Чи CyberGhost працює з Netflix? Ми ставимо це на випробування

Чи CyberGhost розблокує Netflix?


Коли Netflix припиняє використання VPN, багато провайдерів не в змозі надійно розблокувати Netflix. CyberGhost стверджує, що це може, тому ми ставимо його на тест, щоб з’ясувати, чи справді ці твердження.

Нарізати на погоню, CyberGhost дійсно розблокує Netflix. Незважаючи на те, що в минулому році він боровся із забороною VPN Netflix, за останній рік він зосередився на наданні доступу до принаймні бібліотеки Netflix США через свої настільні та мобільні програми. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

УВАГА ЧИТАТИ: Ви можете заощадити понад 70%, підписавшись на дворічний план CyberGhost.

Однією з головних причин, що користувачі вирішили використовувати віртуальну приватну мережу (VPN) – розблокувати гео обмежений вміст, зокрема потокове відео з Netflix, Hulu, HBO та BBC iPlayer. Netflix особливо популярний завдяки своїй величезна бібліотека шоу та фільмів, включаючи тонну високоякісного оригінального вмісту. І хоча Netflix доступний у більш ніж 200 країнах, бібліотека кожної країни відрізняється через ліцензійні обмеження. США Netflix – найпопулярніша бібліотека, але в інших країнах є багато що запропонувати, зокрема Netflix UK, Японія Netflix та Netflix Brazil.

Підключившись до VPN, ви можете отримати доступ до будь-якої з цих бібліотек з будь-якої точки світу. VPN маскує вашу IP-адресу і замініть його однією формою на обрану вами країну. Більше того, VPN шифрує весь ваш трафік, не відводячи його від сторонніх очей снайперів, включаючи ваш провайдер.

Ми регулярно тестуємо цілий ряд постачальників VPN, щоб перевірити, чи працюють вони з популярними потоковими сайтами. Подивимось, як CyberGhost обмінюється послугами Netflix.

Ми пояснимо процес та результати більш докладно, але для швидкого ознайомлення в таблиці нижче наведено деякі наші основні висновки.

Вибір AppServer Unblocked US Netflix
WindowsРозблокувати режим трансляції (Netflix)Так
WindowsРежим анонімного серфінгу (сервер США)Так
WindowsВиберіть режим “Мій сервер” (сервер Лас-Вегаса)Так
WindowsВиберіть режим “Мій сервер” (сервер Лос-Анджелеса)Ні
iOSЛос-Анджелес (без трансляції)Ні
iOSБалтімор (потокове)Так

Чи працюють настільні клієнти CyberGhost з US Netflix?

Ми перевіряли CyberGhost з американськими Netflix багато разів у минулому. Хоча минулого року у цього постачальника виникли проблеми з розблокуванням послуги оскільки зосереджена на наданні користувачам безперебійного доступу до бібліотеки Netflix у США. Останніми місяцями у нас не було жодних проблем. Але сьогодні ми будемо трохи далі вивчати, щоб показати вам, чого очікувати.

Якщо ви знайомі з настільним клієнтом CyberGhost, ви знатимете, що можете підключитися до сервера за допомогою різних режимів.

Параметри режиму CyberGhost.

Одне з таких є Розблокувати трансляцію, що ми спробуємо спершу. Вибравши цей режим, вам буде запропоновано розблокувати список популярних потокових каналів, перший з яких – Netflix. Кожна служба супроводжується спаданням країни, і хоча деякі мають кілька варіантів, у Netflix є лише один: США. Якщо навести курсор миші на поле Netflix, відобразиться символ відтворення, тому ми натискаємо на нього.

Чи CyberGhost розблокує Netflix?

Клацання символом відтворення робить дві речі. По-перше, він автоматично підключає вас до відповідного сервера для перегляду американських Netflix. І по-друге, він відкриває веб-сайт Netflix у вашому браузері.

Екран CyberGhost Netflix.

Екран клієнта вказує: “Ви зараз переглядаєте Netflix”, але, очевидно, ми намагалися перейти через веб-сайт Netflix, щоб переконатися.

Так це спрацювало? Так, це працювало без проблем!

Але на всякий випадок, якщо цього не відбувається у деяких користувачів, ми спробували ще кілька варіантів.

В Серфінг анонімно режимі, ми вибрали сервер США. Цього разу нам довелося самостійно зайти на веб-сайт Netflix, але це спрацювало без проблем.

Варто зазначити одне, що в Розблокувати трансляцію і Серфінг анонімно Ви не можете вибрати місто, де розташований сервер, а саме країну. Деякі користувачі з особливо повільним підключенням до Інтернету можуть захотіти використовувати сервер якомога ближче до них, щоб мінімізувати ризик відставання або буферизації під час потокового передавання. У цьому випадку ви можете вибрати сервер на основі міста в Виберіть Мій сервер режим.

Ми спробували це і вибрали кілька випадкових серверів у США, розташованих у Лас-Вегасі, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Сервер у Лас-Вегасі працював з Netflix, але два інших не стали. В останньому випадку ми отримали помилку проксі-сервера: “Ну, щось пішло не так … Помилка потокової передачі. Ви, здається, використовуєте розблокувальник або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу. Для отримання додаткової допомоги відвідайте сайт netflix.com/proxy. “

Помилка проксі-сервера CyberGhost Netflix.

