Як дивитися 6Play за межами Франції за допомогою VPN

Як дивитися 6Play за межами Франції з VPN


Коли ви намагаєтесь переглянути 6Play за кордоном, ви побачите повідомлення про помилку потокового поточного повідомлення, яке говорить наступне:

“Pour de roons de droits, cette vidéo ne peut pas être lue depuis votre zone géographique”.

Це приблизно означає “З міркувань прав, це відео не можна прочитати з вашого місцезнаходження”. Це тому, що вміст заблоковано геометрією та не можна отримати доступ за межами Франції без VPN.

VPN або віртуальна приватна мережа – це послуга, яка дозволяє вам підключитися до сервера в іншій країні, отримуючи нову тимчасову IP-адресу в процесі. Наприклад, підключившись до VPN-сервера у Франції, ви отримаєте французьку IP-адресу. Це стане так, ніби ви переглядаєте Інтернет з Франції, навіть якщо ви перебуваєте у Великобританії чи Австралії! VPN робить це шляхом маршрутизації інтернет-трафіку вашого пристрою через зашифрований тунель. Окрім можливості розблокувати гео обмежений вміст, це забезпечує більшу конфіденційність та анонімність в Інтернеті.

Як дивитися 6Play за межами Франції з VPN

Ви можете використовувати VPN для перегляду 6Play так, як ви використовуєте VPN з будь-яким іншим веб-сайтом чи послугою, обмеженою географією. Ось декілька швидких та простих інструкцій, що робити:

Використання VPN для перегляду 6Play за кордоном:

 1. Підпишіться на одне з найкращих VPN для 6Play – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте програму VPN або розширення браузера для пристрою, з якого потрібно переглянути 6Play.
 3. Встановіть та відкрийте програму VPN або розширення браузера та підключіться до сервера у Франції, щоб отримати французьку IP-адресу.
 4. Очистіть кеш і куки браузера перед відкриттям 6Play. Це гарантує, що 6Play забуває вашу фактичну IP-адресу та місцеположення та приймає VPN-адресу.
 5. Тепер ви можете відкрити 6Play і вибрати бажаний вміст. Тепер його слід розблокувати! Якщо ні, спробуйте інший сервер або зв’яжіться зі службою підтримки вашої VPN.

У Франції існує багато VPN з серверами для розблокування 6Play за кордоном. Однак деякі з них страждають від проблем, а інші не захищають вашу конфіденційність. Ми вибрали найкращі VPN для 6Play, шукаючи ті, які пропонують наступне:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Швидкі сервери у Франції для потокової передачі 6Play за кордон
 • Глобальна мережа серверів для розблокування вмісту по всьому світу
 • Захищає ваші дані за допомогою шифрування
 • Захищає вашу конфіденційність політикою без журналів
 • Служба підтримки клієнтів через чат та електронну пошту
 • Програми для початківців – як мінімум, для настільних та мобільних пристроїв

Поспішаєте почати перегляд 6Play за межами Франції? Ось підсумок найкращих VPN для 6Play (пізніше ми висвітлюємо кожну з них у більшій глибині):

Найкращі VPN для перегляду 6Play за межами Франції

 1. ExpressVPN: Найкращий VPN для 6Play. Швидкий і надійний, він розблокує 6Play, Netflix та BBC iPlayer. Сильна безпека та цілодобова підтримка. 3000 серверів по всьому світу.
 2. NordVPN: Найкращий бюджет VPN. Майже 200 серверів у Франції та понад 5000 у всьому світі. Працює з 6Play, а також як Netflix. VPN без реєстрації з підтримкою чату, 24/7. Підключіть до 7 пристроїв.
 3. CyberGhost: Більше 300 високошвидкісних серверів у Франції для трансляції 6Play за кордон. Програми для початківців, які можна використовувати на 7 пристроях. Включає політику без журналів.
 4. IPVanish: Підключіть до 10 пристроїв. Сервери в Парижі для потокової передачі 6Play за межами Франції. Забезпечує підтримку в прямому чаті та хорошу безпеку з політикою без реєстрації та шифрування.
 5. PrivateVPN: Дуже швидкі сервери у Франції для використання з 6Play. Розблокує більшість потокових сайтів, включаючи Netflix. Політика без журналів Додаткові програми для початківців та підтримка чату в реальному часі.
 6. Surfshark: Дозволяє мати необмежену кількість одночасних з’єднань. Розблокувати 6Play, Netflix та HBO Go. Зручні програми та сувора політика без журналів.

