Хочете в прямому ефірі AMC? Прочитайте наш підручник з AMC Kodi Addon

AMC є американським телеканалом, що належить AMC Мережа. Він транслює поєднання фільмів та декілька оригінальних телепередач. Якщо ви фанат AMC, ви можете передавати AMC на Kodi за допомогою декількох додаткових додатків.

Якщо ви користувач Kodi або навіть якщо ви ніколи не чули про Kodi, і хочете жити в прямому ефірі AMC, то цей підручник для вас.

Нижче ми перерахували повністю легальні додатки. Хоча деякі доповнення існують поза цим, ми наголосили на будь-яких законних потокових варіантах, доступних через Kodi. Ми не рекомендуємо користувачам звертатися до піратських потоків для AMC або будь-якого іншого потокового вмісту. Натомість шукайте легальні варіанти потокового передавання.

Однак ми надали короткий список неофіційних сторонніх додатків, які зазвичай використовуються для доступу до потоків AMC. Ми пояснили, що таке додатки, як вони працюють і чому ми вважаємо, що їх слід уникати.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Що таке Коді?

kodi_comparitech

Kodi – це безкоштовна програма з програмою медіаплеєра з відкритим кодом, розроблена Фондом XBMC. Він доступний для широкого спектру пристроїв, таких як комп’ютери Windows та Mac, пристрої Android, пристрої iOS з iilbroken, Raspberry Pis та багато іншого. Ви можете зручно керувати Kodi за допомогою пульта дистанційного керування або геймпада для передачі аудіо та відео з різних джерел.

Дивись також: Наш путівник по фільмів Kodi.

Використовуйте VPN з Kodi

VPN шифрують ваш інтернет-трафік і перенаправляють його через сервер у вибраному вами місці, приховуючи своє місцезнаходження та особу. Ваш Інтернет-провайдер може розміщувати обмеження даних щодо ваших звичок онлайн-потоку від служб IPTV, таких як USTVNow та PlayStation Vue. Маючи це на увазі, вони можуть спробувати перешкодити вашому з’єднанню, коли ви користуєтесь такою послугою, як Kodi, або намагаєтесь взагалі відключити доступ до такої послуги або надсилати загрозливі юридичні листи.

Щоб уникнути цього, рекомендується підключення до VPN під час використання Kodi. Зауважте, що VPN також дозволяють вам отримувати доступ до вмісту з обмеженою географічною діяльністю та захищати свою конфіденційність в Інтернеті.

Для потокової передачі потрібна велика кількість пропускної здатності. Зокрема, прямі трансляції не стискають відео так сильно і тому потребують більшої пропускної здатності для завантаження. Надійний, швидкий та безпечний постачальник VPN є важливим. Ми рекомендуємо IPVanish, який є популярним вибором у спільноті Kodi та забезпечує необхідне міцне з’єднання, багату ємність та високий рівень захисту конфіденційності.

Цільова сторінка IpVanish Kodi

Крім того, навіть офіційні додатки Kodi можуть спричинити значні ризики для безпеки. Хоча вони зазвичай захищені, додатки можуть бути викрадені через сховище. Викрадені додатки можуть використовуватися для доставки атак зловмисників на ваш комп’ютер, що дозволяє хакеру переглядати вашу веб-активність і навіть має можливість дозволити цьому хакеру отримати доступ до вашої комп’ютерної системи. Це менше викликає занепокоєння щодо офіційних доповнень, але є головним питанням для сторонніх додатків.

VPN допоможе запобігти шпигунству за вашою діяльністю, обійшовши атаки між людьми, які загрожують вашим даним.

Ми можемо підтвердити, що IPVanish працює з усіма програмами Kodi Addons, які ми перевірили. Якщо ви хочете спробувати альтернативного постачальника, перегляньте наш повний список рекомендованих VPN-послуг Kodi.

ПОЛУЧАЛЬНИЙ ВИГОД Наші читачі можуть заощадити 60% на щорічному плані IPVanish тут.

Kodi v17.3 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження

Як жити потік AMC на Kodi

USTVNow Plus

Якщо ви американський емігрант або частина американських військових за кордон, для перегляду на вашому комп’ютері, мобільному пристрої чи телебаченні доступний широкий спектр прямих американських каналів. USTVNow і шляхом розширення USTVNow Plus надбудова. USTVNow Plus по суті дозволяє вам отримати доступ до свого USTVnow передплата в Коді.

Перед використанням USTVNow Plus, спочатку потрібно зареєструватися тут. Зауважте, що вам потрібно буде зареєструватися в обліковому записі за допомогою електронної адреси, інакше ви не зможете ввійти в систему USTVNow Plus надбудова Не підписуйтесь на акаунт через свої дані в соціальних мережах.

kodi_AMC_live_stream_ustvnow_email

Вам потрібно буде підписатися принаймні на Усі канали плануйте $ 19 (GBP $ 14,84), щоб мати можливість дивитися AMC, проте Також вам буде запропоновано підтвердити, що ви є громадянином США під час реєстрації.

USTV Now стверджує, що є повністю законною службою для американських громадян, які проживають за межами США. Хоча використання його зсередини США обмежене, деякі користувачі відзначили, що USTV Now не підтверджує місцезнаходження, яке ви вводите під час реєстрації, і до потоків все ще можна отримати доступ зсередини США, якщо ви підключитесь до VPN-сервера за межами країни..

kodi_AMC_live_stream_ustvnow_підписка

USTVNow Plus знаходиться в Коділ (Кодісреал) сховище.

