7 найкращих VPN для телевізійних скринь для Android для швидкого приватного потокового передавання

Кращі VPN для телевізійних скриньок Android

Коробки Android TV – це альтернатива підключення до програмного забезпечення медіацентрів, таких як Kodi або Plex. Оскільки їм не потрібна велика конфігурація, вони ідеально підходять для людей, які не мають впевненості, навичок чи часу для створення традиційного медіа-центру. Крім того, оскільки Android – це безкоштовна операційна система з відкритим кодом, апаратне забезпечення, як правило, є досить дешевим.

Купуючи коробку Android TV, ви побачите, що в комплекті встановлено численні відеопрограми. Проблема полягає в тому, що ці програми часто геоблокують свій вміст. Це означає, що вони доступні лише з певної країни чи регіону. Наприклад, якщо ви живете в США, ви не зможете переглядати телепередачі на iPlayer BBC.

Ви можете вирішити цю проблему, підключившись до віртуальної приватної мережі (VPN). VPN шифрують ваш мережевий трафік і прокладають його через сервер в іншому місці. Для будь-яких сторонніх спостерігачів, здається, ваш трафік надходить з регіону, на якому знаходиться сервер. Ще краще, ваші зашифровані дані ніхто не може прочитати без ключа розшифровки.. Це не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру бачити відвідувані вами сайти та вміст, який ви передаєте і продавати деталі вашої онлайн-діяльності або використовувати їх для виправдання призупинення вашого зв’язку.

Ми детальніше розберемося далі, але якщо ви не встигнете зациклюватися, ось короткий опис наших найкращих виборів.

Ми виявили, що це найкращі VPN для скриньки Android TV:

 1. ExpressVPN Наша найкраща рекомендація щодо телевізійних скринь Android. Швидкий з надійною безпекою, плюс це може розблокувати багато потокових сайтів, таких як Netflix. Включає підтримку маршрутизатора та розумну службу DNS, якщо ваш Android-скринька не підтримує VPN. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost VPN без журналів із великою безпекою та надшвидкими серверами. Розблокує Netflix та інші потокові сайти. Найкращий бюджетний VPN для Android TV.
 3. NordVPN Сильна безпека та швидкі сервери. Може розблокувати Netflix, а також більшість інших основних потокових сайтів.
 4. IPVanish Ідеально підходить для користувачів Kodi, яким потрібне легке та віддалене управління. Сильна безпека та пристойна швидкість, але не буде надійно працювати з Netflix.
 5. PrivateVPN Популярний, який відмінно підходить для розблокування сайтів потокового відео, забезпечуючи при цьому високу безпеку та високу швидкість.
 6. Surfshark Розблокує Netflix, Hulu та BBC iPlayer та дозволяє необмежену кількість одночасних з’єднань.
 7. Щит гарячої точки Дуже швидкий VPN, орієнтований на безпеку, який розблокує безліч основних потокових послуг за кордоном.

Найкращі VPN для телевізійних скриньок Android

Доступні десятки VPN, але не всі вони найкраще підходять для користувачів телевізорів Android TV. Нижче ми виділимо п’ять найкращих VPN для потокового потоку, вивчимо їх функціональність та пояснимо, для яких платформ вони доступні. Зрештою, немає жодних причин обмежувати використання VPN вашим Android TV коробкою. Щоб вирішити, які послуги були найкращими для телевізорів Android, ми шукали VPN, які пропонували:

 • Швидка швидкість передачі потоку та стабільне з’єднання
 • Спеціальний додаток для Android, а також окремий файл APK для встановлення вручну
 • Можливість розблокувати потокові сервіси, такі як Netflix
 • Мінімальний журнал даних, щоб ваш веб-перегляд був справді приватним

Ось наш список найкращих VPN-кодів для телевізорів Android TV:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є однією з найкращих VPN для передачі HD-вмісту завдяки високій швидкості та відсутності обмежень на пропускну здатність. Він також є одним із найбезпечніших, оскільки використовує 256-бітне шифрування AES (на це потрібно мільярди років) і не реєструє вашу IP-адресу чи веб-сайти, які ви відвідуєте. Існує навіть мережеве блокування, яке зупиняє весь інтернет-трафік, коли зв’язок із VPN припиняється.

ExpressVPN пропонує сервери в більш ніж 90 країнах. Він може розблокувати найпопулярніші потокові платформи, включаючи Netflix, Amazon Prime Video, HBO та iPlayer, незважаючи на їхні зусилля, щоб блокувати VPN-користувачі, які отримують доступ до контенту, що блокується регіоном..

Цей VPN має додатки для Windows, Mac, iOS, Android, Linux та певних маршрутизаторів. Його також можна вручну налаштувати для роботи з ОС Chrome, Apple TV, Playstations та Xbox One.

