CyberGhost vs. PureVPN

CyberGhost vs PureVPN


Основні моменти 

Кібергост

 • Універсальний, але недорогий
 • Сильна можливість розблокування
 • Призначений для початківців користувачів

PureVPN

 • Високо налаштовується
 • Розширена серверна мережа
 • Високі швидкості, хороша розблокування

Ціноутворення та знижки

Тут ми порівняємо вартість кожного VPN, а також варіанти передплатників, які кожна послуга пропонує потенційним клієнтам.

КібергостPureVPN
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікТри місяці
Два рокиОдин рік
Три рокин / в
Особлива пропозиція79% знижка на 3-річну підписку70% знижка на дворічну підписку
Найвища ціна на місяць12,99 дол10,95 дол
Найнижча ціна на місяць2,75 дол2,88 дол
Річна ціна$ 71,8848,96 дол
Гарантія повернення грошей45 днів31 день

CyberGhost пропонує користувачам більше вибору, різні варіанти передплати. На противагу цьому, хоча PureVPN пропонує два короткострокових плани, його структура цін, здається, покликана максимально підштовхнути річну підписку, з різкими знижками для користувачів, які бажають взяти на себе зобов’язання вперед. PureVPN значно дешевший, ніж CyberGhost, якщо ви хочете підписатися на рік за $ 48,96, тоді як CyberGhost коштує $ 71,88.

Кожен з планів PureVPN має 31-денну гарантію повернення грошей, яка є особливо щедрою. CyberGhost пропонує 14-денну гарантію повернення грошей на щомісячному плані та велику 45-денну гарантію повернення грошей на більш тривалі підписки. У вас буде більше ніж достатньо часу, щоб правильно оцінити ці послуги, перш ніж вирішити, чи хочете ви продовжувати користуватися ними.

CYBERGHOST DEAL: Збережіть понад 70% за допомогою трирічного плану CyberGhost.PUREVPN ПОЛОЖЕННЯ: Збережіть 74% за допомогою дворічного плану PureVPN.

Особливості

На яких платформах працюють ці служби? І, що ще важливіше, що ще вони можуть запропонувати?

КібергостPureVPN
Одночасне з’єднання75
Програми операційної системиWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / FirestickWindows, MacOS, Android, Amazon Fire TV / Firestick (додаток iOS наразі недоступний)
Встановити пристрої вручнуLinux, приставки, роутериLinux, приставки, роутери
Розбиття тунелівНіТак
Безкоштовні додаткиБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Firefox та Google ChromeБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, додаток Kodi, розширення браузера для Firefox та Google Chrome

Якщо ви хочете встановити свою VPN на декількох пристроях, CyberGhost – кращий вибір. Він не тільки дозволяє більше одночасних з’єднань, ніж PureVPN, але також має працюючий додаток для iOS. Наразі додаток PureVPN для iOS недоступний, і компанія не впевнена, коли він повернеться, якщо він взагалі з’явиться.

Однак PureVPN – один з головних VPN з офіційним додатком Kodi. Це полегшує безпечну трансляцію в операційних системах, що застосовуються лише для Kodi, таких як LibreELEC, і позбавляє від необхідності використовувати потенційно небезпечні сторонні додатки. Існує також розділене тунелювання, яке дозволяє вибирати конкретні програми для проходження через VPN без будь-якого шифрування.

Ці VPN мають деякі спільні функції. Наприклад, вони автоматично блокують рекламу та сканують шкідливі програми, і обидва мають розширення для Chrome та Firefox. Розширення веб-переглядача VPN не працюють так само, як окремі додатки VPN, і варто знати різницю. Розширення браузера шифрують лише трафік браузера, не трафік від будь-яких інших додатків. Це означає, що програми P2P, додатки для чату та будь-яка інша програма з доступом до Інтернету будуть повністю захищені.

Розблокування можливостей

Шукаєте потоковий вміст із геофіксованим вмістом за кордоном? Ми перевіряємо, які платформи CyberGhost та PureVPN можуть розблокувати.

