Хочете отримати безкоштовну VPN для свого Amazon TV Firestick? Ось чому це погана ідея

Хочете безкоштовно VPN для свого Amazon TV FireStick


Хороший VPN може розблокувати потокові платформи, такі як Netflix, Hulu та BBC iPlayer, збільшивши кількість вмісту, до якого ви можете отримати доступ. Крім того, оскільки Firestick є портативним, ви зможете отримати доступ до цих платформ з будь-якого місця через Інтернет-з’єднання.

Ми завжди наголошуємо на важливості використання VPN, але ця порада має застереження: використання безкоштовного VPN – це, мабуть, гірше, ніж його взагалі не використовувати. Ця стаття вивчить недоліки безкоштовних VPN, пояснить, як вони заробляють гроші, та запропонує деякі альтернативи, щоб ви могли безпечно та безпечно користуватися Firestick або Fire TV.

Чому так важливо використовувати VPN?

Використовуючи Інтернет, ви залишаєте сліди на відвідуваних вами сайтах. Більшість сайтів записуватимуть вашу IP-адресу, тривалість перебування та кількість та які сторінки ви відвідуєте. Ваш Інтернет-провайдер (ISP) також бачить увесь ваш трафік. Це навіть може перешкодити вам отримати доступ до певних веб-сайтів або зменшити швидкість з’єднання.

Підключившись до VPN, ви по суті передаєте весь ваш мережевий трафік через зашифрований тунель. Вам також призначена тимчасова IP-адреса, тобто сайти, які ви відвідуєте, не можуть вказувати, де ви фактично перебуваєте. Підключившись до сервера в іншій країні, ви можете обдурити веб-сайт, думаючи, що ви розташовані десь в іншому місці. Це особливо корисно для обходу блоків географічного вмісту або доступу до сайтів, до яких ваш уряд обмежив доступ.

Що це означає на практиці? Просто використання VPN значно підвищує вашу конфіденційність. Тільки ви, а в деяких випадках і ваш VPN, бачите, що ви робите в Інтернеті. Оскільки ваш Інтернет-провайдер не може сказати, що ви робите, він не може використовувати ваші звички перегляду, щоб виправдати уповільнення вашого зв’язку. Вони також не можуть продати рекламодавці деталі ваших звичок перегляду, тому ви можете бачити менше націлених оголошень під час перегляду..

Чому безкоштовні VPN – це поганий вибір?

Безкоштовні VPN мають ряд недоліків, як щодо послуг, які вони надають, так і способів обробки даних про клієнтів. Нижче ми розглянемо обидві ці області.

Безкоштовні VPN не підходять для більшості завдань

Повільна швидкість завантаження

Провайдери преміум-VPN використовують більшу частину свого доходу для створення та обслуговування розширених серверних мереж та надання багатофункціонального сервісу. На противагу цьому, безкоштовні VPN зазвичай мають менше серверів, розкиданих у кількох країнах. У поєднанні з їх більшою кількістю користувачів це призводить до справжніх проблем у користуванні, особливо на апаратних засобах з низькими системними ресурсами, такими як Amazon Fire Stick.

Кожна VPN у деякій мірі уповільнює ваше з’єднання, але деякі швидше інших. На жаль, безкоштовні VPN часто болісно повільні, навіть для простого перегляду Інтернету. Потокове передавання вимагає досить високої швидкості, і тому таке може бути майже неможливим при підключенні до безкоштовного VPN. Ви можете очікувати довгих буферних часів, заїкання відео та, можливо, навіть перерваних з’єднань.

Щоб протидіяти завантаженню сервера, деякі безкоштовні служби встановили обмеження даних та системи черг. Хоча це може вирішити проблему теоретично, на практиці це фактично робить сервіс більш неприємним у використанні. Час очікування може означати, що ви пропустите початок події в прямому ефірі, і якщо ви досягнете обмеження даних почергово, ви не зможете спостерігати за рештою, поки не зачекаєте заздалегідь визначений проміжок часу..

Безкоштовні VPN часто мають слабку політику конфіденційності

Є стара приказка, яка стала більш актуальною як ніколи в цифрову епоху: “якщо ти не платиш за це, ти – продукт”. Незалежно від того, наскільки дружні, маркетинг, безкоштовні VPN – це бізнес. Як такі, вони повинні якось приносити дохід.

Оскільки безкоштовні VPN не можуть стягувати плату заздалегідь, їм довелося знайти творчі способи отримати прибуток від своїх користувачів. Вони часто вставляють рекламу на відвідувані вами сторінки, подібно до безкоштовних версій програм преміум-класу. Це не обов’язково погана тактика, але може дратувати користувачів. Крім того, це далеко не єдиний метод заробітку, яким відомі безкоштовні VPN.

Однією з головних причин підключення людей до VPN є збереження приватної діяльності. Найпопулярніші преміальні VPN зберігають якомога менше особистої інформації, але, як відомо, їхні безкоштовні аналоги продають історії перегляду третім особам. Це особливо проблематично, оскільки це суперечить всій точці VPN. Ви повинні бути більш захищеними, не меншими.

