Як дивитись ТСН в прямому ефірі за межами Канади за допомогою VPN

Як дивитися ТСН за межами Канади з VPN

Як ви, ймовірно, виявили, що ви намагалися дивитись трансляцію ТСН в Інтернеті, відеоконтент TSN недоступний за межами Канади. Під час відкриття відео з’являється таке повідомлення:

“Вміст недоступний для перегляду у вашому регіоні.”

Помилка потокової передачі TSN

Це означає, що вам потрібно буде знаходитись у Канаді або мати VPN, щоб отримати доступ до нього.

Отже, що таке VPN і як він працює? Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN можна використовувати для підвищення безпеки в Інтернеті та доступу до геометрійного вмісту з інших країн. VPN працюють, надсилаючи ваш інтернет-трафік через зашифрований тунель на сервер VPN кудись у світі. Підключившись до VPN-сервера в Канаді, ви отримаєте канадську IP-адресу, яка вводить сайти на зразок TSN, щоб вони могли дивитися з-за кордону.

Як дивитися ТСН онлайн за межами Канади з VPN

Здається, TSN не застосовує жодних заходів проти VPN, а це означає, що дивитися ТСН за кордоном за допомогою VPN дуже просто. Дотримуйтесь цих покрокових інструкцій, і ви будете працювати протягом декількох хвилин.

Ось як дивитися ТСН у прямому ефірі за межами Канади:

 1. Підпишіться на одного з перелічених VPN-постачальників – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть одне із додатків VPN чи розширень браузера.
 3. Відкрийте додаток VPN та виберіть сервер у Канаді, перш ніж натиснути для підключення.
 4. Очистіть файли cookie, щоб гарантувати зміни.
 5. Перейдіть до ТСН та перейдіть до відеовмісту з обмеженим доступом. Його слід розблокувати!

Якщо вам цікаво, як ми вибрали найкращі VPN для перегляду ТСН онлайн за межами Канади, ось перелік основних критеріїв, яким вони повинні були відповідати, щоб вибрати:

Критерії вибору найкращих VPN

 • Сервери в Канаді для розблокування TSN
 • Швидкі та надійні з’єднання для потокової передачі
 • Забезпечити високий рівень шифрування
 • Захищає вашу конфіденційність політикою без журналів
 • Підтримка чату та електронної пошти, бажано цілодобово
 • Простий у використанні з настільними та мобільними додатками

Пізніше ми розповімо про кожен з найкращих VPN для ТСН більш докладно. Однак ось короткий підсумок, якщо у вас немає часу прочитати повну статтю:

Найкращі VPN для перегляду ТСН за кордоном

 1. ExpressVPN: Наш вибір №1 для розблокування ТСН за кордоном! Швидкісні сервери в кількох містах Канади. Розблокує TSN, Netflix та ESPN. Захищає ваші дані за допомогою шифрування та пропонує підтримку в чаті 24/7 в реальному часі.
 2. NordVPN: Найкращий бюджет VPN. 450 серверів у Канаді. Підключіть до 6 пристроїв. Працює з більшістю контенту, включаючи TSN та Netflix. VPN без журналів із підтримкою 24/7 та зручними програмами.
 3. CyberGhost: Безліч канадських серверів для перегляду ТСН за межами Канади. Використовуйте його для розблокування Netflix US. Підключіть до 7 пристроїв. Захистіть без журналів та шифрування.
 4. IPVanish: Сервери в Монреалі, Торонто та Ванкувері. Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Добре працює з Kodi та Amazon Fire Stick. Політика без журналів.
 5. PrivateVPN: Швидкий VPN-сервіс для потокової передачі TSN. Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Програми для початківців. Підключіть до 6 пристроїв.
 6. ВипрВПН: Сервери в десятках країн, включаючи Канаду для перегляду ТСН за кордоном. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7. Пройшов аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журнали.

Найкращі VPN для перегляду ТСН в Інтернеті

Ось наш список найкращих VPN, які ви можете використовувати для прямого трансляції ТСН за межами Канади:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для розблокування вмісту, заблокованого регіоном у всьому світі. Це тому, що в ньому є мережа з понад 3000 серверів. Ще вражаючими, ці сервери розповсюджені в 94 країнах – набагато більше, ніж у більшості VPN. Завдяки сильній здатності розблокувати, ExpressVPN дозволяє вам дивіться TSN за межами Канади та отримуйте доступ до інших геоблокованих служб, таких як Netflix та BBC iPlayer. ExpressVPN має швидкі та надійні сервери, тому ви зможете безперебійно передавати потоки.

