Cyberghost vs приватний доступ до Інтернету (PIA)

Вибір VPN може бути складним, враховуючи кількість варіантів на ринку. Навіть порівнювати дві різні послуги є проблемою. Візьмемо для прикладу CyberGhost та приватний доступ до Інтернету (PIA): обидва сильні сервіси, які є що запропонувати. У цій публікації ми порівнюємо ці VPN, щоб вирішити, який із двох кращих для середнього користувача.

Читайте далі, щоб побачити, який VPN вийшов на перше місце у нашому розіграші Cyberghost vs PIA.

CyberGhost vs приватний доступ до Інтернету (PIA)

Основні моменти

Кібергост

 • Розблокування одним натисканням клавіші для популярних потокових служб
 • Зручний дизайн
 • Не записує особисту інформацію
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Android

Приватний доступ до Інтернету

 • Широкий спектр варіантів безпеки
 • Недорогий
 • Випробувана та перевірена політика нульових журналів
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Android

Ціноутворення та знижки

КібергостPIA
Періоди передплатиОдин місяцьОдин місяць
Один рікОдин рік
Два рокиДва роки
Три рокин / в
Особлива пропозиція79% знижка на трирічні плани65% знижка на дворічну підписку
Найвища ціна на місяць12,99 дол9,99 дол
Найнижча ціна на місяць2,75 дол$ 3,49
Річна ціна$ 71,88$ 71,88
Гарантія повернення грошей14 днів для щомісячної підписки, 45 днів для інших7 днів

CyberGhost – дорожчий з двох послуг, якщо ви шукаєте короткострокове покриття. Однак, ціновий розрив значно скорочується протягом більш тривалих періодів часу.

Крім того, CyberGhost пропонує набагато більшу гарантію повернення грошей.  Це дає щомесячним абонентам можливість вимагати повернення коштів через два тижні, а для тих, хто має півроку або щорічну підписку, ця сума продовжується до 45 днів. Навпаки, приватний доступ до Інтернету дозволяє лише вимагати повернення коштів протягом перших семи днів після реєстрації. З іншого боку, жоден сервіс не вимагає від вас причин відміни.

УСЛУГИ КІБЕРГОСТУ: Заощадьте понад 70% за допомогою трирічного плану CyberGhost.

ПРИВАТНА ДОСТАВКА ДО доступу до Інтернету: Економте 65% дворічним планом приватного доступу до Інтернету.<

Особливості

КібергостPIA
Одночасне з’єднання75
Програми операційної системиWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon FireWindows, MacOS, Android, iOS
Встановити пристрої вручнуLinux, маршрутизатори, приставкиLinux, маршрутизатори, приставки
Розбиття тунелівНіНі
Безкоштовні додаткиБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Chrome і FirefoxБлокування реклами, сканування зловмисного програмного забезпечення, розширення браузера для Chrome, Firefox та Opera

Обидва ці VPN пропонують подібну сумісність, але CyberGhost має додаток в офіційному магазині додатків Amazon Fire, тому тут є перевага. CyberGhost також дозволяє підключити до семи пристроїв одночасно, тому менше шансів вам доведеться деактивувати один, щоб використовувати інший. Якщо ви хочете захистити всі свої пристрої, ви можете вручну встановити на маршрутизаторі будь-яку службу.

PIA та CyberGhost пропонують автоматичне сканування зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами. Це робить будь-який сервіс сильним вибором для користувачів, які не потребують технічних зусиль. CyberGhost, зокрема, робить безпечний доступ до Інтернету максимально простим, оскільки ви можете просто вибрати завдання (наприклад, анонімний перегляд, розблокування потокових сайтів або торрент), а не вибір сервера безпосередньо.

В свою чергу, PIA включає розширення для Opera. Однак важливо зазначити різницю між додатками VPN та розширеннями браузера. Програми VPN шифрують увесь трафік на і з вашого пристрою, тоді як розширення шифрують лише трафік браузера. Як результат, розширення браузера не дозволяють безпечно користуватися мережами P2P, захищатись від DDoS-атак або захищати веб-трафік від інших ваших програм.

