Ця вікторина на Facebook, що найчастіше використовується, – це кошмар конфіденційності

вікторина Фонвона


ОНОВЛЕННЯ 24 листопада @ 12:00: Вонвон відповів на цю статтю, сказавши, що не продає дані третім особам. Дивіться відповідь компанії нижче. Ця стаття була відредагована, щоб відобразити їх твердження.

Останнім часом ви, мабуть, бачили, як пара ваших друзів у Facebook публікує результати програми для вікторини, яка визначає ваші найбільш вживані слова у статусах. А може, ви самі це розмістили. Це виглядає приблизно так:

vonvon fb ss

“Вікторина”, створена компанією Vonvon.me, за кілька днів зросла до понад 16 мільйонів акцій. Про це написано в Independent, Cosmopolitan та EliteDaily. Звучить весело, правда?

Неправильно. Це понад 16 мільйонів людей, які погодилися передати майже кожну приватну інформацію про себе компанії, про яку, ймовірно, нічого не знають.

“Ооо! якщо я натискаю тут і зареєструюсь у Facebook, він скануватиме цілий рік публікацій, зберігатиму дані та розмовляти мої найбільш вживані слова. підпиши мене! “

– Збережене натискання (@SavedYouAClick) 19 листопада 2015 року

Додаток, як і багато програм вікторини Facebook, – це кошмар конфіденційності. Ось список інформації, яку запитують гравці на вікторину на Vonvon.me:

 • Ім’я, зображення профілю, вік, стать, день народження та інша загальнодоступна інформація
 • Весь список друзів
 • Все, що ви коли-небудь публікували на своїй шкалі часу
 • Усі ваші фотографії та фотографії, на яких ви позначені тегами
 • Історія освіти
 • Рідне місто та сучасне місто
 • Все, що вам сподобалось
 • IP-адреса
 • Інформація про пристрій, який ви використовуєте, включаючи веб-переглядач та мову

Примітка: У світлі цієї статті Вонвон зменшив кількість необхідних дозволів.

Детальніше: Як видалити програми з Facebook для кращої конфіденційності

Політика конфіденційності оксиморону

Навіть якщо ви застосовуєте підхід до конфіденційності “мені нічого не приховувати”, додаток також збирає неабияку інформацію про ваших друзів. Політика конфіденційності Vonvon залишає бажати кращого. Давайте пройдемося, щоб дізнатися, чому слід уникати цієї вікторини чи будь-якої з десятків більше на сайті Vonvon. По-перше, для тих, хто вже грав у вікторину, немає жодних результатів:

[…] Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Ми можемо продовжувати використовувати будь-яку неособисту особу інформацію відповідно до цієї Політики конфіденційності (наприклад, для аналізу, статистики тощо) також після припинення вашого членства на цьому веб-сайті та \ або використання наших послуг з будь-якої причини.

Ваша інформація може зберігатися в будь-якій точці світу, включаючи країни без чітких законів про конфіденційність. Пошук Whois показує, що Vonvon.me був зареєстрований у Південній Кореї, але він працює на кількох мовах, включаючи англійську, в’єтнамську, малайзійську та корейську:

Vonvon обробляє Особисту інформацію на своїх серверах у багатьох країнах світу. Така інформація може зберігатися на будь-якому з наших серверів, у будь-якому місці.

Vonvon може безкоштовно продавати ваші дані тому, хто захоче, щоб отримати прибуток, хоча вони з тих пір підтвердили, що не мають наміру цього робити. Вонвон каже, що не надаватиме особисту інформацію третім особам без дозволу, а лише граючи у вікторину, яку ви технічно їй дали дозвіл, оскільки передбачає, що ви відповідальна особа, яка читає політику конфіденційності. Звичайно, більшість людей, які грають у вікторину, не так відповідальні.

[…] Ми не надаємо Вашій Особистій інформації третім особам, якщо ми не отримали ваш дозвіл на це, або повідомив про це (наприклад, повідомивши про це в цій Політиці конфіденційності) […]

Так, це насправді так говорить. Найгірше, що Вонвон несе відповідальність після того, як передав ваші дані третім особам, які можуть робити з нею все, що вони хотіли:

[…] Ця Політика конфіденційності не поширюється на практику організацій, якими Vonvon не володіє чи контролює, або на осіб, яких Vonvon не використовує та не управляє, включаючи будь-яких третіх осіб, яким Вонвон може розкривати Особисту інформацію […]

Компанії, яких ви ніколи не зустрічали, тепер можуть отримати доступ до всього вашого профілю у Facebook – друзі, фотографії, статуси та все – та використовувати їх способами, на які ви ніколи прямо не погодилися. До речі, якщо ви відредагуєте дозволи перед автентифікацією програми за допомогою Facebook, Vonvon не дозволить вам грати у вікторину. Редагувати: Ви можете видалити всі дозволи, окрім публічного профілю та публікацій на часовій шкалі Facebook, та все ще грати у вікторину. Більшість людей, які грають, мабуть, не будуть турбуватись.