Очевидно, деякі сервери працюють над тим, щоб розблокувати Netflix, а інші -. Це, звичайно, не є чорною позначкою щодо CyberGhost, і багато інших провідних провайдерів пропонують лише кілька серверів, які можуть розблокувати Netflix за певний час. Більше того, для багатьох конкурентів вам потрібно звернутися в службу підтримки клієнтів, щоб запитати, на якому сервері можна розблокувати Netflix, оскільки, на відміну від CyberGhost, вони чітко не позначені. Щоб CyberGhost надійно розблокував Netflix, ви можете дотримуватися цього Розблокувати трансляцію режимі або зверніться до служби підтримки клієнтів, щоб допомогти знайти географічно близький сервер.

Чи мобільні додатки CyberGhost працюють з американським Netflix?

Ми протестували додатки CyberGhost для iOS та Android, щоб перевірити, чи результати схожі. Нещодавно компанія оновила додаток для iOS і більше не пропонує конкретні режими, які надає настільний клієнт.

Натомість ви просто вибираєте свій сервер зі спадного списку, подібний до Виберіть Мій сервер режим в клієнті. Ви можете вибрати на основі країни або натиснути стрілку праворуч від назви країни, щоб розгорнути список до окремих серверів.

Тут ви помітите, що деякі сервери позначені як “потокові” сервери. Ми спробували отримати доступ до Netflix спочатку на одному з таких серверів, який знаходиться в Балтіморі.

Успіху! У нас не було проблем із потоковою передачею Netflix.

Далі ми спробували сервер, який не мав потокової мітки, цього разу розташований у Лос-Анджелесі. Це призвело до помилки в мережі.

Ми спробували ще декілька серверів, деякі з яких мали мітку потокового передавання, а інші – ні, і отримали подібні результати. Сервери, позначені як потокове, працювали для розблокування Netflix, тоді як сервери без мітки не працювали.

Маркування сервера спрощує пошук відповідного сервера в конкретному місті. Але якщо вам все-таки потрібна допомога, знову ж таки, ви можете просто звернутися в службу підтримки.

Ми також протестували додаток Android з Netflix, і він працює. Цей додаток не оновлювався та все ще має всі “режими”, включаючи “Забезпечені потокові передачі” з переліченими Netflix. Використання цієї опції відкриває Netflix у браузері Android замість програми Netflix, що може стати незначним роздратуванням для деяких користувачів.

Чи може CyberGhost отримати доступ до інших бібліотек Netflix?

Netflix зараз доступний у більшості країн, але через проблеми з ліцензуванням каталог кожного регіону буде іншим. Бібліотека Netflix США – одна з найбільших і найпопулярніших, але ви, можливо, захочете отримати доступ до інших каталогів.

Ми протестували CyberGhost на серверах з різних країн, включаючи Великобританію, Канаду, Німеччину, Італію, Францію, Японію та Бразилію, але не змогли отримати доступ до Netflix.

Майте на увазі, якщо Netflix припиняє використання VPN для доступу до своїх послуг, багато ресурсів спрямовується на надання доступу. Таким чином, багатьом постачальникам, включаючи CyberGhost, потрібно визначити пріоритет. Оскільки бібліотека США настільки популярна, вона повинна бути в центрі уваги.

Щоб отримати доступ до Netflix в інших регіонах, ви можете ознайомитись з нашими спеціалізованими статтями для Netflix Japan, Netflix UK, Netflix Spain, Netflix France, Netflix Italy та Netflix Brazil.

Чи CyberGhost працює з іншими потоковими сайтами?

Наші останні тести показують, що CyberGhost можна використовувати для розблокування багатьох інших потокових сайтів. Це лише зразок списку сайтів, які ми нещодавно перевірили:

 • Amazon Prime Video (працював на робочому столі, але не на мобільному пристрої)
 • Центр ITV
 • Усі 4
 • BBC iPlayer

Майте на увазі, що ми можемо протестувати лише кілька випадкових серверів, тому немає гарантії, що всі сервери у відповідному регіоні працюватимуть над розблокуванням потокового сайту. Якщо у вас виникли проблеми, краще звернутися в службу підтримки. CyberGhost має підтримку чату в часі в робочий час в Європі та систему подання квитків у неробочий час.

Вирок щодо того, чи працює CyberGhost з Netflix чи ні

Коротше кажучи, у нас не було проблем із доступом до американських Netflix Розблокувати трансляцію і Серфінг анонімно режими. Якщо мова йде про вибір конкретного сервера, він може потрапити і пропустити. Але якщо ви хочете географічно близький сервер, ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів, щоб направити вас у правильному напрямку. З мобільним додатком все повинно бути простішим, оскільки деякі окремі сервери мають позначку “Потокова передача” і найкращі варіанти для Netflix.

Хоча CyberGhost працює з US Netflix, якщо ви хочете отримати доступ до інших бібліотек, можливо, доведеться шукати в іншому місці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map