Як дивитись телебачення Великобританії в Інтернеті будь-де за кордоном з VPN

Як дивитись телебачення Великобританії онлайн за кордоном за допомогою VPN (1)


У цьому підручнику ми покажемо вам, як дивитися телевізійні шоу у Великобританії за кордоном за допомогою VPN, будь то у Франції, Іспанії, Німеччині, Канаді, Австралії, США чи де-небудь у світі. Ви можете виправити британське телебачення, включаючи прямі трансляції телевізора та контент на замовлення.

Якщо ти хочеш пропустити вперед і дізнатися, який VPN використовувати для перегляду телевізора Великобританії з-за кордону не читаючи всієї статті, ось короткий опис наших найкращих виборів:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Надшвидкі сервери у Великобританії роблять потокове безпроблемним. Розблокує всі основні потокові сайти Великобританії. Першокласна конфіденційність та безпека. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Бюджетний постачальник. Розблокує популярні шоу у Великобританії. Велика конфіденційність та безпека.
 3. NordVPN Чудовий вибір із великою кількістю серверів у Великобританії, які можуть розблокувати більшість гео-обмеженого вмісту. Солідна безпека та конфіденційність.
 4. PrivateVPN Хороший VPN-майстер, який добре працює з BBC iPlayer та іншими потоковими службами.
 5. IPVanish Швидкі швидкості та хороші функції конфіденційності. Не працює надійно з Netflix або iPlayer.

Немає сумнівів, що у багатьох телеканалах Великобританії є фантастичний контент, який ви просто не можете отримати більше ніде. Незалежно від того, що ви виїхали з країни назавжди або просто подорожуєте, швидше за все, вам захочеться отримати виправлення. На жаль, багато вмісту, який ви могли б звикати, щоб побачити у Великобританії, є геоблокованим. Це означає, що якщо постачальник виявить IP-адресу, яка не є Великобританією, він не дозволить отримати доступ до вмісту.

Наприклад, спроба отримати доступ до iPlayer BBC із сервера, що не знаходиться у Великобританії, може надіслати таке повідомлення:

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

Повідомлення про помилку iPlayer BBC.

На щастя, існує спосіб, який дозволяє вам вільно переглядати вміст з таких сайтів, як BBC iPlayer, ITV Hub (раніше ITV Player), All4 (раніше 4OD), Netflix UK та багато іншого. Рішення – це віртуальна приватна мережа (VPN), яка шифрує весь ваш трафік і тунелює його через посередницький сервер у вибраному вами місці. Служба VPN маскує вашу реальну IP-адресу та замінює її на одну з обраної вами країни. Отже, підключившись до сервера Великобританії, ви зможете переглядати британські телеканали так, ніби ви перебуваєте у Великобританії, з будь-якої точки світу.

Більше того, за допомогою VPN ви отримуєте додаткові переваги, такі як поліпшення конфіденційності та безпеки та доступ до інших географічних сайтів з обмеженим доступом. Не всі провайдери пропонують однакову послугу, тому важливо вибрати правильну.

VPN – це надзвичайно популярний засіб для мільйонів людей, щоб не відставати від своїх улюблених телепередач, однак ви повинні отримувати доступ до контенту лише там, де ви маєте законне право на це..

Найкращі VPN для перегляду телебачення у Великобританії за кордоном

Багато сайтів потокової передачі блокують IP-адреси, які, як відомо, належать постачальникам VPN. Тільки тому, що мережа включає сервери у Великобританії, це не означає, що ви гарантовано отримуєте доступ до популярного вмісту Великобританії. Таким чином, вам потрібно знати, що обраний вами постачальник насправді обходить усі обмеження. Окрім можливостей потокової передачі, під час пошуку найкращого VPN для перегляду британських каналів в Інтернеті, вам потрібно буде врахувати такі речі, як безпека, швидкість, надійність та рівень підтримки клієнтів.

