Як дивитися американські Netflix у Великобританії чи Канаді за допомогою DNS-кодів

Коротко:

 • DNS-коди, також відомі як розумні проксі-сервери DNS або DNS, можуть переглядати американські Netflix з Великобританії, Канади, Австралії чи іншої країни
 • Але багато з “безкоштовних” DNS-кодів зламані, перераховані в чорний список чи шкідливі, і можуть завдати серйозної шкоди вашому комп’ютеру, планшету чи телефону.
 • DNS-коди можна використовувати на ПК, Mac, wifi-роутерах, ігрових консолях та медіа-центрах з різним рівнем успішності
 • Щоб уникнути ризику, ми рекомендуємо оплачувати швидкий VPN для доступу до Netflix у США, наприклад ExpressVPN, який має 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати його без ризику (це посилання також дає 3 місяці безкоштовного підписки на 12 місяців).
 • Безкоштовні VPN та DNS-сервіси не є достатньо швидкими або надійними для перегляду Netflix.
 • Оновлення, 15 вересня 2016 року: Раніше ми рекомендували деякі з платних смарт-DNS-сервісів, однак тепер вони або повністю заблоковані Netlfix, або ненадійні з нашого тестування, тому більше не є хорошим варіантом..

мережеве буферування Netflix
Останнім часом було багато гоману над «DNS-кодами Netflix». З тих пір, як Netflix почав блокувати міжнародних користувачів до доступу до американського каталогу шоу за допомогою VPN, клієнти шукають альтернативи для виправлення потокового відео. Netflix розпочав цю політику незабаром після свого глобального впровадження на початку року з метою застосування обмежень щодо ліцензування вмісту.

DNS-код, який функціонує як тип проксі-сервісу, здається життєздатною альтернативою. Він використовує таку тактику, що і VPN, завдяки чому він виглядає на Netflix так, ніби ви переходите на сайт із США замість іншої країни. Наприклад, клієнти Netflix можуть використовувати код DNS для перегляду американських Netflix з Великобританії чи Канади. Але користувачі повинні знати про кілька ключових відмінностей між двома службами та нову хвилю шахрайств, які виникли через нововиявленого інтересу до проксі-серверів DNS.

Проксі-сервери DNS можна використовувати на масиві пристроїв з різним рівнем успішності. Прокрутіть униз, щоб отримати інструкції щодо використання DNS-кодів з ПК та на ігрових консолях, таких як PS4, PS3 та XBox One.

DNS проти VPN

DNS, або система доменних імен, схожа на телефонну книгу для Інтернету. Замість того, щоб, наприклад, ввести у своєму рядку URL-адрес 192.96.201.17, ви можете просто ввести www.comparitech.com, що значно простіше запам’ятовується. Кожен раз, коли ви переходите на веб-сайт, на DNS-сервер надсилається запит, який повертає числову IP-адресу для посилання, яке ви натиснули, або URL-адреси, яку ви ввели. За замовчуванням запити DNS зазвичай обробляє ваш Інтернет-провайдер, який залежить від країни та регіону. Netflix може визначити ваше місцезнаходження, визначивши, звідки надходить запит DNS.

Код DNS надає користувачеві доступ до проксі-сервера DNS, також відомого як розумний DNS. Це спрямовує ваші запити DNS на інший сервер, ніж той, який використовується вашим Інтернет-провайдером, і спрямовує весь ваш веб-трафік через сервер у США, ефективно обманюючи Netflix, щоб думати, що ви перебуваєте в Америці замість Великобританії чи Канади.

То чому DNS-проксі працює, коли VPN не працює? З декількох причин: по-перше, Netflix виступив конкретно проти VPN, тож це чорний список IP-адрес, які використовуються відомими серверами VPN. По-друге, VPN-з’єднання шифруються, а DNS-проксі-зв’язки не є. Це полегшує виявлення користувача VPN, тоді як трафік проксі-користувача виглядає нормально.