Крім того, відомо, що вільні VPN становлять реальний ризик для безпеки. Раніше ми бачили, що ці сервіси (зокрема VPN-пристрої для пристроїв Android, таких як Fire TV Stick) в комплекті зі зловмисним програмним забезпеченням, навмисно вводять в оману щодо журналів, які вони зберігають, і навіть продають пропускну здатність своїх користувачів для використання в ботнетах.

Як вибрати відповідний VPN?

Існує величезна кількість VPN-сервісів на вибір, і кожен має свої сильні та слабкі сторони. Нижче ми висвітлили деякі речі, які вам слід шукати, щоб знайти найкращий VPN для вашої Amazon Firestick.

Легкий додаток для Android

Оскільки в Amazon Firestick є досить обмежені системні ресурси, вам потрібно переконатися, що обраний VPN має якомога менший вплив на продуктивність вашої системи. В ідеалі додаток Android підтримував би всі функції клієнта VPN для настільних ПК.

Великі швидкості

Для потокової передачі потрібні відносно великі швидкості мережі. Netflix рекомендує принаймні 3 Мбіт / с для контенту стандартної чіткості та 5 Мбіт / с для HD. Якщо ваш VPN занадто сповільнює зв’язок, у вас з’являться довгі часи завантаження, і відео може призупинятись до буфера, коли ви переглядаєте.

IPVanish – популярний вибір для людей, які бажають передати трансляцію. Він не може розблокувати Netflix, але платформи, такі як BBC iPlayer, ITV Hub та Sky Go, працюють бездоганно. Він пропонує виняткову швидкість, велику самостійну серверну мережу і постачається із семиденною гарантією повернення грошей. Це означає, що ви можете спробувати це абсолютно без ризику.

Широка серверна мережа

Карта сервера NordVPN

Корисно використовувати VPN з широкою серверною мережею з кількох причин. По-перше, маючи доступ до серверів у багатьох країнах, ви отримуєте потенціал для розблокування набагато більшого кола послуг. По-друге, якщо у вашому VPN є чимало серверів у кожному місці, у вас є менша ймовірність уповільнення руху під час пікових переглядів, таких як вечори та вихідні.

Деякі потокові платформи вжили заходів, щоб не допустити доступу користувачів VPN до їх вмісту. Найчастіше IP-адреси платформ у чорному списку, як відомо, належать до служб VPN. Однак складно пояснювати кожну можливу адресу. Це стає ще складніше, коли VPN має сотні чи навіть тисячі серверів, розповсюджених по всьому світу.

Суворі заходи безпеки та конфіденційності

Ваш VPN може працювати на будь-якій платформі, яку можна уявити, але якщо його безпека не буде нуля, це не варте вашого часу. Спробуйте знайти VPN, що використовує 256-бітове шифрування, якщо це можливо; це вважається військовим класом і майже неможливо зламати.

Існує VPN для кожного рівня досвіду. Деякі, як CyberGhost, пропонують спрощений інтерфейс, підходить для новачків, а інші надають розширені функції налаштування для більш досвідченого користувача. Більшість постачаються з комутатором, який автоматично зупиняє мережевий трафік, коли втрачається з’єднання з VPN. Деякі навіть захищають від витоків DNS, допомагаючи переконатися, що ваша діяльність не може контролюватися вашим Інтернет-провайдером.

ExpressVPN є важливим вибором для користувачів, орієнтованих на безпеку. Він постачається в комплекті з функціями проти зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами. Плюс він пропонує можливість комбінувати VPN з Tor для додаткової анонімності. ExpressVPN поставляється з a 30-денна гарантія повернення грошей тож його можна спробувати без ризику. ExpressVPN розблокує навіть більше потокових сервісів, ніж IPVanish (включаючи Netflix та Hulu).

Можливість розблокувати популярні потокові платформи

Помилка потокової передачі Netflix

Як правило, потокові платформи отримують права на трансляцію певних фільмів та телевізійних програм користувачам певного регіону. Таким чином, навіть якщо ви живете в цьому регіоні, ви не зможете дивитися, коли ви їдете за кордон. На таких платформах, як Netflix, ви можете виявити, що доступний вміст майже повністю відрізняється від країни до іншої.

Зазвичай ви можете обійти регіональне блокування за допомогою VPN. Однак, намагаючись захистити свій вміст, деякі платформи почали блокувати VPN. Таким чином, ви можете виявити, що ваша VPN не здатна розблокувати послуги, які ви хочете використовувати. Деякі популярні сайти, до яких ви хочете отримати доступ, це:

 • Netflix
 • BBC iPlayer
 • Хулу
 • Amazon Prime Video
 • Spotify

Використання Amazon Firestick

Після того як ви зареєструвались в VPN, вам доведеться встановити його на Firestick. Однак, ви можете зробити кілька інших налаштувань, щоб отримати максимально високу продуктивність свого обладнання. Можливо, вас зацікавить наш посібник з прискорення роботи пристроїв Amazon Fire TV.

Зацікавлені у створенні медіа-центру? Ми можемо показати вам, як встановити Plex або Kodi. У нас також є навчальні посібники, які допоможуть вам скоротити час буферизації, постійно оновлювати встановлення Kodi та виправляти будь-які проблеми, які можуть виникнути.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map