Плюси:

 • Працює безперебійно з пристроями Android TV і простий у використанні
 • Надшвидкі сервери чудово підходять для передачі HD-вмісту
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • 24/7 підтримка клієнтів у прямому ефірі

Мінуси:

 • Не найдешевший у цьому списку

Наш результат:

4.5 з 5

Кращий VPN для Android TV: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Яскравий швидкий і надійний вибір для Android TV короб. Розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime. Відмінні функції конфіденційності та висока безпека. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є однією з найбільш доступних для безпеки VPN. Вони не зберігають журнали вашої історії перегляду, часу підключення чи IP-адреси, і весь трафік захищений 256-бітним шифруванням. Він навіть включає додаткові функції, такі як вбудований блокатор оголошень, примусове перенаправлення HTTPS та захист від зловмисного програмного забезпечення, щоб ви могли бути захищеними від найпоширеніших загроз та неприємностей в Інтернеті в усі часи.

У додатку CyberGhost є конкретні кнопки, на які можна натискати, залежно від того, що ви хочете досягти. Найцікавішою з них для користувачів телевізійних скринь є плитка “Розблокувати потокове”. Це дозволяє вибрати зі списку такі сервіси, як Netflix, Amazon Prime та Comedy Central, після чого ви підключитесь до сервера у відповідному регіоні. Хоча CyberGhost пропонує менше місць для вибору, ніж деякі його конкуренти, він має велику кількість серверів у Європі та США, де базується більшість популярних потокових платформ..

CyberGhost пропонує програми для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android. Його можна налаштувати вручну для роботи з деякими маршрутизаторами WiFi.

Плюси:

 • Простий у використанні з Android TV Boxes
 • Бюджетний постачальник, який не загрожує безпеці та конфіденційності
 • Тестування виявило вражаючі швидкості потоку

Мінуси:

 • Не працює в ОАЕ чи Китаї

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost простий у використанні зі спеціальним додатком для Android TV. Розблокує популярний потоковий вміст. Має менший вибір сервера, ніж найближчі суперники. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує кілька різних типів сервера, включаючи деякі оптимізовані для надшвидкого потокового передавання. Якщо вам цікаво переглядати вміст 4K на телевізійній коробці (якщо припустимо, що ваше обладнання це підтримує), це величезний плюс. Що ще краще, NordVPN дозволяє шість одночасних підключень на одному акаунті, що набагато щедріше, ніж більшість інших постачальників VPN. Існує навіть підтримка клієнтів у прямому чаті, якщо у вас виникли проблеми.

Що стосується безпеки, це не суворо. NordVPN використовує шифрування військового рівня, яке (станом на час написання) не може бути порушено. Він не реєструє особисту інформацію, і її перемикач дозволяє блокувати доступ до Інтернету конкретних програм, коли втрачається з’єднання з сервером..

У NordVPN є програми для Windows, MacOS, Android та iOS, із плагінами браузера для Firefox та Chrome. Його можна встановити вручну в системах на базі Linux і гідний вибір маршрутизаторів WiFi.

Плюси:

 • Ветеранський недорогий постачальник добре працює з Android TV
 • Надійні дані щодо безпеки та конфіденційності
 • Розблокує найпопулярніші сайти потокової передачі, такі як Netflix, BBC iPlayer тощо
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті

Мінуси:

 • Настільні програми можуть бути млявими

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це чудовий вибір цінності. Відмінний варіант, який добре працює з Android TV коробками. Гідна швидкість потоку HD. Дозволяє підключити до 6 одночасних пристроїв. Не зберігає журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є надзвичайно популярним VPN серед користувачів Kodi через його низьку вартість і незначний вплив на швидкість з’єднання. Він володіє та підтримує більшість своїх серверів, що дозволяє контролювати кожен аспект мережі та вирішувати проблеми швидше, ніж більшість її конкурентів. Як і ExpressVPN, IPVanish використовує 256-бітове шифрування AES. Він також пропонує вибір додаткових опцій захисту, включаючи перемикач на знищення, регулярні зміни IP-адреси та обфускування OpenVPN.

IPVanish не може розблокувати певні потокові платформи, але вкрай захищає вас під час використання мереж P2P та Kodi. Він ідеально підходить для користувачів телевізійних скринь, завдяки легкому, простому у користуванні додатку Android. Крім того, IPVanish працює з кожним додатком Kodi, який ми перевірили.

IPVanish – одна з найпростіших VPN, яка встановлюється завдяки чудовій підтримці багатьох платформ. Є програми для Windows, iOS, Android та Amazon Fire Stick. Його можна налаштувати вручну для роботи на Linux та Linux-пристроях, таких як Raspberry Pi.

