8 способів зробити свій iPhone-FBI-стійким

тріщинами фон iphone
ФБР більше не вимагає допомоги Apple, щоб розшифрувати iPhone. Завдяки неназваному «зовнішньому джерелу», агентство припинило справу проти Apple, щоб допомогти зламати пристрій стрільця Сан-Бернардіно. Вважається, що джерелом є ізраїльська фірма Cellebrite, мобільна компанія із судово-медичного забезпечення.


Ми точно не знаємо, як Cellebrite зламав iPhone, але одна відома теорія говорить про те, що компанія може копіювати зашифровану пам’ять з пристрою на резервний накопичувач. Потім ФБР намагається змусити пароль на iPhone, поки не почне послідовність саморуйнування. Після того, як iPhone самостійно знищить, витираючи пам’ять, Cellebrite може відновити резервну копію назад на iPhone. Промийте та повторіть, поки ФБР не вгадає правильний пароль. Це називається дзеркальним відображенням NAND.

Хоча Apple доклала максимум зусиль для захисту своїх користувачів від злочинців та владних структур, сценарій Cellebrite доводить, що нічого по-справжньому неможливо зламати. При цьому, навіть пересічна людина може зробити розтріскування свого iPhone набагато складнішим та трудомістким.

Ось 10 способів зробити ваш iPhone більш стійким до ФБР:

Купіть новіший iPhone

Ні, ми не працюємо на Apple, ми не намагаємось змусити вас витрачати більше грошей. Але iPhone шутера San Bernardino був 5C, який не оснащений TouchID. Нові iPhone з TouchID оснащені функцією Secure Enclave. Це, в основному, окремий комп’ютер всередині iPhone, який забезпечує ключі шифрування для декількох функцій безпеки Apple.

Оскільки Secure Enclave є окремим комп’ютером, ним не можна керувати через iOS, саме так ФБР зламало iPhone 5C шутера Сан-Бернардіно.

Увімкнути Знайти мій iPhone

Стрілець Сан-Берндардіно був убитий ще до того, як йому вдалося витерти iPhone, але Apple забезпечує зручний спосіб віддаленого видалення даних, що зберігаються на iPhone для життя. Find My iPhone – це послуга, яку ввімкнено через iCloud. Ви можете відмовитися від конфіденційності Apple, тому що iCloud та Find My iPhone вимагають увімкнути служби локації..

Увімкнувши цю функцію, ви можете повністю стерти iPhone і повернути його до заводських налаштувань з іншого пристрою.

Проникливі злодії та правоохоронці, однак, знатимуть якнайшвидше відключити служби локації. Щоб запобігти цьому, перейдіть до розділу Обмеження в загальних настройках вашого iPhone та натисніть Местоположение. Увімкнувши “Знайти моє місцезнаходження”, виберіть “Не дозволяти змін” у верхній частині сторінки. Тепер необхідний пароль для вимкнення налаштувань місцеположення та пошуку My iPhone.

Використовуйте цей метод лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що ваш iPhone не вдасться відновити, оскільки ви більше не зможете знайти телефон після стирання даних.

Встановити пароль і самознищитись

Саме це завадило ФБР так важко переживати iPhone iPhone стрілець Сан-Бернардіно. Проведення послідовності пальців краще, ніж нічого, PIN-код краще, ніж послідовно проведіть, а пароль перевершує PIN-код.

У налаштуваннях блокування пароля на вашому iPhone увімкніть параметр Видалити дані. Це дозволяє максимум 10 спроб відгадати пароль до стерти iPhone.

Якщо хтось інший використовує ваш iPhone, будьте обережні щодо можливості цього способу зворотного запуску. Маленька дитина, яка грає з iPhone, коли ви не дивитесь, може ввести неправильний пароль 10 разів та видалити вміст телефону.

Зашифровані програми зв’язку

Нещодавно WhatsApp оголосив про повне шифрування для всіх повідомлень, що надсилаються через його додаток. Telegram зробив те саме, що і iMessage. Використання додатків, які дозволяють шифрувати в кінці, не дозволяє хакерам взагалі переходити на пристрій і замість цього отримувати доступ до серверів виробника додатків, де текстові повідомлення та інша кореспонденція часто створюються резервними копіями.

Крім додатків для чату, додатки для відео та голосових дзвінків також повинні перевірятись на аутентифікацію. FaceTime та Skype використовують протоколи VoIP із включеним шифруванням. Signal пропонує безкоштовне шифрування голосу для звичайних телефонних дзвінків.

VPN

VPN маскують IP-адресу та місцезнаходження вашого пристрою, додаючи також міцний рівень шифрування до вашого інтернет-з’єднання. Весь веб-трафік користувача перенаправляється через сервер у місце, яке він обрав. VPN-адреси Logless ідеально підходять, оскільки вони не записують ваше використання. Підшивання та шифрування місцеположення робить хакерам надзвичайно важко відстежувати та прослуховувати Інтернет-активність користувачів VPN.

Платні послуги VPN зазвичай коштують декількох доларів на місяць і є найбільш довіреними. Ви можете переглянути наші відгуки про VPN тут. Якщо ви хочете отримати швидкий і простий безкоштовний варіант для iPhone, розглянути питання про щит Hotspot або TunnelBear.

Шифрування файлів і дисків

Коли ви встановите пароль на свій iPhone, весь пристрій шифрується. Якщо цей пароль зламається, між хакером і вашими даними нічого не залишається. Для іншого рівня безпеки кілька додатків можуть зашифрувати певні файли та папки на ваш вибір. Cloudfogger, Boxcryptor, Viivo, nCrypted Cloud і Sookasa – всі ці цілі. Ви можете знайти більш детальні описи кожного з них у нашому списку найкращих програм для шифрування ваших даних перед завантаженням у хмару.

Якщо ви віддаєте перевагу зашифрувати всю пам’ять на вашому iPhone за допомогою стороннього (не Apple) інструменту, розгляньте VeraCrypt. VeraCrypt – це фактично формат шифрування настільних ПК, але він був адаптований для iPhone у двох додатках: Дешифратор диска та Криптодиски. Ці програми шифрують як дані, так і метадані, і навіть можуть створювати приховані зашифровані диски для подальшої обтурації.

Зашифрований електронний лист

Електронна пошта – це дуже стара технологія, і як така вона не має реального шифрування чи захисту від хакерів. Якщо вам потрібно надіслати чутливі електронні листи, iPhone поставляється із вбудованим шифруванням S / MIME. Перегляньте наш підручник щодо шифрування електронної пошти тут.

Мовчазне коло

Silent Circle – послуга шифрування на рівні підприємства, і тому не рекомендується для звичайних користувачів. Вона націлена на підприємства з високочутливою секретною інформацією. Silent Circle шифрує телефонні дзвінки, тексти, електронну пошту та відеодзвінки за 20 доларів на місяць на пристрій. Він використовує складну систему вкладеної криптографії та саморуйнуючих даних, але не втручаючись у нормальні функції iPhone. Журнали використання зберігаються в Канаді та Швейцарії.

Читайте більше: 75+ безкоштовних інструментів для захисту конфіденційності в Інтернеті

“Зламаний фон iPhone” фірми zacaltman, що має ліцензію CC CC-SA 2.0

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map