Ми протестували багато VPN та склали список найкращих для доступу до телевізора Великобританії за кордоном. Наш вибір базується на таких критеріях:

 • Має вибір серверів Великобританії
 • Дозволяє доступ до вмісту Великобританії, наприклад, від Netflix UK та BBC iPlayer
 • Забезпечує швидке, надійне з’єднання
 • Використовується сильне шифрування, підкріплене додатковими функціями безпеки
 • Не зберігає журналів активності користувачів або IP-адрес

Ми висвітлювали доступ до окремих потокових сайтів у Великобританії – BBC iPlayer, ITV Hub, Channel 4, Sky Go та BT Sport – в окремих статтях. Якщо ви шукаєте найкращі VPN, якими можна користуватися в Великобританія, для нас теж є стаття. У цьому творі ми розкриємо, які VPN найкращі для доступу до контенту Великобританії за кордоном.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN відома своєю здатністю розблокувати геоблокований вміст, включаючи популярні потокові сайти. Він має мережу з понад 1500 серверів у більш ніж 94 країнах, включаючи вибір Великобританії. Він розблокує бібліотеки Netflix з різних країн, включаючи Великобританію. Ви також зможете отримувати доступ до вмісту з інших популярних сайтів, таких як BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go і BT Sport. Відмінна швидкість і надійне з’єднання означають, що вам не доведеться займатися буферизацією під час перегляду улюблених шоу.

Іншим місцем продажу ExpressVPN є його відмінна підтримка клієнтів. Якщо у вас виникнуть проблеми з доступом до вмісту, ви можете зв’яжіться з представником через чат наживо щоб отримати швидке вирішення.

Безпека – ще одна сильна особливість цього провайдера. Він використовує 256-бітове шифрування AES та ідеальну таємницю вперед. Перемикач захисту означає, що вам не доведеться турбуватися про втрату з’єднання VPN і для завантаження є захист від витоку DNS. Чітка політика ведення журналу ExpressVPN говорить про те, що активність користувачів ніколи не контролюється і IP-адреси не реєструються.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Linux та деяких маршрутизаторів Wi-Fi.

Плюси:

 • Керує серверами в 7 містах Великобританії, які можуть розблокувати вміст, обмежений географією, практично з будь-якого місця
 • Розблокує всі основні потокові сайти Великобританії
 • Супершвидка серверна мережа чудово підходить для потокової передачі та завантаження
 • Потужні функції безпеки та політика без журналів захищає вашу конфіденційність
 • Підключіть до 3 пристроїв одночасно
 • Підтримка в прямому чаті 24/7

Мінуси:

 • Не так дешево, як деякі інші послуги

Наш результат:

4.5 з 5

Кращий VPN для телебачення Великобританії за кордоном: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Яскравий швидкий і надійний вибір, який розблоковує всі основні сервіси потокового телебачення у Великобританії, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime. Великий вибір серверів Великобританії, оптимізований для швидкості. Веде шлях із великими функціями безпеки та конфіденційності та не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost базується в Румунії та продовжує розширювати свою мережу з понад 5700 серверів. CyberGhost докладає великих зусиль для того, щоб користувачі могли отримати доступ до контенту, що заблокував географію, і більш ніж 150 серверів у Великобританії шанувальники британського телебачення не пропустять. Ви можете отримати доступ до таких сайтів, як ITV Hub, All 4 та Eurosport, вибравши кожен канал через VPN-клієнт. Щойно ви зробили вибір, CyberGhost автоматично підключить вас до потрібного сервера.

Ви не бачите Netflix UK як варіант, але ви можете отримати доступ до бібліотеки США (яка все-таки більш розширена) через американський сервер. CyberGhost має незвичайний випуск з BBC iPlayer, тому якщо ви не бачите його в списку, він тимчасово недоступний. Цей постачальник прив’язує деякі великі швидкості навіть під час підключення до географічно віддалених серверів, тож не слід стикатися з проблемами під час трансляції.

