Чи я підтримую нейтральність мережі?

net-нейтралітет-прихильники-і-опоненти-заголовки


У 2015 році в адміністрації Обами було прийнято правила, які забороняли інтернет-провайдерам збільшувати плату за конкретний вміст або надавати певні веб-сайти пільговим режимом. Ці правила стали відомими як “чистий нейтралітет”, і вони були швидко усунені після того, як FCC проголосувала за їх скасування в 2017 році. Скасування викликало бурхливу реакцію як громадських, так і демократичних депутатів, багато з яких наполягають на тому, щоб рішення було перекинувся.

Отже, що саме таке нейтралітет мережі, і що означає його скасування? Скільки американців знають про політику і скільки її підтримують? Ми склали список основних принципів нейтральності мережі та перетворили їх у питання, щоб оцінити розуміння громадськістю. Використовуючи ці питання, ми опитували понад 1000 американців, щоб оцінити їх ознайомлення з нейтральністю мережі та їх позиціями щодо цього питання.

Що таке нейтральність мережі?

основні принципи нейтралітету мережі

Основою Інтернету є підключення людей. Оскільки він завжди був доступний для використання, роль уряду в нагляді за правилами Інтернету розділила людей і викликала двосторонні дебати. Демократи вже давно підтримують федеральні постанови через Інтернет, щоб запобігти великим компаніям і постачальникам користі та експлуатації американців. За підтримки від Google, Amazon та Facebook, нейтралітет мережі був прийнятий як закон у 2015 році. Але коли таблиці повернулися і республіканці увійшли до Білого дому, їхнє несхвалення втручання уряду спонукало FCC під керівництвом республіканців скасувати нейтралітет мережі. Очевидно, що дві сторони не погоджуються з цим питанням, але в чому саме полягає політика, про яку вони не згодні?

Нейтральність мережі – це принцип, згідно з яким постачальники послуг Інтернету (ISP) повинні однаково ставитися до всіх даних і вмісту в Інтернеті, не зважаючи на користувача, призначення чи джерело. Простіше кажучи, нейтральність мережі – це рівність для Інтернету та всього, що він пропонує. Конкретні принципи цієї політики включають класифікацію Інтернет-провайдерів як “телекомунікаційні” послуги та заборону провайдерам блокувати доступ, погіршувати передачу та уповільнювати швидкість вмісту.. Політика також забороняє постачальникам вмісту платити провайдерам Інтернет для збільшення швидкості Інтернету та доступу до їх контенту.

Кіберпідтримка

відсоток, хто підтримує мережу-нейтралітет

Незважаючи на приналежність до урядовців з цього питання, американська громадськість не є роздвоєною. Понад 4 з 5 американців заявили, що підтримують нейтралітет мережі, і більшість демократів, незалежників та республіканців також були прихильниками.

Найбільш ймовірно, що цю політику підтримали демократи (понад 86 відсотків); проте, 77 відсотків республіканців підтримали нейтралітет мережі. Підтримка не сильно відрізнялася і при погляді на покоління. Цікаво, що майже така ж кількість дитячих бумерів підтримувала нейтралітет мережі як тисячоліття, підтримуючи відповідно 82% та 83%. Хоча тисячоліття відомі своїм використанням технологій, старші покоління наздоганяють власність на технології та використання соціальних медіа.

Інтернет-важливість

важливість нейтралітету мережі

Нейтралітет мережі – це не лише питання, яке підтримують американці – це питання, яке американці вважають важливим. Лише 9 відсотків респондентів сказали, що збереження нейтральності мережі є неважливим. Навіть під час розколу між республіканцями та демократами обидві партії вважали це важливим; проте демократи відчули це сильніше. У той час як 61 відсоток демократів оцінили збереження нейтралітету в мережі як дуже важливе, 31 відсоток республіканців відчули це саме.

Американці вважають це питання досить важливим, що понад 3 з 4 людей заявили, що вважають, що Верховний суд повинен взяти слухання з питань нейтралітету мережі. Засідання на рівні Верховного Суду може йти не так, як хоче громадськість: Однак у листопаді 2018 року Верховний Суд відхилив спроби скасувати апеляційну скаргу FCC.

