ExpressVPN проти IPVanish

ExpressVPN та IPVanish – виняткові провайдери, але що краще для середнього користувача? Для цього ми перевірили обидва VPN-сервіси та порівняли їхню ефективність у кількох сферах. Це дозволило нам точно і справедливо зважити переваги одного проти іншого. Давайте подивимось на ExpressVPN проти IPVanish:

ExpressVPN проти IPVanish

Основні моменти

ExpressVPN

 • Висока швидкість, велика мережа сервера
 • Легко встановити на маршрутизаторах
 • Приймає криптовалюту

IPVanish

 • Виняткова підтримка на багатьох платформах
 • Дозволено до 10 з’єднань
 • Легкі, зручні програми

Ціноутворення & знижки

ExpressVPNIPVanish
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Шість місяцівТри місяці
Один рікОдин рік
Особлива пропозиція3 місяці безкоштовно та 49% знижка з річною підпискоюЗнижка до 60% на плани IPVanish
Найвища ціна на місяць12,95 дол10 доларів
Найнижча ціна на місяць6,67 дол6,49 дол
Річна ціна99,95 дол77,99 дол
Гарантія повернення грошей30 днів7 днів

Якщо ви шукаєте короткочасне покриття VPN, IPVanish – це менш дорогий варіант. Однак ExpressVPN зменшує розрив протягом більш тривалих періодів, але обидві послуги мають дуже схожу найнижчу ціну. З іншого боку, ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, даючи вам цілий місяць перевірити послугу і побачити, чи відповідає вона вашим очікуванням. З іншого боку, обидва VPN дозволяють вам скасувати протягом відповідних пробних періодів та отримати повне відшкодування.

СПРАВКА ВИПУСК: Знизити ціну на 49% і отримайте додаткові 3 місяці безкоштовно з однорічною угодою ExpressVPN.

ПРИГОТОВЛЕННЯ ІВАНІЇ: Економте до 60% підписки на IPVanish.

Особливості

ExpressVPNIPVanish
Одночасне з’єднання510
Програми операційної системиWindows, MacOS, Linux, Android, iOS, деякі маршрутизатори, Amazon Fire TV / FirestickWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick
Встановити пристрої вручнуПриставки, маршрутизаториПриставки, Linux, маршрутизатори
Розбиття тунелівТак, настільні програмиТак, лише для Android
Безкоштовні додаткиРозширення для браузера для Chrome, Firefox, SafariЖоден

У цій категорії ExpressVPN майже виграє. IPVanish дозволяє подвоїти кількість одночасних з’єднань, які ExpressVPN робить, тому може підходити для сімей, але його потрібно встановити вручну на більш широкому діапазоні пристроїв. Правда, для найпопулярніших платформ доступні програми IPVanish, але ExpressVPN робить це на крок далі, використовуючи автоматичний інсталятор Linux на базі командного рядка та прошивку власного маршрутизатора. Варто зазначити, що в обох випадках маршрутизатор вважається лише одним з’єднанням, але автоматично шифрує трафік будь-якого пристрою, підключеного до нього..

На відміну від більшості розширень веб-переглядача VPN, ExpressVPN не працює сам по собі. Натомість вони служать способом швидкої комутації серверів без відкриття фактичного додатку. Однак вони автоматично налаштовують налаштування геоданих вашого веб-переглядача відповідно до вибраного сервера. ExpressVPN також включає в себе додаток Media Streamer – смарт-проксі-сервер DNS, який обходить гео-обмеження без шифрування вашого трафіку. Хоча це не ідеально для загального перегляду, він дозволяє досягти балансу між безпекою та швидкістю.

Жоден сервіс не дозволяє розділити тунелі на всіх ваших пристроях: ExpressVPN обмежує його на своїх робочих програмах, тоді як IPVanish має лише цю функцію в додатку для Android. Це може спричинити проблеми при багатозадачності; наприклад, без розділеного тунелювання користувачі можуть зіткнутися з проблемою при спробі отримати доступ до іноземних потокових сайтів із геозахищеними каналами, завантажуючи також оновлення програм із джерела, що базується в їхній країні.

