Як безкоштовно отримати канадську IP-адресу з VPN

Як отримати канадську IP-адресу

Якщо ви хочете отримати канадську IP-адресу, швидше за все, у вас виникло розчарування від переходу на геозахисне телебачення, веб-сайти та інший вміст. Практично будь-який інтернет-ресурс може бути обмежений певною країною чи регіоном, включаючи статті новин, відео та повсякденні послуги.

Незалежно від того, ви живете в Канаді чи ви живете за кордоном Канади, ви можете отримати канадську IP-адресу з VPN, що дозволяє вам обходити географічні сайти з обмеженим доступом та захищати свою конфіденційність в Інтернеті.

Нижче ми детально розглядаємо інформацію про кожного з провайдерів, але якщо ви хочете швидкого огляду, ось наш список найкращі VPN для отримання канадського IP:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір! Надшвидка серверна мережа. Високий акцент на безпеці та конфіденційності. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Найкращий варіант бюджету. Відмінно підходить для новачків і технофобів, оскільки програми прості в установці та використанні. Великі швидкості.
 3. NordVPN Ветеран-постачальник з великою кількістю серверів, що відповідають більшості цілей. Проста у використанні та зручна для розблокування потокового вмісту.
 4. IPVanish Дозволяє до 10 одночасних з’єднань. Швидкість відмінно підходить для завантаження та трансляції.
 5. PrivateVPN Розблокує велику кількість популярного вмісту.

За допомогою VPN ви можете розблокувати вміст, обмежений Канадою, з США, Великобританії, Європи чи з будь-якого іншого місця в світі. Якщо вам цікаво, VPN означає Virtual Private Network. Він служить для шифрування трафіку, який збирається на ваш веб-переглядач і з нього, приховуючи вашу IP-адресу в процесі. Трафік направляється через обраний вами сервер. У цьому випадку вам потрібен такий, який знаходиться в Канаді. Вибравши постачальника VPN із серверами в Канаді, ви зможете отримати доступ до вмісту, обмеженого до цього місця, використовуючи канадську IP-адресу. Більше того, ви зможете зробити це безпечно з недоторканістю.

Як отримати канадську IP-адресу (безкоштовно)

Якщо вам потрібна IP-адреса з Канади менше 30 днів, ми покажемо вам, як її безкоштовно отримати! Ви можете бути здивовані тим, як швидко та легко отримати канадську IP-адресу, просто дотримуйтесь цих кроків.

Ось як отримати канадську IP-адресу:

 1. Зареєструйтесь у службі VPN – (ми рекомендуємо ExpressVPN.)
 2. Завантажте відповідний додаток VPN для свого пристрою.
 3. Виберіть один із серверів на базі Канади VPN.
 4. Спробуйте гео-обмежений вміст, який зараз слід розблокувати (можливо, вам потрібно буде очистити файли cookie, щоб зміни набрали чинності).
 5. Насолоджуйтесь необмеженим вмістом та підвищеною безпекою.
 6. ExpressVPN має 30-денну гарантію повернення грошей. Це означає, що скасування до цього періоду призведе до повного повернення коштів, що робить його безкоштовним.

Найкращий VPN для отримання канадської IP-адреси

Не всі VPN, які ми розглянули, варті вашого часу та грошей. Деякі постачальники VPN пропонують набагато більше серверів, ніж інші, хоча вони також можуть сильно відрізнятися з точки зору запропонованого рівня безпеки та швидкості. З цієї причини ми знайшли час для вивчення найкращих VPN, щоб отримати канадську IP-адресу. Щоб розглянути, VPN повинен був відповідати наступним критеріям:

 • Мережа серверів, розташованих по всьому світу, зокрема в Канаді
 • Сервери, які пропонують високу швидкість і надійність для безперервного потоку
 • Високий рівень безпеки з функціями, включаючи 256-бітове шифрування AES
 • Ніякої політики ведення журналів, тому ваша онлайн-діяльність та особисті дані залишаються приватними
 • Програми для Windows, MacOS, Android та iOS
 • Підтримка клієнтів, що пропонує швидкі та корисні відповіді

