Чи безпечний та законний для використання Terrarium TV? Які альтернативи?

Скріншоти тераріумного телебачення Джерело: Terrarium TV

Телебачення в прямому ефірі та на замовлення викликає всю гнів, особливо коли вам не доведеться заробляти ваші важко зароблені гроші за завищені підписки на кабель. Деякі інтернет-сервіси рекламують безкоштовне телебачення, зокрема все більш популярне телебачення Terrarium. Цей потоковий сервіс на основі Android обіцяє вам все, що ви хочете в онлайн-потоці: вибір, гнучкість та високу якість, все за низьку і низьку ціну нічого.

Але чи телевізор Terrarium є юридичною послугою? Чи потрібно завантажити телевізор Terrarium на свій Android-пристрій і передати потоковий канал? Ми занурилися в телевізор Terrarium, як для тестування сервісу, так і для визначення того, чи варто робити телевізор Terrarium наступним додатком для потокового потокового перегляду..

Оновлення 17.09.2018: ВАЖЛИВО. У вересні 2018 року розробник Terrarium TV оголосив, що послуга буде закрита назавжди. Однак 17 вересня стало відомо, що він може відмовитись від даних користувачів. Нижче наведено докладнішу інформацію про загальну безпеку телевізора Terrarium TV, але будь-яким поточним користувачам важливо якнайшвидше видалити цю програму..

Як безпечно та приватно передавати онлайн

Неофіційні послуги потокового потоку, такі як телевізор Terrarium, користуються популярністю у зростаючої кількості шнурів. Однак ширяння кабельної коробки для онлайн-трансляції може принести з собою безліч проблем, причому не тільки в питаннях захисту ваших даних в Інтернеті, але і з підтримкою вашого провайдера в Інтернеті. З цієї причини багато онлайн-стримери зараз звертаються до віртуальних приватних мереж (VPN).

Під час трансляції в Інтернеті через телебачення Terrarium та інші подібні послуги, ви, як правило, використовуєте багато даних. Зважаючи на те, що потокове передавання високої частоти HD все частіше зустрічається, це може спричинити велике навантаження на доступну пропускну здатність вашого провайдера. Замість того, щоб інвестувати у додаткову інфраструктуру, багато провайдерів звернулися до прискорення швидкості клієнтів, які передають багато відео.

Незважаючи на те, що ви, можливо, чули, використання VPN є не тільки легальним, але й все більш необхідним. Навіть ті, хто передає легальний вміст, можуть отримати вигоду від обходу несправедливого блокування географічного вмісту та уникнення швидкого затухання провайдера. Серед безлічі VPN, які можуть допомогти вам захистити свої дані та забезпечити швидкість передачі даних, ми визнали IPVanish найкращим.

IPVanish підтримує власні сервери, розповсюджені по всьому світу. Використовуючи IPVanish, ви знайдете необмежену пропускну здатність, мінімальний вплив на швидкість завантаження та завантаження та шифрування військового рівня для захисту вас та ваших даних.

Швидкий і надійний: IPVanish має велику мережу незавантажених серверів, що забезпечує стабільно великі швидкості. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Улюблений для Kodi та Amazon Fire Stick за свої програми та можливості потокового передавання. Сімейний, оскільки може працювати з 10 одночасно підключеними пристроями. Спробуйте безризиково із 7-денною гарантією повернення грошей.

Що таке тераріум-телевізор?

Тераріумний телевізор Джерело: Terrarium TV

Terrarium TV – це онлайн-додаток для потокового відео для Android. Додаток виставляє рахунки на своєму спеціальному веб-сайті:

“Найкращі безкоштовні фільми з високою роздільною здатністю 1080 пікселів та телевізійні програми для Android APK Завантажити”

Це привабливе твердження вдало залучило багатьох користувачів. Наразі телебачення Terrarium має понад 140 000 лайків у Facebook та активну сторінку Reddit із понад 9000 підписників.

За словами розробника програми, “Terrarium TV містить лише посилання на інші сайти в Інтернеті. Він не розміщує і не завантажує відео, фільми та мультимедійні файли. Він не зберігає жодних посилань медіапотоку на жодному із своїх серверів. Тераріум-телевізор агрегує посилання у зручному, зручному для користувача інтерфейсі. “

Якщо ви знайомі з доповненнями Kodi та Kodi, це твердження має звучати звично. Дійсно, це приблизно той самий аргумент, який використовуються у популярних сторонніх аддонів Kodi, таких як Пакт, Гурзіл, Вихід, SportsDevil та інші. Хоча існують методи передачі телевізора Terrarium через Kodi, це в першу чергу додаток на базі Android, який працює дещо аналогічно добре використовуваному додатку Android Mobdro.

Чи безпечний та законний телевізор Terrarium TV?

Це фактично два окремих питання, коли мова йде про телераріум “ТВ”. Почнемо з питання безпеки.

Питання безпеки тераріумного телебачення

Чи безпечний телевізор Terrarium TV? Так і ні. Для початку не було відомих повідомлень про злом або зловмисний код, який існує у звичайному додатку телебачення Terrarium. Однак є деякі проблеми з процесом завантаження, які можуть викликати кілька червоних прапорів.