Чому коди DNS є ризиковими

Однак не варто думати, що пошук діючого коду DNS – це магічне рішення всіх ваших проблем. Хоча Netflix ще не спрямував свою пробірку до проксі-серверів DNS, це може бути лише питанням часу. Netflix не важко зрозуміти, що запити та трафік DNS надходять з комерційного центру даних замість місця проживання.

Насправді багато проксі-сервера DNS вже заблоковані. Код DNS може бути застарілим через кілька днів або тижнів після їх придбання, і постачальник може не нести відповідальності. Як швидко блокується код DNS, багато в чому залежить від того, скільки людей ними користуються. Коли Netflix помічає незвичну кількість трафіку, що надходить з одного IP-адреси, це явний знак, що щось не вдається.

Швидкий пошук Google поверне безліч посилань на безкоштовні коди DNS, але користувачі повинні бути особливо обережними. Багато людей просто не працюватимуть, оскільки їх уже внесли в чорний список.

Інші – це афери. Вони можуть отруїтися, тобто вони направлять вас на інші веб-сайти, ніж ті, про які ви просили, які часто містять шкідливий код, зловмисне програмне забезпечення, відстежувачі та рекламу. Багато хто дозволить вам отримати доступ до Netflix, але вставити рекламу у ваш браузер. Деякі користувачі скаржилися, що зображення ескізів на шоу в Netflix замінюються рекламою, наприклад. Ці оголошення не тільки дратують, але часто містять зловмисне програмне забезпечення та відстежувачі.

Перед тим, як сліпо ввести адресу сервера DNS у свій комп’ютер, переконайтесь, що ретельно перегляньте політику конфіденційності та відгуки постачальника. Наскільки ми знаємо на момент написання, Unblock-US, Overplay та IronSocket усі надають якісні послуги DNS, які працюють з Netflix. Оновлення, 15 вересня 2016 року: Практично всі сервіси DNS зараз повністю заблоковані Netflix або працюватимуть лише на настільних ПК, і навіть тоді вони, як правило, дуже непослідовні. Зараз ми рекомендуємо дотримуватися надійного платного рішення VPN. Наш кращий варіант – ExpressVPN, який все ще працює з нашого власного регулярного тестування.

ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NETFLIX: ExpressVPN – наш вибір №1. Яскравий швидкий та надійний вибір, який розблокує Netflix та більшість інших основних потокових сервісів, включаючи Hulu та Amazon Prime. Найкращі функції безпеки та конфіденційності в класі, і вони не містять журналів активності. Прості у використанні програми для всіх платформ. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Як налаштувати розумний DNS на ПК

Сподіваємось, ви знайшли розумного постачальника DNS, який не збирається вводити рекламу, отруювати ваш DNS або давати вам застарілу адресу, перш ніж потемніти і впасти з обличчя Землі. Багато авторитетних постачальників існують, але більшість не є безкоштовними. Як свідчить приказка, якщо ви не купуєте товар, ви – продукт.

“DNS-код” – це дійсно лише IP-адреса для працюючого DNS-сервера. Авторитетні постачальники спочатку вимагатимуть реєстрації. Тоді вам доведеться авторизувати IP-адресу власного комп’ютера на веб-сайті постачальника, щоб він міг підтвердити, що ви є його клієнтом.

Після цього вам не потрібно спеціального програмного забезпечення для використання коду DNS. У Windows клацніть правою кнопкою миші піктограму wifi або Ethernet у системному треї та натисніть «Відкрити центр мережі та спільного доступу».

розумний dns tut 1

Клацніть посилання з написом “Wifi” або “Ethernet” поруч із “З’єднання”.

smart dns tut 2

Клацніть Властивості.

smart dns tut 3

Зніміть прапорець Internet Protocol Version 6 (TCP / IPv6). Клацніть на Інтернет-протокол версії 4 (TCP / IPv4), щоб він був виділений, а потім натисніть Властивості.

smart dns tut 4

У нижній половині наступного вікна поставте прапорець “Використовувати наступні адреси DNS-серверів:”. Введіть бажані та альтернативні сервери DNS (сервери мають бути у Сполучених Штатах), які вам повинен надати ваш постачальник Smart DNS.

smart dns tut 5

Натисніть OK і перезавантажте комп’ютер. Тепер ви зможете використовувати Netflix так, як ніби ви знаходитесь у США.

