Чи працює WhatsApp в Китаї? Ні, але ось виправлення.

Як користуватися WhatsApp в Китаї з VPN (1)Якщо ви ніколи раніше не бували в Китаї, ви, ймовірно, здивуєтеся, як далеко заходять обмеження в Інтернеті в країні. Окрім цензури веб-сайтів, які демонструють уряд у негативному світлі, Китай блокує доступ до служб, якими користуються люди щодня, наприклад, Facebook, Twitter та WhatsApp. Таким чином, може бути важко розблокувати WhatsApp в Китаї, щоб зв’язатися з друзями та родиною, що не ідеально, враховуючи, що Китай має добре задокументовану історію цькування іноземних відвідувачів.


WhatsApp не працює в Китаї через обмеження, застосовані великим брандмауером штату, який цензори використовують в Інтернеті. Хоча WhatsApp заблокований у Китаї, є ефективне рішення, використовуючи VPN, щоб ухилитися від цих обмежень.

На щастя, незважаючи на часті оновлення Великого Брандмауера, у Китаї все ще є кілька VPN. Вони шифрують ваш трафік, гарантуючи, що його не може прочитати уряд чи ваш Інтернет-провайдер (ISP). VPN маршрутизують ваші дані через сервер в іншій країні, що дозволяє обійти китайські обмеження в Інтернеті та отримати доступ до заблокованих веб-сайтів і додатків у Китаї.

Як розблокувати WhatsApp в Китаї за допомогою VPN

При правильному VPN використання WhatsApp в Китаї досить просто. Виконайте наведені нижче дії, щоб встановити WhatsApp (або будь-який заблокований додаток), коли ви знаходитесь в Китаї.

Ось як розблокувати WhatsApp в Китаї за допомогою VPN:

 1. По-перше, підпишіться на VPN, здатний обійти Великий Брандмауер. Ми рекомендуємо ExpressVPN, але NordVPN та Surfshark – це сильні, дешеві альтернативи. Зауважте, що хоча ці сервіси працюють у Китаї, їх веб-сайти заблоковані вам доведеться встановити VPN, перш ніж прибувати в країну.
 2. Підключіться до одного з серверів VPN в іншій країні (американські сервери, як правило, найшвидші та найкраще підходять для розблокування популярних веб-сайтів).
 3. Завантажте та встановіть WhatsApp. Якщо ви не можете отримати доступ до магазину додатків свого пристрою, ви можете завантажити цю послугу безпосередньо з веб-сайту WhatsApp.
 4. Тепер ви маєте змогу вільно спілкуватися з будь-яким зі своїх контактів. Якщо у вас виникають проблеми, але ви можете отримати доступ до раніше заблокованих веб-сайтів, зверніться до служби підтримки клієнтів VPN для отримання додаткової допомоги.

Як налаштувати VPN для максимальної анонімності в Китаї

За замовчуванням більшість VPN налаштовані так, щоб забезпечити баланс між швидкістю та безпекою. Однак, оскільки Китай так уважно стежить за онлайн-активністю своїх громадян, конфіденційність повинна бути вашим головним пріоритетом.

Ми можемо забезпечити ваш трафік завжди приватним, включивши пару функцій. Перший – перемикач на знищення, який зупиняє весь трафік, якщо раптово втратите зв’язок із VPN. Ми також будемо активувати функції захисту від витоку IPv6, WebRTC та DNS, які не дозволяють розкривати особисту інформацію під час перегляду Інтернету..

Нижче ми пояснимо, як увімкнути ці функції безпеки у рекомендованих VPN:

ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Блокує те, що випробовано

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Почнемо з активації перемикача “kill” (який ExpressVPN називає “мережевим блокуванням”). Клацніть піктограму меню у верхньому лівому куті та виберіть Параметри. Тепер переходимо до Загальні і переконайтесь, що “Зупиніть весь інтернет-трафік, якщо VPN відключиться несподівано ” опція перевірена.

ExpressVPN-Settings

Натисніть на Розширений вгорі екрана. Увімкнути “Використовуйте DNS-сервери ExpressVPN лише під час підключення ” можливість гарантувати, що жодні треті сторони не мають доступу до ваших даних під час перегляду. Нарешті, встановіть прапорці поруч Не допускати виявлення адреси IPv6 під час підключення. Оскільки захист від витоку DNS та WebRTC автоматично вмикається, активувати їх не потрібно вручну.

NordVPN

NordVPNрозблокує whatsappТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Цей захист від витоку DNS, IPv6 та WebRTC VPN VPN увімкнено за замовчуванням і його неможливо відключити. Однак вам доведеться ввімкнути перемикач kill. Для цього натисніть кнопку Налаштування у верхній частині екрана та увімкніть Перемикач Internet Kill варіант у Загальні вкладка. Меню налаштувань NordVPNNordVPN має конкретні сервери, оптимізовані для використання в країнах із суворою онлайн-цензурою. Однак вам доведеться змінити налаштування, щоб повідомити програмі про те, що ви хочете ними користуватися. Поверніться до Налаштування вкладку, виберіть Розширений у списку зліва та активуйте Затуманені сервери особливість.