КібергостPureVPN
Потокове обслуговування
Netflix11 країн, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Францію та ІспаніюСША, Великобританія, Німеччина, Гонконг, Південна Африка
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакТак
BBC iPlayerТакНі
ABCТакНі
CBSТакТак
NBCТакТак
ITVТакТак
4 каналТакТак

PureVPN може розблокувати хороший спектр потокових послуг. Однак він бореться з деякими, зокрема BBC iPlayer та ABC. Крім того, він розблокує Netflix, але в більшості випадків лише через веб-браузер. CyberGhost не тільки здатний розблокувати більше платформ, він дозволяє робити це на будь-якому пристрої, який ви бажаєте (хоча 3 з 11 країн Netflix не можна розблокувати на iOS). CyberGhost навіть повідомляє, які саме сервери розблоковують певну послугу, тому почати трансляцію надзвичайно просто.

Китай

Жоден із цих VPN не працює особливо добре в Китаї. Якщо чесно, останні оновлення уряду щодо Великого брандмауера Китаю заблокували переважну більшість VPN, тому це не лише проблема, яка стосується цих двох служб. Обидва веб-сайти заблоковані, не має жодного офіційного дзеркала для використання та не працює надійно. Як результат, ми не рекомендуємо використовувати CyberGhost або PureVPN в Китаї. Якщо ви шукаєте VPN для Китаю, перегляньте статтю “Найкращі VPN для Китаю”.

Налаштування та інтерфейс

Наскільки прості у використанні ці послуги? Чи потрібна установка вручну? Ми досліджуємо як настільні, так і мобільні додатки на предмет зручності використання.

КібергостPureVPN
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / FirestickWindows, MacOS, Android, Amazon Fire TV / Firestick (iOS наразі недоступний)
Вибір основного місця розташуванняНа основі спискуНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

У своєму останньому оновлення CyberGhost оновив свої додатки, щоб забезпечити більш послідовний вигляд на робочому столі та мобільних пристроях. Зараз на головній сторінці є кнопка швидкого підключення та меню вибору країни. Ви також можете натиснути на вкладку зліва (або проведіть пальцем ліворуч на мобільному пристрої), щоб переглянути повний список серверів. Можна навіть вибрати лише сервери з підтримкою P2P або сервіси, розроблені для розблокування потокових сайтів. У меню не так багато варіантів, але це лише полегшує послугу для початківців.

Скріншот робочого столу CyberGhost 7

Настільний додаток PureVPN дозволяє шукати певну країну чи місто прямо на головному екрані. Це також дозволяє вам швидко підключитися до зручних потокових серверів, хоча деякі з них вже не працюють (ABC, BBC iPlayer). У меню налаштувань ви можете змінити режим (наприклад, з “потоку” на “обмін файлами” або “безпека / конфіденційність”) або налаштувати фантастичну кількість варіантів. Більшості людей не доведеться проводити багато часу в цьому меню, але додаткова гнучкість, безумовно, сподобається більш досвідченим користувачам.

Скріншоти PureVPN

Мобільний додаток PureVPN простіший і схожий на пропозиції інших служб. На середині екрана є велика кнопка підключення та вкладки вгорі, що дозволяє вибрати потрібне місце. Кількість змінних налаштувань незначно зменшено, але тут є ще велика гнучкість.

Сервери та продуктивність

Мережа VPN є критично важливою; тут ми вивчимо, скільки серверів мають ці два сервіси та скільки країн вони охоплюють.

КібергостPureVPN
Країни сервера60141
Загальна кількість серверів3 000+2100+

На перший погляд, кращим вибором тут виявляється PureVPN. Зрештою, у нього є сервери у більш ніж удвічі більше локацій, які займає CyberGhost. Однак зауважте, що в цілому менше серверів; CyberGhost фактично пропонує більшу кількість серверів у кількох країнах з високим трафіком, таких як США (530 проти 490), Канада (138 проти 60), Великобританія (334 проти 168) та Франція (257 проти 42).