Дивись також: Найкращі VPN для Канади

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є найкращим VPN для отримання канадської IP-адреси. З чотирма канадськими серверами, розташованими в Монреалі, Торонто та Ванкувері, у вас не повинно виникнути проблем з розблокуванням вмісту, обмеженого Канадою. Головне, ExpressVPN пропонує високоякісні сервери з дуже швидкою швидкістю та надійними з’єднаннями що чудово підходить для трансляції. Більше того, ExpressVPN має понад 3 000 VPN-серверів у 94 країнах, тому варіантів вам не вистачить.

Що стосується розблокування вмісту, ExpressVPN надзвичайно здатний. Ми використовуємо це з успіхом у Netflix (США, Каліфорнія, Великобританія), Amazon Prime, BBC iPlayer та ін. Користувачі, які шукають зручний додаток, оцінять ExpressVPN, який має простий інтерфейс, а також зручне розширення для браузера для додаткової зручності. Ви навряд чи зіткнетеся з будь-якими проблемами з ExpressVPN, але якщо ви це зробите, є чудова підтримка клієнтів із функцією спілкування в режимі реального часу в режимі 24/7. Дуже мало VPN пропонують це, тому це дійсно додатковий бонус.

Останнє, але, безумовно, не менш важливе, ExpressVPN пропонує користувачам надійну безпеку і є однією з найбезпечніших VPN на ринку сьогодні. Особливості безпеки включають 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та перемикач захисту. Так само важливо, ExpressVPN не зберігає журнали активності або журнали з’єднань тож ви можете переглядати Інтернет, не турбуючись про свою конфіденційність в Інтернеті.

ExpressVPN має додатки для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Додаток також доступний для маршрутизаторів, але це вимагає налаштування вручну. ExpressVPN також пропонує розширення для браузера для Chrome, Firefox та Safari.

Плюси:

 • 3 000+ серверів у 94 країнах. Найшвидша швидкість передачі потоків та торрент
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Розблокує всі основні сервіси потокового передавання
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші послуги

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ КАНАДІЙСЬКОЇ ІРСЬКОЇ АДРЕСИ: ExpressVPN – наш вибір №1. Велика серверна мережа, оптимізована для швидкісних з’єднань, зручних програм для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost В даний час в Канаді є 199 серверів, що дозволяє легко мати канадську IP-адресу. В цілому цей постачальник VPN має понад 3000 серверів у 60 країнах, що означає, що ви можете розблокувати вміст у Канаді, а також майже в будь-якому іншому місці. CyberGhost особливо добре підходить для трансляції, оскільки пропонує швидкі та надійні з’єднання з необмеженою пропускною здатністю та трафіком.

Наш досвід роботи з додатком CyberGhost був позитивним, оскільки це швидко та зручно у використанні. Ви можете насолоджуватися одночасним підключенням до 7 пристроїв, що дозволяє захистити все від ноутбука до мобільного телефону. Дійсно, CyberGhost – одна з найбезпечніших доступних VPN. Цей постачальник VPN базується в Румунії, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. Він пропонує 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IP, автоматичний перемикач на знищення та сувора політика без журналів.

Програми CyberGhost доступні для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. CyberGhost також можна використовувати на деяких маршрутизаторах з ручною конфігурацією.

Плюси:

 • Керує мережею понад 3000 серверів у 60 країнах
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців
 • Можливість підключення до декількох серверів одночасно на одному пристрої
 • Оцінив дуже високо в нашому тестуванні на швидкість

Мінуси:

 • Не працюватиме в Китаї, ОАЕ чи Туреччині

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost – чудовий вибір. Сильний у конфіденційності, швидкісні швидкості та надійні для торрентінгу. Нами було легко встановити та використовувати. Великі швидкості. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є серйозним претендентом, якщо ви хочете отримати VPN для Канади, маючи 346 серверів у Канаді. Насправді NordVPN – це відмінно підходить для доступу до географічного вмісту по всьому світу, оскільки він має понад 5100 серверів у 62 країнах на момент написання – це набагато більше, ніж більшість інших постачальників VPN. Звичайно, якість так само важлива, як і кількість. Наш досвід трансляції на зразок Netflix та Hulu пройшов гладко і без перебоїв.