Тепер на головному екрані програми ви побачите Забруднені сервери опція у списку. Підключення до них дозволить вам переглядати Інтернет як звичайне та отримувати доступ до будь-якого веб-сайту, перебуваючи в Китаї.

Surfshark

SurfShark VPNрозблокує whatsappТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark автоматично захищає від витоків DNS, IPv6 та WebRTC, тому вам не потрібно активувати ці функції. Щоб увімкнути перемикач “kill”, натисніть кнопку Налаштування , потім Зв’язок на наступній сторінці. Клацніть на Kill Switch варіант; якщо він стане зеленим, вам добре їхати. Якщо він сірий, клацніть його ще раз, щоб відновити його.

Як і NordVPN, Surfshark вимагає змінити налаштування перед тим, як програма запрацює в Китаї. Це займає лише секунду: просто поверніться до Налаштування сторінку, виберіть Розширений і включити Ніяких кордонів особливість.

Чи справді безпечний WhatsApp, як стверджується?

WhatsApp використовує цільове шифрування (E2EE), що означає, що ваші комунікації ніколи не передаються в простому тексті. Іншими словами, оскільки лише відправник і одержувач можуть розшифровувати повідомлення, ні уряд, ні WhatsApp не можуть сказати, про що ви говорите, навіть якщо ваш трафік перехоплений.

Важливо пам’ятати, що WhatsApp належить Facebook, компанії з досить жахливими даними щодо конфіденційності. Насправді генеральний директор WhatsApp фактично відмовився від розбіжностей щодо конфіденційності, шифрування та монетизації з материнською компанією. Це ще не все: Facebook останнім часом зазнає сильного тиску, а деякі політики заявляють, що E2EE полегшує терористам планувати атаки.

Щоб було зрозуміло, не існує конкретних доказів, що Facebook може читати ваші повідомлення WhatsApp. Однак, незважаючи на таких конкурентів, як Сигнал, який застосовує підхід до конфіденційності, Facebook виглядає невпевнено щодо найкращого курсу дій щодо шифрування WhatsApp.

Дивись також: Найкращі програми зашифрованих повідомлень у 2019 році

Чому Китай так сильно цензує Інтернет?

Основним законодавчим актом, що стосується блокування китайського Інтернету, є Регулювання комп’ютерної інформаційної мережі та захисту інформації, захисту та управління. У першому розділі зазначено, що ці обмеження покликані “посилити безпеку та захист комп’ютерних інформаційних мереж”, а також зберегти соціальну стабільність.

Основні проблеми цього законопроекту полягають у тому, що уряд є єдиним суддею, вміст якого заблокований, а також, що перелічені злочини є чітко сформульованими та, як такі, відкритими для тлумачення. Наприклад, вам можуть пред’явити звинувачення у «пошкодженні репутації державних органів» за повідомлення про корупцію уряду, а злочин «підбурювання до підрозділу» досить широкий, щоб вас могли заарештовувати майже за що-небудь.

Які веб-сайти та послуги заблоковані в Китаї?

Оскільки Китай постійно удосконалює свої обмеження в Інтернеті, не існує повного списку заблокованих веб-сайтів. Хоча, за останніми оцінками, приблизно 10000 доменів є недоступними в Китаї. Ми перерахували типи вмісту, які заблоковані в Китаї нижче, та кілька прикладів для кожної категорії:

 • Додатки для обміну повідомленнями (WhatsApp, Telegram, Signal)
 • Платформи соціальних медіа (Facebook, Twitter, Instagram)
 • Потокові послуги (Netflix, YouTube, Twitch)
 • Пошукові системи (Google, Bing, DuckDuckGo)
 • Хмарні послуги зберігання даних (Dropbox, Google Drive, OneDrive)
 • Некитайські веб-сайти з новинами (CNN, Washington Post, The Guardian)
 • Інформаційні центри (Wikipedia, Quora)
 • Конфіденційність або веб-сайти, пов’язані з VPN (OpenVPN, Comparitech, ExpressVPN)

Якщо ви хочете перевірити, блокується чи веб-сайт у Китаї чи ні, ви можете просто ввести URL-адресу в наш інструмент Great Firewall. Однак варто згадати, що нові веб-сайти постійно додаються до чорного списку Китаю. Це означає, що навіть якщо веб-сайт на даний момент доступний в Китаї, він може не бути, коли ви приїдете.

Чи можу я потрапити в проблеми з використанням VPN у Китаї?

VPN не є незаконними в Китаї (або Гонконг), незважаючи на те, що важко отримати доступ. Вони щодня використовують підприємства, щоб, наприклад, віддаленим працівникам надавати доступ до мереж компанії. Однак, оскільки країна продовжує руйнувати права своїх громадян, використовуючи розпізнавання облич, вдосконалені інструменти блокування Інтернету та політично мотивовані арешти, ми, швидше за все, побачимо сплеск китайських користувачів VPN (і, відповідно, більш жорстке регулювання) протягом наступних років прийти.

Протестуючі та журналісти мають усі права захищати себе від державного нагляду та шкоди, яка може наступити їм у результаті. Це сказало, Китайське законодавство щодо збереження даних є надзвичайно складним. З цієї причини ми настійно рекомендуємо ознайомитися з відповідними законами, перш ніж намагатися використовувати VPN в Китаї.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map