Як дивитись телевізор Sling за кордоном за допомогою VPN або розумного DNS-проксі

слінг телевізор

Коротко:

  • Послуга Sling TV не працюватиме за межами США. Ви навіть не можете отримати доступ до їх веб-сайту.
  • Якщо ви перебуваєте у відпустці або працюєте за кордоном або проживаєте за межами США, тоді це рішення дозволить вам дивитись телевізор Sling незалежно від вашого місцезнаходження.
  • Ми можемо підтвердити, що цей метод працює, щоб ви могли дивитись телевізор Sling у Канаді, Великобританії, Австралії чи деінде.
  • Потрібно встановити свою IP-адресу в США, що наштовхує Sling TV на думку, що ви підключаєтесь до їх веб-сайту чи послуги зсередини Сполучених Штатів
  • Для цього використовуйте проксі-сервер VPN або Smart DNS. Цей метод є ідеально законним та законним рішенням. Використовувати VPN набагато простіше, оскільки процес налаштування під час використання інтелектуального DNS може бути складним.
  • Використовуйте швидкий VPN, щоб трансляція була рівною. Вільні їх не виріжуть. Ми рекомендуємо ExpressVPN, що швидко, працює з усіма популярними пристроями та має 30-денну гарантію повернення грошей.
  • Якщо у вас ще немає телевізора Sling, для нових клієнтів додається 7-денна безкоштовна пробна версія. Скориставшись цією гарантією повернення грошей ExpressVPN, ви можете спробувати цей метод без ризику та скасувати обидва, якщо потрібно, або якщо ви хочете лише тиждень вільного перегляду.
  • Розумні сервіси DNS важче налаштувати, ніж VPN, але вони працюють на більшості пристроїв. Ми рекомендуємо використовувати Overplay, який ми ретельно перевірили на цей метод.

ExpressVPN

Експрес-телевізор ExpressVPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СЛІНГОВОГО ТВ ЗА ВСЕГО: ExpressVPN – наш вибір №1. Завдяки широкій серверній мережі, оптимізованій для швидкісних з’єднань, вона ідеально підходить для перегляду телевізора Sling. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Детально:

Слінг-телевізор – це знахідка для різців шнурів, які не хочуть дотримуватися дієти телевізійних передач та фільмів за потребою. Зокрема, телебачення в прямому ефірі, наприклад спортивні та інші події в реальному часі, як і раніше найкраще підходить для традиційних кабельних та супутникових програм. І хоча майже всі телешоу в кінцевому підсумку закінчуються на потокових сайтах, таких як Netflix, Hulu та Amazon Prime, більшість із них спочатку переглядають звичайний телевізор у першу чергу.

На жаль, телевізор Sling доступний лише у США. Навіть якщо ви купуєте передплату в США з американською платіжною адресою, користувачам, які виїжджають за кордон, заборонено перегляд будь-якого вмісту. Вони навіть не можуть отримати доступ до домашньої сторінки Sling TV. Натомість користувачів за межами США вітають зі сторінкою помилок “Доступ заборонено”: “Власник цього веб-сайту (www.sling.com) заборонив країні та регіону, де ваша IP-адреса знаходиться у (DE), доступ до цього веб-сайт. “

сторінка з помилкою телевізора

На щастя, є просте рішення. Все, що вам потрібно, це VPN або розумний DNS-проксі

Як дивитися телевізор Sling за допомогою VPN

VPN або віртуальна приватна мережа шифрує весь ваш вхідний та вихідний інтернет-трафік перед тим, як направити його через сервер у віддаленому вами місці. У цьому випадку ви просто підключитесь до VPN-сервера в США, щоб отримати американську IP-адресу. Після встановлення з’єднання ви можете отримати доступ до слінг-телевізора, як зазвичай, зсередини США.

Сучасні авторитетні VPN, такі як ExpressVPN, роблять цей процес надзвичайно простим, не вимагаючи налаштування чи конфігурації. Просто зареєструйтесь, завантажте, встановіть, увійдіть у систему, виберіть місце та натисніть кнопку підключення.

Якщо у вас встановлено Sling TV на пристрої, який не підтримує VPN, таких як Chromecast, Roku, Apple TV або Amazon Fire TV, процес не такий простий, але все ще можливий..

Як дивитись телевізор Sling за допомогою розумного проксі-сервера DNS

Розумний проксі-сервер DNS досягає того ж результату, що і VPN, “підробляючи” своє місцезнаходження, щоб він виглядав на Sling TV, як ніби ви в США. Фактичний механізм дещо інший, оскільки проксі-сервери DNS не шифрують та не спрямовують основну частину вашого інтернет-трафіку. Натомість у США переадресовуються лише запити DNS.

DNS, або система доменних імен, схожа на телефонну книгу для Інтернету, яка асоціює IP-адреси з доменними іменами (наприклад, www.comparitech.com) та локаціями. За замовчуванням більшість людей використовують сервер DNS, наданий постачальником послуг Інтернет. Перейшовши на DNS-сервер у США, абоненти можуть ефективно розблокувати Sling TV.