Утримання – найкраща політика конфіденційності

Ми виділили Vonvon через те, що він нещодавно перейшов у вірусний характер, однак у Facebook повно тіньових торговців даними, які маскуються під вірусні фабрики. Facebook – притулок для великої кількості таких компаній і, чесно кажучи, не зробив достатньо для того, щоб навчити або попередити користувачів про ризики. Social Sweethearts, подібна компанія, що базується в Німеччині, створює програми для вікторини, настільки сміливі, що збирають вашу електронну адресу. Сподіваюся, вам сподобався спам, присоски!

То як можна захистити себе? Найпростіший спосіб – уникнути онлайн-вікторин, для яких взагалі потрібна автентифікація Facebook. Перейдіть у розділ додатків у своєму профілі Facebook – там, де часто знаходяться ці шахтарі, – і видаліть усе, до чого ви не довіряєте 100 відсотків. Багато з них можуть навіть викрасти ваш Facebook і опублікувати від вашого імені. Дотримуйтесь вікторин, які просто дозволяють вам ділитися результатами, не входячи у свій акаунт у Facebook, наприклад, на Buzzfeed.

Якщо ви наполягаєте на автентифікації програми для вікторини Facebook, не забудьте перевірити дозволи та прочитати політику конфіденційності або умови використання.

Відповідь Вонвона:

Здравствуйте,

Я Джонгва Кім, генеральний директор фон Фонвон, в.о..

Vonvon – це новачок в Кореї, ми вже не менше року, але, на щастя, у нас була хороша тяга по всьому світу, що має понад 100 мільйонів унікальних відвідувачів з США, Великобританії, Франції, Бразилії, Китаю, Японії, Кореї, Таїланд тощо з 15 мовами.

Хоча я розумію, що могло статися непорозуміння, я глибоко стурбований вашим помилковим звинуваченням.

1. Чи зберігаємо ми вашу особисту інформацію?

Ми використовуємо вашу інформацію лише для отримання ваших результатів, і ніколи не зберігаємо їх для інших цілей. Наприклад, у випадку з Word Cloud, зображення результатів генерується у веб-переглядачі користувача, а інформація, зібрана з часової шкали користувача для створення персоналізованих результатів, навіть не надсилається на наші сервери. Також у випадку нашої вікторини “Що люди говорять за моєю спиною?” ми використовуємо школу та рідний місто користувача, щоб ми могли підтягувати близьких друзів, а не поєднувати випадкових людей серед ваших друзів на 500 фунтів в результатах. Ми використовуємо цю інформацію лише для обробки знайомств друзів, і знову ж таки, інформація ніколи не зберігається в наших базах даних.

2. Чому ми вимагаємо особистої інформації, яка не стосується вікторини Word Cloud?

Як вже було сказано вище, vonvon.me створює різноманітні вікторини лише для розважальних цілей та використовує різні користувацькі дані для отримання найбільш привабливого та настроюваного результату. (** МИ ПІДТРИМЛЯЄМО ПРОТИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄМО ДАНІ ВИКОРИСТАННЯ КОРИСТУВАЧА ДЛЯ ВИРОБУВАННЯ ЗМІСТУ ТА НІКОЛИ НЕ ЗБЕРЕГУЄТЬСЯ **). Однак ми розуміємо, що деякі наші користувачі переживають за захист конфіденційності. Щоб вирішити ці проблеми активно, ми пристосували наш обсяг запиту даних до мінімальної вимоги для створення кожного окремого контенту станом на 21:00 за тихоокеанським часом, 23 листопада..

3. Чи продаємо ми вашу особисту інформацію третій стороні?

Оскільки ми не зберігаємо будь-яку особисту інформацію, ми не маємо що продати. Період.

4. Про політику конфіденційності

Схоже, ви вивели слова з контексту заради свого звинувачення.


[…] Ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що Ми можемо продовжувати використовувати будь-яку неособисту особу інформацію відповідно до цієї Політики конфіденційності (наприклад, для аналізу, статистики тощо) також після припинення вашого членства в цьому веб-сайті та \ або використання наших послуг з будь-якої причини.

