Як дивитись TVNow.de за кордоном (за межами Німеччини) з VPN

Як дивитися TVNow.de за межами Німеччини з VPN

Вміст TVNow.de має регіональний характер: поширена тема серед потокових служб через права та ліцензійні обмеження. Це означає, що якщо ви переїжджаєте за кордон або подорожуєте за межами Німеччини, ви не зможете переглядати улюблені телепередачі на TVNow.de. На щастя, ми знайшли шлях до цього. Ви можете дивитись TVNow.de за межами Німеччини за допомогою VPN.

VPN або віртуальна приватна мережа – це послуга, яка шифрує інтернет-з’єднання вашого пристрою, захищаючи вашу конфіденційність у процесі. Підключившись до сервера в Німеччині, вам буде надана німецька IP-адреса, що дозволяє розблокувати TVNow.de, як ніби ви насправді знаходилися в Німеччині.

Ось короткий підсумок найкращих VPN для перегляду TVNow.de за межами Німеччини:

Найкращі VPN для перегляду TVNow.de за кордоном

 1. ExpressVPN: Розблокує TVNow.de, Netflix та BBC iPlayer. Швидкий і дуже простий у використанні. Забезпечує цілодобову підтримку та високий захист із шифруванням. Підключіть до п’яти пристроїв.
 2. NordVPN: Понад 200 серверів у Німеччині для перегляду TVNow.de за кордоном. Дозволяє до шести з’єднань. Програми для початківців. Цілодобова підтримка та сувора політика без реєстрації.
 3. CyberGhost: Майже 800 серверів у Німеччині. Розблокує TVNow.de та Netflix US. Дуже великі швидкості для потокової передачі. Сім одночасних з’єднань. Сувора політика без журналів.
 4. IPVanish: Дозволяє підключити до 10 пристроїв. Десятки серверів у Франкфурті для перегляду TVNow.de за межами Німеччини. Служба VPN без журналів із підтримкою чату в реальному часі.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісні сервери для потокової передачі TVNow.de та Netflix. Популярні програми для початківців, підтримка в реальному часі та політика без журналів. Підключіть до шести пристроїв.
 6. Surfshark: Необмежене одночасне з’єднання. Розблокує більшість сайтів, включаючи TVNow.de. Додаткові програми для початківців, цілодобова підтримка та багато функцій безпеки.

Багато VPN мають сервери в Німеччині. Однак для того, щоб знайти найкращі VPN для перегляду TVNow.de за кордоном, ми шукали ті, які відповідають таким критеріям:

 • Швидкі сервери в Німеччині для трансляції TVNow.de за кордон
 • Також розблокує популярні сервіси, включаючи Netflix та Skype
 • Сильна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів
 • Підтримка клієнтів через чат та електронну пошту
 • Настільні та мобільні програми, які прості у використанні
 • Забезпечує безризикову гарантію повернення грошей

Як дивитись TVNow.de за межами Німеччини

Ви можете дивитись TVNow.de де б ви не були за лічені хвилини! Все, що вам потрібно зробити, це:

Як використовувати VPN для перегляду TVNow.de за кордоном

 1. Підпишіться на VPN із серверами в Німеччині – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте відповідну програму для вашої операційної системи (у вас також може бути можливість завантажити розширення для браузера).
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Німеччині.
 4. Очистіть кеш і куки веб-переглядача, щоб TVNow.de забув поточну IP-адресу та місцеположення (та прийняв IP-адресу VPN).
 5. Перейдіть на веб-сайт TVNow.de або в додаток TVNow.de та виберіть потрібний вміст. Тепер його слід розблокувати!

Найкращі VPN для перегляду TVNow.de за межами Німеччини

Ось наш список найкращих VPN для перегляду TVNow.de за кордоном:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує tvnow.deТестував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN дозволяє розблокувати веб-сайти та послуги в 94 країнах, включаючи Німеччину. Окрім TVNow.de, ви можете використовувати цей VPN, щоб переглядати що-небудь від Netflix до BBC iPlayer. Його сервери в Дармштадті, Франкфурті та Нюрнберзі є швидкими та надійними, ExpressVPN обіцяє 99,9% часу роботи. Пропонована необмежена смуга пропускання означає, що ви навряд чи зможете зіткнутися з буферизацією або відставанням під час трансляції улюблених серіалів.

