Як безпечно отримати доступ до інтернет-банкінгу за допомогою VPN

Ми розглянемо, як безпечно отримати доступ до інтернет-банкінгу за кордоном або за допомогою публічного wifi. Ми пояснимо, як використовувати VPN для захисту вашої інформації та найкращих VPN для інтернет-банкінгу.


Коли ми подорожуємо за кордон або отримуємо доступ до Wi-Fi з недовіреного загальнодоступного місця, наприклад, торгового центру, кафе чи готелю, ми хочемо бути впевнені, що наше з’єднання з Інтернетом надійне та надійне. Ці побоювання не є абсолютно невиправданими. До загальнодоступних мереж Wi-Fi можна проникнути через низку методів, таких як атаки “посередник”, нюхання пакетів, підробка DNS і фішинг. Хакери розуміють популярність інтернет-банкінгу (більше половини американців користуються цими послугами) та нашу спокусу підключитися до публічних мереж Wi-Fi.

Що стосується інтернет-банкінгу, то ще важливішим є захист вашого інтернет-зв’язку. Зрештою, якщо хакери отримають доступ до ваших банківських реквізитів, вони можуть злити ваш рахунок і навіть використовувати інформацію, щоб викрасти вашу особу. Найшвидший та найефективніший спосіб забезпечити зашифрований та захищений цифровий слід – це використання віртуальної приватної мережі (VPN).

VPN шифрує весь веб-трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і тунелює його через посередницький сервер. Використовуючи VPN, ви налаштовуєте залізний шар безпеки, який хакерам буде надзвичайно важко проникнути. Бонус полягає в тому, що VPN оскаржує вашу фактичну IP-адресу та видає, що ви перебуваєте в іншому місці. Це полегшує доступ до вашого онлайн-банкінгу з будь-якої точки світу, навіть коли банки гео обмежують свої веб-сайти та послуги або позначають іноземні реєстрації для шахрайства..

У цій публікації ми пояснимо, як використовувати VPN для безпечного доступу до інтернет-банкінгу та надамо додаткові поради щодо підвищення рівня безпеки в Інтернеті..

Який найкращий VPN для доступу в Інтернет-банкінг безпечно та безпечно?

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Настійно рекомендується ExpressVPN. Цей постачальник постачається з одними з найскладніших протоколів шифрування в галузі та має мережу з більш ніж 2000 серверів з усього світу на вибір. Він не реєструє жодних реквізитів користувача, таких як джерела IP-адрес. Інші функції, такі як ідеальна таємниця вперед та перемикач на Інтернет, означають, що компанія проходить додаткову милю, щоб забезпечити, щоб ваше з’єднання не було шкоди.

Є 24/7 реальна підтримка клієнтів, і ви можете використовувати програмне забезпечення на багатьох пристроях, включаючи Windows, MacOS, Linux, Android, iOS та деякі маршрутизатори Wi-Fi. Крім того, одна підписка дозволяє три одночасні з’єднання, щоб ви могли захистити кілька пристроїв або поділитися з друзями та родиною.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ОНЛАЙН-БАНКІнгу: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Завдяки швидкій швидкості та військовому шифруванню ExpressVPN очолює наш список. Це також чудово підходить для трансляції. Включає 30-денну гарантію повернення грошей без посвідчення, тож ви отримаєте повне повернення коштів, якщо не будете задоволені.

Я завантажив VPN. Що робити далі?

Виконайте ці прості дії, щоб забезпечити зашифрований і захищений рахунок.

 1. Після реєстрації в VPN перейдіть до завантаження відповідного додатка для вашого пристрою безпосередньо з веб-сайту постачальника або відповідного магазину додатків.
 2. Очистіть усі файли cookie у своїх браузерах та перезавантажте пристрої.
 3. Підключіться до VPN-сервера поза поточним місцеположенням. Для встановлення з’єднання знадобиться кілька секунд, і ви отримаєте сповіщення, коли воно завершиться.
 4. Тепер ваше інтернет-з’єднання захищене та приватне, і ви зможете безпечно отримати доступ до свого банківського рахунку в Інтернеті.
 5. Перейдіть до веб-порталу банку та виконайте операції як звичайно.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для безпечного доступу до інтернет-банкінгу?

Ми розуміємо, що платні послуги VPN, такі, як ми рекомендували в цій статті, тягнуть за собою вартість, але ви точно отримаєте те, за що платите.

Вибирати безкоштовну VPN не хочеться, тому що не передбачається оплата заздалегідь, але такі послуги мають безліч інших проблем. Ці провайдери розгортають кримінально слабкі стандарти шифрування, мають вибір лише невеликої кількості серверів і відомі своєю повільною швидкістю.