Навіть більший обсяг PureVPN дещо затьмарений широким використанням віртуальних IP-адрес. Сервери, які використовують їх, позначені майже невидимою піктограмою “V” на сторінці локацій, і в даний час вони використовуються в 82 країнах, тобто обидва ці сервіси мають фізичні сервери в аналогічній кількості місць. Віртуальні сервери часто використовуються в країнах, де вартість або труднощі утримання фізичних серверів перевищують винагороду. Однак PureVPN має їх у таких місцях, як Аргентина, Хорватія та Пакистан: країни, де численні інші VPN мають фактичні сервери.

Кожна з цих послуг дозволяє вам виберіть конкретне місто, до якого потрібно підключитися. Не у кожному населеному пункті є такий варіант, але для великих країн з великим трафіком, таких як США, Великобританія та Австралія, є кілька варіантів. Це полегшує доступ не лише для окремих країн з геозахищеними платформами за кордоном, але і до регіонально заблокованого контенту, наприклад, місцевих новинних трансляцій чи неприйнятих спортивних подій.

Нижче ми створили список кожної країни, де CyberGhost та PureVPN мають сервери:

КібергостPureVPN
Афганістан
Албанія
Ангола
Алжир
Аргентина
Вірменія
Аруба
Австралія
Австрія
Азербайджан
Бангладеш
Багами
Бахрейн
Барбадос
Білорусь
Бельгія
Беліз
Бермудські острови
Болівія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Бруней Даруссалам
Болгарія
Камбоджа
Канада
Кабо-Верде
Кайманові острови
Чилі
Китай
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Куба
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Домініка
Домініканська республіка
Еквадор
Єгипет
Сальвадор
Естонія
Ефіопія
Фінляндія
Франція
Грузія
Німеччина
Гана
Греція
Гренада
Гватемала
Гайана
Гаїті
Гондурас
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Італія
Ірландія
Острів Мен
Ізраїль
Ямайка
Японія
Йорданія
Казахстан
Кенія
Киргизстан
Кувейт
Лаос
Латвія
Ліван
Ліхтенштейн
Литва
Люксембург
Макао
Македонія
Мадагаскар
Мальта
Мавританія
Маврикій
Малайзія
Мексика
Молдова
Монако
Монголія
Чорногорія
Монтсеррат
Марокко
Нідерланди
Нова Зеландія
Нікарагуа
Нігер
Нігерія
Норвегія
Оман
Панама
Папуа-Нова Гвінея
Пакистан
Парагвай
Перу
Філіппіни
Польща
Португалія
Пуерто-Рико
Катар
Румунія
Росія
Саудівська Аравія
Сенегал
Сербія
Сейшельські острови
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Шрі Ланка
Сурінам
Сент-Люсія
Швеція
Швейцарія
Сирія
Таджикистан
Тайвань
Танзанія
Таїланд
Тринідад і Тобаго
Туніс
Туреччина
Туркменістан
Острів Теркс і Кайкос
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
Венесуела
В’єтнам
Віргінські острови
Ємен

Безпека

У цьому розділі ми висвітлюємо параметри безпеки кожного VPN, доступні протоколи та, зрештою, їхню здатність захищати ваш трафік..

КібергостPureVPN
VPN протоколиOpenVPN, IKEv2, L2TPOpenVPN, L2TP, PPTP, SSTP, IKEv2
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-2048
Технологія маскуванняЖоденЖоден
Безпека додатківАвтоматичний захист Wi-Fi, вимикач завжди вбиватиВбивчий вимикач
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

Кожен із цих сервісів дозволяє підключатися через протоколи OpenVPN, IKEv2 та L2TP. Однак PureVPN також включає можливість використання SSTP або PPTP. Значення цих включень все ж сумнівне. PPTP дуже старий і має кілька вразливих місць безпеки, в той час як SSTP працює на менших платформах і не дає жодної реальної вигоди над OpenVPN. Обидва VPN використовують 256-бітове шифрування; це є фактично нездатним під час написання.

