ExpressVPN проти Cyberghost

Експресппн проти Кібергоста

Який кращий VPN для більшості людей: ExpressVPN або CyberGhost? Сьогодні ми будемо проводити ці два високоякісні послуги один проти одного, щоб дізнатися, наскільки вони ефективні. Роблячи це, ми зможемо справедливо та всебічно порівняти ExpressVPN та CyberGhost.

Основні моменти

ExpressVPN

  • Проста установка навіть на маршрутизаторах
  • Відмінні можливості розблокування
  • Дозволяє користувачам підписуватися анонімно

Кібергост

  • Розроблений з урахуванням новачків
  • Розблокування одним кліком для декількох основних потокових платформ
  • Включено блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення

Ціноутворення та знижки

ExpressVPNКібергост
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Шість місяцівОдин рік
Один рікДва роки
н / вТри роки
Особлива пропозиціяЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці додаткової безкоштовності на річному плані79% знижка при однорічній підписці
Найвища ціна на місяць12,95 дол12,99 дол
Найнижча ціна на місяць6,67 дол2,75 дол
Річна ціна99,95 дол$ 71,88
Гарантія повернення грошей30 днів45 днів

CyberGhost – найдешевший вибір для довгострокового захисту: його дворічна підписка ($ 88,56) майже та сама ціна, що і річний план ExpressVPN. Однак, хоча він дешевший у довгостроковій перспективі, він пропонує лише один план на рік, тож вам потрібно бути готовим взяти на себе зобов’язання отримати великі знижки..

Обидва ці VPN надають гарантії повернення грошей. Це означає, що ви можете протестувати кожну VPN, і якщо вас не вразило, скасуйте повне відшкодування. У кожному конкретному випадку вам доведеться платити заздалегідь, але повернути гроші легко; вам навіть не доведеться пояснювати це. ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, тоді як CyberGhost пропонує 45-денну гарантію повернення грошей на більш тривалі плани.

СПРАВКА ВИПУСК: Отримайте знижку 49% та три місяці безкоштовно.

УСЛУГИ КІБЕРГОСТУ: Заощадите понад 70% на 3-річній угоді.

Особливості

ExpressVPNКібергост
Одночасне з’єднання55
Програми операційної системиWindows, MacOS, Linux, Android, iOS, деякі маршрутизатори, Amazon Fire TV / FirestickWindows, MacOS, Android, iOS
Встановити пристрої вручнуПриставки, маршрутизаториLinux, приставки, роутери
Розбиття тунелівТак, настільні програмиНі
Безкоштовні додаткиРозширення для браузера для Chrome, Firefox, SafariБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Chrome, Firefox,

ExpressVPN має виняткову підтримку на багатьох платформах з додатками для всіх основних операційних систем, включаючи Linux. Він навіть пропонує додатки для пристроїв Amazon Fire та вибраних маршрутизаторів. На відміну від цього, хоча CyberGhost має додатки для основних платформ, він вимагає встановлення вручну на більш широкому діапазоні пристроїв. CyberGhost, однак, працює краще як всебічне рішення для менш ощадливих користувачів. Він включає функції автоматичного сканування зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами, розроблені для того, щоб зробити безпеку в Інтернеті максимально простою.

ExpressVPN обслуговує більш обізнану базу користувачів, з розділеною функцією тунелювання (здатністю шифрувати лише трафік із конкретних додатків), вбудованим у його настільні додатки. Він також пропонує розширення для деяких найпопулярніших веб-браузерів. Вони служать вузлом керування для легкого доступу для основного додатка та автоматично змінюють налаштування геоданих вашого веб-переглядача, щоб відповідати поточному серверу. Також включений додаток ExpressVPN Media Streamer: це інтелектуальний проксі-сервер DNS, який обходить геоблокування, не шифруючи ваш трафік, що дозволяє вам робити компроміс між швидкістю та безпекою за необхідності.

Розблокування можливостей

ExpressVPNКібергост
Потокове обслуговування
NetflixСША, Великобританія, Канада, Німеччина, Франція, ЯпоніяСША, Німеччина
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакТак
BBC iPlayerТакТак
ABCТакТак
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

І ExpressVPN, і CyberGhost здатні розблокувати широкий спектр потокових платформ. Насправді CyberGhost пропонує розблокування одним кліком для численних платформ, включаючи Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video – три сервіси, з якими бороються найбільш дешеві VPN. Варто зазначити, що в таблиці вище не вказані всі гео-обмежені платформи, які ці VPN можуть розблокувати; є ще сотні.