Підтримка заяв

відсоткове узгодження з основним принципами нейтралітету мережі

Щоб оцінити, як змінюються думки між прихильниками та противниками нейтралітету мережі, респонденти оцінили свою згоду з різними твердженнями, пов’язаними з основними принципами політики. Дивно, але і прихильники, і опоненти, здавалося, бачили більшість тверджень однаково. Більшість обох сторін погодилися з тим, що Інтернет-провайдери не мають змоги придушити певні веб-сайти, вміст чи доступ до послуг – 86 відсотків прихильників та 81 відсоток опонентів погодилися з цим твердженням. Приблизно такий самий відсоток кожної групи погодився із забороною Інтернет-провайдерам погіршувати передачу Інтернет-вмісту своїм споживачам. Опоненти та прихильники також значною мірою підтримують переконання, що провайдери широкосмугового зв’язку не зможуть блокувати чи фільтрувати новини та інформаційний контент для своїх клієнтів..

Там, де сторони найбільше розходилися, його запитували, чи слід класифікувати Інтернет-провайдери як «послуги зв’язку» та чи діяти вони як комунальні послуги. Хоча 80 відсотків прихильників чистого нейтралітету вважали, що цього не можна допускати, лише 56 відсотків супротивників погодилися.

Інтернет-білль про права

розуміння-нейтралітет мережі

Незважаючи на те, що деякі респонденти не погоджуються з певними принципами нейтральності мережі, 90 відсотків вважають, що всі повинні мати рівний доступ до Інтернету. А для тих, хто виступив проти політики, понад 1 з 4 визнав, що не розуміє її основних принципів.

Відсутність розуміння чітко видно, коли порівнювати підтримку по імені та підтримку за принципом. Опитування встановило лише це 34% противників чистого нейтралітету фактично не погодилися з основними принципами нейтральності мережі. Протилежне також спостерігалося при погляді на прихильників чистого нейтралітету; 24 відсотки прихильників виступали проти основних принципів нейтральності мережі.

Повторні репресії

сприймаються-наслідки-відміняють-нейтралітет мережі

Хоча нейтралітет мережі був скасований у грудні 2017 року, наслідки ще не розглядаються. Отже, що люди очікують, що це станеться? Шістдесят вісім відсотків вважають, що скасування призведе до цензури або заблокованого контенту, а 64 відсотки вважають, що клієнти отримають різні послуги та швидкість веб-пошуку..

Хоча це не є прямим наслідком нейтральності мережі, 18 відсотків вважають, що скасування може призвести до збільшення незаконної активності в Інтернеті. Однак вісім відсотків заявили, що вважають, що наслідки від зняття політики не настануть. Однак експерти кажуть, що зміни відбудуться з часом, і споживачі не побачать негайного ефекту.

Ціна правильна

відсоток, який готовий платити-надбавка за Інтернет-вміст

Одним з найбільших наслідків, пов’язаних із скасуванням нейтральності мережі, є підвищення ціни на певний контент або послуги. Респонденти були готові заплатити медіану премію в розмірі 10 доларів за доступ до послуг потокового відео, і 48 відсотків зробили б це. З іншого боку, лише 24 відсотки заплатили б за послуги потокового передачі музики, незважаючи на середню вартість, яку вони готові заплатити, встановлену лише в 5 доларів. Порівняно з іншим вмістом, як-от соціальні медіа, люди, можливо, готові платити премію за послуги потокового передавання відео та музики, бачачи, що такі платформи як Netflix, Hulu, Apple Music та Spotify вже стягують плату за доступ.

Навігація по нейтральності мережі

Здається, більшість американської громадськості підтримує нейтралітет мережі, незважаючи на партійність серед урядовців. Підтримка або її відсутність не обов’язково пов’язана зі знаннями про політику, оскільки багато хто може визначити нейтралітет мережі як вихідне місце. Однак, якщо мова йде про можливість платити більше за послуги, деякі не вважаються гідними преміального платежу.

