Як дивитись канал 4 на вимогу (Усі 4) з будь-якого місця

Як передавати канал 4 (Усі 4) в Інтернеті з-за кордону

Як і багато популярних потокових сервісів, Усі 4 гео обмежує свій вміст. Це геоблокування означає, що лише користувачі у Великобританії можуть переглядати вміст Усі 4. Закордонні користувачі, які намагаються отримати доступ до всіх 4, побачать таке повідомлення: “Наразі ця послуга недоступна у вашому регіоні. “

Однак, використовуючи VPN, ви можете підключитися до сервера в іншому місці та обдурити сайти, щоб повірити, що ви насправді перебуваєте десь в іншому місці. Це обходить усі регіональні обмеження для всіх 4 і дає змогу дивитись вміст на замовлення та за запитом, незалежно від того, де ви фізично перебуваєте; ідеально підходить для перегляду 4 каналу за кордоном, якщо ви подорожуєте.

Якщо у вас є лише час на короткий підсумок, ось наш список найкращих VPN для розблокування 4 каналу з-за кордону:

 1. ExpressVPN Кращий вибір для розблокування 4 каналу! Велика мережа швидких серверів по всьому світу, які спрямовані на швидкісне з’єднання. Сильний на конфіденційність. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Кращий бюджет VPN. Добре співвідношення та зручні для початківців додатки. Безпечні та швидкі з’єднання чудово підходять для потокового передавання.
 3. NordVPN Сильний всебічний з більш ніж 5000 сервером – може розблокувати практично все. Багато серверів досягають хороших швидкостей потоку.
 4. IPVanish Добре працює з пристроями Kodi та дозволяє до 10 одночасних підключень на одному акаунті.
 5. PrivateVPN Мережа, що працює в майбутньому, із розширюваним списком потокових сайтів, які вона може розблокувати.

Як передавати канал 4 через VPN

Нове для потокового передавання через VPN? Розблокувати гео-обмежені платформи насправді досить просто, просто дотримуйтесь наведених нижче кроків.

Ось, як безкоштовно дивитись канал 4 за кордоном:

 1. Підпишіться на одну з перелічених нижче служб VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення клієнта. Буде кілька різних версій, тому не забудьте придбати правильну для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до сервера у відповідній країні. Для всіх 4 ви використовуєте британський сервер.
 4. Спробуйте переглянути вміст на сайті 4 каналу. Він повинен швидко завантажуватися з мінімальним, якщо є, буферизацією. Зверніть увагу, що вам, можливо, доведеться перезавантажити сторінку, щоб побачити будь-які зміни.

ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПЕРЕМОГУ VPN: VPN зазвичай пропонують лише найнижчі ціни клієнтам, які бажають підписатися протягом декількох років. Однак якщо вам потрібен лише VPN на короткий час, наприклад, якщо ви перебуваєте у відпустці, замість цього ви можете використовувати безкоштовну 30-денну пробну версію ExpressVPN. Хоча вам доведеться заплатити заздалегідь, ви можете скасувати його в будь-який момент протягом 30 днів і отримати повне повернення коштів.

Найкращий VPN для перегляду всіх 4

Перший крок – вибір підходящої VPN. Кожна служба дещо відрізняється, тому варто звернути увагу на ваші звички в Інтернеті, перш ніж перейти до конкретної VPN. Наприклад, деякі служби надають пріоритет швидкості понад усе, а інші полегшують створення дуже складних налаштувань безпеки. Щоб знайти найкращі VPN для доступу до всіх 4 з-за кордону, ми шукали послуги, які відповідають критеріям нижче:

 1. Можливість розблокувати всі 4 та подібні сервіси
 2. Є кілька британських серверів на вибір
 3. Забезпечує стабільне з’єднання і мінімально впливає на швидкість вашого з’єднання
 4. Включає сильне шифрування та додаткові функції безпеки
 5. Журнали не містять особисту інформацію або в ідеалі, вони взагалі нічого не записують