Китай

ExpressVPN здатний обійти Великий брандмауер Китаю. Однак уряд заблокував домашню сторінку служби, що означає, що вам доведеться зареєструватися на альтернативному веб-сайті. На момент написання повідомлення get-express-vpn.com все ще доступний з Китаю, хоча це може змінитися в міру оновлення брандмауера країни..

Підтримка користувачів CyberGhost була дуже відкритою щодо того, що їхнє обслуговування в Китаї рідко працює. Сам веб-сайт заблокований, і нібито місцеві Інтернет-провайдери (Інтернет-провайдери) також почали обмежувати доступ до послуги. Не маючи офіційного дзеркала та не гарантуємо, що CyberGhost все одно запрацює, ми не рекомендуємо його знаходитись у Китаї.

Налаштування та інтерфейс

ExpressVPNКібергост
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Linux, Android, iOS, деякі маршрутизаториWindows, MacOS, Android, iOS
Вибір основного місця розташуванняНа основі спискуНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

CyberGhost та ExpressVPN також добре працюють на невеликих екранах, як і на настільних комп’ютерах. Їх відповідні мобільні додатки прості у використанні та дозволяють користувачам підключитися до VPN одним натисканням. CyberGhost навіть надає користувачам додаткову інформацію про сервери перед їх підключенням. Це включає, наприклад, їх поточне завантаження та те, чи призначено вони для спільного використання файлів.

Країни ExpressVPN-мобільних додатків

Замість інтерфейсу на основі плиток, який використовується настільним додатком, CyberGhost використовує просту розсувну панель для розрізнення серверів, призначених для анонімного потоку та обходу гео-обмеження. Однак він пропонує обмежений вибір варіантів: однак користувачі можуть вибрати автоматичний запуск VPN лише тоді, коли вони підключені до бездротової мережі, блокують рекламу або стискають вміст веб-сайту, щоб знизити витрати при використанні мобільних даних.

Країни мобільних додатків CyberGhost

Це незвично. Навіть мобільний додаток ExpressVPN пропонує лише декілька варіантів порівняно з настільною версією. У настільному додатку користувачі можуть змінити протокол, налаштувати розділене тунелювання або сказати програмі почати роботу при завантаженні. CyberGhost має подібний набір параметрів, але також дозволяє користувачам встановлювати винятки або налаштовувати проксі.

Сервери та продуктивність

ExpressVPNКібергост
Країни сервера9459
Загальна кількість серверів2000 рік2968 рік

ExpressVPN має сервери в більшості країн, ніж більшість її конкурентів, включаючи CyberGhost. Однак у CyberGhost загалом більше серверів. ExpressVPN часто має єдиний сервер для даного місця, тоді як CyberGhost має кластери, навіть у менш поширених місцях, таких як Східна Європа. Можливо, це пов’язано з їх штаб-квартирою в Румунії, але навіть у регіонах з високим трафіком, таких як США або Канада, сервери CyberGhost перевищують десять на один ExpressVPN або більше.

ExpressVPN-настільні країни

Користувачі можуть вибирати не тільки свою країну, але в багатьох випадках і місто, у якому вони хотіли б отримати сервер. Щоправда, у кожному регіоні часто вибирають лише кілька міст, але це дозволяє обійти локальні відключення, як наприклад, використовувані місцевими телеканалами та NHL.

Країни настільних CyberGhost

Подивіться таблицю нижче, щоб порівняти доступність серверів ExpressVPN та CyberGhost по країнах:

ExpressVPNКібергост
Албанія
Алжир
Андорра
Вірменія
Аргентина
Австралія
Австрія
Азербайджан
Багами
Бангладеш
Білорусь
Бельгія
Бутан
Боснія & Герцеговина
Бразилія
Бруней Даруссалам
Болгарія
Камбоджа
Канада
Чилі
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Еквадор
Єгипет
Естонія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Греція
Гватемала
Угорщина
Гонконг
Ісландія
Індія
Індонезія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Італія
Японія
Джерсі
Казахстан
Киргизстан
Кенія
Латвія
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Малайзія
Мальта
Македонія
Мексика
Молдова
Монако
Чорногорія
Непал
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Пакистан
Панама
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Румунія
Росія
Сербія
Словаччина
Словенія
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Сінгапур
Шрі Ланка
Південна Африка
Південна Корея
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Україна
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Уругвай
Узбекистан
Венесуела
В’єтнам