Найкращі VPN для 6Play

Ось наш список найкращих VPN для 6Play, тому ви ніколи не пропустите улюблений вміст під час поїздки за межі Франції:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує 6 гриТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – найкращий всебічний сервіс VPN для перегляду 6Play за межами Франції. Підключення настільки ж надійні, як і швидкі, що забезпечує плавну трансляцію навіть у 1080p HD. Ще вражаюче це Серверна мережа ExpressVPN складається з понад 3000 серверів, розповсюджених у 90 країнах. Таким чином, ви можете використовувати його для розблокування вмісту, заблокованого регіоном у всьому світі, будь то в США, Великобританії, Австралії чи Японії.

Крім 6Play, ExpressVPN розблокує багато популярних веб-сайтів та сервісів, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та Sky Go. Програми та розширення браузера роблять підключення до сервера швидким та простим. Однак у будь-яких проблемах є підтримка 24/7 через чат та електронну пошту. Цей VPN можна використовувати на до 5 пристроях одночасно.

Що стосується безпеки, ExpressVPN – одна з найкращих VPN, яку ви можете використовувати. Він захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, перемикача захисту та захисту від витоків DNS та IPv6. Ця VPN не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів. Штаб-квартира розташована на Британських Віргінських островах, яка не входить до альянсу для обміну розвідками 14 Очі.

Ви можете завантажити програми ExpressVPN для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Також пропонуються розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Швидкі та надійні сервери у Франції для трансляції 6Play за кордон
 • Сервери у 94 країнах – набагато більше, ніж у більшості VPN на ринку
 • Розблокує найбільш обмежений вміст, включаючи Netflix та HBO Go
 • Підтримка чату та електронної пошти, 24/7
 • Прості у користуванні програми, а також розширення браузера
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та відсутністю ідентифікаційних журналів

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість його конкурентів

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ 6PLAY: ExpressVPN – наша найкраща рекомендація. Він має сервери в 94 країнах світу, включаючи Францію. Швидкі та надійні сервери для потокової передачі 6Play. Також розблокує Netflix. Пропонують прості у користуванні програми, цілодобова підтримка та безліч функцій безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати ExpressVPN без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує 6playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує особливо гарне співвідношення з величезною мережею приблизно 5100 серверів по всьому світу. Загалом у Франції є майже 200 серверів, деякі з яких оптимізовані для спільного використання файлів P2P, а інші пропонують розширену конфіденційність. NordVPN досить швидкий для передачі потоку 6Play та Netflix без відставання або буферизації, плюс він пропонує необмежену пропускну здатність, на відміну від багатьох безкоштовних VPN і навіть деяких провайдерів.

Цей VPN можна використовувати для підключення до 6 пристроїв одночасно. Ті, хто не знайомий з VPN, оцінять зручні для користувача програми NordVPN. Є також цілодобова підтримка чату, якщо у вас виникнуть запитання. Ця послуга має чудову загальну безпеку із захистом від витоку DNS, WebRTC та IPv6, 256-бітним шифруванням AES та перемикачем захисту. NordVPN – це послуга на базі Панами, яка зберігає вашу особисту інформацію приватною, застосовуючи сувору політику без реєстрації журналів.

Додатки NordVPN доступні для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Маршрутизатори вимагають налаштування вручну.

Плюси:

 • Майже 200 серверів у Франції для перегляду за кордоном 6Play
 • Спеціалізовані сервери для спільного використання P2P та поліпшення конфіденційності
 • Дозволяє мати до 6 одночасних з’єднань
 • Забезпечує підтримку цілодобово через чат наживо
 • Відмінні програми для початківців та розширення для браузера
 • Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та суворої політики без журналів

Мінуси:

 • Деякі невідповідності швидкості сервера

НАЙКРАЩА ЦІННІСТЬ VPN: NordVPN має майже 200 серверів у Франції для розблокування 6Play за кордоном. Працює з більшістю потокових служб, включаючи Netflix. Всього понад 5000 серверів. Підключіть до 6 пристроїв. Сувора політика без журналів, підтримка 24/7 та зручні розширення для браузера. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує 6playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

На момент написання CyberGhost у Франції було 336 серверів. Ця мережа VPN швидко зростає з майже 3700 серверами по всьому світу. Хоча кількість серверів є важливою, так само і якість. На щастя, CyberGhost пропонує відмінні швидкості для перегляду, трансляції та торрент. Це також дозволяє мати до 7 одночасних з’єднань, що чудово, якщо у вас є багато пристроїв для захисту.

