Як безкоштовно дивитись Sport1 за кордоном (за межами Німеччини)

Як дивитись Sport1 онлайн за кордоном безкоштовно

Спробуйте переглянути Sport1 онлайн з-за кордону, і ви побачите таку помилку:

“Diese Videodatei kann nicht abgespielt werden.”

Це приблизно означає “Це відео не може бути відтворене”. На щастя, ви можете обійти це блокування та прямий ефір Sport1 за кордоном за допомогою віртуальної приватної мережі (VPN). VPN передає ваш інтернет-трафік через зашифрований тунель на сервери в інших місцях світу, тобто ви можете підключитися до VPN-сервера в Німеччині, отримати німецьку IP-адресу та розблокувати Sport1 з будь-якого місця.

Помилка потоку Sport1

Як дивитися Sport1 з будь-якого місця з VPN

Налаштування VPN для перегляду Sport1 за межами Німеччини не займе багато часу. Насправді ви могли переглядати Sport1 за кордоном за лічені хвилини. Просто виконайте наведені нижче дії.

Ось як дивитися Sport1 за кордоном (за межами Німеччини) за допомогою VPN:

 1. Підпишіться на VPN із серверами в Німеччині – ми особливо рекомендуємо ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN або розширення веб-переглядача, переконайтесь, що це правильна версія для вашого пристрою.
 3. Відкрийте додаток VPN або розширення браузера та підключіться до сервера в Німеччині. Це забезпечить вам німецьку IP-адресу для розблокування Sport1 за кордоном.
 4. Перейдіть до Sport1 та виберіть пряму трансляцію спортивної події, яку слід розблокувати.
 5. Якщо у вас виникли проблеми, завжди варто очистити кеш-пам’ять і файли cookie вашого веб-переглядача. Крім того, підключіться до іншого сервера або зв’яжіться зі службою підтримки VPN.

У Німеччині є багато VPN з серверами. Однак нам вдалося знайти найкращі VPN для Sport1, переконавшись, що вони відповідають наступним критеріям:

 • Швидкі, послідовні сервери в Німеччині для потокової передачі Sport1
 • Безпечний сервіс із політикою без реєстрації та шифрування
 • Розблокує потокові сервіси, такі як Netflix
 • Підтримка клієнтів за допомогою прямого чату, а також електронної пошти
 • Настільні та мобільні програми, зручні для користувачів
 • Гарантія повернення грошей, принаймні 7 днів

Поспішаєте почати дивитись прямі трансляції Sport1? Ось короткий підсумок найкращих VPN для перегляду Sport1 в Інтернеті за межами Німеччини:

Найкращі VPN для Sport1

 1. ExpressVPN: Наш найкращий вибір для перегляду Sport1 за межами Німеччини. Швидкі сервери в 94 країнах. Також розблокує Netflix. Цілодобова підтримка, відмінні програми та висока безпека.
 2. NordVPN: Найкращий бюджетний VPN для Sport1. 245 серверів у Німеччині. Розблокувати Sport1 та Netflix. Забезпечити до шести пристроїв. Сувора політика без реєстрації та підтримка чату в режимі 24/7.
 3. CyberGhost: Понад 500 серверів у Німеччині. Швидкі швидкості для потокової передачі Sport1 та Netflix US. Використовуйте на до семи пристроях одночасно. Високо захищений без журналів.
 4. IPVanish: Підключіть до 10 пристроїв. Десятки серверів у Німеччині для перегляду Sport1 за кордоном. Працює з Netflix US. Політика без журналів, шифрування та підтримка в реальному часі.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісна потокова передача та торрент. Дивіться Sport1 за межами Німеччини. Розблокувати Netflix. Зручні програми, підтримка в чаті та безпека із шифруванням.
 6. Surfshark: Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв. Розблокує Sport1 та Netflix. VPN без журналів із підтримкою чату в режимі 24/7 та зручними програмами.

Найкращі VPN-мережі для перегляду Sport1 за межами Німеччини

Ось наш список найкращих VPN для перегляду Sport1 за межами Німеччини:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує спорт1 Випробуваний січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN пропонує поєднання швидкості, безпеки та надійності, що робить його найкращим вибором для прямих трансляцій Sport1. Цей VPN має сервери в 94 країнах (включаючи Німеччину) що набагато більше, ніж більшість VPN на ринку. У Дармштадті, Франкфурті та Нюрнберзі є високошвидкісні німецькі сервери, що дозволяють вам переглядати Sport1 без перешкод. Ще краще, ExpressVPN також добре працює з Netflix US та ESPN.