Налаштування CyberGhost 7

І CyberGhost, і PureVPN оснащені комутаційним перемикачем, який автоматично зупиняє всі передачі даних, якщо ви несподівано втратите зв’язок із VPN. CyberGhost дещо відрізняється тим, що його не можна вимкнути, гарантуючи, що ви ніколи не випадково переглянете Інтернет без захисту. Крім того, CyberGhost може автоматично запускатись, коли ви підключаєтесь до певної звичної мережі. Обидва використовують приватні сервери DNS, тому жодна третя сторона ніколи не матиме доступу до вашого трафіку.

Скріншот PureVPN

Конфіденційність

VPN розроблені так, щоб ви могли бути максимально анонімними в Інтернеті. Нижче ми розглянули наслідки щодо конфіденційності обох служб.

КібергостPureVPN
База штабуРумуніяГонконг
Журнали підключеньДещоЖоден
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиБіткойнРізні криптовалюти та подарункові картки

CyberGhost базується в Румунії, яка є частиною Європейського Союзу. У 2014 році Європейський суд постановив, що зберігання масових даних було незаконним (за винятком випадків, коли існує загроза безпеці громадськості), тому не потрібно турбуватися про контроль за вашою діяльністю..

PureVPN, з іншого боку, базується в Гонконзі. Хоча ця локація має своє законодавство, технічно вона все ще є частиною Китаю, який має найсуворішу онлайн цензуру в світі.. Обидва ці VPN дозволяють вам анонімно реєструватися, однак, це не є великою проблемою, як здається.

CyberGhost не записує сайти, які ви відвідуєте, часові позначки або IP-адреси, але зберігає деякі дані для статистичних цілей. Зокрема, він записує, чи входили ви кожен день. Ваша загальна кількість щоденних реєстрацій не реєструється, і ця інформація видаляється в кінці місяця.

Політика реєстрації журналу PureVPN трохи менш чітка. Незважаючи на те, що його користувачі були анонімними, компанія отримала можливість вказати часові позначки та IP-адресу користувача під час розслідування ФБР у 2017 році. Спершу сказав, що не порушив довіру своїх користувачів, PureVPN пізніше оновив свою політику і стверджує, що ця інформація більше не записується. PureVPN намагається відновити довіру до своєї послуги, але це те, що потенційні клієнти мають усі права знати.

Конфігурація

Як саме функціонують ці два VPN? Чи можете ви отримати статичну IP-адресу з будь-якою з них? Тут ми занурюємося глибше у внутрішні роботи CyberGhost та PureVPN.

КібергостPureVPN
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаТак (додаткова плата)Так (додаткова плата)
Захист DDoSНіТак (додаткова плата)
NAT брандмауерТакТак

Кожна з цих служб працює однаково. Наприклад, і CyberGhost, і PureVPN використовують розподіл спільної адреси. Це означає, що всі, підключені до одного сервера, мають однакову IP-адресу. Більшість VPN використовують цей метод, оскільки набагато складніше сказати, який саме користувач отримав доступ до певного веб-сайту.

Ви можете отримати спеціальну IP-адресу за допомогою будь-якої служби. Оскільки ви будете входити в сервіси з одного і того ж IP кожного разу, вони набагато рідше запускають автоматизовані системи запобігання шахрайству. Виділені IP-адреси дозволяють трохи легше відслідковувати вашу діяльність, хоча, але як жодна з цих служб не записує особисту інформацію, тобі нема про що турбуватися. CyberGhost стягує $ 4 на місяць за статичний IP, тоді як PureVPN стягує $ 1,99.

Кожна VPN забезпечує певний ступінь захисту DDoS. Зазвичай ваш маршрутизатор переповнюється запитами, поки він більше не може обробити і не закриється. Однак при використанні VPN фактично впливає далеко ширша мережа. Більшість основних VPN можуть розтягнути навантаження без особливих проблем, але якщо ви очікуєте масштабнішої атаки, PureVPN пропонує доступ до преміум-серверів anti-DDoS за додаткову щомісячну плату. Без цього захисту PureVPN пом’якшить до 3 ТБ запитів, що має бути достатньо для більшості користувачів.

Обслуговування клієнтів

Можливо, вам ніколи не знадобиться допомога, але завжди добре мати там підтримку, про всяк випадок. Ознайомтеся з варіантами підтримки цих двох сервісів нижче.