Щоб отримати доступ до цього додатка, спочатку потрібно буде додати його Коділ сховище до ваших джерел. Ви можете додати сховище Kodil, завантаживши zip-файл безпосередньо з наступного місця: http: //kdil.co/repo

Клацніть поштовий файл, розташований на сайті. Потім відкрийте Kodi і виконайте наступне:

 • Направлятися до Додатки > Символ пакета (угорі зліва) > Встановити з zip  
 • Знайдіть свій поштовий файл із місця завантаження комп’ютера
 • Натисніть на нього, щоб встановити сховище Kodisreal

Щоб встановити USTVNow Plus з Kodil Repo, виконайте наступне:

 • З Додатки > Символ пакета, виберіть Встановити з сховища
 • Знайдіть сховище Kodisreal і натисніть на нього
 • Виберіть Додатки для відео
 • Знайдіть USTVNow Plus і натисніть, щоб встановити його
 • Тепер ви можете отримати доступ до цього додатка з Аддони розділ

Інші параметри

Шукаєте додатковий варіант? Розглянувши спробу PlayStation Vue.

PlayStation Vue

playstation vue

PlayStation Vue – це телевізійний варіант, який PlayStation пропонує клієнтам. Однак для його використання вам не потрібно мати PlayStation. Придбавши підписку на послугу (і, правда, здоровенний цінник 39,99 дол. США за найнижчу вартість), ви можете завантажити та встановити додаток Kodi, що дозволяє підключитися до вашого облікового запису PlayStation Vue.

Щоб встановити PlayStation Vue на Kodi, виконайте наступне:

 • З Додатки > Символ пакета, виберіть Встановити з сховища
 • Знайдіть офіційний сховище додатків Kodi та натисніть на нього
 • Виберіть Додатки для відео
 • Знайдіть PSVue і натисніть, щоб встановити його
 • Тепер ви можете отримати доступ до цього додатка з Додатки розділ

Зауважте, що вам потрібно клацніть правою кнопкою миші у додатку перед відкриттям, щоб додати своє ім’я користувача та пароль. Якщо ви цього не зробите спочатку, ви не зможете отримати доступ до потоків.

Неофіційні доповнення для потокової передачі AMC на Kodi

Незважаючи на свою популярність, більшість сторонніх додатків, які пропонують потоки AMC, роблять це за допомогою неофіційних методів. Зазвичай ці трансляції передаються без дозволу власника авторських прав, що робить їх піратськими і в більшості випадків незаконними для повторної трансляції. Наступні додатки Kodi, як відомо, пропонують піратські потоки через Kodi.

Угода

заповіт
Що це? Пакт – це широко використовувана надбудова Kodi, яка виникла як заміна додатку Exodus Kodi. Пакт викреслює Інтернет на веб-сайтах, які пропонують потоковий контент, а потім відображає цей вміст у Kodi. Багато користувачів звертаються до Угоди, оскільки він перераховує велику кількість потокових сайтів і автоматизує процес пошуку та потокового передавання через них.

Чому слід уникати цього?  Для початку тут ви не зможете отримати доступ до прямих трансляцій. Крім того, ви отримуватимете лише піратські потоки, які сайти списків пактів не мають права на повторну трансляцію чи трансляцію. Ми не рекомендуємо користувачам Kodi звертатися до Covenant для потоків AMC.

Вихід

Вихід
Що це? Вихід передував Пакту і працює точно так само. Він тягне потоки з сайтів і виводить цей вміст у Kodi. У Виході є деякі правові варіанти, такі як фільми з загальнодоступним доступом, як найдавніша версія Little Shop of Horrors. Однак цих варіантів небагато і між ними.

Чому слід уникати цього? Колись Exodus був найпопулярнішим поточним додатком Kodi. Незважаючи на те, що він все ще працює і все ще популярний, він більше не підтримується, що робить його не тільки поганим варіантом для передачі вмісту, але й унікально небезпечним. Exodus раніше використовувався для викрадення систем і використовувався як ботнет DDoS. Ми не рекомендуємо користувачам звертатися до Exodus для трансляції AMC, оскільки він надає лише піратські потоки і не може бути найбезпечнішим варіантом надбудови.

Піднімаються припливи

Скріншот екрану
Що це? Rising Tides – недавнє доповнення Kodi, яке отримує певну увагу. Цей додаток виводить потоки в реальному часі для різних мереж. Зважаючи на те, що він не підтримує активних прав на ретрансляцію, ці потоки є піратськими.

Чому слід уникати цього? Ми не рекомендуємо піднімати припливи через відсутність прав на ретрансляцію для потоків AMC. Хоча тут може існувати деякий законний контент для деяких міжнародних каналів, переважна більшість варіантів тут зосереджена на незаконно отриманих трансляціях.

Порада експертів з прямих трансляцій

Зверніть увагу, що немає гарантій стабільності потокових прямих трансляцій, знайдених у додатках вище. Вони можуть сильно стикатися, багато буферувати або просто не працювати. Деякі потоки можуть через деякий час навіть припинити своє існування. Це означає, що користувачам зазвичай доведеться проявляти певну ініціативу, щоб знайти робочі потоки, на яких відображатимуться їх улюблені канали.

Зважаючи на це, вищезазначені додатки, як правило, не змушують вас працювати надто, щоб знайти улюблений вміст.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map