Exodus Kodi addon: Якщо встановити Exodus, це безпечно?

Думаєте про встановлення популярного аддона Kodi Exodus? Ми розглянемо, що це таке і як воно працює. Ми висвітлимо деякі проблеми, з якими слід знати про Exodus, і запропонуємо кілька чудових альтернативних доповнень, які дадуть вам доступ до подібного вмісту.

Kodi Exodus Addon

Додаток Exodus Kodi – надзвичайно популярне, хоча і дещо сумнівне джерело для тих, хто шукає трансляцію фільмів та телепрограм на замовлення. У Exodus є велика бібліотека вмісту, яка продовжує залучати нових користувачів. Але це доповнення Exodus Kodi на безпечному та законному потоковому варіанті?

Exodus став відомим як доповнення, орієнтоване саме на надання «безкоштовного» вмісту користувачам Kodi. По правді кажучи, багато користувачів, які прийшли в Kodi вперше, приходять, бо чують про весь вміст, який доступний за допомогою додатку Exodus Kodi.

Однак Exodus – неофіційна добавка. Це те, що вважається “стороннім”, і воно не отримує офіційної підтримки чи рекомендацій від команди розробників Kodi. Хоча його часто рекомендують використовувати як хороше сполучення для тих, хто використовує Kodi на телевізорі Amazon Fire TV, не зберігається офіційна підтримка від сторонніх джерел. Читайте далі, щоб дізнатися, чи слід використовувати та які альтернативи.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Як безпечно та приватно користуватися Kodi

Незалежно від офіційного чи неофіційного характеру додатків, які ви використовуєте, Kodi має унікальні проблеми конфіденційності та безпеки. Зокрема, “Exodus” в минулому використовувався для його жахливих цілей, його дія, яка після того, як потрапила, змусила його відійти від розробки додатків Kodi.

Використовуючи додатки Kodi, ви несете певні ризики. Додатки можуть бути викрадені та використані, щоб шпигувати за користувачами за допомогою атак з боку людини. Через те, як надбудови працюють, поки хтось встановить правильний код у додатку, він може шпигувати за вашою діяльністю, викрадати ваші приватні дані та потенційно отримати доступ до вашої системи. На жаль, ви можете зараз знати, що це відбувається.

Крім того, Інтернет-провайдери все більше зменшують потокове передавання відео. Потік Kodi не є винятковим. Коли ваш Інтернет-провайдер може бачити ваш трафік даних, він може заблокувати або придушити ваше потокове відео.

VPN маскують вашу особу та вміст вашого інтернет-трафіку, роблячи вашу діяльність перегляду невидимою для сторонніх очей. VPN можуть захистити вас від зловмисних нападів, як-от посередництво. Використовуючи один, ви переконаєтесь, що не стикаєтеся з проблемами з неприйнятним провайдером Інтернет-послуг (Інтернет-провайдером) або не піддаватимете інформацію нікому..

Що стосується VPN та Kodi, це дійсно є однією областю, де слід уникати безкоштовних продуктів. Перейдіть на якісну платну послугу, яка не ризикує порушити вашу безпеку та конфіденційність і досить швидка для безперебійного потоку. Ми рекомендуємо IPVanish: він відповідає цим критеріям, дуже популярний у спільноті Kodi і працює з усіма додатками Kodi.

Програма для читання: тут можна зекономити 60% на щорічному плані IPVanish.

Крім того, спробуйте одну з рекомендацій з нашого списку найкращих VPN для Kodi.

Крім ризиків для безпеки, VPN може навіть дозволити вам отримати доступ до контенту з географічним закриттям. Постачальники контенту все частіше блокують вміст у різних країнах, і лише пропонують його найвищому учаснику. Законно можна обійти безліч блоків вмісту за допомогою VPN типу IPVanish, що дозволяє вам отримувати доступ до серверів у країні, де знаходиться цей вміст, і дозволяє вам справедливо отримати доступ.

Що таке Exodus Kodi Addon?

Вихід
Багато людей вважають, що найкращі телевізійні та кінопрограми на замовлення доступні. Однак підтримка Exodus нещодавно відмовилася, тому цей додаток більше не підтримується безпосередньо розробниками. Ця відсутність підтримки означає, що будь-яке завантаження Exodus, яке ви знайдете, може спричинити значні ризики для безпеки, враховуючи, що завантаження може надходити з джерела, яке не хвилює вашу конфіденційність та захист даних..

Хоча це правда, що Exodus насправді не розміщує вміст, який ви там знайдете, він надає доступ до контенту, який в основному є піратським та пропонованим без законних авторських прав. Є кілька законних відеопотоків, доступних через Exodus. Наприклад, можна знайти фільм “Абат і Костелло” 1949 року, “Крики Африки” 1949 року, легко доступний через Вихід.

Тим не менш, переважна більшість відео- і телевізійних потоків, доступних через Exodus, є піратськими. Хоча ви можете відфільтрувати певні веб-сайти, що надають вміст у програмі Exodus, усі веб-сайти перелічені, що додаток викреслює вміст, що випливає з угоди про піратство контенту..

Через велику залежність від піратської трансляції ми не рекомендуємо Exodus користувачам Kodi, які прагнуть передавати вміст. 

Як альтернатива, ми радимо користувачам перевірити наведені нижче варіанти.