Плюси:

 • Добре працює з Android TV
 • Дуже великі швидкості
 • Повністю послуга без вборів не порушує вашу конфіденційність

Мінуси:

 • Не надійно розблокує Netflix, Hulu
 • Підтримка клієнтів трохи повільна

Наш результат:

4 з 5

ЛЕГКО ВИКОРИСТАННЯ: IPVanish чудово підходить для сімей, які хочуть підключити декілька пристроїв із хорошим вибором програм. Фаворит користувачів Kodi, який також добре працює з більшістю телевізійних скриньок Android. Можливо, за підтримки 24 години наживо. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN не так відомий, як деякі інші VPN, які ми охопили, але він набагато перевищує його вагу з точки зору зручності використання. PrivateVPN повністю без логіки, використовує 256-бітове шифрування і не має обмежень пропускної здатності. Хоча у нього всього 75 серверів, розповсюджених у 56 країнах, він пропонує вище середньої швидкості та не має помітного буферизації під час трансляції вмісту 1080p..

PrivateVPN може розблокувати Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video, проте він не може обійти Велику Брандмауер Китаю. Компанія пропонує послугу чату в робочий час із тривалим часом відгуку у вихідні дні. З вашого схвалення персонал служби підтримки може також віддалено управляти вашим пристроєм, щоб вирішити більш складні проблеми, якщо це необхідно.

Програми PrivateVPN доступні для Android, Windows та iOS. Його можна встановити вручну на MacOS, Linux та деяких інтернет-маршрутизаторах.

Плюси:

 • Чудово працює з Android TV
 • Нова мережа, що розширюється

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку
 • Не працює в Китаї

Наш результат:

4.5 з 5

Великі швидкості: PrivateVPN постійно надійний. Чудово працює з коробками Android TV. Добре підходить для загального використання та торрентінгу. Швидкість була напрочуд хороша в цьому кінці ринку. Ми вважаємо за краще цілодобовий варіант підтримки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark це молодий постачальник VPN, який дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам потрібно за низьку ціну. Додаток Android TV доступне в Google Play, і він працює для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video.

У додатках використовується сильне шифрування та перемикач на знищення, який зупиняє інтернет-трафік у разі падіння VPN-з’єднання. Підтримка чату в реальному часі доступна цілодобово. Це не найшвидший VPN, і його список серверів знаходиться на короткій стороні, але його має бути більш ніж достатньо для більшості різців шнурів.

Додатки доступні для Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV та Linux.

Плюси:

 • Розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Пропозиція в режимі реального часу в чаті
 • Безлімітні пристрої

Мінуси:

 • Порівняно невелика серверна мережа
 • Деякі повільні швидкості

Наш результат:

4 з 5

НЕЗАГАЛЬНІ З’ЄДНАННЯ: Surfshark – єдиний VPN у цьому списку, який пропонує необмежену кількість одночасних з’єднань. Розблокує Netflix та інші потокові сайти, зберігаючи безпеку та приватність. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки має приблизно 3200 серверів, розповсюджених у 70+ країнах. Її висока швидкість та сильна розблокуюча анімітність означають, що ви зможете розблокувати та передавати потокові платформи, заблоковані в регіоні, такі як BBC iPlayer, Netflix US та Hulu. Ви можете підключити до п’яти пристроїв одночасно, і хоча програми дуже зручні у використанні, доступна підтримка на основі чату 24/7.

Ця послуга оснащена декількома розширеними функціями безпеки. Наприклад, є захист від витоку IPv6 та DNS, 256-бітове шифрування та перемикач захисту, який зупиняє весь трафік кожного разу, коли ваше з’єднання несподівано впаде. Якщо ви хочете, ви також можете дозволити певним веб-сайтам повністю обійти VPN або вибрати підключення автоматично, коли ви користуєтеся незахищеною мережею. Після закінчення сеансу Shield Hotspot не реєструє будь-яку особисту інформацію.

Hotspot Shield надає програми для Android, MacOS, iOS та Windows.

Плюси:

 • Розблокує безліч основних потокових служб
 • Сильні дані щодо безпеки
 • Дуже великі швидкості

Мінуси:

 • Плямистий запис про конфіденційність
 • Немає підтримки Linux

Наш результат:

4.5 з 5

ВИСОКИЙ ВЕРСАТИЛЬ: Hotspot Shield – це сильний вибір для будь-якої коробки Android TV завдяки потужним функціям безпеки, відмінній здатності розблокувати, високій швидкості та 45-денній гарантії повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN з коробкою Android TV?

Хоча доступні безкоштовні VPN-сервіси, ми радимо не користуватися ними з кількох причин. По-перше, вони набагато повільніше, ніж VPN вище. Зазвичай, вам здається, що потрібно навіть довго перевіряти свою електронну пошту під час підключення, не кажучи вже про передачу HD відео.