Широкий спектр зручних програм ExpressVPN полегшує безпеку всіх своїх пристроїв. У вас не повинно виникнути проблем із підключенням до сервера, навіть якщо ви новачок у використанні VPN. Дійсно, розширення браузера роблять все ще простіше. Однак ця послуга пропонує цілодобову підтримку чату та електронної пошти на випадок, якщо у вас виникнуть питання. Більше того, вона дозволяє підключати до п’яти пристроїв одночасно.

Під час використання ExpressVPN ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, хоча також є захист від витоків DNS та IPv6. Ця служба VPN базується на Британських Віргінських островах і не зберігає ідентифікаційних журналів своїх користувачів. Інші функції безпеки включають в себе перемикач на знищення та можливість анонімного платежу в Bitcoin (за умови, що ви заздалегідь скористалися послугою змішування Bitcoin).

Ви можете використовувати ExpressVPN через додатки, доступні для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та маршрутизаторів. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Розблокує TVNow.de, Netflix та BBC iPlayer
 • Понад 3000 серверів у 94 країнах
 • Швидкі сервери та необмежена пропускна здатність для потокового передавання
 • Пропонує зручні програми та розширення для веб-переглядачів
 • Цілодобова підтримка чату та електронної пошти
 • Забезпечуйте високий рівень шифрування та вбийте функцію перемикача

Мінуси:

 • Дорожче інших VPN в цьому списку

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ TVNOW.DE:ExpressVPN – наш найкращий вибір Пропонує безперервну трансляцію TVNow.de за межами Німеччини зі швидкими та надійними серверами. Дозволяє до 5 одночасних з’єднань та пропонує цілодобову підтримку. Захистіть за допомогою шифрування та переключення. Ви можете спробувати ExpressVPN без ризику завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує tvnow.deТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є одним з найбільших VPN на ринку, що має глобальну мережу з близько 5500 серверів. В даний час 243 таких серверів знаходяться в Німеччині, що дозволяє легко дивитися TVNow.de за кордоном. Швидкості проходять досить швидко для бездоганного перегляду та трансляції, а також ви можете одночасно підключити до шести пристроїв. Цей VPN на базі Панами пропонує чудову підтримку чату в реальному часі, яка доступна цілодобово.

Однією з найкращих речей щодо NordVPN є те, що вона розблокує багато популярних веб-сайтів та сервісів, включаючи Netflix та Amazon Prime Video. Далі, NordVPN – це дуже безпечна послуга зі спеціалізованими серверами для подвійного VPN та Tor через VPN-з’єднання. NordVPN захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, перемикача захисту та захисту від витоку DNS та IPv6. І останнє, але не менш важливе, воно також має сувору політику без реєстрації журналів.

Додатки NordVPN доступні для таких операційних систем: Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox. Сумісні маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Понад 5000 серверів, 240 з яких є в Німеччині для TVNow.de
 • Розблокує популярні потокові сервіси, такі як Netflix
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7
 • Спеціалізовані сервери, такі як Double VPN для посилення безпеки
 • Політика без журналів служить для захисту ваших даних та конфіденційності в Інтернеті

Мінуси:

 • Якість сервера може змінюватися в залежності від пропонованої швидкості

НАЙКРАЩІ ДЛЯ ГРОШІВ: NordVPN має понад 200 серверів у Німеччині та 5000 у всьому світі. Він розблокує все, від TVNow.de до Netflix. Дозволяє підключити до 6 пристроїв та підтримує 24/7 прямого чату. VPN без журналів із шифруванням та спеціалізованими серверами для додаткової безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. Кібергост

Кібергострозблокує tvnow.deТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost у Німеччині більше серверів, ніж у більшості VPN на ринку. Майже 800 серверів цього VPN перебувають у Німеччині, що дозволяє розблокувати TVNow.de з легкістю. Зручно, що цей VPN також працює з Netflix US та BBC iPlayer. Потокове передавання за допомогою CyberGhost не викликає стресу завдяки високій швидкості та необмеженій пропонованій пропускній здатності. Ще одна перевага полягає в тому, що ви можете використовувати цю послугу VPN, щоб мати до семи одночасних з’єднань.