Найкращі альтернативи виходу

USTVNow

kodi_ustvnow_install
USTV Now – це чудовий варіант для тих, хто хоче додати трохи телевізора в прямому ефірі до своєї трансляції за запитом. Незважаючи на те, що USTVNow в основному зосереджується на параметрах прямого телебачення, користувачі також можуть знаходити контент на запит і тут.

В даний час USTV Now є повністю законним варіантом. Користувачі можуть отримати доступ до кількох безкоштовних прямих каналів із США (включені NBC, CBS та FOX). Завдяки передплаті за 19 доларів на місяць, вона розширюється на понад 25 каналів та можливість включення послуги DVR. Ви можете записувати улюблені шоу кабельних каналів і переглядати їх пізніше, створюючи власні параметри відео на замовлення.

Щоб дізнатися більше, натисніть тут, щоб отримати доступ до нашого більш тривалого керівництва на USTVNow.

BBC iPlayer

BBC iplayer
Вміст на замовлення є основою для того, що робить Exodus популярною платформою. Замість того, щоб звертатися до Exodus, користувачі Великобританії можуть знайти значну користь у використанні BBC iPlayer. Додаток iPlayer забезпечує деякі найвищоякісніші відеопотоки будь-якого додатку, доступного на Kodi. Оскільки він чиститься безпосередньо з веб-сайту BBC iPlayer, послугу законно використовувати, якщо у вас є дійсна телевізійна ліцензія.

Ви можете легко знайти додатковий додаток BBC iPlayer, доступний через Офіційний сховище додатків Kodi ідучи до Аддони > Символ пакета (угорі зліва) > Встановити з сховища. Звідти ви можете легко завантажити та використовувати цей додаток, щоб знайти чудовий контент.

В даний час подорожуєте? Це не проблема. Ви все ще можете отримати доступ до iPlayer BBC за допомогою VPN. Коли ви намагаєтеся отримати доступ до вмісту, вам буде запропоновано мати ліцензію на телевізор так само, як якщо б ви ввійшли через офіційний веб-сайт.

YouTube

youtube
Безкоштовний вміст на YouTube важко занизити. З наявними сотнями тисяч відео, ви, швидше за все, загубитеся в пошуку чудових відео, але ви завжди знайдете якісний матеріал, якщо знатимете, де шукати. Це включає безліч чудових телевізійних шоу та фільмів, які ви могли б шукати через Вихід.

YouTube дозволяє користувачам навіть купувати популярні фільми та телешоу за низьку ціну. Після підключення свого облікового запису до Kodi ви можете легко отримати доступ до цих придбаних фільмів через медіаплеєр. Одна з переваг використання YouTube через Kodi? Без реклами! Це саме по собі робить Kodi унікальною платформою для тих, хто бажає чудового контенту без дратівливого очікування, створеного рекламою. Особливо для YouTube, де реклама настільки поширена, використання безкоштовного медіаплеєра Kodi з YouTube – це майже збіг, зроблений на небесах.

Exodus Kodi addon: Огляд та проблеми конфіденційності

Exodus – це дуже популярне доповнення, що робить привабливістю “безкоштовних” фільмів трохи важко ігнорувати. Важливо зрозуміти проблеми безпеки, які існують із Exodus, щоб користувачі Kodi могли краще зрозуміти, чому ми не рекомендуємо цей додаток.

Exodus зберігає певні ризики, особливо зараз, коли його не підтримують жодні розробники. Як зазначається, деякий юридичний зміст існує у Виході. Фільми для загальнодоступних домен можна легко розмістити за допомогою функції пошуку всередині Exodus. Вони можуть відтворюватися на законних підставах через те, що вони доступні на законних підставах і можуть передаватися з будь-якого джерела.

Варіантів загальнодоступного домену мало, проте між ними далеко. З тисяч фільмів і телепередач, доступних через Вихід, переважна більшість є піратськими. Це означає, що ви можете нелегально передати вміст через Exodus. Навіть якщо ви думаєте, що фільм може бути доступним на законних підставах, це може бути важко зробити таке визначення лише через Вихід.

Провайдерів можна вимкнути на Exodus. Однак ми виявили, що жоден із перелічених постачальників не є виключно легальними потоковими сайтами. Серед сотень потокових веб-сайтів, на які Exodus відскакує, щоб знайти вміст, кожен перелічений сайт має сумнівний характер.

вихід коді аддон

Відомі піратські сайти потокової передачі є чітко ідентифікованими та легко пропускаються через Exodus

Поза цим питанням є той факт, що Вихід є дуже небезпечним. Зокрема, завдяки своєму розташуванню в менш надійних сховищах та тому, що він не підтримується, Вихід є головною ціллю для викрадачів. Він раніше використовувався як ботнет DDoS його власним творцем. Враховуючи свою популярність, це може бути ціллю для тих, хто хоче викрасти дані через хакерські атаки або через зловмисне програмне забезпечення, вставлене у файл завантаження.

Ми настійно рекомендуємо користувачам уникати Exodus, дотримуватися первинних, легальних варіантів та використовувати VPN при розгляді будь-яких додаткових завантажень та потокових передач..

Kodi v17.3 «Криптон» – це остання стабільна версія Kodi, доступна для завантаження

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me