По-друге, ви повинні врахувати, як ці VPN-провайдери заробляють свої гроші. Якщо вони є особливо недобросовісними, ніщо не заважає їм показувати рекламу на кожному веб-сайті, який ви відвідуєте, або продавати свою Інтернет-історію третім сторонам. Перш за все, люди підключаються до VPN, щоб переглядати приватний веб-переглядач, але якщо ви користуєтеся безкоштовним VPN, є ймовірність, що ви насправді більше, ніж будь-коли.

Нарешті, за допомогою безкоштовного VPN ви відкриваєте свою систему до всіляких загроз. Вони можуть бути такими ж простими, як клієнт VPN, який встановлює зловмисне програмне забезпечення на ваш комп’ютер, або настільки ж розширений, як використання вашої системи у складі ботнету. Для безпеки ми рекомендуємо дотримуватися надійних, надійних VPN-сервісів із детальною політикою конфіденційності.

Як вручну налаштувати VPN на коробці Android TV

Усі розроблені вище VPN мають додатки для Android у Google Play Store. Встановити їх так само просто, як зареєструвати обліковий запис у конкретного постачальника, а потім знайти відповідне ім’я в магазині додатків. Однак вам не потрібно хвилюватися, якщо ви не можете отримати доступ до магазину додатків на своєму пристрої. Android також дозволяє вручну встановити та налаштувати VPN. Нижче ми пояснимо, як це зробити поетапно.

Як встановити файл APK вручну

По суті, магазин додатків – це просто простіший спосіб пошуку та встановлення файлів APK. Якщо ви знайдете відповідний файл десь в іншому місці і перенесіть його на свій пристрій, він буде встановлений точно так само. Таким чином, обхід магазину додатків називається “завантаженням”. Спочатку перейдіть на веб-сайт свого постачальника VPN. На сторінці, де ви вибираєте свою платформу, знайдіть пряме посилання на файл APK під заголовком Android. Торкніться його, щоб розпочати завантаження.

android дозволяють невідомі джерела

Перш ніж встановити програмне забезпечення, вам доведеться включити встановлення з несанкціонованих джерел. Ця функція покликана захистити вас від потенційно ескізних додатків, але оскільки ми знаємо, що це безпечно, немає ніякого ризику. Перейдіть до свого Меню налаштувань і виберіть Блокування екрана та безпека варіант. На півдорозі сторінки, яку ви побачите Невідомі джерела налаштування – торкніться його, щоб увімкнути його.

Потім відкрийте програму керування файлами на вашому пристрої. Перейдіть до папки завантажень та натисніть на файл APK, який ви тільки що завантажили. Після того, як буде запропоновано підтвердити, додаток VPN почне встановлюватися, після чого ви зможете ним користуватися.

Використання вбудованих налаштувань VPN для Android

Почніть з переходу до свого Меню налаштувань. Тепер, залежно від того, в якій версії Android ви працюєте, наступні параметри меню можуть бути сформульовані дещо по-іншому, але зазвичай досить просто сказати, що вам потрібно. У моєму випадку я натиснув на Більше варіант під Бездротові та мережі Заголовок, а потім обрали VPN варіант.

Торкніться значка + значок у верхньому правому куті екрана. Якщо ви не встановили PIN-код або пароль блокованого екрана, вам буде запропоновано зробити це зараз. Після того, як це буде вирішено, дайте ім’я для вашого VPN-з’єднання (у цьому випадку я використовував “IPVanish”, але ви можете назвати його на основі розташування сервера, до якого ви підключаєтесь).

ipvanish android setup

Наступним кроком є ​​введення даних вашої VPN. Це відрізняється від постачальника послуг, але відповідна інформація зазвичай доступна на веб-сайті в їх посібнику з налаштування Android. Для потокового відео IPVanish рекомендує використовувати PPTP, тому виберіть його зі списку. Далі вам потрібно буде ввести адресу сервера, до якого ви хочете підключитися. Знову ви їх знайдете на сайті свого постачальника. Якщо ви намагаєтеся знайти список адрес сервера, розгляньте посібники з налаштування Linux, оскільки цей крок необхідний і на цій платформі.

Нарешті, введіть свої дані для входу в поля внизу та натисніть Зберегти. Якщо ви не хочете кожен раз входити вручну, перевірте це Завжди ввімкнено VPN варіант перший. Звідси просто натисніть на з’єднання, і якщо все спрацювало, ви підключитесь до обраного вами сервера. Ви можете перевірити, чи працює ваш VPN, скориставшись засобом перевірки IP-адреси, щоб побачити, до якого регіону пов’язана ваша IP-адреса.

Дивись також:

 • Найкращі VPN для Kodi
 • Як встановити VPN на Kodi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me