Як налаштувати DNS-проксі на PS4 або XBox One

Щоб налаштувати розумний DNS на XBox One або PS4, спочатку потрібно авторизувати власну IP-адресу у свого постачальника так само, як і на ПК. Після цього виконайте ці вказівки.

Інструкції для DNS XBox One:

 1. Перейдіть до Xbox Home і виберіть Налаштування системи
 2. Виберіть Мережа > Розширені налаштування > Налаштування DNS
 3. Виберіть “Посібник”
 4. Введіть первинний та вторинний коди DNS від свого постачальника.
 5. Поверніться додому та перезавантажте консоль

Інструкції DNS для PS4:

 1. Перейдіть у Налаштування > Мережа
 2. Клацніть Налаштувати підключення до Інтернету та виберіть Спеціальні
 3. Виберіть Wi-Fi або LAN
 4. Виберіть Автоматично для IP-адреси, “Не вказуйте” для Імені хоста DHCP та посібник для налаштувань DNS
 5. Введіть первинний та вторинний коди DNS від свого постачальника
 6. Перезавантажте консоль

Інструкції для DNS для PS3:

 1. Виберіть Налаштування > Мережеві налаштування > Налаштування підключення до Інтернету
 2. Виберіть “Так”, коли з’явиться екран підтвердження
 3. Клацніть Спеціально та прокрутіть униз до налаштувань DNS
 4. Виберіть “Вручну”
 5. Введіть адреси сервера DNS від свого постачальника.

Тест на отруєння кешем DNS, введення реклами тощо

Якщо ви використовуєте проксі-сервер DNS вперше, корисно перевірити його на вразливості. Введення реклами досить просто; просто слідкуйте за будь-якими оголошеннями, які не належать до них.

Ви можете перевірити свій веб-переглядач на отруєння кешем DNS на цьому веб-сайті, прокрутивши вниз та натиснувши „Ініціювати стандартний тест на сумісність DNS”.

Нарешті, перевірте наявність можливих витоків DNS на IPLeak.net. У розділі Виявлення DNS-адреси ви повинні побачити DNS-адресу свого постачальника.

Мобільний та STB

DNS-коди, які працюють у браузері настільного комп’ютера, можуть не працювати на планшеті, смартфоні чи приставці (Roku, Apple TV, Chromecast, Fire TV тощо). Це тому, що ці пристрої зазвичай використовують програми замість браузера, які можуть замінити DNS-адресу, яку ви встановили на користь своїх власних серверів DNS. Щоб уникнути цього, вам доведеться встановити DNS-сервер у своєму маршрутизаторі wifi, а не на самому пристрої.

Або просто використовувати VPN

DNS – технічно швидший і часто дешевший варіант, ніж VPN, але через всі згадані вище вразливості та проблеми, мабуть, найкраще просто працювати з VPN.

“Але ви це сказали самі: VPN заблоковані в Netflix зараз!” ти кажеш.

Так, більшість серверів VPN були заблоковані в Netflix, але деякі все ще працюють. Платна VPN забезпечує набагато більшу безпеку та конфіденційність завдяки сильному шифруванню в кінці, якого не вистачає проксі-серверам DNS. Часто користувачам просто потрібно звертатися в службу підтримки, щоб дізнатися, які саме сервери все ще працюють з Netflix. Вони не публікуються, щоб не привертати зайвої уваги.

Тут можна знайти список VPN-адрес компанії Comparitech, які все ще працюють з Netflix.

“24.047 / 365-” від viviandnguyen_, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me