Розблокування можливостей

ExpressVPNIPVanish
Потокове обслуговування
NetflixСША, Великобританія, Канада,
Німеччина, Франція, Париж
НАС
ХулуСША, ЯпоніяНі
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакНі
BBC iPlayerТакНі
ABCНіНі
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

Хоча IPVanish здатний розблокувати широкий спектр потокових сервісів, він намагається перемогти агресивні заходи щодо обмеження географічних обмежень, що застосовуються на великих платформах, таких як BBC iPlayer та Netflix. ExpressVPN, з іншого боку, може розблокувати майже будь-яку велику потокову службу, а з тестованих, лише не вдалося отримати доступ до ABC.

Китай

ExpressVPN працює в Китаї, хоча основний веб-сайт служби заблокований Великим Брандмауером. Таким чином, вам доведеться зареєструватися з іншого сайту; На даний момент get-express-vpn.com все ще доступний з Китаю. Іноді трапляються збої через нові оновлення китайського брандмауера, але ця послуга, як правило, повертається в Інтернет незабаром після.

IPVanish вільно визнає, що його сервіс не працює в Китаї, хоча він пропонує посібники з підключення для клієнтів, які бажають спробувати. Однак, оскільки IP-адреси IPVanish почали переходити в чорний список урядом Китаю, шанси на отримання робочого зв’язку дуже малі.

Налаштування та інтерфейс

ExpressVPNIPVanish
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Linux, Android, iOS, деякі маршрутизаториWindows, MacOS, Android та iOS
Вибір основного місця розташуванняНа основі спискуНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

І програми IPVanish і ExpressVPN добре працюють як на великих, так і на менших екранах. Обидва вони дуже чисті, мають підключення одним клацанням миші та мінімальне захаращення. IPVanish в цій області досконалий, оскільки дозволяє користувачам обирати бажаний регіон та сервер прямо на головному екрані програми. ExpressVPN не набагато складніше: перемикання сервера здійснюється лише одним додатковим натисканням.

Екрани мобільних додатків ExpressVPN

IPVanish надає набагато більше можливостей безпеки для мобільних пристроїв. Користувачі можуть вибирати трафік OpenVPN-трафіку, блокувати доступ до локальної мережі, використовувати розділене тунелювання та змінювати протоколи. Для порівняння, автоматичні підключення та вибір протоколу безперервного доступу ExpressVPN здаються трохи недоліком. Однак вона включає в себе функцію Smart Location, яка автоматично підключається до найшвидшого доступного сервера.

Екрани мобільних додатків IPVanish

Звичайно, настільні програми пропонують набагато ширший спектр функціональності. Наприклад, ExpressVPN дозволяє використовувати розділене тунелювання та його перемикач на знищення, щоб захистити себе під час настільного комп’ютера. Настільний додаток IPVanish дозволяє перемикати IP-адреси заздалегідь визначені інтервали або налаштовувати сторонні DNS.

Сервери та продуктивність

ExpressVPNIPVanish
Країни сервера9451
Загальна кількість серверів2000 рік1000

Тут ExpressVPN зручно перемагає IPVanish, із серверами майже вдвічі більше країн. Крім того, ExpressVPN має вдвічі більше серверів, що робить низьке затримку з’єднанням більш імовірним. Дві служби мають конкуруючі мережеві принципи: ExpressVPN має менше серверів у кожному місці, але ширше охоплення, тоді як IPVanish має серверні кластери в областях великого попиту, таких як Бразилія, США та Великобританія..

expressVPN-домашній екран та локації

Обидва VPN дозволяють користувачам вибирати не лише країну, а й певне місто для сервера, до якого вони хочуть підключитися. Це особливо корисно для обходу регіональних відключень, таких як NHL, або доступу до локальних телевізійних потоків в Інтернеті.