Ви можете спробувати CyberGhost без ризику, оскільки він постачається з тривалою гарантією повернення грошей у 45 днів. це дуже простий у використанні простий інтерфейс та швидке підключення одним клацанням миші. Не менш важливо, це дуже безпечний VPN із суворою політикою без журналів. Її штаб-квартира знаходиться в Румунії, яка не підпадає під юрисдикцію 5 альянсів “Очі” та “14 очей”. Ви можете очікувати 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та IPv6 та автоматичного вимикача на знищення.

Завантажте програми CyberGhost для Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Розширення для браузерів пропонуються для Chrome і Firefox. Для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Приблизно 800 серверів у Німеччині для розблокування TVNow.de
 • Швидкі швидкості для затримки та без буфера
 • Також розблокує Netflix US та BBC iPlayer
 • Підключіть до 7 пристроїв через один обліковий запис
 • Сильна безпека із шифруванням та сувора політика без журналів

Мінуси:

 • Не вдається розблокувати всі бібліотеки Netflix

Сильна безпека: CyberGhost швидкий і має близько 800 серверів у Німеччині. Добре працює з TVNow.de та Netflix. Дуже сильна безпека у вигляді суворої політики без реєстрації та шифрування. До 7 одночасних з’єднань та 24/7 підтримки в реальному чаті. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує tvnow.deТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish дозволяє переглядати TVNow.de за межами Німеччини зі своїми 57 серверами у Франкфурті. Цей VPN має мережу з понад 1300 серверів по всьому світу з більш ніж 40 000 IP-адрес. Дуже великі швидкості та необмежена пропускна здатність дозволяють вам передавати потоки та торрент без будь-яких уповільнень, затримок чи буферизації.Цей VPN, як відомо, особливо простий у використанні з Kodi та Amazon Fire Sticks. Більше того, він дозволяє одночасно підключати 10 пристроїв, що ідеально підходить для сімей.

Налаштування та використання IPVanish дуже простий. Ви можете шукати сервери по країні, а також за затримкою. Крім того, є можливість швидкого підключення для підключення до найкращого доступного сервера. Цей VPN пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та має сувору політику без журналів. IPVanish зі штаб-квартирою в США та використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших даних. Також є захист від витоків DNS та IPv6, а також автоматичний вимикач на знищення.

Програми IPVanish пропонуються для настільних ПК (Windows та Mac), мобільних пристроїв (Android та iOS) та Amazon Fire TV / Fire Stick. Linux та маршрутизатори потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • Десятки серверів у Німеччині для перегляду TVNow.de за кордоном
 • Сумісний з Kodi, а також Amazon Fire Stick
 • Дозволяє мати до 10 одночасних з’єднань
 • Полегшує пошук потрібного сервера (фільтр по країні, затримці)
 • Захищає ваші дані за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Штаб-квартира знаходиться в США, який є членом “П’ять очей”
 • Не пропонує розширення для браузера чи додаток для Linux

ДОБРІ ДЛЯ РОБОТИ: IPVanish дозволяє до 10 одночасних з’єднань, що ідеально підходить для обміну з родиною. Десятки серверів у Німеччині для перегляду TVNow.de за кордоном. Підтримка та підтримка безпеки в чаті за допомогою політики без реєстрації та шифрування. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує tvnow.deТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є особливо хорошим VPN для трансляції TVNow.de за кордон через його швидке з’єднання. У ньому йдеться про те він пропонує необмежену пропускну здатність і швидкість, що забезпечує безперебійний перегляд, потокове передавання та торрент. Цей VPN має сервери в 60 країнах, включаючи Німеччину (у містах Франкфурт та Нюрнберг). Крім того, він розблокує більшість геоблокованих веб-сайтів і служб, включаючи Netflix, BBC iPlayer та HBO Go.

Ви можете використовувати PrivateVPN для підключення одночасно до шести своїх пристроїв. Настільні та мобільні додатки надзвичайно прості у використанні – навіть для початківців. Незважаючи на це, цей VPN пропонує підтримку в прямому чаті та віддалену допомогу, якщо вона вам потрібна. Штаб-квартира PrivateVPN знаходиться у Швеції та має політику без реєстрації журналів. Ваші дані захищені 256-бітним шифруванням AES, хоча також є перемикач захисту та захист від витоку DNS та IPv6.

