Avast VPN не працює з Netflix? Ось робота

Чи може Avast SecureLine VPN розблокувати Netflix

Netflix, як і більшість інших потокових служб, використовує заходи обмеження географічного обмеження, щоб запобігти перегляду користувачів вмісту, який недоступний у їхньому регіоні. Він в першу чергу розглядає IP-адресу користувачів, щоб визначити їх місцезнаходження, тому теоретично, якщо ви можете змінити свою IP-адресу, ви зможете отримати доступ до каталогу Netflix іншої країни..

Однак, як одна з найпопулярніших потокових платформ у світі, Netflix вклала значні ресурси в те, щоб зупинити користувачів VPN від обходу її обмежень. Як результат, багато VPN просто не можуть розблокувати Netflix за кордоном. Спроба використання VPN з Netflix часто призводить до такої помилки:

Ви, здається, використовуєте розблокувач або проксі. Вимкніть будь-яку з цих послуг і повторіть спробу.

Хоча Avast SecureLine може розблокувати декілька конкретних бібліотек Netflix, це не найнадійніший метод. Натомість рекомендуємо використовувати ExpressVPN або NordVPN: ці VPN не тільки розблокують більшу кількість регіональних бібліотек, вони більш стійкі, і все ще дозволяють використовувати Netflix, незважаючи на постійні вдосконалення функцій гео-обмеження платформи..

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ NETFLIX: ExpressVPN – наш найкращий вибір для Netflix. Це швидко, розблоковує більше 10 регіональних бібліотек і пропонує кілька розширених функцій безпеки. Найкраще, що ExpressVPN включає 30-денну гарантію повернення грошей, тобто ви можете спробувати це без ризику.

Як передавати Netflix за кордон за допомогою Avast SecureLine

Не знаєте, як використовувати VPN? Просто виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати та передавати поточну бібліотеку Netflix іншої країни з будь-якого місця за допомогою SecureLine:

 1. Перш за все, підпишіться на Avast SecureLine, якщо ви ще цього не зробили. Ця послуга має семиденну безкоштовну пробну версію, тому не потрібно платити заздалегідь. Якщо ви хочете отримати більш надійний VPN для Netflix, радимо скористатися ExpressVPN.
 2. Далі встановіть додаток VPN, переконуючись у тому, щоб отримати правильну версію для вашої операційної системи.
 3. Вирішіть, до якої бібліотеки Netflix ви хочете отримати доступ (детальніше див. Нижче).
 4. Підключіться до VPN-сервера у відповідній країні.
 5. Увійдіть у Netflix і спробуйте щось переглянути. Він повинен завантажуватися миттєво, але якщо ні, ви можете виправити більшість проблем, очистивши кеш і файли cookie, а потім оновити сторінку..

Чи працює Avast SecureLine з Netflix?

Наразі SecureLine має сервери в 35 країнах, хоча Netflix недоступний в одній з них (Китай). Щоб перевірити, наскільки добре VPN Avast працює з Netflix, ми по черзі підключились до сервера в кожній країні і спробували потоково видалити дані нашого браузера після кожної спроби.

На жаль, із тестованих нами серверів, лише декілька змогли розблокувати Netflix. Хоча ви можете бачити, який вміст доступний в інших країнах, у більшості випадків ви спровокуєте помилку, коли спробуєте відтворити відео. Схоже, що, як і багато інших VPN, Avast SecureLine надає пріоритетну розблокування лише найпопулярніших каталогів. Нижче ви знайдете результати наших тестів та перелік бібліотек Netflix, VPN Avast зробив і не розблокував.

Розблоковано бібліотеки NetflixВеликобританія, США, Норвегія
Бібліотеки Netflix недоступніАвстралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Канада, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Угорщина, Ізраїль, Італія, Японія, Люксембург, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Португалія, Росія, Сінгапур, Південь Африка, Південна Корея, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Туреччина, Венесуела

Можливість розблокувати лише три бібліотеки, Avast SecureLine очевидно не найкращий VPN для перегляду Netflix за кордоном. Крім того, у цієї послуги є кілька недоліків, які особливо хвилюють. По-перше, у нього менше 100 серверів, що є дуже низькою кількістю для платного VPN-провайдера.

Друге, В даний час Avast має сервери в Росії та Китаї, країни з дуже суворою онлайн цензурою. Нещодавня зміна російського законодавства вимагала від компаній VPN дозволити уряду доступ до своїх баз даних, що призвело до того, що багато постачальників повністю виїхали з країни. Постійна присутність Авасту в Росії та повне мовчання з цього приводу викликають занепокоєння.

Які VPN найкращі для перегляду Netflix?