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокує канал 4, випробуваний січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Ця послуга є чудовою для потокової передачі: на даний момент вона має понад 3000 серверів у 160 місцях розташування, розповсюджених у 94 різних країнах, включаючи п’ять серверів у Великобританії. Крім того, він може обіграти всі, крім найжорсткіших заходів гео обмеження; ви зможете передавати вміст із All 4, а також інших основних служб, таких як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

ExpressVPN пропонує відмінні функції безпеки, включаючи 256-бітове шифрування AES, перемикач захисту та захист від витоку DNS / IPv6. Він не реєструє жодних даних, які могли б вас ідентифікувати і навіть дозволяють платити за допомогою біткойна, щоб якомога більше анонімізувати себе. Ви можете отримати службу підтримки 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі, і вони зазвичай реагують за лічені секунди.

ExpressVPN має зручні програми для пристроїв Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Він також працює на вибраних бездротових маршрутизаторах, хоча вони повинні бути налаштовані вручну.

Плюси:

 • Безліч серверів у Великобританії розблокують Усі 4 майже з будь-якої точки HD
 • Програми інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні
 • Потужні функції безпеки та політика без журналів захищає вашу конфіденційність
 • Сувора політика з нульовими журналами та надійний захист програм
 • Підтримка в прямому чаті 24/7

Мінуси:

 • Тут не найдешевший варіант без купона

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ КАНАЛА 4 – ВСІ 4: ExpressVPN – наш вибір №1. Надійно розблокує всі 4, а також майже всі потокові сайти Великобританії. Виняткові швидкості для перегляду HD без буфера разом із повною безпекою та конфіденційністю. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує канал 4 випробуваний січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost працює трохи інакше, ніж більшість: він дозволяє вибрати конкретний сервер для використання (у Великобританії 486+ і понад 5 700 у всьому світі), або мати присвоєний на основі його придатності для певного завдання, наприклад торрентінгу чи безпечного перегляду.. CyberGhost дозволяє розблокувати всі 4 та багато інших веб-сайтів одним клацанням миші, що робить його ідеальним для початківців користувачів.

Незважаючи на простий, зручний дизайн, CyberGhost насправді має вбудовані потужні функції безпеки. Наприклад, ви можете автоматично блокувати оголошення та сканувати шкідливі програми. Також є 256-бітове шифрування, перемикач захисту та захист від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів. Він не реєструє жодної інформації про сеанс чи трафік, тому не може розкривати інформацію про вашу діяльність нікому.

CyberGhost виділив програми для Windows, MacOS, Android, Linux та iOS. За допомогою конфігурації вручну ви можете встановити її і на деяких домашніх маршрутизаторах.

Плюси:

 • Великий контингент із понад 700 серверів у Великобританії легко розблокує більшість геоблокованих сайтів
 • Дуже хороші швидкості потоку
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців
 • Тверді функції конфіденційності, включаючи kill-switch

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost простий у використанні. Добре оцінений солідний виконавець. Добре розблокувати всі 4, але деякі сервери борються з іншими потоковими сайтами. Поставляється з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує канал 4 випробуваний січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN лідирує в розмірі мережі. Цей постачальник VPN має майже 5700 серверів у 60 країнах та 654 на вибір лише у Великобританії. Це досить швидко, щоб без проблем передавати відео в прямому ефірі з таких сайтів, як All 4, і навіть можна розблокувати більш популярні сервіси, включаючи Netflix та Hulu.

Цей ветеран постачальник робить величезний акцент на безпеці. 256-бітове шифрування ввімкнено за замовчуванням, але користувачі також можуть скористатися захистом від витоку DNS / IPv6, перемикачем захисту від конкретного додатка, функцією Tor над VPN та можливістю використання декількох VPN одночасно. Ця служба не зберігає особисту інформацію, яка приймає особисті дані, і приймає платежі за криптовалюту, тому ви можете переглядати повністю анонімно.