Додатки PrivateVPN доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Linux та маршрутизатори вимагають дотримуватися інструкцій із налаштування вручну.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості для трансляції TVNow.de за межами Німеччини
 • Відмінна для розблокування – працює з Netflix, Hulu та HBO Go
 • Настільні та мобільні програми дуже прості у використанні для новачків
 • Для забезпечення безпеки в Інтернеті використовується шифрування та політика без реєстрації

Мінуси:

 • Невелика мережа всього з 100 серверів
 • Немає варіантів розширень браузера

Високошвидкісні сервіси: PrivateVPN – це дуже швидкий VPN для потокової передачі та торрент. Розблокувати TVNow.de, Netflix, BBC iPlayer тощо. Настільні та мобільні програми зручні для початківців. Підключіть до шести пристроїв. VPN без журналів із підтримкою чату в реальному часі. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує tvnow.deТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це більш нова послуга VPN, яка містить близько 800 серверів у 50 країнах, включаючи Німеччину. Сервери швидкі та послідовні і добре працюють з подібними TVNow.de, Netflix та Hulu. Однак, Можливо, найкраща функція Surfshark – це необмежені одночасні з’єднання, що дозволяє ділитися цим VPN всією родиною. Варто також зазначити, що Surfshark має чудову підтримку чату в режимі 24/7.

Якщо ви шукаєте додатковий рівень безпеки, Surfshark пропонує функцію MultiHop, ефективно дозволяючи використовувати одразу два VPN-сервери. Є багато інших функцій, включаючи роздільну тунелювання, щоб ви могли вибрати, які веб-сайти та програми можуть обійти VPN. Функції безпеки Surfshark включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту. Сувора політика без реєстрації означає, що цей VPN не збирає журнали з’єднань або активностей, що дозволяє вам майже загальну анонімність в Інтернеті.

Доступ до Surfshark можна отримати через додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ви також можете завантажити розширення браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Розблокує TVNow.de, Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Підтримка чату та електронної пошти, 24/7
 • Функції безпеки, включаючи блокувальник реклами та подвійну VPN

Мінуси:

 • Відносно менша мережа з близько 800 серверів

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Surfshark – це новіший VPN, який дозволяє підключати стільки пристроїв, скільки потрібно одночасно. Розблокує Netflix, Prime Video Prime та TVNow.de. Цілодобова підтримка та зручні для початківців додатки та розширення браузера. Політика без журналів 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду TVNow.de?

Хоча деякі безкоштовні VPN можуть розблокувати гео-обмежені потокові послуги, такі як TVNow.de, ми не рекомендуємо використовувати їх. Для початківців, безкоштовні VPN можуть бути дуже повільними, особливо під час потокової передачі та торрент. Їх обмежена кількість серверів та переважна кількість користувачів призводять до значного відставання та буферизації. Безкоштовний VPN може навіть брати участь у зменшенні пропускної здатності, намагаючись обробити навантаження.

Окрім їх поганих показників, безкоштовні VPN часто не можуть розблокувати більш популярні потокові сайти. Сюди входить подобається Amazon Prime та DAZN. Що ще гірше, більшість безкоштовних VPN не захищають вашу конфіденційність. Причиною цього є те, що безкоштовні VPN рідко шифрують ваші дані або мають справжню політику без журналів. Насправді деякі реєструють вашу особисту інформацію та активність в Інтернеті та продають дані третім особам.

Що я можу дивитись на TVNow.de?

TVNow.de – це потокова платформа, яку пропонує Mediengruppe RTL Deutschland. Це дозволяє переглядати в прямому ефірі такі канали RTL:

 • RTL
 • Нітро
 • RTL II
 • Вокс
 • Супер RTL
 • Злочин RTL
 • N-TV
 • RTL Passion
 • RTLplus
 • Toggo Plus
 • Тепер!
 • RTL Live
 • Гео телебачення

Окрім телебачення наживо, TVNow.de пропонує широкий спектр телевізійних передач (та фільмів у меншій мірі) на замовлення. Ось декілька назв, до яких ви можете отримати доступ:

 • Лінія обов’язку
 • Американська домогосподарка
 • Чудотворний
 • Казка невільниці
 • CSI: NY
 • Вбивства ABC
 • Анатомія Грей
 • Шин чан
 • Містер Бін
 • Вбивство
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me