IPVanish вибір міста

Нижче ми перерахували країни, в яких ExpressVPN та IPVanish мають сервери:

ExpressVPNIPVanish
Албанія
Алжир
Андорра
Вірменія
Аргентина
Австралія
Австрія
Азербайджан
Багами
Бангладеш
Білорусь
Бельгія
Бутан
Боснія & Герцеговина
Бразилія
Бруней Даруссалам
Болгарія
Камбоджа
Канада
Чилі
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Еквадор
Єгипет
Естонія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Греція
Гватемала
Угорщина
Гонконг
Ісландія
Індія
Індонезія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Італія
Японія
Джерсі
Казахстан
Киргизстан
Кенія
Латвія
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Малайзія
Мальта
Македонія
Мексика
Молдова
Монако
Чорногорія
Непал
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Пакистан
Панама
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Румунія
Росія
Сербія
Словаччина
Словенія
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Сінгапур
Шрі Ланка
Південна Африка
Південна Корея
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Україна
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Уругвай
Узбекистан
Венесуела
В’єтнам

Безпека

ExpressVPNIPVanish
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, SSTP, PPTPOpenVPN, L2TP, PPTP
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняШифровий блок ланцюговийОбфускування OpenVPN
Безпека додатківВимикач (лише для робочого столу)Вимикач (лише для робочого столу)
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

Обидва ці VPN можуть використовувати протоколи OpenVPN, L2TP та PPTP, але тільки ExpressVPN підтримує SSTP. Це дозволяє обходити міжмережеві екрани, налаштовані на блокування більш часто використовуваних протоколів VPN.

expressVPN-desktop-параметри

Обидва провайдери використовують одне і те ж 256-бітове шифрування AES і хеш SHA512, але ExpressVPN використовує 4,996-бітні RSA-ключі, тоді як IPVanish використовує 2,048-бітові. Крім того, ExpressVPN використовує ланцюжок шифрових блоків, щоб допомогти замаскувати той факт, що ви взагалі використовуєте VPN. Це особливо корисно, якщо ви перебуваєте в такому місці, як Об’єднані Арабські Емірати, де використання VPN обмежене. IPVanish може похизуватися трафіком вашого OpenVPN. Очевидно, це не допоможе, якщо ви використовуєте один з інших протоколів.

Налаштування робочого столу IPVanish

Кожен ExpessVPN та IPVanish включають перемикач на знищення, але лише у своїх додатках для настільних ПК. Це означає, що якщо ви переглядаєте мобільний телефон або планшет і підключення до VPN падає, ви можете випадково обмінятися інформацією, якої ви не планували.

Конфіденційність

ExpressVPNIPVanish
База штабуБританські Віргінські островиСполучені Штати
Журнали підключеньДещоДещо
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиБіткойн, монетний двірЖоден

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про обов’язкове зберігання даних. IPVanish, однак, базується в США – одній із країн “Fives Eyes”. На практиці це означає, що уряди США, Великобританії, Канади, Австралії чи Нової Зеландії можуть збирати розвідувальні дані про громадян один одного і ділитися ними один з одним. Однак це не має значення, якщо постачальник VPN має чітку політику без журналів.

ExpressVPN записує дату підключення користувача до послуги, кількість переданих даних та сервер VPN, підключений до, але немає часових позначок і реальних IP-адрес. Однак ExpressVPN дозволяє підписатись анонімно, використовуючи викинуту електронну адресу та криптовалютні платежі. 

IPVanish роками претендував на службу “нульових журналів”, але це було недавно кинуто сумнівом. Після запиту інформації від Національної безпеки, IPVanish надав подробиці електронної адреси підозрюваного, стану акаунта, IP-адреси джерела та дати / часи, коли вказаний користувач підключився. На захист IPVanish на даний момент перебуває під різними правами власності та виступає за існуючу політику без реєстрації. Однак немає можливості анонімно підписатися на цю послугу.

Конфігурація

ExpressVPNIPVanish
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаНіНі
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакТак

Ці VPN мають дуже схожі конфігурації: обидва використані спільне розподілення адрес і брандмауер NAT, і не пропонує статичних IP-адрес або будь-якого захисту захисту від розподіленого відмови в службі (DDoS). Давайте розберемо, що саме це означає для користувача.

У системах розподілу спільних адрес кожен користувач, який одночасно підключається до певного сервера, має спільну IP-адресу. Немає можливості повідомити про діяльність одного користувача від іншого, навіть якщо журнали з’єднань запитуються для певної IP-адреси в певну дату.