Однією з причин, чому ExpressVPN настільки популярний, це те, що він пропонує чудову підтримку клієнтів, доступну цілодобово через чат в прямому ефірі. Більше того, це дозволяє одночасно захищати до п’яти пристроїв. ExpressVPN серйозно сприймає вашу безпеку, про що свідчить використання 256-бітного шифрування AES, DNS, IPv6 та захисту від витоку WebRTC та перемикача захисту. ExpressVPN не зберігає жодних ідентифікаційних журналів користувачів і навіть дозволяє напівавтоматично підписуватись на біткойн та електронну адресу, що викидається.

Дивіться Sport1 за межами Німеччини через додатки ExpressVPN для Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Ви також можете завантажити розширення для браузерів для Chrome і Firefox та власну прошивку для маршрутизаторів.

Плюси:

 • Сервери у 94 країнах, включаючи Німеччину для розблокування Sport1
 • Необмежена пропускна здатність та послідовна швидкість передачі потоку
 • Також розблокує подобається Netflix та ESPN
 • Підтримка клієнтів доступна 24/7 через живий чат
 • Високобезпечний сервіс із шифруванням та перемикачем
 • Підключіть до п’яти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Досить дорогий порівняно з іншими VPN у цьому списку

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ГЛЕДАТИ СПОРТ1: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Розблокує Sport1, Netflix, ESPN тощо. Сервери у 94 країнах. Швидкі, надійні з’єднання. Прості програми, підтримка 24/7 та п’ять одночасних підключень. Високо захищений за допомогою шифрування. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати її без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNрозблокує sport1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN полегшує перегляд Sport1 за кордоном завдяки його 245 серверам у Берліні та Франкфурті, Німеччина. Насправді, з розгалуженою мережею приблизно 5800 серверів у 60 країнах, це VPN може розблокувати веб-сайти та сервіси, заблоковані регіоном, у всьому світі. Ви можете використовувати його, наприклад, для перегляду Netflix, HBO Go і Hulu, і оскільки NordVPN дозволяє до шести одночасних з’єднань, ви можете передавати потокове передачу на будь-який пристрій, який вам подобається.

Цей VPN надає безліч привабливих функцій, зокрема прості у користуванні програми та розширення браузера. Є також цілодобова підтримка прямого чату, сервери P2P, а також можливість виділити IP-адресу. Безпека – це сильний костюм NordVPN, який включає 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, блокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, політику без журналів і перемикач на знищення. Більше того, NordVPN пропонує сервери, оптимізовані для поліпшення конфіденційності, включаючи Double VPN та Onion Over VPN-сервери.

Ви можете отримати доступ до NordVPN через розширення браузера для Chrome та Firefox. Також є програми для Windows, Mac, Linux, Android, iOS та Android TV. Сумісні маршрутизатори можна налаштувати вручну.

Плюси:

 • Майже 250 серверів у Німеччині та 5800 у всьому світі
 • Розблокує Sport1, Netflix, HBO Go та багато іншого
 • Цілодобова підтримка чату та електронної пошти
 • Дуже сильна безпека із суворою політикою без реєстрації
 • Дозволяє мати до шести одночасних з’єднань

Мінуси:

 • Деякі сервери знаходяться на повільній стороні

НАЙКРАЩА ЦІННІСТЬ VPN: NordVPN – це недорога послуга з 245 серверами у Берліні та 5800 серверами по всьому світу. Добре працює з Sport1 та розблокує Netflix. Використовуйте на до шести пристроях одночасно. Цілодобова підтримка та потужна безпека з використанням політики без реєстрації та спеціальних серверів. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергострозблокує sport1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має близько 4500 серверів у 60 країнах, 579 серверів з яких є в Німеччині (Берлін, Дюссельдорф, Франкфурт). Ще краще, що ці сервери дуже швидкі, надзвичайно надійні та дозволяють необмежену пропускну здатність, що робить їх ідеальними для торрентінгу та використання таких сервісів, як Sport1 за кордоном. Що ще краще, одна підписка на CyberGhost означає, що ви можете підключити до семи пристроїв одночасно.