Незалежно від підтримки чи протидії нейтральності мережі, скасування може призвести до підвищення ціни на певні послуги. Знаючи, які послуги варті ціни, життєво важливо в найближчі роки, і Comparitech тут, щоб надати вам інформацію, необхідну для прийняття правильного рішення. Дізнайтеся більше інформації про найкращі VPN-послуги для забезпечення власного нейтралітету мережі, а також про всі кращі VPN-сервіси, якими користуєтесь. Крім того, перегляньте сотні продуктів і послуг, які порівнюються та перевіряються для вашої зручності. Для отримання додаткової інформації відвідайте нас онлайн сьогодні.

Методологія та обмеження

Ми склали список майже 15 основних положень або принципів, щонайменше, з трьох поважних джерел, і перетворили їх у питання, щоб оцінити розуміння респондентами чистоти нейтралітету. Респондентам було запропоновано низку запитань щодо основних принципів нейтральності мережі та було запропоновано оцінити їх згоду з кожним. Після завершення респондентам було запропоновано заявити свою позицію щодо нейтральності мережі. Щоб визначити відсоток учасників, які виступали проти основних принципів нейтралітету мережі, ми взяли всі відповіді, які не погоджувались із кожним із принципів (серед респондентів, які проти імені нейтралітету в мережі), щоб знайти загальну середню оцінку. Звідси ми визначили відсоток респондентів, які сказали, що протистоять нейтралітету мережі за назвою та принципом.

Для цього аналізу 13 березня 2019 р. Ми використовували Механічний турк Amazon для управління онлайн-опитуваннями 1 003 учасників. Щоб отримати право на опитування, респонденти повинні були мати доступ до Інтернету. П’ятдесят відсотків респондентів визнали жінок, а 50 відсотків – чоловіками. Більшість опитаних, 60 відсотків, визнали тисячоліттями, тоді як 27 відсотків були об’єднані в Покоління X, а 11 відсотків – буммейлери. Решта 2 відсотки респондентів визначили покоління Z або мовчазне покоління. Сорок вісім відсотків сказали, що вони демократи, 27 відсотків – незалежні, а 25 відсотків – республіканці.

Питання перевірки уваги використовувались протягом опитування, щоб продемонструвати, що учасники звертали увагу та вносили послідовні дані. Респонденти, які не відповіли належним чином на запитання, були виключені з наших висновків. Основне обмеження цього дослідження полягає в тому, що дані опитування покладаються на самозвітність, яка має такі недоліки, як телескопізація, вибіркова пам’ять та перебільшення. Ще одне обмеження цього дослідження полягає в тому, що оскільки опитування проводилось в режимі он-лайн, учасники можуть мати більше знань щодо теми, що розглядається. Не було проведено жодних статистичних випробувань щодо тверджень, висловлених у цьому дослідженні, тож наведені вище результати базуються виключно на засобах.

Джерела

 • https://obamawhitehouse.archives.gov/net-neutrality
 • https://www.nytimes.com/2017/12/14/technology/net-neutrality-repeal-vote.html
 • http://www.govtech.com/network/Net-Neutrality-Both-Sides-of-a-Heated-Debate.html
 • https://www.wired.com/story/tech-giants-to-join-legal-battle-over-net-neutrality/
 • https://www.wired.com/story/guide-net-neutrality/
 • https://www.latimes.com/business/la-fi-net-neutrality-fcc-20171214-story.html
 • http://www.pewresearch.org/fact-tank/2018/05/02/millennials-stand-out-for-their-technology-use-but-older-generations-also-embrace-digital-life/
 • https://www.apnews.com/b4a752ff50c9404c977e38bc6fe79b42
 • https://www.fool.com/investing/general/2015/02/28/net-neutrality-is-here-and-75-of-americans-dont-kn.aspx
 • https://www.consumerreports.org/net-neutrality/end-of-net-neutrality-what-to-watch-for/
 • https://www.inc.com/minda-zetlin/net-neutrality-repeal-charging-extra-for-facebook-or-youtube.html

Заява про добросовісне використання

Чи знаєте когось, хто міг би дізнатися більше про нейтралітет мережі чи має тверду думку щодо цього? Не соромтеся ділитися графікою та вмістом цього проекту для некомерційних цілей. Просто не забудьте перейти до цієї сторінки, щоб автори отримали належну суму.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map