Брандмауери NAT призначені для блокування небажаного вхідного трафіку. Ваш домашній маршрутизатор використовує такий, щоб направляти трафік на пристрій, який його запросив, але оскільки трафік VPN шифрується, ваш маршрутизатор не може бачити, для якого пристрою ці пакети призначені. Тут надходить NAT-брандмауер VPN; він може розшифрувати заголовки пакетів, отримати відповідну IP-адресу та надіслати ваш трафік там, де це потрібно. NAT брандмауери також відкидають трафік, який у будь-якому випадку здається дивним. Однак це не є безпечною системою. NAT брандмауери найкраще працюють у поєднанні з додатковим брандмауером, як той, що вбудований у більшість основних операційних систем.

Жодна з цих служб не пропонує конкретних серверів проти DDoS. З цього приводу ви можете приховати свою справжню IP-адресу, просто підключившись до VPN. Це означає, що кожен, хто намагається затопити вашу мережу запитами, фактично націлить на мережу VPN. Більшість основних VPN є досить великими, щоб вирішити це без будь-яких проблем.

Обслуговування клієнтів

ExpressVPNIPVanish
Чат в прямому ефіріТакНі
Підтримка квитківТакНі
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою46 хвилин4 години, 8 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

ExpressVPN пропонує користувачам більшу гнучкість у зверненні до служби підтримки, а чат в реальному часі відповідає за секунди. Крім того, існує велика база знань, яка стосується деяких найчастіше заданих питань. Ви можете зв’язатися з командою підтримки клієнтів IPVanish електронною поштою. Існують також поглиблені навчальні посібники, а також підбірка відео-покрокових інструкцій.

Щоб перевірити час відповіді кожної служби, ми надіслали їм обидва три питання. Дві з них були досить прості, і компанії, ймовірно, підготували відповіді на них. Третє запитання в кожному випадку було дещо складніше, і воно вимагало більш детальної відповіді.

ExpressVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Може ExpressVPN розблокувати Netflix US?4 хвилини1Так
Чи можу я встановити ExpressVPN на своїй PlayStation 4?55 хвилин1Так
Який протокол я повинен використовувати для підключення в Китаї?1 година, 21 хвилина1Так
IPVanish
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи може IPVanish розблокувати Netflix US?8 годин 57 хвилин1Так
Чи можу я встановити IPVanish на своїй PlayStation 4?1 година, 15 хвилин1Так
Веб-сайт стверджує, що IPVanish має сервери в 60+ країнах, але лише 51 доступний у програмі. Що правильно?2 години, 13 хвилин2Так

ExpressVPN не тільки запропонував знаючі відповіді на наші запитання, вони фактично надали більше деталей, ніж було потрібно. IPVanish був набагато повільніше, але все ж надав достатньо інформації для відповіді на питання.

Переможець: ExpressVPN

ExpressVPN- (1)

Давайте передмовимо це, сказавши, що і ExpressVPN, і IPVanish – високоякісні послуги. Якщо ви шукаєте недорогий VPN загального призначення для встановлення на найрізноманітніші пристрої, IPVanish був би вагомим вибором. Однак у розборках один на один ExpressVPN вдається виграти виграш.

Хоча ця VPN має менше серверів у кожній області, її мережа охоплює величезну частину світу та дає можливість користувачам передавати вміст із країн, які більшість інших VPN не мають. Якщо ви вважаєте, що він може розблокувати декілька найпопулярніших потокових платформ і навіть дещо надійно працює в Китаї, ExpressVPN стає очевидним вибором для емігрантів та частих мандрівників.

ExpressVPN дозволяє випробувати їх службу довше. Це дає вам можливість випробувати його на своїх звичайних потокових платформах і зважити, чи підходить саме вам. Ніякого ризику немає, і ви завжди можете вимагати відшкодування коштів, якщо не хочете підписатися після закінчення пробної версії.

Навіть якщо у вас виникли проблеми, вам не доведеться хвилюватися ExpressVPN також має значно покращену систему підтримки клієнтів. Наприклад, на підтримку IPVanish може пройти кілька годин, але ви дізнаєтесь, що команда ExpressVPN відповідає в прямому чаті через кілька секунд після того, як було задано ваше запитання. Ці характеристики роблять ExpressVPN кращим вибором для більшості людей, але особливо початківців користувачів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map