Розблокування можливостей

КібергостPIA
Потокове обслуговування
NetflixВеликобританія, США, Данія,
Німеччина, Франція, Італія,
Іспанія, Нідерланди, Австралія,
та кілька інших
Великобританія, США, Канада
ХулуСША, ЯпоніяСША, Японія
Sky GoТакТак
Amazon Prime VideoТакТак
BBC iPlayerТакНі
ABCТакНі
CBSТакТак
NBCТакТак
Центр ITVТакТак
4 канал (Усі 4)ТакТак

PIA здатна розблокувати декілька популярних потокових платформ за межами відповідних мовних областей. Однак CyberGhost не тільки розблокує більш широкий спектр послуг, але може зробити це в один клік. Користувачі просто знаходять сервіс, до якого хочуть отримати доступ у CyberGhost Розблокувати трансляцію списку та натисніть його, після чого вони автоматично будуть підключені до відповідного сервера.

Оскільки і CyberGhost, і приватний доступ до Інтернету дозволяють користувачам вибирати не лише бажану країну, а й своє місто, Ви навіть можете розблокувати потоки для міста чи штату. Це особливо корисно для доступу до місцевих телевізійних потоків або обходу регіональних відключень, накладених мовниками, такими як NHL або MLB.

Китай

Жодна з цих послуг не рекомендується використовувати в Китаї. CyberGhost повідомив нам, що його програмне забезпечення рідко працює в цій країні і що проблема є складнішою, ніж просто обхід Великої Брандмауеру Китаю. За даними команди підтримки клієнтів, навіть деякі місцеві Інтернет-провайдери (ISP) блокують доступ до веб-сайту CyberGhost. Офіційних дзеркальних сайтів немає, тому навіть в Китаї навіть програмне забезпечення вкрай важко встановити, а тим самим ним користуватися.

Приватний доступ до Інтернету час від часу працює в Китаї, але на нього не можна покластися. Компанія визнала, що надання їх послуг було “дуже важким”, і рекомендує використовувати з’єднання L2TP для найкращого шансу підключитися до VPN. Однак на даний момент основний веб-сайт недоступний і немає офіційних дзеркал. Це робить завантаження законної версії програмного забезпечення в Китаї справжньою проблемою.

Дивіться цю статтю щодо переліку VPN, що працюють в Китаї.

Налаштування та інтерфейс

КібергостPIA
Майстер автоматичної настройкиWindows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV / Fire stickWindows, MacOS, Android, iOS
Вибір основного місця розташуванняНа основі списків або завданьНа основі списку
Сторінки додаткових налаштуваньТакТак
Мобільний дружнійТакТак

Настільний додаток CyberGhost зручний для користувачів, спрощений і стає зрозумілим. На вибір можна вибрати п’ять завдань (Серфінг анонімно, Розблокувати трансляцію, Захистіть Wi-Fi, Торрент анонімно, і Розблокувати основні веб-сайти), або ви можете вибрати сервер для себе. Меню налаштувань є досить босоніжними, однак із кількома варіантами конфігурації можна вибрати.

CyberGhost скріншот робочого столу

Якщо ви не змінюєте налаштування чи не входите в систему, ви рідко бачите настільний додаток PIA. Після запуску послуги ви можете змінити місцеположення та підключитися, просто клацнувши правою кнопкою миші на значку на панелі завдань. Примітка. Хоча PIA дозволяє вам підключитися до конкретного міста, вам доведеться зайти в меню налаштувань програми та змінити Підключіться варіант до Область спочатку.