Всі найкращі VPN для 6Play пропонують цілодобову підтримку клієнтів у прямому чаті та CyberGhost не є винятком, хоча цей VPN робить основний акцент на простоті користування. Додатки оснащені цілою низкою корисних функцій, включаючи блокувальник реклами та сканер шкідливих програм. Це VPN із суворою політикою без реєстрації. Більше того, він пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та автоматичний вимикач знищення. Ви навіть можете оплатити послугу в Bitcoin через BitPay.

Ви можете знайти додатки CyberGhost для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • 336 серверів у Франції для легкого розблокування 6Play
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • 24/7 підтримка клієнтів у прямому ефірі
 • Корисні функції, включаючи блокувальник реклами та сканер шкідливих програм
 • Захищає ваші дані суворою політикою без шифрування і шифрування

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі потокові сайти

ВІДПОВІДНИЙ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІ VPN: CyberGhost дуже простий у використанні з програмами для початківців та підтримкою чату в режимі 24/7. Понад 300 серверів у Франції для перегляду 6Play. Працює з Netflix US. Забезпечує високий рівень безпеки завдяки суворій політиці без реєстрації та використанню шифрування. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує 6playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish ідеально підходить для обміну з родиною, оскільки дозволяє підключити до 10 пристроїв одночасно. На відміну від цього, більшість конкуруючих VPN дозволяють лише між 3 та 6 одночасними з’єднаннями. Загалом ця VPN має мережу з близько 1300 серверів, які розташовані в десятках країн світу. 26 з цих серверів знаходяться в Парижі, Франція, зі швидкістю, ідеально підходящою для потокової передачі 6Play.

Пошук і підключення до сервера через додатки IPVanish не може бути простішим. У вас є можливість підключення до найкращого доступного сервера або фільтрування за країною, містом або затримкою. IPVanish використовує 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та перемикач на знищення, щоб запобігти зчитуванню ваших даних урядом або хакерами. Також включена політика без журналів. Зокрема, IPVanish заявляє, що він не збирає журнали зв’язків чи активності та ніколи не зберігає метадані про ваші сеанси VPN.

Додатки IPVanish доступні для завантаження для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ручна настройка потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Понад два десятки серверів у Парижі для перегляду 6Play за межами Франції
 • Дозволяє до 10 одночасних з’єднань
 • Програми дозволяють швидко та легко підключитися до серверів
 • Забезпечує безпеку в Інтернеті з його використанням

Мінуси:

 • Не передбачено можливість оплати в біткойнах / криптовалюті
 • Немає розширень для браузера

ПІДКЛЮЧИТИ 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish добре працює з 6Play і має сервери в десятках країн світу. Більше того, вона дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Оснащена підтримкою чату в реальному часі та включає політику без журналів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує 6playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є однією з більш швидких VPN на ринку, що пропонує необмежену пропускну здатність. Ви можете використовувати його для перегляду 6Play за кордоном, а також розблокувати що-небудь від Netflix до Amazon Prime Video. Це менший сервіс із загальною кількістю близько 100 серверів, пара з яких знаходиться в Парижі, Франція. Загалом, PrivateVPN має сервери у 60 країнах, що означає, що ви можете розблокувати всілякий вміст з усього світу.

Цей VPN можна використовувати для підключення до 6 пристроїв одночасно. Це дуже зручний сервіс, оскільки постачається з підтримкою чату в реальному часі та високодоступними додатками для настільних і мобільних пристроїв. Штаб-квартира PrivateVPN знаходиться у Швеції та не зберігає журналів трафіку. Більше того, вона дозволяє вам зареєструватися напіванонімно, оплачуючи Bitcoin. Інші функції безпеки включають 256-бітне шифрування AES, перемикач на знищення та захист від витоку DNS та IPv6.