Якщо ви вперше використовуєте VPN, ви в хороших руках. Додаток ExpressVPN дуже простий у використанні. Більше того, цей VPN оснащений цілодобовою підтримкою чату та електронною поштою. Перевіривши це самі, ми можемо сказати, що це одне з найкращих, що ми зустріли. ExpressVPN дозволяє мати до п’яти одночасних підключень, тому ви не обмежуєтесь захистом лише одного пристрою.

Якісний VPN повинен не тільки дозволяти вам дивитися ТСН за кордоном, але також повинен зберігати вас в Інтернеті. ExpressVPN сприймає вашу безпеку серйозно, про що свідчить використання 256-бітного шифрування AES. Інші функції безпеки включають перемикач на знищення та захист від витоків DNS та IPv6. Не менш важливо, що ExpressVPN приймає біткойн і не реєструє жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати. Таким чином, це чудовий варіант для користувачів, що займаються конфіденційністю.

Завантажте програми ExpressVPN для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Також доступні розширення для браузера Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Сервери у 94 країнах, включаючи Канаду для ТСН
 • Розблокувати послуги, включаючи Netflix та Amazon Prime Video
 • Підтримка чату та електронної пошти, 24/7
 • Відмінні програми для початківців та розширення для браузера
 • Для захисту ваших даних використовується 256-бітове шифрування AES
 • Не зберігає ідентифікаційних журналів

Мінуси:

 • Найдорожчий з варіантів у цьому списку

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ТСН: Експрес-VPN – наша рекомендація №1. Його швидкі та надійні сервери в Канаді дозволяють здійснювати буферну та без відставання потокову передачу TSN. Також розблокує Netflix. Включає в себе підтримку чату в режимі 24/7, пропонує додатки для початківців та розширення веб-переглядача. Ви можете спробувати без ризику завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN – ще один прекрасний вибір для перегляду ТСН за межами Канади. Зокрема, він має розгалужену мережу з понад 5200 серверів, близько 450 з яких розташовані в Канаді. Крім того, що не може розблокувати TSN, NordVPN працює з Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer. Цей VPN пропонує різні спеціалізовані сервери, включаючи деякі, оптимізовані для спільного використання файлів P2P. Існує також можливість подвійного VPN для додаткової конфіденційності.

Можна використовувати NordVPN на до 6 пристроях одночасно. Підтримка доступна 24/7 через чат в прямому ефірі, проте додатки та розширення веб-переглядача VPN прості у використанні, тому у вас не повинно виникнути проблем. NordVPN забезпечує вашу конфіденційність за допомогою 256-бітного шифрування AES, перемикача захисту, захисту від витоків DNS та IPv6 та суворої політики без реєстрації.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Ви також можете завантажити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Для маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • 450 серверів у Канаді для розблокування ТСН за кордоном
 • Мережа з понад 5000 серверів для розблокування по всьому світу
 • Спеціальні сервери для спільного використання P2P та покращення конфіденційності
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Вражаючий пакет безпеки із шифруванням та суворою політикою без журналів

Мінуси:

 • Якість серверів може дещо відрізнятися

НАЙКРАЩИЙ БАНГ ДЛЯ ВАШОГО БУКУ: NordVPN – відмінний варіант для тих, хто має бюджет. 450 серверів у Канаді для розблокування TSN. Понад 5200 серверів по всьому світу. Також розблокує Netflix та надає підтримку в чаті 24/7 в реальному часі. Програми для початківців – зручна безпека із шифруванням та політикою без журналів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має 176 серверів у Канаді, що робить його ідеальним для розблокування TSN. Він виділяється своїми швидкісними з’єднаннями, які дозволяють випускати потоки без відставання або буферизації. Загалом у ньому є мережа з понад 3700 серверів у 59 країнах. Це означає, що ви можете використовувати CyberGhost для розблокування вмісту в усьому світі. Дійсно, він також розблокує Netflix США та BBC iPlayer. Якщо у вас багато пристроїв, зверніть увагу, що ви можете використовувати цей VPN для підключення до 7 пристроїв одночасно.