Безпека

ExpressVPNКібергост
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, PPTPOpenVPN, L2TP, IKEv2
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-4096
Технологія маскуванняШифровий блок ланцюговийЖоден
Безпека додатківВимикач (лише для робочого столу)Автоматичний захист wifi, перемикач убивств
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

І CyberGhost, і ExpressVPN дозволяють використовувати протоколи OpenVPN та L2TP, але кожен пропонує щось інше.. У випадку ExpressVPN це протокол PPTP, який пропонує більш високу швидкість за рахунок безпеки. CyberGhost, з іншого боку, пропонує IKEv2, швидкий і безпечний протокол, придатний для використання на багатьох мобільних пристроях.

Параметри ExpressVPN-desktop

Ці сервіси використовують 256-бітове шифрування AES та 4096-бітні RSA ключі, щоб зберегти трафік приватним. ExpressVPN також використовує ланцюжок шифрових блоків, щоб допомогти приховати факт підключення до VPN; це буде особливо корисно, якщо ви перебуваєте в країні із суворими обмеженнями використання VPN.

Налаштування підключення CyberGhost

CyberGhost не пропонує жодного такого механізму приховання, але його можна налаштувати так, щоб він автоматично включався під час підключення до бездротової мережі. Крім того, він має вбудований перемикач як у його робочий стіл, так і в мобільних додатках. Ви можете помітити, що немає можливості вимкнути вимикач заборони: це задумано і гарантує, що ви ніколи не переглядаєте та не передаватимете захищені потоки. Хоча ExpressVPN також включає в себе перемикач на знищення, він доступний лише у настільних версіях програми.

Конфіденційність

ExpressVPNКібергост
База штабуБританські Віргінські островиРумунія
Журнали підключеньДещоДещо
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиБіткойн, монетний двірБіткойн

Жодна з цих VPN не розташована у країні з 5 очима, це означає, що вони не зобов’язані виконувати запити на дані урядів Великобританії, США, Австралії, Канади чи Нової Зеландії. ExpressVPN працює за межами Британських Віргінських островів, де немає законів про обов’язкове зберігання даних, а CyberGhost базується в Румунії, що є частиною Європейського Союзу. У 2016 році ЄС визнав масове зберігання електронних даних незаконним, за винятком випадків, коли громадська безпека загрожує. Оскільки обидва VPN дозволяють анонімну реєстрацію і не ведуть журнали трафіку, вашу діяльність не можна відслідковувати до вас.

Це не означає, що ці компанії не ведуть журналів. Наприклад, ExpressVPN записує сервер, який ви використовуєте, дату (але не час), який ви підключаєте, та об’єм даних, що передається. Він не реєструє вашу реальну IP-адресу, сайти, які ви відвідуєте, або те, що ви робите на певному сайті. Крім того, завдяки можливості оплати за допомогою Bitcoin або Mint цілком можливо підписатися та переглядати анонімно.

CyberGhost також зберігає деякі журнали підключень. Раз на день він перевіряє, чи ви ввійшли в систему. Це для статистичних цілей, і всі записи ваших входів видаляються в кінці місяця. Знову ж таки, ця послуга не реєструє відвідувані вами веб-сайти, час або тривалість з’єднання, вашу діяльність на веб-сторінці чи вихідну IP-адресу. Незважаючи на те, що він пропонує лише один варіант анонімного платежу, все-таки абсолютно можливо зареєструвати та користуватися Інтернетом безпечно, не відмовляючись від будь-якої особистої інформації.

Конфігурація

ExpressVPNКібергост
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаНіНі
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакТак

Обидва ці VPN використовують розподіл спільної адреси, тобто кожен користувач, який одночасно підключається до певного сервера, отримує однакову IP-адресу. Це допомагає придушити вашу діяльність, фактично унеможливлюючи роз’яснення діяльності одного користувача від іншого. Однак неможливо отримати статичну IP-адресу в будь-якій службі.

Хоча жодна служба не має конкретних анти-DDoS сервери, вони забезпечують певний рівень захисту. Під час використання VPN ваша реальна IP-адреса прихована. Це означає, що якщо на вас нападуть, насправді сервер VPN буде заповнений запитами. Компанії, природно, неохоче йдуть у деталі щодо того, як вони запобігають цим проблемам. Однак, служба підтримки CyberGhost виявила, що якщо виявлена ​​DDoS-атака, сервер просто перемикає IP-адресу. Це може спричинити за собою кілька секунд простою, після чого ви зможете відновити все, що робили.