Меню панелі завдань PIA

Обидва ці VPN пропонують прості у використанні мобільні додатки, які дозволяють вам підключитися в один клік. На менших екранах CyberGhost міняє свою плиткову конструкцію на розсувну панель, що дозволяє користувачам швидко вибирати бажане завдання. Ви все ще можете вибрати певний сервер, якщо вам подобається; CyberGhost навіть показує відповідну інформацію про кожного. Сюди входить поточне завантаження сервера та те, чи дозволяють вони спільно використовувати файли P2P або використовувати функції антистеження.

Скріншоти для переробки CyberGhost

На мобільному пристрої головний екран PIA настільки ж простий, наскільки вони з’являються. Він містить повзунок підключення одним дотиком та спадне меню вибору регіону та відображає вашу поточну загальнодоступну IP-адресу. Ми були раді дізнатись, що більшість функціональних можливостей цієї служби збереглися в мобільному додатку; наприклад, користувачі все ще можуть автоматично підключатися, включати перемикач на знищення, змінювати протокол та блокувати рекламу чи зловмисне програмне забезпечення.

Скріншоти мобільних PIA

Сервери та продуктивність

КібергостPIA
Країни сервера6133
Загальна кількість серверів30643160

Хоча PIA та CyberGhost мають однакову кількість серверів, CyberGhost охоплює майже вдвічі більше країн. Крім того, майже половина (1450) доступних серверів PIA розташована у США, що різко зменшує ваш вибір, якщо ви перебуваєте десь у світі.

Хоча CyberGhost має більші кластерні сервери в районах з високим трафіком, таких як США, Великобританія та Франція, він не виділяє стільки своєї мережі тільки на ці місця. Натомість CyberGhost влаштовує декілька сотень серверів у цих районах, щоб він міг охопити більшу частину земної кулі. Користувачі можуть навіть вибрати найшвидший доступний сервер за своїм бажанням, що є дуже вітальним доповненням.

CyberGhost та PIA завжди пропонують щонайменше вісім серверів у кожному зі своїх місць, але менш затребувані країни, такі як В’єтнам чи Сербія, зазвичай мають лише сервери в одному місті.

Погляньте на таблицю нижче, щоб побачити, де у кожного з цих VPN є сервери:

КібергостPIA
Албанія
Аргентина
Австралія
Австрія
Білорусь
Бельгія
Боснія і Герцеговина
Бразилія
Болгарія
Канада
Чилі
Колумбія
Коста-Ріка
Хорватія
Кіпр
Чеська Республіка
Данія
Естонія
Фінляндія
Франція
Німеччина
Греція
Гонконг
Угорщина
Ісландія
Індія
Індонезія
Італія
Ірландія
Ізраїль
Японія
Кенія
Латвія
Литва
Люксембург
Македонія
Малайзія
Мексика
Молдова
Нідерланди
Нова Зеландія
Норвегія
Пакистан
Польща
Португалія
Румунія
Сербія
Сінгапур
Словаччина
Словенія
Південна Африка
Південна Корея
Іспанія
Швеція
Швейцарія
Тайвань
Таїланд
Туреччина
Об’єднані Арабські Емірати
Об’єднане Королівство
Сполучені Штати
Україна
В’єтнам

Безпека

КібергостPIA
VPN протоколиOpenVPN, L2TP, IKEv2OpenVPN, L2TP, PPTP
Шифрування даних OpenVPNAES-256AES-256
Шифрування каналу управління OpenVPNRSA-4096RSA-4096
Технологія маскуванняЖоденЖоден
Безпека додатківАвтоматичний захист wifi, перемикач убивствВбивчий вимикач
Статус DNSПриватний DNSПриватний DNS

CyberGhost та приватний доступ до Інтернету дозволяють вам підключитися за допомогою протоколів OpenVPN та L2TP, але СyberGhost також включає IKEv2, тоді як PIA пропонує можливість використовувати PPTP. IKEv2 – це швидкий, безпечний протокол з хорошою підтримкою мобільних платформ, тоді як PPTP дозволяє користувачам збільшувати швидкість, а також знижувати їхню безпеку.