CyberGhost – ще один надійний провайдер, з сильним 256-бітним шифруванням та ідеальною секретністю вперед. У його політиці ведення журналів чітко зазначено, що він не підтримує журнали трафіку і ніколи не зберігає журнали зв’язків, які можна простежити для окремого користувача. Подальшу конфіденційність забезпечує захисний вимикач та захист від витоку DNS. Плани CyberGhost передбачають до п’яти одночасних з’єднань.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Великий контингент із понад 400 серверів у Великобританії може розблокувати більшість гео-обмежених потокових вмістів
 • Прості програми; виберіть сайт для розблокування, тоді додаток автоматично підключиться до найкращого сервера
 • Сильне шифрування та міцна політика конфіденційності
 • Дуже хороші швидкості потоку

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має просту настройку. Службовий сервіс, який розблокує широкий спектр геоблокованих у Великобританії потокового телевізійного та спортивного контенту. Великий вибір швидких і надійних серверів Великобританії. Хороші оцінки безпеки та конфіденційності. Не розблокує стільки потокових сайтів, скільки найближчих конкурентів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

На базі Панами NordVPN функціонує велика мережа з понад 3 300 серверів, понад 400 з яких розташовані у Великобританії. Це означає, що він добре обладнаний, щоб допомогти вам отримуйте доступ до вмісту з таких сайтів, як Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go, Усі 4 та багато іншого. Його швидкісні швидкості роблять його особливо придатним для доступу до вмісту через географічно віддалені сервери.

NordVPN працює з суворою політикою без журналів, щоб допомогти зберегти конфіденційність своїх користувачів. Для безпеки у вас 256-бітове шифрування AES, ідеальна секретність вперед, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Бонус у цього провайдера є автоматичний захист wifi, це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про підключення до незахищеної мережі під час подорожі.

План NordVPN дозволяє мати до п’яти одночасних з’єднань, що чудово підходить для сімей або якщо ви схильні регулярно перемикати пристрої.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Ветеранський постачальник бюджету з понад 650 серверами по всій Великобританії
 • Розблокує найпопулярніший у Великобританії потоковий вміст із швидкістю HD з-за кордону
 • 256-бітове шифрування військового рівня для великої конфіденційності
 • Обслуговування клієнтів доступне через чат цілодобової роботи
 • Політика без журналів

Мінуси:

 • Може вибрати місце розташування серверів, але не конкретні сервери

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ І РОЗВИТКУ: NordVPN набирає найкращі оцінки за вартістю Хороший бюджетний універсал, який добре працює для перегляду телевізора у Великобританії, коли він знаходиться за кордоном, з хорошим вибором серверів Великобританії. Сильні функції безпеки та обробляють до 6 пристроїв, що використовуються одночасно з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN приділяє велику увагу тому, щоб користувачі могли отримувати доступ до вмісту, що заблокований географічно. Він має меншу мережу серверів, ніж інші у цьому списку, але він може похвалитися певною конкурентною швидкістю та може доставляти вміст з обмеженим доступом. PrivateVPN має чотири сервери у Великобританії, деякі з яких позначені спеціально популярними потоковими службами, які вони можуть розблокувати. Між цими серверами ви повинні мати можливість отримати доступ до контенту з Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go та BT Sport.

Цей постачальник не розчаровує на захисті конфіденційності та безпеки. Сувора політика нульових журналів підтримується сильною безпекою, включаючи 128-бітне або 256-бітове шифрування та ідеальну таємницю вперед. Перемикач захисту та захист від витоку DNS сприяють подальшому збереженню вашої інформації. PrivateVPN дозволяє до п’яти одночасних з’єднань з базовим планом.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Завоювання надійної репутації для розблокування гео-обмеженого вмісту, в тому числі з Великобританії
 • Мінімальна метушня від розблокування Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go та BT Sport
 • Сильні функції безпеки та захисту конфіденційності
 • Не веде жодного журналу
 • Швидше, ніж багато інших постачальників

Мінуси:

 • Для роботи в Китаї потрібна ручна настройка
 • Можливо, потрібна допомога персоналу підтримки для пошуку найкращого сервера для кожного сайту, який ви хочете розблокувати

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Надійно розблокує хороший вибір потокового вмісту Великобританії. Дозволяє до 6 пристроїв на одному обліковому записі – має невелику мережу серверів, але швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Маючи понад 1000 серверів у понад 60 країнах, цей постачальник із США користується популярністю серед торентерів та користувачів Kodi. IPVanish зазвичай не конкурує на потоковому фронті, оскільки він не приділяє великої уваги розблокуванню Netflix. Однак це вміст Великобританії, який ви шукаєте, і в цьому випадку IPVanish може доставити. Маючи п’ять серверів у Великобританії, він забезпечує доступ до контенту, в тому числі від BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go та всіх 4.