Налаштування розумного проксі-сервера DNS трохи складніше, ніж VPN, але для цього не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Для використання розумного постачальника DNS, як-от Overplay, лише змінити налаштування Інтернету вашого пристрою. Більше пристроїв підтримують зміну DNS-серверів, ніж VPN, зокрема Chromecast, Roku, Amazon Fire TV та Apple TV. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати один із цих пристроїв із слінг-телевізором, розумніший проксі-сервер DNS – це простіше рішення.

Слінг-телевізійні канали та пакети

Базовий пакет телевізора Sling, Sling Orange, коштує 20 доларів на місяць. Він постачається із наступними каналами (сміливий канали є у слінг-оранжевому, але не у слінгу синьому):

А&E, Adult Swim, AMC, AXS TV, BBC America, Bloomberg TV, Cartoon Network, CNN, Comedy Central, Канал Діснея, Ель Рей, ESPN, ESPN2, ESPN3, Flama, Харчова мережа, Freeform (раніше сімейство ABC), Galavisión, HGTV, Історія, IFC, Життя, Місцевий зараз, Maker, Newsy, Polaris +, TBS, TNT, Travel Channel, Viceland (раніше H2)

Слінг-синій – наступний крок, коштує 25 доларів на місяць і постачається з понад 40 каналами (сміливий канали є у слінгу-синьому, але не у слінг-оранжевому):

А&E, Adult Swim, AMC, AXS TV, BBC America, БУТИ, Телевізор Bloomberg, Браво, Мультфільм мережа, CNN, Comcast Sportsnet, Comedy Central, El Rey, Flama, Food Network, FS1, FS2, FX, FXX (на вимогу), Галавінг, HGTV, Історія, IFC, Життя, Місцевий зараз, Maker, Nat Geo Wild, National Geographic, NBC (вибрані ринки), NBCSN, Newsy, Мережа NFL, Нік-молодший., Polaris+, регіональні спортивні мережі FOX (залежно від місця), Syfy, TBS, TNT, Канал подорожей, TruTV, Uni Mas, Університет, США, Віцеленд, FOX (вибрані ринки)

Нарешті, є пакет Sling Orange + Blue, у якому всі перераховані вище канали загалом понад 60. Коштує 40 доларів на місяць.

Безкоштовна пробна версія на 7 днів пропонується, якщо зареєструватися кредитною карткою. Будь ласка, скасуйте до закінчення семи днів, якщо ви не хочете стягувати плату.

Пакети, що стосуються жанру, також можна додавати до будь-якої підписки. Зазвичай вони коштують додаткові 5 доларів на місяць.

Обхід відключень на телевізорі Sling TV

У деяких випадках, особливо на спортивних подіях, таких як спорт, деякий контент буде переведений у чорний список на місцевих ринках телевізора Sling TV. Це означає, що навіть якщо ви живете в США, ви, можливо, не зможете побачити, як ваші рідні команди грають у ігри на місцевих ринках, оскільки права придбав регіональний мовник.

Це не проблема, якщо у вас є VPN або розумний DNS-проксі. Просто підключіться до іншого місця в Сполучених Штатах, і затемнення не повинно бути проблемою.

Використання VPN на непідтримуваних пристроях

Roku, Chromecast та Amazon Fire TV

Деякі потокові пристрої на базі Android, такі як Roku, Chromecast та Amazon Fire TV, не підтримують VPN, і ви не можете встановити сторонній VPN-додаток, щоб зробити це за вас. У цьому випадку вам доведеться налаштувати VPN на маршрутизаторі wifi.

Є два способи зробити це. Перший і найпростіший спосіб – використовувати ноутбук для створення віртуального роутера. Це схоже на те, щоб створити точку доступу Wi-Fi на своєму смартфоні. Після створення віртуального маршрутизатора ви можете підключити потоковий пристрій до свого ноутбука, а потім увімкнути VPN на цьому ноутбуці, щоб весь трафік пролягав через VPN.

Другий спосіб – встановити VPN безпосередньо на фізичному домашньому маршрутизаторі wifi. Цей процес залежить від програмного забезпечення вашого маршрутизатора.

Дізнайтеся більше про те, як налаштувати віртуальний маршрутизатор Wi-Fi за допомогою наших підручників для Windows та Mac.

Apple TV

Apple TV не підтримує VPN, але в них є AirPlay. AirPlay дозволяє передавати потоковий вміст у телефоні чи Macbook на ваш Apple TV, подібно до екранізації в Chrome. Увімкніть VPN на пристрої iOS або Mac OSX, відкрийте телевізор Sling і використовуйте дзеркальне відображення AirPlay, щоб отримати його на Apple TV.

Альтернативи телевізору

Найближчий конкурент Sling TV у США – Playstation Vue. Як і Sling TV, Vue – це послуга трансляції телевізійного трансляції підписки, доступна лише в США. Це трохи дорожче, ніж телевізор Sling, базовий план якого починається від $ 40 для більш ніж 60 каналів.

Vue доступний на PS3, PS4, Amazon Fire TV, Roku та Chromecast. Це не доступно у веб-браузерах настільних ПК, а вміст обмежений для мобільних пристроїв.

Тим, хто подорожує за кордон, краще уникати Playstation Vue, навіть якщо у вас є VPN. Sony вимагає, щоб ви завжди входили в домашню мережу Wi-Fi у США, тому ми не можемо гарантувати, що доступ до нього можна отримати з іншої країни навіть за допомогою VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me