Налаштування екрана екрана CyberGhost

Обидва сервіси використовують 256-бітне шифрування AES та 4096-бітні RSA-ключі, а це означає, що на момент написання запису їх шифрування фактично не може бути неможливим. Крім того, PIA та CyberGhost використовують кожен власний DNS-сервер. Це видаляє сторонніх хостів DNS з рівняння і гарантує, що ніхто, крім вас і постачальника VPN, ніколи не матиме доступу до вашого веб-трафіку.

Меню налаштувань PIA

Зазвичай ви виявите, що VPN втрачають певну функціональність у своїх мобільних додатках, але між різними версіями PIA та CyberGhost є мінімальні функціональні відмінності.. Мабуть, найголовніше, що перемикач на знищення присутній у відповідній програмі кожної служби. Крім того, CyberGhost дозволяє автоматично захищати будь-яку мережу Wi-Fi, до якої ви підключаєтесь, що особливо корисно, якщо ви подорожуєте та використовуєте потенційно незахищені публічні мережі.

Конфіденційність

КібергостPIA
База штабуРумуніяСполучені Штати
Журнали підключеньДещоЖоден
Журнали активностіЖоденЖоден
Інформація про користувача для реєстраціїАдреса електронної поштиАдреса електронної пошти
Анонімні варіанти оплатиБіткойнМонетний двір, BitPay, 32 криптовалюти, включаючи Bitcoin, Litecoin та Ethereum

CyberGhost базується в Румунії, яка є членом Європейського Союзу. Оскільки ЄС у 2016 році визнав об’ємне зберігання даних незаконним (за винятком дуже конкретних обставин), ви та CyberGhost отримуєте доступ до вашого трафіку. З іншого боку, PIA базується в США, одній із країн “П’яти очей”. Теоретично це означає, що інші країни «П’яти очей» могли розслідувати громадянина США та обмінюватися цією інформацією з урядом США.

Однак, оскільки обидва ці сервіси дозволяють вам анонімно реєструватися та не вносити будь-яку особисту інформацію, немає жодного ризику розповсюдження вашої діяльності, навіть якщо на вашого постачальника VPN чиниться юридичний тиск.

CyberGhost зберігає деякі журнали підключень, але лише для статистичних цілей. Він перевіряє, чи входили ви один раз на день, і видаляє цю інформацію наприкінці місяця. Однак він не відстежує сайти, які ви відвідуєте, тривалість сеансу, загальнодоступні IP-адреси чи час підключення.

Приватний доступ до Інтернету однозначно стосується політики ведення журналів. Сторінка поширених запитів служби описує це так: “PIA абсолютно не зберігає журналів, будь-яких видів, періодів”. Для VPN це незвично, щоб заявити про це, але у випадку PIA у нас є докази. Два рази сервіс попросив надати журнали користувачів для поточного розслідування, і обидва рази вони не надавали нічого корисного.

Конфігурація

КібергостPIA
Виділення адресиСпільнийСпільний
Можлива статична IP-адресаНіНі
Захист DDoSНіНі
NAT брандмауерТакТак

Ці служби працюють дуже схожим чином. Наприклад, обидва використовують розподілену адресу. Це означає, що всім, хто одночасно підключається до певного сервера, надається однакова IP-адреса. На практиці це означає, що навіть якби журнали трафіку були доступні (маючи на увазі, що ані CyberGhost, ані PIA не записують цю інформацію), було б майже неможливо сказати, який підключений користувач відвідував певний сайт.

Хоча жодна з цих VPN не пропонує спеціалізовані сервери, захищені від DDoS, ви можете трохи пом’якшити шкоду за допомогою VPN. DDoS-атаки заповнюють IP-адресу запитами, поки система більше не зможе відповісти. Однак при підключенні до VPN зловмисник бачить лише IP-адресу сервера, а не вашу. Мережі VPN здатні поширювати навантаження на сотні серверів, і зазвичай можуть без проблем знищувати ці атаки.