КібергостPureVPN
Чат в прямому ефіріТак (з аутсорсингом на Зендеськ)Так (власне)
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою1 день, 13 годин, 30 хвилин45 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

Обидва ці VPN мають підтримку в чаті 24/7 в реальному часі. PureVPN керує власною командою, а CyberGhost – аутсорсингом. Незважаючи на це, насправді простіше отримати допомогу від команди CyberGhost, оскільки персонал служби PureVPN часто надає розпливчасті, скопійовані та вставлені відповіді, якщо не натиснути на конкретні дані..

Кожна служба також пропонує підтримку на основі електронної пошти та квитків, а також велику базу знань, яку можна шукати. Вони обидва пропонують широкий вибір підтримуваних скріншотами навчальних посібників, що охоплюють поширені проблеми, такі як налаштування програми або встановлення його на маршрутизаторі. Короткі відео-довідники можна знайти на відповідних каналах YouTube. Зважаючи на це, ці канали в основному використовуються в рекламних цілях, і відео більше не можуть бути актуальними.

Ми також надіслали кожній із цих служб по три питання електронною поштою. У більшості випадків ви отримаєте відповідь швидше за допомогою прямого чату, але це дозволило нам виміряти реакцію кожного VPN на більш технічні проблеми, з якими персонал чату не може допомогти. У таблицях нижче ви знайдете питання, які ми задавали, та наші результати:

Кібергост
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи можу я встановити CyberGhost на моєму маршрутизаторі DD-WRT?2 дні, 5 годин, 37 хвилин1Так
Чи використовує CyberGhost віртуальні сервери?1 день, 22 години, 18 хвилин1Так
Чи реєструє CyberGhost мою IP-адресу джерела?1 день, 8 годин, 36 хвилин1Так
PureVPN
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Чи можу я встановити PureVPN на моєму маршрутизаторі DD-WRT?2 хвилини1Так
Чи PureVPN використовує віртуальні сервери?1 година 59 хвилин1Так
Чи PureVPN записує мою IP-адресу джерела?15 хвилин1Так

PureVPN відповів на запити електронної пошти надзвичайно швидко, тоді як CyberGhost постійно займав більше доби. Ми протестували CyberGhost таким чином декілька разів у минулому, але це були, безумовно, найдовші часи реакції. Варто зазначити, що ці випробування проводилися напередодні Різдва, тому збільшуючий обсяг запитів та дефіцит персоналу, можливо, був фактором, що сприяє.

Однак, швидше за все CyberGhost дасть більш детальні відповіді. Хоча PureVPN мав швидший час відповіді, його відповіді часто готувались достроково і завдовжки лише декілька рядків, як правило, включаючи посилання на відповідний матеріал із розділу підтримки, а не надаючи будь-яку інформацію безпосередньо.  

Переможець: CyberGhost

Скріншот домашньої сторінки CyberGhost

Хоча це обидва високоякісні послуги, після порівняння їх поруч, ми вважаємо, що CyberGhost є кращим з двох для більшості людей.

Для початку це неймовірно багатогранне. CyberGhost дозволяє користувачам розблокувати основні потокові платформи одним натисканням клавіші і навіть перераховує окремо його підтримуючі P2P сервери. Він може охоплювати не стільки світу, скільки PureVPN, але зазвичай має більше серверів у кожному місці. Це полегшує вам швидкісне з’єднання. Крім того, завдяки цій службі ви знаєте, що кожен сервер саме там, де він претендує.

CyberGhost чудово підходить для людей, які не є новими VPN або не особливо зацікавлені в технології. Налаштування просте, особливо просте у використанні, і як бонус всебічний захист (включаючи 256-бітове шифрування, блокувальник реклами та сканер зловмисного програмного забезпечення) включений за замовчуванням. Щоб ще більше підсолодити угоду, CyberGhost не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати. Це означає, що ви можете вільно переглядати, не турбуючись про відстеження вашої діяльності.

ЗАНЯТТЯ КІБЕРГОСТ: Збережіть понад 70% за допомогою річного плану CyberGhost.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map