Окрім того, що пропонує чудові швидкості, CyberGhost має сильні функції конфіденційності та безпеки, усі вони включені за замовчуванням. Наприклад, 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6, а також перемикач захисту, який запобігає компрометації ваших даних у випадку випадкового відключення VPN. CyberGhost має сувору політику без журналів, хоча ви можете платити в Bitcoin за додаткову анонімність (за умови використання послуги Bitcoin tumbling). Потрібна допомога? CyberGhost пропонує цілодобову підтримку чату.

CyberGhost доступний для таких програм: Windows, Mac, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick. Для завантаження також доступні розширення браузера Chrome та Firefox. Для Linux та вибору сумісних маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • Величезна мережа з майже 600 серверів у Німеччині
 • Використовуйте його для розблокування Sport1, а також Netflix US
 • Забезпечте до семи пристроїв одночасно
 • Захищає вашу конфіденційність суворою політикою без журналів
 • Підтримка в реальному чаті доступна 24/7

Мінуси:

 • Бореться за розблокування деяких популярних потокових служб

НАЙКРАЙНІ ШВИДКИ: CyberGhost має швидкі, надійні сервери для потокової передачі без відставання та буферизації. Понад 500 серверів у Німеччині для перегляду Sport1 за кордоном. Підключіть до семи пристроїв одночасно. Дуже сильна безпека з політикою без журналів. Цілодобова підтримка. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує sport1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish пропонує особливо гарну цінність, оскільки дозволяє одночасно підключати до 10 пристроїв. Крім того, мережа IPVanish складається з 1300 серверів у 60+ країнах, включаючи США, Великобританію, Австралію та Німеччину (43 сервери у Франкфурті), що означає, що ви також можете розблокувати не лише Sport1, а й більш популярні сервіси, такі як Netflix US.

Ця послуга пропонує зручні програми та підключення до сервера займає лише кілька секунд. Цей американський VPN, який базується в США, заявляє, що має політику нульових журналів для захисту вашої особи Крім того, для захисту ваших персональних даних використовується 256-бітове шифрування AES, автоматичний перемикач на знищення та захист від витоку DNS та IPv6. Ви навіть можете скористатися трафіком OpenVPN, якщо хочете, що приховує, що ви взагалі використовуєте VPN. Якщо у вас виникнуть якісь проблеми, IPVanish пропонує підтримку чату в реальному часі, 24/7.

Програми IPVanish можна завантажувати для настільних ПК (Windows та Mac), мобільних пристроїв (Android та iOS) та Amazon Fire TV. Linux та маршрутизатори вимагають дотримуватися інструкцій із налаштування вручну.

Плюси:

 • Розблокує Sport 1 та Netflix US
 • Дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно
 • Швидкий і простий пошук і підключення до сервера
 • Пропонує підтримку чату в режимі 24/7
 • Багато функцій безпеки, включаючи політику без журналів

Мінуси:

 • Не пропонує розширення для браузера
 • Ненадійний при розблокуванні потокових служб

ПІДКЛЮЧИТИ 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має десятки серверів у Німеччині для прямих трансляцій Sport1. Також розблокує Netflix US. Забезпечує підтримку в режимі 24/7 чату та додатки для настільних та мобільних пристроїв. Безпека включає шифрування, політику без журналів і автоматичний перемикач на знищення. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує sport1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN ідеально підходить для прямого трансляції Sport1 за кордоном, оскільки забезпечує дуже високі швидкості, тобто ви можете дивитися в 1080p без помітних буферизацій та відставання. Окрім серверів у Франкфурті та Нюрнберзі, Німеччина, ця шведська служба VPN має сервери у ще 59 країнах світу і надійно розблокує деякі найвпертіші потокові платформи, включаючи Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer.

Підписка PrivateVPN означає, що ви можете захистити до шести своїх пристроїв одночасно. Цей VPN пропонує настільні та мобільні додатки, які є дуже доступними, навіть для початківців. Що стосується безпеки, PrivateVPN заявляє, що не знає, що користувачі роблять в Інтернеті, оскільки має політику без журналів. Цей VPN використовує 256-бітове шифрування AES, перемикач на знищення та захист від витоків DNS та IPv6 для збереження приватної активності у будь-який час. Для реєстрації потрібні лише електронна пошта, пароль та спосіб оплати (ви можете платити в Bitcoin).