І CyberGhost, і PIA включають NAT-брандмауер. У вашому бездротовому маршрутизаторі є і його, але оскільки VPN шифрують як вхідний, так і вихідний трафік, маршрутизатори не в змозі побачити, куди слід надсилати вхідні пакети.. Брандмауер VPN просто перевіряє вхідні пакети, відкидаючи ті, які здаються підозрілими, і переспрямовує ті, на які немає відповідної адреси. Ці брандмауери охоплюють більшість непрошених пакетів, але вони не дурні. Як результат, вони повинні мати пару з вторинним брандмауером на рівні ОС для найкращих результатів.

Обслуговування клієнтів

КібергостPIA
Чат в прямому ефіріТакНі
Підтримка квитківТакТак
Підтримка електронної поштиТакТак
Середній час відповіді електронною поштою9 годин, 40 хвилин4 години, 12 хвилин
Підтримка телефонуНіНі
Пошукова база знаньТакТак
ВідеогідТакТак

Окрім електронної пошти та підтримки квитків, CyberGhost пропонує 24/7 чату в режимі реального часу. Ми перевірили це в різний час дня і виявили, що в більшості випадків агент реагує протягом хвилини. На жаль, PIA не пропонує чат в прямому ефірі, що розчаровує як початківців, так і досвідчених користувачів. Обидві служби мають відео-посібники, навчальні посібники та базу знань, які можна шукати.

Щоб перевірити час відповіді електронної пошти кожної служби, ми надіслали три запити до кожного електронною поштою. Перші два є досить стандартними, і команди підтримки клієнтів, ймовірно, мають заздалегідь підготовлені відповіді на них. З іншого боку, остаточне запитання є дещо розпливчастішим і має на меті зрозуміти, наскільки працівник прагне допомогти пояснити більш складні питання.

Кібергост
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Які журнали зберігає CyberGhost?9 годин, 47 хвилин1Так
Чи можу я встановити CyberGhost на маршрутизаторі DD-WRT?15 годин, 20 хвилин1Так
У чому різниця між додатком CyberGhost та розширенням браузера?4 години, 4 хвилини1Так
PIA
ПитанняПочатковий час відповідіКількість електронних листівНа питання відповів
Які журнали веде PIA?5 годин, 37 хвилин1Так
Чи можу я встановити PIA на маршрутизатор DD-WRT?3 години, 49 хвилин1Так
Яка різниця між додатком PIA та розширенням для браузера?3 години, 11 хвилин1Так

На приватний доступ до Інтернету було набагато швидше відповісти, ніж CyberGhost. Насправді в середньому вони були приблизно вдвічі швидшими. Однак це може бути тому, що CyberGhost надає більш високий обсяг підтримки через свою службу чату, що є функцією, якої PIA не має.

На кожне з вищезазначених запитань ми отримали стислу відповідь на один чи два абзаци. До кредиту PIA та CyberGhost, вони завжди включали інформацію (або посилання на відповідні підручники), про яку ми просили. Крім того, персонал обов’язково запитував, чи є у нас ще якісь проблеми.

Переможець: CyberGhost

Скріншот домашньої сторінки Cyberghost

Хоча будь-яка з цих послуг була б сильним вибором, ми вважаємо, що це CyberGhost – кращий з двох для середнього користувача.

Ця послуга розроблена з урахуванням новачків, але не жертвує безпекою для зручності користувачів. Найкраще, що потрібні дуже маленькі налаштування: користувачі вирішують, що їм хотіти робити, а програмне забезпечення піклується про інше.

Тоді є її мережа Цей VPN охоплює майже вдвічі більше країн, ніж PIA, а значить, ви можете використовувати його для розблокування набагато більшого кола географічних веб-сайтів. Крім того, що має до семи одночасних підключень, CyberGhost дозволяє захистити більшість своїх пристроїв без необхідності встановлення на маршрутизаторі. Навіть отримати підтримку просто, завдяки цій цілодобовій підтримці чату та обширній базі знань.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map