-> Інформація, що не визначає особистість, не відрізняється від “особистої” інформації. Ми єдина компанія на цій планеті, яка використовує інструменти аналітики, щоб краще зрозуміти наших користувачів із накопиченими поведінковими даними?


Vonvon обробляє Особисту інформацію на своїх серверах у багатьох країнах світу. Така інформація може зберігатися на будь-якому з наших серверів, у будь-якому місці.

-> Наша служба працює в Google App Engine, і ми працюємо на 15 мовах, включаючи японську, французьку, німецьку. Це також досить стандартний пункт у багатьох політиках конфіденційності в цей період хмарних обчислень. Ви не вважаєте, що в цьому пункті ми пропонуємо “вивезти” особисту інформацію в “графства без чітких законів про конфіденційність”.?


[…] Ми не ділимося вашою Особистою інформацією з третіми особами, якщо ми не отримали вашого дозволу на це або не повідомили про це (наприклад, розповівши про це в цій Політиці конфіденційності) […]

-> Ви зручно опустили наступний розділ, в якому ми заявляли, що ми ділимося особистою інформацією лише у разі дотримання законодавства. У жодному пункті не вказано, що ми передаємо особисту інформацію іншим підприємствам


[…] Ця Політика конфіденційності не поширюється на практику організацій, якими Vonvon не володіє чи контролює, або на осіб, яких Vonvon не використовує та не керує, включаючи будь-які треті сторони, яким Vonvon може розкрити особисту інформацію […]

-> Знову ж таки, ви пропустили “(як визначено нижче)” як у “, включаючи будь-яких третіх осіб, яким Вонвон може розголошувати особисту інформацію (як визначено нижче)”, що призводить до того ж розділу, в якому зазначено, що ми обмінюємось особистою інформацією лише тоді, коли цього вимагає закон.

Насправді у нас було застереження, що ми можемо ділитися особистою інформацією довіреному діловому партнеру кілька місяців тому – ми вносимо їх без особливих роздумів, оскільки більшість медіа-сайтів мають подібну політику.

Але в Японії це повернулося кілька місяців тому з подібним чутком, що ми можемо продавати особисту інформацію, і ми вирішили вилучити пункт, оскільки ми ніколи не продавали і не плануємо продавати особисту інформацію що-небудь раніше.

Ваш стиль вводить в оману читачів і завдає великої шкоди нашій репутації та довірі.
Буду вдячний, якщо ви знімете це оманливе звинувачення.

Найкраще,
Jonghwa

Як я можу захистити свою конфіденційність?

Якщо ця стаття змусила вас критичніше задуматися про свою конфіденційність в Інтернеті, добре. Якщо ви вже грали у вікторину Vonvon чи щось подібне, ви можете прочитати наш підручник щодо управління та видалення додатків Facebook, підключених до вашого облікового запису. Крім того, є кілька простих кроків, які ви можете зробити для покращення конфіденційності та захисту своїх даних від корпорацій, хакерів та урядів.

Наша основна рекомендація – використовувати VPN. VPN шифрує весь інтернет-трафік вашого комп’ютера чи смартфона та здійснює маршрутизацію через сервер у вибраному вами місці. Шифрування заважає постачальнику послуг Інтернету записувати те, що ви робите в Інтернеті, а сервер-посередник допомагає анонімізувати вашу діяльність, щоб веб-сайти та програми не могли точно визначити IP-адресу вашого місцезнаходження чи пристрою. Крім того, VPN можуть також використовуватися для розблокування географічно обмеженого вмісту, такого як каталог Netflix США.

Ви також можете встановити на свій веб-переглядач кілька розширень, щоб компанії та рекламодавці не могли відстежувати вас, наприклад, Badger Privacy або Disconnect. HTTPS Anywhere – ще одне хороше розширення, яке змушує ваш браузер завантажувати захищені, зашифровані версії веб-сайтів, коли вони доступні. Якщо ви шукаєте анонімність, перегляньте браузер Tor.

Нарешті, завжди читайте тонкий шрифт. Перегляньте політику конфіденційності, щоб побачити, яка інформація збирається та з ким вона ділиться. Будьте критичні до дозволів додатків, які, здається, вимагають більше інформації, ніж їм потрібно. І ніколи не відмовляйтеся від особистих відомостей будь-кому в Інтернеті, якому ви не довіряєте 100 відсотків.

ДИВИСЬ ТАКОЖ:

 • Найкращі послуги захисту крадіжок особи
 • Кращі послуги VPN
 • Кращий антивірус
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map