Додатки PrivateVPN доступні для таких програм: Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Дуже швидкі сервери для потокової передачі 6Play за межами Франції
 • Розблокує лайки Netflix та BBC iPlayer
 • Дозволяє мати до 6 одночасних з’єднань
 • Напіванонімний варіант реєстрації та оплати

Мінуси:

 • Менша мережа серверів, ніж її конкуренти
 • Не пропонує програми для будь-яких пристроїв, окрім настільних та мобільних пристроїв

НАЙБІЛЬШЕ ЗМІСТУ ВІДБЛОКУ: PrivateVPN розблокує все, починаючи від 6Play до Netflix. Прості у використанні настільні та мобільні додатки. Підключіть до 6 пристроїв. Забезпечує підтримку чату в реальному часі з віддаленою допомогою. Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує 6playТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark – це новіший сервіс VPN з серверами в десятках країн, включаючи Францію. З його допомогою можна розблокувати всі види обмеженого вмісту, включаючи 6Play, Netflix та HBO Go. Однак, одна з найкращих особливостей полягає в тому, що вона дозволяє користувачам підключати необмежену кількість пристроїв. Ми протестували сервери на різних потокових сайтах і виявили, що з’єднання є швидкими та постійними, майже не перешкоджаючи.

Цей VPN пропонує велику гнучкість із серверами, оптимізованими для покращення конфіденційності, а також для країн з обмеженим доступом до Інтернету. Surfshark має чудову підтримку клієнтів із підтримкою чату в режимі реального часу, яка доступна 24/7. Додатки та розширення браузера прості у навігації та дуже чуйні. Surfshark базується на Британських Віргінських островах і проводить сувору політику без журналів. Ваша конфіденційність також захищена 256-бітним шифруванням AES та захистом від витоку DNS та IPv6. Інші функції безпеки включають блокувальник реклами та перемикач на знищення.

Surfshark можна використовувати через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Також є можливість розширень веб-переглядача для Chrome і Firefox. Ручна конфігурація потрібна для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Розблокує 6Play, Netflix, Amazon Prime Video тощо
 • Дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань
 • Відмінна підтримка клієнтів, доступна цілодобово через чат наживо
 • Сильна пропозиція щодо безпеки із шифруванням та сувора політика без журналів

Мінуси:

 • Немає найбільшої мережі серверів
 • Деякі сервери можуть бути трохи повільними (але більшість – це добре)

НЕЗАГАЛЬНІ СИМУЛЬНІ СПОЛУЧЕННЯ: Surfshark може розблокувати 6Play і дозволяє одночасно підключати необмежену кількість пристроїв. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та зручні для початківців додатки та розширення браузера. VPN без журналів із шифруванням. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду програми 6Play за межами Франції?

Так, деякі безкоштовні VPN працюють з 6Play. Однак ми не рекомендуємо використовувати безкоштовну VPN з кількох причин. Перший полягає в тому, що хоча деякі безкоштовні VPN розблокують 6Play, вони не вдається розблокувати багато іншого контенту, заблокованого регіоном, наприклад Netflix та BBC iPlayer. Це тому, що такі служби впровадили анти-VPN заходи, у яких безкоштовні VPN просто не мають ресурсів для подолання.

Якщо вам пощастить знайти VPN, який розблокує потрібні веб-сайти та послуги, ви можете вважати, що ефективність буде низькою. Безкоштовні VPN часто повільні через недостатню кількість серверів для їх високої кількості користувачів. Ці проблеми стають більш очевидними при потоковому передачі, оскільки ви будете стикатися з частими буферизаціями та відставаннями. Деякі безкоштовні VPN фактично обмежують вашу пропускну здатність. Це не те, що ви не знайдете з найкращими VPN для 6Play.

Як би не вистачало непослідовного розблокування та повільної швидкості, безкоштовні VPN також не дуже роблять для вашої безпеки в Інтернеті! Від відсутності шифрування та переключення на заборону до реєстрації вашої активності та продажу її найвищому учаснику, безкоштовні VPN не захищають вашу конфіденційність. Натомість, шукайте VPN, що використовує шифрування та пропонує політику без журналів, наприклад найкращі VPN для 6Play.

Що я можу спостерігати на 6Play?

6Play пропонує вміст телевізійної мережі M6. Сюди входять реалістичні телепередачі, телесеріали та телефільми. Ось приклад деякого вмісту, який ви можете переглянути в 6Play:

 • Moundir et les apprentis aventuriers
 • Гаваї П’ять-0
 • Le Meilleur Pâtissier
 • Відчайдушні домогосподарки
 • NCIS: Лос-Анджелес
 • Зона Interdite
 • Les Mamans
 • Топ-шеф-кухар
 • Джейн Діва
 • Авеніда Бразиль

Дивись також: Кращий VPN для Франції

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map