Чистий втрата нейтралітету означає, що більше американців повинні почати використовувати VPN. Ось чому

ajit pai fcc


Нещодавно прийняте рішення FCC про скасування правила епохи Обами, який класифікував постачальників послуг Інтернету як загальних перевізників розділу II, завдав сильного удару по нейтралітету мережі. Інтернет-провайдери завжди мали як технічний потенціал, так і стимул для бізнесу блокувати, заглушувати, цензуру та / або пришвидшувати певні веб-сайти та послуги. Тепер вони також мають законне право на це.

Битва програна, але війна ще далеко не закінчена. Захисники чистого нейтралітету будуть оскаржувати FCC у судах та Капітолійському пагорбі. Тим часом, ми можемо очікувати, що Інтернет-провайдери почнуть користуватися скасуванням. Це другий великий політичний виграш для провайдерів цього року; Ще одне скасування нормативно-правових актів на початку цього року послабило правила щодо того, як Інтернет-провайдери можуть збирати, використовувати та обмінюватися даними про перегляд клієнтів.

Тепер, коли Інтернет-провайдери зберігають усі карти, VPN важливіші, ніж будь-коли, для користувачів Інтернету в США. Окрім віртуальної приватної мережі, VPN шифрує весь інтернет-трафік пристрою та спрямовує його через посередницький сервер у вибране місце.

Підключившись до VPN, ваш Інтернет-провайдер більше не може прослуховувати вміст вашого інтернет-трафіку, ані куди він не йде. Всі провайдери бачать зашифровані дані, що надходять на сервер і з нього. Що стосується нейтралітету мережі, то Інтернет-провайдер більше не може дискримінувати певні веб-сайти, сервіси та Інтернет-дії. Що стосується конфіденційності, то провайдери не можуть збирати будь-яку корисну інформацію, наприклад, історію веб-пошуку, покупки чи вміст електронних листів та повідомлень. Крім того, нагляд під керівництвом уряду набагато складніше буде відстежувати вашу активність та місцеперебування.

Коротше кажучи, використання VPN зберігає мережу нейтральною та приватною, принаймні для себе.

Вибір правильної VPN

Сотні додатків і служб VPN засмічують результати пошуку та магазини програм. Багато з них є безкоштовними. Переважна більшість не вартує вашого часу.

Ми настійно рекомендуємо користуватися надійною платною послугою VPN. Безкоштовні VPN, як правило, не мають необхідних заходів безпеки, щоб зберегти вашу діяльність приватною. Вони можуть не використовувати досить сильне шифрування або взагалі не шифрувати. Безкоштовні VPN часто встановлюють жорсткі обмеження пропускної здатності або обмеження даних. Деякі вимагають, щоб користувачі сідали в черги очікування перед підключенням, а більшість мають дуже обмежений вибір серверів.

Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас, знайте, що деякі додатки VPN насправді можуть бути контрпродуктивними для ваших зусиль щодо збереження конфіденційності. Вони можуть вставляти рекламу на веб-сторінки, вводити файли cookie для відстеження у ваш веб-переглядач або переносити трафік на особисті дані, які можна продати третім сторонам.

Тож пропустіть безкоштовні варіанти і платіть кілька доларів на місяць, щоб отримати справжній захист. Знайдіть VPN з сучасними стандартами шифрування, високою швидкістю та суворою політикою без журналів. Попереджуйте, що багато VPN заявляють, що мають політику без журналів на поверхні, але насправді політика має кілька застережень, коли ви заглиблюєтеся трохи глибше. Хоча вони можуть не збирати вміст вашого інтернет-трафіку, вони можуть записувати, які веб-сайти ви відвідуєте чи вашу реальну IP-адресу. Це не зробить їх не кращими, ніж пришпилення провайдерів.

Хоча немає гарантованого способу дізнатися, що VPN не відстежує вас і не збирає особисту інформацію, репутація та прозорість постачальника VPN часто є вагомими показниками. Якщо в VPN є тисячі або навіть мільйони клієнтів, і ніхто ніколи публічно не скаржився на те, що їхня інформація переноситься або передається третім сторонам, це хороший знак.

Comparitech регулярно порівнює та перевіряє VPN для будь-якої кількості випадків використання. Що стосується нейтральності мережі та конфіденційності, то деякі ідеальні кандидати включають ExpressVPN, NordVPN та IPVanish.

Розблокування

Крім усіх переваг, описаних вище, VPN також популярні, оскільки можуть розблокувати вміст, обмежений географічним обмеженням. Наприклад, американці не можуть дивитись Blue Planet II на iPlayer BBC, оскільки вона обмежена для жителів Великобританії. Підключившись до VPN-сервера у Великобританії, ви можете “підробляти” своє місцезнаходження та отримувати доступ до всього геоблокуваного контенту BBC.

Що з Тор?

Tor – мережа анонімності, що складається з тисяч волонтерських вузлів по всьому світу. Коли ви підключаєтесь до мережі Tor, використовуючи щось на зразок браузера Tor, ваш інтернет-трафік “перескакує” через декілька цих вузлів у випадковій послідовності, що робить майже неможливим відстежити активність до одного джерела. На відміну від VPN, одна суть не контролює всі сервери.

Тор є фантастичним для того, щоб залишатись анонімним в Інтернеті, але він має свої недоліки. По-перше, просто використання мережі Tor може привернути небажану увагу з боку правоохоронних органів. Тор часто використовується для здійснення злочинних дій, таких як придбання незаконних товарів у DarkNet.

По-друге, Tor набагато повільніше, ніж VPN. Він не підходить для великих завантажень або потокового відео. Наявна пропускна здатність дійсно підходить лише для основного веб-перегляду.

Нарешті, багато веб-сайтів блокують користувачів Tor. В інших випадках користувачі Tor повинні пройти тести CAPTCHA лише для доступу до веб-сайтів. Браузер Tor – це те, що більшість людей використовують для підключення до мережі Tor – досить простий, і його не можна легко покращити розширеннями або плагінами. Це робить веб-серфінг більш незручним порівняно з VPN.

Обмеження VPN

VPN не виправлять все не так з Інтернетом та недавньою відсутністю застосування нейтралітету мережі. Провайдери теоретично можуть блокувати або заглушувати з’єднання з серверами VPN, хоча ми ще не були свідками цього в Сполучених Штатах.

Нульові рейтингові та пакетні схеми майже напевно стануть більш поширеними в наступні роки. Якщо програма чи послуга мають “нульову оцінку”, вона не рахується з щомісячним розподілом даних вашого провайдера. Якщо послуга входить у ваш Інтернет-план, ви отримуєте послугу безкоштовно або зі знижкою. Такі схеми можуть спочатку здатися корисними для користувачів, вартість в кінцевому рахунку передається замовнику. Додатки та сервіси, які не мають нульової оцінки або в комплекті, ставляться до серйозних проблем, що заважають інноваціям і конкуренції. T-Mobile тепер постачає свої послуги з Netflix, AT&T з HBO, а спринт – з Hulu.

VPN не принесе багато користі в умовах згуртовування та нульового рейтингу. Насправді підключення до VPN під час використання послуги з нульовою оцінкою може насправді бути контрпродуктивною, оскільки ці дані будуть рахуватися з вашим місячним лімітом.

VPN – це недорогі послуги, які пропонують цілий ряд переваг для осіб, які платять за них. Вони на 100 відсотків легальні в США та більшості інших країн. Але якщо ви дійсно піклуєтесь про конфіденційність та нейтралітет мережі в більш масштабних масштабах, тоді приєднуйтесь до боротьби і почніть закликати своїх законодавців.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map