Цей VPN пропонує програми для MacOS, iOS, Windows та Android. NordVPN можна встановити вручну в системах на базі Linux та підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

Плюси:

 • Ветеранський постачальник бюджету з понад 650 серверами по всій Великобританії
 • Розблокує найпопулярніші сайти потокового передавання, наприклад Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video
 • Параметри безпеки та умови конфіденційності за замовчуванням вище стандартних
 • Живий чат може допомогти вам у налаштуваннях вручну

Мінуси:

 • Настільний додаток може бути незручним у використанні, потребує оновлення

Наш результат:

4.5 з 5

ДОБРИЙ ВСІЙ КРУГЛИЙ: NordVPN – це всеохоплююча цінність. Відмінний варіант, який розблокує більшість потокових служб у Великобританії, включаючи канал 4. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує канал 4 випробуваний січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має 89 британських серверів (1300+ у всьому світі), і досить високі швидкості для безперебійного потокового передавання відео HD, це відмінний VPN для використання з усіма 4. Він здатний без зусиль розблокувати платформи, такі як ITV Hub, Sling TV та Acorn TV, тому всі 4 не становлять ніякої загрози. Крім того, ця служба дозволяє до десяти одночасних з’єднань, коли багато її суперників дозволяють максимум шість.

Хоча додатки його легкі, вони включають багато розширених функціональних можливостей. 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та перемикач на знищення ввімкнено за замовчуванням, але користувачі також можуть образити свій трафік OpenVPN, перемикати IP-адреси через встановлені інтервали часу та блокувати весь трафік локальної мережі. IPVanish не реєструє особисту інформацію, тому ваша діяльність завжди залишається приватною.

IPVanish – один з небагатьох основних VPN з додатком у магазині Amazon Fire TV. Крім того, він має спеціальні версії для Android, Windows, iOS та MacOS. Цю послугу можна налаштувати вручну для роботи з Linux та вибору маршрутизаторів.

Плюси:

 • Працює понад 80 серверів у Великобританії, без проблем розблокує Усі 4
 • Дозволити 10 одночасних підключень на рахунок
 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів трохи повільна
 • Немає розширень браузера

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish чудово підходить для сімей та безлічі підключень. Розблокує канал 4 – за запитом – Усі 4, але не можна розблокувати стільки потокових служб, скільки конкуренти вище у цьому списку. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує канал 4 випробуваний січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має менше серверів (всього чотири у Великобританії та 78 у всьому світі), ніж аналогічні сервіси, але пропонує більш високу швидкість. Насправді це досить швидко, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без помітного буферизації. Ще краще, окрім усіх 4, цей VPN може розблокувати потокові платформи, які багато інших не можуть, включаючи BBC iPlayer, Netflix та PlayStation Vue.

Ця послуга дозволяє замовчувати захист від витоку IPv6 та DNS. Він використовує 256-бітове шифрування, поєднане з комутатором, щоб забезпечити приховування вашого трафіку в будь-який час, і без збереженої особистої інформації інформації, ваша діяльність не може бути віднесена до вас.. PrivateVPN справді світить, коли мова йде про службу підтримки: його команда доступна цілодобово через чат в прямому ефірі, і вони навіть здатні дистанційно встановлювати та конфігурувати програмне забезпечення для вас, з вашого дозволу.

PrivateVPN постачається з конкретними програмами для систем Android, iOS, Windows та MacOS. Ручна установка потрібна для платформ на базі Linux та бездротових маршрутизаторів.

Плюси:

 • Завоювання надійної репутації для розблокування гео-обмеженого вмісту, в тому числі з Великобританії
 • Швидкість передачі потоку досить хороша для HD
 • Прості у використанні програми для Windows, MacOS, iOS та Android

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір у Великобританії
 • Можливо, потрібна допомога в пошуку найкращого сервера, який вибирають

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує Усі 4 і загалом добре для перегляду та торрент. Дозволяє до 6 пристроїв. Могло б зробити більше серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я дивитись канал 4 в Інтернеті за допомогою безкоштовного VPN?