До серверів PrivateVPN можна отримати доступ через додатки для Windows, Mac, Android та iOS. Для Linux або маршрутизаторів немає програм, тому в цих випадках потрібна ручна конфігурація.

Плюси:

 • Дуже швидкі сервери для потокової передачі Sport1
 • Розблокує Netflix, ESPN, Amazon Prime Video тощо
 • Забезпечте одночасно до шести своїх пристроїв
 • Зручні настільні та мобільні програми

Мінуси:

 • Невелика мережа із всього 100 серверів
 • Немає варіантів розширень браузера

СЕРВІС високої швидкості: PrivateVPN – це швидкий VPN для передачі Sport1 за межі Німеччини. Також розблокує Netflix, Amazon Prime Video та HBO Go. Підключіть шість пристроїв одночасно. Примітні для початківців настільні та мобільні додатки та політика без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує sport1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark в Німеччині є сервери (а також десятки інших країн по всьому світу), які пропонують хороші, стійкі швидкості для потокового потоку. Насправді, завдяки сильній можливості розблокування, вона дозволяє використовувати гео-обмежені платформи, включаючи Sport1, Amazon Prime Video та BBC iPlayer з будь-якого місця. Однак, Безумовно, найкращою особливістю Surfshark є те, що він дозволяє необмежене одночасне з’єднання (більшість VPN пропонують лише кілька).

Цей VPN підходить для всіх, оскільки він дуже доступний і простий у навігації. Сервери розбиті на категорії фізичних, віртуальних, P2P та MultiHop (Double VPN), що дозволяє вам знайти саме те, що вам потрібно. Існують навіть варіанти швидкого доступу для підключення до найшвидшого доступного сервера або до серверів сусідньої країни. Ви можете насолоджуватися спокоєм під час використання Surfshark завдяки 256-бітному шифруванню AES, захисту від витоку DNS та IPv6, комутатору відключення та суворій політиці без журналів. Є також цілодобова підтримка чату, якщо у вас є якісь питання.

Додатки Surfshark пропонуються для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV. Ви також можете використовувати цю VPN через розширення браузера Chrome та Firefox. Linux та маршрутизатори потребують налаштування вручну.

Плюси:

 • Розблокує Sport1, а також Netflix, Amazon Prime та BBC iPlayer
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Додатки дуже зручні у користуванні та полегшують пошук сервера
 • Захищає ваші дані шифруванням та суворою політикою без журналів

Мінуси:

 • Всього пропонується близько 800 серверів

ВЕЛИКИЙ ДІЯЛЬНИК: Surfshark ідеально підходить для спільного використання з родиною, оскільки дозволяє необмежене одночасне з’єднання. Розблокує Sport1, Netflix тощо. Прості у користуванні програми та розширення браузера для початківців. Включає в себе підтримку 24/7 та сувору політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я користуватися безкоштовним VPN для перегляду Sport1?

Хоча деякі безкоштовні VPN можуть розблокувати Sport1 за межами Німеччини, вони, як правило, є поганим вибором для трансляції. У вільних VPN є занадто багато користувачів на їх обмеженій кількості серверів, що призводить до великої завантаженості сервера та багато буферизації та відставання. Це особливо проблематично, коли ви намагаєтесь дивитись прямий ефір на Sport1, і це може призвести до того, що ви пропустите ключові моменти події.

Хоча вам може пощастило переглядати Sport1 з безкоштовним VPN, це не буде так, як у Netflix та DAZN. Дуже небагато безкоштовних VPN можуть розблокувати ці популярні потокові сервіси, оскільки вони можуть похвалитися передовими анти-VPN заходами. Також слід уникати безкоштовних VPN, оскільки вони не захищають вашу конфіденційність. Окрім відсутності шифрування, щоб захистити ваші дані, деякі безкоштовні VPN записують вашу активність перегляду та продають їх третім сторонам.

Що я можу дивитись на Sport1?

Sport1 охоплює різні види спорту наживо та на вимогу. Хоча деякі відеокліпи доступні для перегляду з будь-якого місця, прямі трансляції спортивних змагань доступні лише в Німеччині. Однак ви можете спостерігати за такими видами спорту на Sport1 з німецькою IP-адресою:

 • Футбол
 • Теніс
 • Баскетбол
 • американський футбол
 • Гандбол
 • Автоспорт
 • Бейсбол
 • Волейбол
 • Хокей
 • Дартс
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map