Кожна з цих служб включає брандмауер NAT. У вашому маршрутизаторі вже встановлений один, але оскільки ваш трафік VPN зашифрований, брандмауер маршрутизатора не може вказати, для яких конкретних пакетів пристрою призначені. Саме тут надходить брандмауер VPN; він розшифровує пакети, надсилає їх до відповідного пристрою та відкидає всі, які здаються підозрілими. Важливо зауважити, що, хоча ці фільтрують великий відсоток небажаного трафіку, він не є надійним. Ось чому NAT брандмауери найкраще працюють, коли вони поєднуються з вторинним брандмауером на рівні ОС.

Обслуговування клієнтів

ExpressVPNКібергост
Чат в прямому ефіріТакТак
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою30 хвилин13 годин, 4 хвилини
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

CyberGhost і ExpressVPN пропонують функцію чату в прямому ефірі. Ми перевірили це в різні періоди дня і виявили, що майже в кожному випадку ми отримали відповідь протягом декількох секунд. Кожен також пропонує системи підтримки на основі електронної пошти та квитків для менш критичних проблем. ExpressVPN має підбірку відеоуроків у своїй базі знань, тоді як CyberGhost використовує знімки екрана. На YouTube-каналі CyberGhost є невеликий вибір покрокових інструкцій, однак вони завантажені років тому і, можливо, більше не стосуються.

Ми перевірили час відповіді кожної служби, задавши три запитання електронною поштою. Два з них – це загальні запити, на які, швидше за все, команди підтримки мають відповідати заздалегідь. Третя, однак, навмисно трохи неясна і покликана спровокувати більш детальну відповідь.

ExpressVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи включає мобільний додаток ExpressVPN перемикач на знищення?9 хвилин1Так
Які колоди ви зберігаєте? Чи записана моя IP-адреса джерела?38 хвилин1Так
Які параметри слід змінити, щоб покращити досвід роботи з іграми під час використання ExpressVPN?45 хвилин2Так
Кібергост
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи включає мобільний додаток CyberGhost мобільний додаток?7 годин, 16 хв1Так
Які колоди ви зберігаєте? Чи записана моя IP-адреса джерела?13 годин, 44 хвилини1Так
Які параметри слід змінити, щоб покращити досвід роботи з іграми під час використання CyberGhost?18 годин, 11 хвилин1Так

ExpressVPN вимагає значно менше часу для відповіді на електронні листи, ніж CyberGhost. Початкові відповіді надійшли менш ніж за годину на кожен із наших трьох запитів. Його відповіді, як правило, були досить глибокими, щоб вирішити проблему, але не настільки деталізовані, щоб пересічна людина була перевантажена.

З іншого боку, CyberGhost відповідав регулярно на кілька годин. Однак ці відповіді містили широке підґрунтя щодо питань, про які ми задавались, зокрема щодо реєстрації та шифрування. Цей VPN навіть не здригнувся від нашого складнішого питання, натомість надав покрокове керівництво з оптимізації їх сервісу (та системи користувача) для кращого досвіду.

Переможець: ExpressVPN

ExpressVPN-конфіденційність

Хоча ExpressVPN та CyberGhost – це виняткові VPN, ми вважаємо, що ExpressVPN – кращий вибір для середнього користувача.

Маючи сервери майже вдвічі більше країн, ніж CyberGhost, це дозволяє передавати потокові передачі з більш широкого спектру геоблокованих послуг. Крім того, ExpressVPN можна дещо надійніше використовувати зсередини Китаю, ще більше збільшуючи його зручність використання.

Простота використання ExpressVPN – ще один вирішальний фактор. Ви можете швидко встановити його на домашньому маршрутизаторі завдяки спеціальній прошивці цієї служби, усуваючи необхідність вручну налаштовувати кожен пристрій. Це допомагає компенсувати малу кількість одночасних з’єднань служби – її єдина реальна слабкість. Навіть якщо у вас виникли труднощі, ExpressVPN дозволяє вам отримати допомогу за мить. Співробітники служби підтримки клієнтів швидко відповідають і знають про послугу. Завдяки покроковим відео для найпоширеніших завдань, ExpressVPN дозволяє легко захистити себе в Інтернеті, а ще простіше розпочати роботу..

Дивись також: Останні купони ExpressVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me