Хоча ви можете спокусити використовувати безкоштовний VPN, ми радимо уникати їх кількох причин. Незважаючи на те, що кількість користувачів більше, ніж преміальні послуги, безкоштовні VPN зазвичай не мають мережевої інфраструктури, необхідної для їх підтримки. На практиці це означає, що ви, швидше за все, стикаєтеся з довгими буферними часом, заїканням відео та, можливо, навіть випадковим відключенням від VPN. Всі ці фактори вказують на поганий досвід потокової передачі даних, але якщо врахувати, що безкоштовні VPN першими блокуються основними платформами, їх життєздатність знижується ще більше.

Хоча безкоштовні VPN не стягують плату безпосередньо, вони не справді безкоштовні: ви просто платите за особисту інформацію замість грошей. Ці сервіси можуть отримати прибуток від вас багатьма способами, від розміщення реклами на відвідуваних вами сторінках, до відстеження вас протягом тривалого періоду часу за допомогою файлів cookie. Це дозволяє їм скласти детальний профіль ваших звичок перегляду, який потім може бути проданий найвищому учаснику без вашого відома. VPN повинні тримати вашу діяльність анонімними, а не ділитися ними з третіми сторонами, тому це просто неприпустимо.

Нарешті, врахуйте ризик безпеки, який становлять безкоштовні VPN. У 2016 році дослідники обстежили понад 200 безкоштовних програм для VPN для Android та виявили, що майже 40% містять певне зловмисне програмне забезпечення. Крім того, багато з цих заявлених VPN насправді нічого не шифрували. Навіть використання високопрофільної послуги не гарантує вашу безпеку; Ми бачили, що головний безкоштовний VPN полегшує роботу ботнету з пропускною здатністю своїх користувачів раніше.

Ви не можете бути занадто обережними, коли мова йде про безпеку в Інтернеті. Щоб захистити себе, свої пристрої та особисту інформацію, радимо використовувати надійний VPN із випробуваною політикою без реєстрації.

Як ви підписуєтесь на Усі 4?

всі 4 реєстрації

Хоча Усі 4 є безкоштовними у використанні, вам доведеться заздалегідь створити обліковий запис. Це досить простий процес: просто зайдіть на сторінку реєстрації та введіть свою електронну адресу, пароль та дату народження. Вам також запропонують поштовий індекс у Великобританії; сервіс використовує це для пошуку вашої адреси, однак подальших заходів для підтвердження не існує. Насправді немає навіть здорового глузду фільтрації поштових індексів; навіть можна створити обліковий запис, використовуючи поштовий індекс Букінгемського палацу.

Після реєстрації ви можете негайно увійти та розпочати трансляцію. Однак слід зауважити, що законодавство Великобританії вимагає, щоб Ви мали ліцензію на телебачення, щоб переглядати вміст, який він транслює по телевізору. Усі 4 не сповіщають користувачів про це перед завантаженням прямого ефіру, тому його легко не помітити. Телевізійна ліцензія не потрібна для перегляду вмісту за запитом, на відміну від iPlayer BBC, до якого застосовуються різні правила.

Що я можу дивитись на телеканалі 4 / Усі 4?

На каналі 4 доступний найрізноманітніший вміст. Нижче ми перерахували деякі найпопулярніші назви каналу:

 1. Холліоки
 2. Батько Тед
 3. Рамсей Кухонні кошмари США
 4. ІТ-натовп
 5. Peep Show
 6. Великий британець випікає
 7. Приходь повечеряти зі мною
 8. 8 з 10 кішок
 9. Перші дати
 10. Надприродне

Дивись також:

 • Як дивитись ITV за кордоном
 • Як дивитися Sky Go за кордоном
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me