Журналів про трафік чи з’єднання не зберігається, тому вам не потрібно турбуватися про розголошення вашої інформації. Безпека складається у вигляді 256-бітного шифрування AES разом із ідеальною секретністю вперед. Додатки оснащені вбудованим вимикачем захисту та захистом від витоку DNS. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно з базовим планом.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує всі основні потокові сайти Великобританії з-за кордону
 • Особливо віддають перевагу користувачам дистанційного керування пристроями Kodi або Fire TV Sticks
 • Не зберігає журналів трафіку чи журналів з’єднань

Мінуси:

 • Програми не працюють у Китаї
 • Немає підтримки підтримки в реальному часі
 • Не приймає біткойн

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Розблокує кілька потокових служб Великобританії. Чудово підходить для сімей, які потребують декількох одночасних з’єднань. Добре працює з Kodi, але шукайте в іншому місці, якщо ви будете використовувати його з Китаю. 7-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

Як дивитись телебачення Великобританії за кордоном за допомогою VPN

Після того, як ви зареєструвалися в одному з рекомендованих вище VPN, просто виконайте наступні дії, щоб розблокувати улюблені телевізійні потоки у Великобританії:

 1. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій пристрій з веб-сайту постачальника чи з офіційного магазину додатків.
 2. Запустіть додаток і виберіть VPN-сервер у Великобританії.
 3. Натисніть кнопку Connect, щоб ініціювати з’єднання.
 4. Після встановлення з’єднання відкрийте відео, яке ви хочете передавати. Тепер його слід розблокувати, як якщо б ви були у Великобританії.

Зауважте, що на деяких сайтах може знадобитися очистити файли cookie веб-переглядача та / або веб-кеш, щоб позбутися від будь-яких попередніх ідентифікаторів місцезнаходження, що зберігаються на вашому пристрої. Якщо відео все ще заблоковано, зробіть це та оновіть сторінку.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для перегляду телебачення у Великобританії за кордоном?

Досліджуючи різних постачальників VPN, ви, мабуть, зіткнетеся з деякими привабливими безкоштовними пропозиціями. Хоча деякі з них можуть отримати доступ до деякого вмісту у Великобританії, безкоштовні сервіси зазвичай мають деякі недоліки.

Однією з головних проблем з точки зору потокової передачі є те, що безкоштовна послуга VPN, як правило, повільніше і менш надійна, ніж платна. Більше шансів на те, що ви будете терпіти повільні або перервані з’єднання та буферизацію, намагаючись переглядати шоу. Більше того, у вас буде доступ до меншої кількості серверів і, можливо, доведеться чекати в черзі, щоб підключитися до тих, які ви хочете.

Окрім відсутності практичної точки зору, безкоштовні постачальники VPN часто також недоохоплюються з точки зору конфіденційності та безпеки. Зазвичай їм доводиться якось заробляти гроші, а загальні бізнес-моделі включають збір та продаж даних користувачів та показ оголошень через сервіс. Деякі провайдери навіть, як відомо, переносять зловмисне програмне забезпечення.

Як підключити та дивитися телевізор через потокові сайти

Після налаштування VPN перегляд телевізора у Великобританії досить простий. Ви спочатку ініціюєте VPN-з’єднання за допомогою сервера Великобританії. Наприклад, нижче ми підключаємось до сервера Великобританії за допомогою NordVPN.

NordVPN Uk з'єднання.

Потім ви можете отримати доступ до потрібного вмісту, як зазвичай. Для Netflix вам потрібна платна підписка, незалежно від того, де ви знаходитесь. Різниця полягає в тому, що коли ви підключені до сервера Великобританії, ви побачите бібліотеку Netflix UK замість тієї для країни, в якій ви перебуваєте..