NordVPN пропонує користувачам великий вибір. Мало того, що є багато серверів, спеціальні сервери включають Double VPN, P2P, Onion Over VPN і Dedicated IP. Більше того, за допомогою одного облікового запису NordVPN одночасно можна захистити до 6 пристроїв. Ніяких параметрів безпеки не бракує ні з політикою без журналів, 256-бітним шифруванням AES, захистом від витоку DNS та автоматичним перемикачем на знищення. Варто також зазначити, що NordVPN базується в Панамі, яка не має закону про обов’язкове зберігання даних.

NordVPN пропонує додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Linux. NordVPN також має розширення для браузера для Chrome та Firefox.

Плюси:

 • Неперевершена мережа – понад 5000 серверів у 60 країнах
 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Легко розблокує широкий спектр геоблокуваних сайтів
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат

Мінуси:

 • Лише може вибрати місце розташування, а не конкретний сервер

Наш результат:

4.5 з 5

ДОБРЕ ВСЕ КРУГЛЕ: NordVPN – це хороший вибір цінності. Відмінний варіант, який надійно працює з потоковою передачею. Підключає до 6 пристроїв одночасно. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це американська VPN з 35 серверами в Канаді та понад 1100 серверами в більш ніж 60 країнах. Випробувавши цю VPN за допомогою різноманітних послуг, ми виявили, що це одна з найшвидших VPN на ринку. Ви можете використовувати IPVanish, щоб розблокувати подібні файли BBC iPlayer та Amazon Prime Video, а також має бути високоякісна трансляція з мінімальними буферизаціями. Що особливо вражає, що IPVanish дозволяє користувачам мати до 10 одночасних підключень на декількох пристроях – набагато більше, ніж більшість VPN.

Якщо ви новачок у використанні VPN, ви оціните, що налаштування та використання IPVanish надзвичайно швидке та просте. Це сервіс VPN, який також простий у використанні з Kodi та Fire Stick Amazon. Окрім зручності користування, додатки IPVanish пропонують високий рівень безпеки. IPVanish використовує 256-бітове шифрування AES і вбудований захист від витоку DNS. Перемикач захисту захищає ваш пристрій у разі падіння з’єднання VPN. Нарешті, IPVanish підтримує політику нульових журналів, зберігаючи вашу конфіденційність.

IPVanish доступний у Windows, Mac, Android та iOS. Ручна настройка потрібна як для Linux, так і для маршрутизаторів.

Плюси:

 • Керує мережею понад 1300 серверів із 75 міських місць по всьому світу
 • Не веде жодного журналу
 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не надійно розблокує Netflix, Hulu

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Як правило, надійно для торентерів, користувачів Kodi та людей, які потребують найвищого рівня конфіденційності, але вони втрачають зв’язки з бібліотеками США, Канади та Великобританії Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це менший постачальник VPN з мережею близько 100 серверів у 57 країнах. Ця послуга VPN дозволяє отримати канадську IP-адресу, оскільки у неї є 4 сервери в Канаді (вони розташовані в Монреалі, Торонто та Ванкувері). Однією з причин, чому PrivateVPN варто враховувати, є дуже великі пропоновані швидкості завантаження. Ми протестували сервери на потокових сайтах, таких як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video з позитивними результатами.

Інтерфейс програми PrivateVPN простий, що робить цю послугу VPN ідеальною для початківців. Однак ті, хто шукає більш вдосконалені варіанти, не розчаруються. Можливість використання прихованої VPN служить для обходу глибокої перевірки пакетів. PrivateVPN використовує 256-бітне шифрування AES, забезпечує захист від витоку DNS та включає перемикач захисту. У ній зазначено, що у нього є нульова політика реєстрації даних без журналів даних про трафік.