Деякі сумнівні сервіси також відстежують та видобувають дані користувачів, щоб продати стороннім рекламодавцям, а інші насильно вводили зловмисне програмне забезпечення або перетворювали пропускну здатність користувачів в просторі армії ботнетів. Що стосується захисту вашого інтернет-банкінгу, то зрозумілий вибір – надійний і надійний платний варіант.

Що ще я можу зробити з VPN?

Основні випадки використання VPN – це доступ до заблокованого вмісту, ухилення від урядових обмежень на сайти та програми та запобігання моніторингу через Інтернет-провайдерів, хакерів та інших снуперів. Як уже згадувалося раніше, VPN можуть підробляти ваше місцезнаходження і здаватися, що ви перебуваєте в іншому місті. Це має потенціал для відкриття геомедичних веб-сайтів для потокового трансляції, таких як Netflix, Hulu, Sling TV, Amazon Prime Video, BBC iPlayer та ін..

Якщо ви подорожуєте в країну, де такі додатки соціальних медіа, як Skype, Twitter, Facebook і Snapchat заблоковані, використання VPN може допомогти вам отримати доступ і до них. Загалом, це чудовий варіант для обходу обмежень та доступу до нефільтрованої та незахищеної мережі.

Як ще я можу забезпечити безпеку свого банківського рахунку в Інтернеті?

Крім використання VPN, ви також можете розгорнути ці методи, щоб забезпечити безпеку в Інтернеті.

1. Оновіть свій пристрій

Переконайтесь, що ваш пристрій працює в останній версії своєї операційної системи – це розумний спосіб захистити від хакерів та інших шкідливих об’єктів. Це тому, що розробники постійно досліджують нові та нові загрози – коли вони надсилають оновлення, у ваших інтересах завантажувати це. Можливо, оновлення містить якийсь новий вихідний код, який допомагає вгамувати атаки та бореться зі зловмисним програмним забезпеченням.

2. Дотримуйтесь безпечних сайтів

Протокол передачі HyperText Transfer (HTTP) забезпечує простий метод визначення того, чи веб-сайт, на якому ви входите в систему, зашифрований за замовчуванням. Просто шукайте значок замка поруч із адресою веб-сайту у рядку пошуку. Якщо він присутній і адреса починається з “HTTPS” замість “HTTP”, це означає, що сайт, до якого ви намагаєтесь отримати доступ, зашифрований, і це може перешкоджати хакерам змусити їх проникати.

3. Не надайте будь-яку особисту інформацію

Поширена фішинг-афера – це хитрість розкривати конфіденційну інформацію, таку як дані про вхід, номер соціального страхування або іншу особисту інформацію, яку можна використовувати для таких цілей, як крадіжка особи та отримання доступу до ваших банківських рахунків.

Шахраї часто надсилають електронні листи, які, як видається, надходять із законних джерел, наприклад, з вашої фінансової установи. У деяких випадках вони копіюють текст та дизайн електронних листів, які ви регулярно отримуєте, і змушують вас думати, що це справді ваш банк, який вимагає інформації. Однак банки, як правило, не вимагають надсилання особистої інформації електронною поштою, і ми радимо просто не відповідати на такі запити.

Існують різні знаки фішинг-електронної пошти, включаючи доменне ім’я, яке не відповідає точному реального закладу, посилання, які не відповідають домену (ви можете перевірити, наведення курсор на них), і неправильне написання та граматика. Якщо ви не впевнені, ви завжди можете зателефонувати в свій банк, щоб перевірити.

4. Увімкніть двофакторну автентифікацію та використовуйте надійні паролі

Багато банків та фінансових установ використовують двофакторну автентифікацію, щоб додати додатковий рівень безпеки. Це означає, що простого імені користувача та пароля недостатньо для доступу до вашого облікового запису. Вам потрібно буде виконати другий крок, як-от відповідь на питання безпеки або введення коду, надісланого вам електронною поштою або SMS.

Тож радимо вам розгорнути надійні паролі. Такі паролі використовують буквено-цифрові комбінації для захисту від таких речей, як напади грубої сили. Інструмент генератора паролів Comparitech може допомогти, якщо ви не впевнені, як це зробити.

5. Налаштуйте сповіщення про свою банківську діяльність

Деякі банки дають вам можливість отримувати сповіщення з текстовими повідомленнями, коли у вашому обліковому записі є активність. Хоча це може спричинити додаткову щомісячну плату, це може бути кроком до забезпечення вашого облікового запису. Якщо у вас є підозріла трансакція, вам принаймні буде негайно повідомлено, і ви можете вжити коригуючих заходів без подальшої затримки.

“Банк Америки” Майка Моцарта, ліцензований за CC BY 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map