Інші сайти пропонують вміст безкоштовно, але все ж вимагають ввійти в обліковий запис. Для таких сайтів, як BBC iPlayer та ITV Hub, ви можете просто створити обліковий запис, якщо у вас його ще немає. Можливо, вас попросять ввести поштовий індекс, тому переконайтеся, що він у Великобританії.

Сторінка реєстрації для ITVHub.

Якщо ви раніше намагалися зайти на сайт без попереднього підключення до сервера Великобританії, у вас можуть виникнути проблеми. Якщо так, ви можете спробувати очистити кеш-пам’ять та файли cookie або переключитися на інший веб-переглядач.

Зауважте, що отримавши підписку на VPN, ви можете використовувати її для доступу до всіх типів контенту, не лише до телебачення у Великобританії. Наприклад, ви можете підключитися до сервера США, щоб отримати доступ до US Netflix, HBO, Hulu та ін.

Як дивитися телевізор Великобританії через потокові програми

Якщо ви хочете дивитись телевізійні канали Великобританії через мобільний додаток для Android або iPhone, VPN також може допомогти у цьому. Вам просто потрібно встановити VPN на будь-якому пристрої, який ви використовуєте, щоб ви могли замаскувати свій IP на цьому пристрої. Усі плани, про які ми говорили вище, дозволяють підключати кілька пристроїв одночасно, тому у вас не буде проблем із перемиканням у вільний час.

Хоча ваша IP-адреса буде маскуватися VPN, залежно від налаштувань вашого пристрою, його GPS все ще може вказати ваше реальне місцезнаходження. Якщо у вас виникли проблеми, спробуйте відключити GPS у меню налаштувань.

Як щодо ліцензії на телебачення Великобританії?

Кожен, хто дивиться телевізор у прямому ефірі у Великобританії, повинен поширюватися на телевізійну ліцензію або може загрожувати штрафами до 1000 фунтів. Ліцензія на телебачення Великобританії потрібна, якщо ви дивитесь чи записуєте телевізор у прямому ефірі. Якщо ви звертаєтесь до телевізора на вимогу чи допиту, зазвичай ліцензія не потрібна.

Ілюстрація, що зображує, коли потрібна ліцензія на телебачення.

Виняток є, якщо ви переглядаєте будь-який вміст на BBC iPlayer, і в цьому випадку передбачено, що у вас повинна бути ліцензія. Перш ніж відтворити шоу, спливаюче вікно запитає, чи маєте ви телевізійну ліцензію. Все стає трохи складніше, коли ви дивитеся з-за кордону. Наприклад, якщо ви не живете у Великобританії, у вас не буде ліцензії. Однак виявляється, що перевірка ліцензії на телебачення в значній мірі базується на системі честі та недостатньо застосовується.

Веб-сайт ліцензування телебачення дійсно подорожує певною мірою. У відповіді на поширені запитання, по суті, йдеться про те, що якщо у вас є ліцензія на телебачення на вашу адресу, ви будете добре дивитися BBC iPlayer на своєму пристрої під час подорожі. Виняток – якщо ваш пристрій підключено до електромережі за іншою адресою. Це здається, що це може бути дещо складно виконати, але це правила.

Що стосується подорожі за межами Великобританії, в цьому ж розділі просто зазначено, що iPlayer не буде доступний з-за кордону, але ви можете переглядати покази, які ви завантажили до поїздки (протягом обмеженого періоду часу). Тож не зовсім зрозуміло, чи застосовуватимуться закони про ліцензування щодо осіб за кордоном.

Хоча це не адресовано безпосередньо, схоже, вам слід добре переглядати BBC iPlayer за кордоном, якщо у вас домашня адреса телевізора, а ваш пристрій не підключено. Хоча, щоб помилитися з боку обережності, ви можете захотіти дотримуватися до завантаженого раніше вмісту або шоу з інших сайтів. Зрештою, ви не хотіли б зациклюватися на неприємному штрафі.

Пов’язані:

 • Як отримати IP-адресу Великобританії
 • Дивіться EastEnders за кордоном
 • Дивитися острів закоханих за кордоном

Пульт”Адріано Гадіні, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map