Додатки PrivateVPN доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Інструкції доступні для налаштування з Linux та маршрутизаторами.

Плюси:

 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно
 • Постачальник нульових журналів

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку
 • Службовий персонал хороший, але працює лише в робочий час в Європі

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує Hulu і, як правило, добре для перегляду та торрент. Дозволяє до 6 пристроїв. Могло б зробити більше серверів і не вистачає цілодобової підтримки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я мати канадську IP-адресу з безкоштовним VPN?

Можна отримати канадську IP-адресу з безкоштовним VPN. Однак ми наполегливо радимо проти цього з ряду причин. Для початківців, безкоштовні VPN відомі повільно через великий попит та відсутність серверів. Це означає, що трансляція відео та завантаження файлів може бути напруженим досвідом із постійним буферизацією та затримкою.

]ПОРАДА: Якщо ви зареєструєтесь на ExpressVPN і скасуєте протягом 30 днів, ви зможете отримати повне повернення коштів, фактично надаючи вам одну з найкращих VPN, доступну безкоштовно протягом місяця.

[/ ctech_content_w_bk

Окрім поганої та ненадійної роботи, безкоштовні VPN не настільки безпечні і не мають функцій захисту. Це тому, що вони, як відомо, спамують користувачів рекламою (вони повинні якось заробляти гроші), а деякі навіть відстежують вашу активність і продають її найвищому учаснику. VPN повинен забезпечити вам більшу конфіденційність, а не компрометувати його.

І останнє, але не менш важливе, багато веб-сайтів почали вживати заходів щодо блокування VPN-серверів. Хороший приклад цього – Netflix. Дуже небагато безкоштовних VPN можуть розблокувати подоби Netflix оскільки вони просто не мають ресурсів, щоб обійти брандмауер проти VPN. На противагу цьому, найкраще оплачувані VPN знаходять способи бути на крок попереду, дозволяючи розблокувати вміст з обмеженим доступом.

В цілому ми вважаємо, що найкраще оплачені послуги VPN заслуговують на інвестиції, тоді як безкоштовні VPN – це марна трата часу та зайвий ризик.

Дивись також: Найкращі VPN для Канади

Що я можу зробити з канадською IP-адресою?

Використання VPN для отримання канадської IP-адреси надає ряд переваг:

[ctech_content_w_bk]
 1. Передайте гео-обмежені телевізійні шоу та фільми
 2. Розблокувати канадські сайти новин
 3. Доступ до фінансових послуг обмежений Канадою
 4. Використовуйте недостовірні загальнодоступні місця для Wi-Fi з упевненістю
 5. Сховати свою IP-адресу, захищаючи свою конфіденційність та анонімність

Навіщо мені потрібен VPN в Канаді?

Якщо ви вже в Канаді, вам може бути цікаво, для чого вам потрібен VPN, коли ви вже можете без обмежень отримувати доступ до онлайн-вмісту в Канаді. VPN може допомогти вам розблокувати вміст майже в будь-якій країні, наприклад, ESPN в США або навіть в Netflix Японії. Що ще важливіше, VPN захищає вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті.

У 2015 році Канада запровадила Закон про боротьбу з тероризмом (Білл С-51), який змушує постачальників послуг Інтернету (Інтернет-провайдерів) реєструвати історію перегляду кожного громадянина. Більше того, Канада є членом групи “П’ять очей”, тому цими даними можна ділитися з розвідувальними службами США, Великобританії, Австралії та Нової Зеландії. Використовуючи одну з найбільш оплачуваних VPN, ви можете захистити цю особисту інформацію, щоб вона залишалася приватною для вас.

Дивись також:

 • Як дістати американський Netflix в Канаді
 • Як дивитися HBO в Канаді
 • Як дивитися ТСН за межами Канади
 • Як дивитися Hulu в Канаді з VPN

“Канадський гранж-прапор” Ніколя Реймонда, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me