Netflix регулярно використовує чорні списки серверів, щоб запобігти доступу VPN до сервісу за кордоном. Він також перехресно посилається на дані про місцезнаходження GPS-користувачів користувача з їх IP-адресою, що ускладнює підробку вашого місцезнаходження під час використання мобільного пристрою. Як результат, Netflix створює справжню проблему для більшості VPN. Однак, є кілька сервісів, які можуть надійно розблокувати бібліотеки Netflix за кордоном, і ми перерахували найкраще з них нижче:

Найкращі VPN для перегляду Netflix:

 • ExpressVPN: ExpressVPN – наш вибір №1 за перегляд Netflix за кордоном. Він пропонує надійні, швидкісні з’єднання, надійний захист та захист конфіденційності, а також доступ до численних регіональних бібліотек Netflix. Це без ризику із 30-денною гарантією повернення грошей.
 • NordVPN: NordVPN – це недорога послуга, яка визначає пріоритетність вашої безпеки. Він має понад 5000 серверів по всьому світу, стабільно високі швидкості та можливість розблокувати деякі найпопулярніші каталоги Netflix з-за кордону. Він також постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.
 • CyberGhost: CyberGhost – це швидкий, універсальний VPN, який ідеально підходить для початківців користувачів. У ньому передбачені попередньо налаштовані функції безпеки, розблокування одним клацанням миші для декількох платформ, включаючи Netflix, і 24/7 живий чат. Існує навіть 45-денна гарантія повернення грошей.
 • PrivateVPN: PrivateVPN розблокує більше бібліотек Netflix, ніж будь-яка інша VPN, яку ми перевірили. Крім того, він має дуже високу швидкість, сервери в 60 країнах, і політику без реєстрації, яка гарантує вашу конфіденційність в Інтернеті. Ця VPN включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 • Surfshark: Surfshark дозволяє необмежене одночасне з’єднання, може розблокувати декілька бібліотек Netflix за кордоном та може похвалитися дуже високою швидкістю. Вона включає політику без журналів і широкий спектр функцій безпеки. Ця послуга постачається з 30-денною гарантією повернення грошей.

ПОВ’ЯЗАНІ: Найкращі VPN-адреси для Netflix. Отримайте будь-яку версію Netflix будь-де

Чи можна розблокувати Netflix за допомогою безкоштовного VPN?

Можливо, ви б спокусилися використовувати безкоштовний VPN, але ми б не радили проти цього. Для початку ці служби зазвичай першими потрапляють у чорний список на потокових платформах. Зважаючи на те, що багато платних VPN не можуть розблокувати Netflix за кордоном, навряд чи безкоштовна послуга стане кращою. Крім того, безкоштовні VPN, як правило, мають більше користувачів, ніж їхні мережі можуть підтримувати, що призводить до значного уповільнення. Це означає, що навіть якщо ви знайдете безкоштовну VPN, яка розблокує Netflix, ви, швидше за все, відчуєте довгі періоди буферизації, а також вимушене відео з низькою роздільною здатністю.

Хоча багато безкоштовних VPN використовують бізнес-модель, що підтримується рекламою, деякі вдаються до тініших методів заробітку. Наприклад, вони можуть зберігати файли cookie для відстеження на вашому пристрої, наприклад, повільно збираючи такі дані, як веб-сайти, які ви відвідуєте найчастіше, кількість часу, який ви проводите на певній сторінці або який час доби ви найбільш активні в Інтернеті. Потім ця інформація може бути продана рекламодавцям, швидше за все, ніколи про це не знаючи.

Найголовніше, що важко сказати, чи встановлюєте ви законний VPN або один із багатьох троянців, які прагнуть скористатись споживачами, що не відповідають конфіденційності. Останні дослідження показали це над 35% безкоштовних VPN-додатків перевірено вміст шкідливих програм. Крім того, понад 80% були вразливими до витоків IPv6, а майже 20% взагалі не використовували шифрування. Навіть відомі безкоштовні VPN мають ризики, як ми виявили, коли виявилося, що Hola продає пропускну здатність користувачів для полегшення роботи ботнету.

Використання авторитетного VPN з перевіреним станом на захист конфіденційності своїх клієнтів – це найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті.

Чи сповільнить VPN швидкість мого з’єднання?

Кожен VPN зменшить швидкість вашої мережі до певної міри, але деякі мають більший вплив, ніж інші. Взагалі, Ви можете очікувати, що Ваша швидкість буде приблизно на 20% повільніше при підключенні до VPN. Офіційні рекомендації Netflix рекомендують мати принаймні 3 Мбіт / с для перегляду відео стандартної чіткості, 5 Мбіт / с для HD та 25 Мбіт / с для 4 Кб. Це означає, що якщо швидкість завантаження зазвичай становить близько 8 Мбіт / с, у вас не повинно виникнути проблем із більшістю вмісту.

Варто зазначити, що є кілька факторів, які можуть впливати на вашу швидкість. Наприклад, ви можете помітити більш низьку швидкість у вечірній або вихідний дні, коли ви використовуєте сервер, що знаходиться на іншому кінці світу, або коли ви використовуєте певний протокол безпеки. У більшості випадків виправити ці проблеми можна просто підключившись до іншого сервера, але якщо ви отримуєте стабільно низькі швидкості, радимо звернутися до служби підтримки клієнтів VPN, щоб побачити, чи є основна проблема.

Які шоу Netflix можна переглянути за кордоном за допомогою Avast SecureLine?

Avast SecureLine не може розблокувати багато бібліотек Netflix, але це дозволяє переглядати деякі найпопулярніші назви платформи. Нижче ми перерахували декілька шоу, які ви можете очікувати трансляції за кордон за допомогою VPN Avast:

  1. Чорне дзеркало
  2. Визначений годувальник
  3. Лінія обов’язку
  4. Академія Парасольки
  5. Рівердейл
  6. Рагнарок
  7. Чорне літо
  8. Стрічки Тед Банді
  9. Дощ
  10. Шерлок
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me