Особливо привабливою особливістю CyberGhost є те, що вона включає 45-денну гарантію повернення грошей (більшість VPN пропонують не більше 30 днів). Програми дозволяють легко вибрати сервер або активувати різні функції, такі як adblocker. В цілому CyberGhost має дуже сильну пропозицію безпеки із 256-бітним шифруванням AES, блокуванням реклами, скануванням зловмисних програм, автоматичним перемикачем на знищення та захистом від витоку DNS та IPv6. Ця служба VPN базується в Румунії та має сувору політику щодо без реєстрації журналів.

Ви можете використовувати CyberGhost через додатки для Windows, Mac, Android, iOS, Amazon Fire Stick / Fire TV та Android TV. Доступні розширення для браузера Chrome і Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Багато швидких серверів для трансляції ТСН за межами Канади
 • Розблокує потокові послуги, включаючи Netflix US
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Включає 45-денну гарантію повернення грошей (більше, ніж більшість VPN)
 • Високо захищений за допомогою шифрування та суворої політики без журналів

Мінуси:

 • Неможливо розблокувати деякі основні потокові служби

ВИКЛЮЧНА ШВИДКІСТЬ: CyberGhost має швидкі та послідовні з’єднання для передачі ТСН за межі Канади. Більше того, вона дозволяє підключати до 7 пристроїв. Також включає цілодобову підтримку та додатки, які зручні для початківців. Захистіть політикою без журналів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish добре працює з TSN і має сервери в Монреалі, Торонто та Ванкувері. Він пропонує хороші швидкості для потокової передачі та може розблокувати такі платформи, як Netflix US. Цей VPN має приблизно 1300 серверів у десятках країн, включаючи США та Великобританію. Одна з найкращих речей щодо IPVanish – це те, що вона дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Це забезпечує велику цінність для сімей або тих, у кого багато пристроїв для захисту.

Ви можете швидко та легко підключитися до сервера через додатки IPVanish. Більше того, ви можете шукати сервери різними способами, включаючи затримку. Якщо у вас виникли проблеми, цей постачальник із США пропонує підтримку чату в реальному часі, яка доступна цілодобово. IPVanish може похвалитися політикою без журналів, а також 256-бітним шифруванням AES, обфускуванням OpenVPN, захистом від витоків DNS та комутатором захисту, що захищає ваші дані у випадку падіння VPN-з’єднання.

Додатки IPVanish доступні для таких пристроїв: настільний (Windows та Mac), мобільний (Android та iOS) та Amazon Fire TV / Fire Stick. Linux та маршрутизатори повинні бути налаштовані вручну.

Плюси:

 • Сервери в кількох містах Канади для перегляду ТСН за кордоном
 • Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно
 • Добре працює з Kodi та Amazon Fire Stick
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Захищає вашу конфіденційність за допомогою шифрування та політики без журналів

Мінуси:

 • Штаб-квартира знаходиться в США, який є членом “П’ять очей”
 • Не пропонує розширення для браузера

10 СИМУЛЬНІ ПІДТРИМКИ: IPVanish дозволяє захистити до 10 пристроїв, що ідеально підходить для сімей. Він має сервери в кількох містах Канади для ТСН. Високобезпечний сервіс із шифруванням та політикою без журналів. Хороші швидкості для затримки та без буфера. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є прекрасним VPN для розблокування вмісту, будь то TSN, Netflix або BBC iPlayer. Окрім того, що не можна розблокувати багато географічних послуг, вона має мережу дуже швидких серверів у 60 країнах, включаючи Канаду (користувачі можуть обирати сервери в Торонто чи Ванкувері). Цей VPN дозволяє одночасно захищати до 6 своїх пристроїв і постачається з дуже простими у використанні додатками для настільних ПК та мобільних пристроїв.

Підтримка чату в реальному часі, що надається PrivateVPN, відмінна і дозволяє безпосередньо спілкуватися з розробниками. Штаб-квартира PrivateVPN знаходиться у Швеції та забезпечує безпеку 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та перемикачем захисту. Існує також політика без реєстрації та можливість оплати в Bitcoin за посилену анонімність.