По-перше, це те, що телевізор Terrarium ні доступний в офіційному магазині Google Play. Це не означає, що додаток Terrarium TV – це погані новини. Хоча вам потрібно буде змінити налаштування Android, щоб дозволити невідомі джерела від сторонніх осіб, які не перебувають у магазині Google Play, не всі завантаження такого характеру є поганими.

Насправді на веб-сайті APK Mirror розміщено величезний сховище додатків для Android, які можна завантажувати за межами Play Store. Багато з них є цілком законними програмами, які з тих чи інших причин ніколи не переходили на Android або старіші версії популярних додатків для Android, які деяким користувачам подобалися краще.

Однак програми Google Play Store набагато безпечніші. Процес перегляду програм є більш суворим (хоча і не настільки жорстким, як у Apple App Store), тому завантаження програми поза межами Play Store спричиняє помітні ризики. Це включає можливість завантаження та встановлення вірусу на свій пристрій Android, якщо ви завантажуєте додаток з неправильного джерела.

Крім того, оскільки телевізор Terrarium неофіційний, його легко підробити. Насправді, у Google Play Store вже є підроблені його версії. Ці підроблені версії можуть бути шлюзами для пошуку даних та вірусів.

Нарешті, 17 вересня 2018 року TorrentFreak повідомив, що розробник Terrarium TV, NitroXenon, каже, що він відмовиться від будь-яких даних користувачів, якщо його запитають. NitroXenon повідомив TorrentFreak, що “я просто кажу правду … Практично кожен додаток відстежує IP-адреси користувачів”. І якщо я повинен [передати] інформацію владі, то я це зроблю ».

Потрібно сказати, що Terrarium TV – це не те, що ми рекомендували б для потокового передавання IPTV на Android.

Чи законний телевізор Terrarium?

Такі програми, як Terrarium TV, – це завжди легальна гра. У той час як телебачення Terrarium відбирає деякі інтернет-джерела, які пропонують вміст на законних підставах, більшість його вмісту порушує закони про авторські права.

Тераріумне телебачення намагається захистити себе, не розміщуючи жодного вмісту. Однак, як ми нещодавно дізналися з відомих прикладів коді-аддону, це не зовсім недоречний спосіб. Колись популярні потокові аддони, такі як ZemTV та Phoenix (який з тих пір повернувся як Бенну), відійшли в офлайн після позову проти піратства. А веб-сайт Kodi TVAddons потрапив на багато основних новинних сайтів після того, як власник потрапив у суворий позов і домашній пошук та конфіскацію..

Простіше кажучи, телебачення Terrarium існує в законному «сірому» районі, але навіть тоді багато з того, що він робить, все більше позначається як порушення авторських прав. Хоча навряд чи хтось із користувачів спричинить юридичні наслідки, це не завжди може бути так. Без VPN чи іншого проксі-методу приховувати свою потокову діяльність, ваш Інтернет-провайдер та будь-яке урядове агентство можуть побачити, що ви перетікаєте з піратських веб-сайтів, підключених до Terrarium TV.

Чи варто використовувати телевізор Terrarium?

Comparitech дотримується суворої політики не підтримувати використання прямого телебачення або потокових служб на замовлення, які використовують піратські веб-сайти або порушують авторські права.

Comparitech не потурає і не заохочує будь-яке порушення обмежень авторських прав, включаючи незаконне потокове передавання через Kodi. Kodi можна використовувати для багатьох відмінних, законних онлайн-потокових цілей. Будь ласка, врахуйте закон, жертви та ризики піратства, перш ніж завантажувати або передавати матеріали, захищені авторським правом, без дозволу.

Ми визнаємо, що це не завадить деяким користувачам встановлювати телевізор Terrarium на свої пристрої. Однак ми не рекомендуємо послугу і вважаємо, що існує багато інших законних варіантів.

Альтернативи тераріумного телебачення

Kodi addon для Youtube

Якщо ви користуєтеся телевізором Terrarium або хочете встановити та використовувати подібний додаток для Android, ми настійно рекомендуємо замість цього використати Kodi.

Kodi – це безкоштовний медіаплеєр, оптимізований для пристроїв Android, включаючи Amazon Fire Stick і Fire TV, а також літанію інших пристроїв. Kodi розроблений для відтворення медіа-файлів, які у вас уже є під рукою, таких як MP3-музичні файли MP3 або MP4-відео, але їх також можна використовувати для передачі вмісту безпосередньо з Інтернету за допомогою великої бібліотеки додатків.

Що Kodi як альтернатива Terrarium TV – це те, що він пропонує велику кількість потокових варіантів. Kodi addons може більше ніж компенсувати вміст, який ви знайдете за допомогою Terrarium. Крім того, на відміну від телебачення Terrarium, ви знайдете Kodi в магазині Google Play. Не потрібно завантажувати дещо підозрілий файл від третьої сторони!

Є сотні прямих трансляцій та доповнень на поточний запит на замовлення, що надають вміст будь-де від аніме до хіт-фільмів тощо.

Щоб дізнатися більше про Kodi, перегляньте наш великий посібник з Kodi. Ми також рекомендуємо наші путівники, що висвітлюють найкращі телевізійні аддони Kodi, найкращі доповнення для телебачення та фільмів та найкращі аніме-аддони для Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me