоштовні VPN пропонують сервери в Канаді. Безкоштовні VPN-сервіси, які мають канадські сервери, можуть розблокувати CTV, але, ймовірно, пропонують низьку продуктивність. Однією поширеною проблемою вільних VPN є те, що вони мають дуже малі серверні мережі, особливо стосовно їх великої кількості користувачів. Це призводить до дуже повільної потокової передачі з великою кількістю буферизації та відставання. Справді, багато безкоштовних VPN беруть участь дроселювання пропускної здатності спробувати це і керувати цим.

Ви також побачите, що середній безкоштовний VPN дуже легкий для функцій. Наприклад, це, ймовірно, не дозволить вам мати кілька одночасних з’єднань або запропонувати підтримку клієнтів. Такі обмеження поширюються на безпеку, коли ви можете виявити, що ваші дані не захищені шифруванням. Безкоштовний сервіс зазвичай заробляє гроші за допомогою реклами. Безкоштовні VPN не є винятком. Однак, деякі безкоштовні VPN навіть вирішили зареєструвати свою діяльність та продати дані третім особам. Загалом, безкоштовні VPN значно поступаються кращим VPN для Канади.

Що я можу дивитись у телевізійній мережі CTV?

Програми CTV в основному складаються з популярних американських телешоу, канадських телешоу та канадських телефільмів. Вміст доступний на замовлення, але також пропонується пряме програмування Ось перелік деякого вмісту, який ви можете переглянути на CTV:

 • Теорія великого вибуху
 • Злочинний розум
 • MasterChef Канада
 • Шоу Еллен Дегенерес
 • Marvel’s Agents S.H.I.E.L.D.
 • 50 Перші дати
 • Битва: Лос-Анджелес
 • Привиди 2
 • Moneyball
 • Охоронці Галактики
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me