Розблокувати ТСН за межами Канади можна за допомогою додатків PrivateVPN для Windows, Mac, Android та iOS. Однак для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Швидкі сервери для потокової передачі TSN, Netflix або BBC iPlayer
 • Використовувати на до 6 пристроях
 • Програми для початківців для настільних і мобільних платформ
 • Залишайтеся анонімними в Інтернеті завдяки політиці шифрування та без журналів

Мінуси:

 • Невелика мережа з приблизно 100 серверів
 • Підтримка чату в прямому ефірі недоступна цілодобово, на відміну від деяких її конкурентів

ШВИДКО ДЛЯ СТРАМІНГУ: PrivateVPN має високошвидкісні сервери для потокової передачі TSN, Netflix, ESPN тощо. Це простий у користуванні VPN з відмінними настільними та мобільними додатками. Включає підтримку в реальному чаті та віддалену допомогу та встановлення. Функція комутатора шифрування та вбивства. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВипрВПНрозблокує tsnТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.VyprVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН має зростаючу мережу серверів у десятках країн (включаючи Канаду) по всьому світу. Загалом цей VPN має близько 700 серверів і понад 200 000 IP-адрес. Це хороший вибір для трансляції, оскільки його швидкість досить швидка для завантаження відео без буфера, і він може розблокувати вперті сервіси, такі як Netflix US, Hulu та Amazon Prime Video.

Цей VPN пропонує два типи планів: стандартний VyprVPN і VyprVPN Premium. Однією з ключових відмінностей є те, що стандартний план дозволяє три одночасні підключення, тоді як преміальний план дозволяє 5. VyprVPN оснащений цілодобовою підтримкою чату та має власні сервери, що означає, що не потрібно покладатися на сторонніх сторін. Ваші дані захищені за допомогою 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS та перемикача захисту. Крім того, VyprVPN не зберігає жодних журналів і пройшов аудит, щоб підтвердити це.

Додатки VyprVPN доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Вам потрібно буде дотримуватися інструкцій із налаштування вручну для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Розблокує багато сайтів, включаючи TSN, Netflix та Amazon Prime
 • Преміальний план дозволяє мати до 5 одночасних підключень
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Проведений аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журналів

Мінуси:

 • Менше серверів, ніж більшість VPN у цьому списку
 • Обмежений вибір програм та відсутність розширень веб-переглядача

VPN NO-LOGS: VyprVPN пройшов аудит, щоб підтвердити, що він не зберігає журнали. Також для шифрування даних використовується шифрування. Хороші сервери в Канаді для TSN, а також розблокує Netflix US. Цілодобова підтримка в прямому чаті та дозволяє одночасно мати декілька одночасно. 3-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд VyprVPN.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду ТСН за межами Канади?

Більшість VPN повинні мати можливість розблокувати вміст обмеженого регіону TSN. На жаль, більшість безкоштовних VPN страшні, коли справа доходить до потокової передачі. Це тому, що багато хто обмежує вашу пропускну здатність, намагаючись керувати великою кількістю користувачів та невеликою кількістю серверів. На противагу цьому, найкраще оплачувані VPN для ТСН мають сотні або навіть тисячі серверів і пропонують необмежену пропускну здатність, що ідеально підходить як для потокової передачі, так і для торрентінгу.

Варто знати, що хоча багато безкоштовних VPN працюють з TSN, більшість намагається розблокувати більші потокові сервіси, такі як Netflix та HBO Go. Більше того, безкоштовні VPN часто відрізняються особливостями. Хоча не всі функції є важливими, у деяких безкоштовних VPN відсутні життєво важливі функції безпеки, включаючи шифрування і перемикач на вбивство. Більше того, ваші дані та діяльність можуть реєструватися та продаватися третім сторонам. Якщо ви хочете конфіденційність, краще уникати безкоштовних VPN.

Дивись також: Найкращі VPN для Канади

Що я можу дивитись на ТСН?

Не дивно, що ТСН зосереджується на спорті, пов’язаному зі спортом. Сюди входять прямі та записані трансляції широкого спектру видів спорту. Також є спортивні ток-шоу, оригінальне програмування TSN та подкасти. Ось список лише деяких видів спорту, охоплених ТСН:

 • НХЛ
 • НБА
 • Хокей Канада
 • MLB
 • Футбол
 • Теніс
 • CFL
 • НФЛ
 • UFC
 • Гольф
 • Керлінг
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me