7 кращих VPN Мексики у 2020 році

Найкращі VPN для Мексики


Люди, які живуть у Мексиці, відпочивають у країні або планують переїхати туди найближчим часом, можуть скористатися стабільним зв’язком з віртуальною приватною мережею (VPN). Це допомагає вам утримуватись приватна діяльність в Інтернеті, торрент, або розблокування набору геомедичних сайтів потокових медіа наприклад, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video тощо.

Крім того, якщо ви є громадянином Мексики і плануєте подорожувати за межі країни, VPN може надати вам доступ до всього, що ви хочете вдома, в т.ч. Netflix Mexico, місцеві канали, такі як Televisia, Canal 5 та Azteca 7, а також Інтернет-банкінг.

Нижче ми висвітлюємо багато питань щодо кожного з провайдерів, але якщо у вас не вистачає часу, ось короткий опис наших найкращих виборів.

Це 7 найкращих VPN для Мексики:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для Мексики! Велика мережа надшвидких серверів по всьому світу, включаючи сервери в Мексиці. Відмінно підходить для потокового та завантаження. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Вибір бюджету. Додані для початківців програми та економічно вигідні.
 3. NordVPN Хороший універсал, відмінно підходить для розблокування вмісту. Швидкий і безпечний.
 4. IPVanish Хороші швидкості, які віддають перевагу користувачі Kodi.
 5. Surfshark Провайдер, орієнтований на безпеку, з пристойною швидкістю та політикою без журналів.
 6. Щит гарячої точки Тверді функції безпеки, висока швидкість та відмінна можливість розблокування.
 7. PrivateVPN Підходить для розблокування більшості потокових служб.

Якщо ви не знаєте, що таке VPN, тоді не хвилюйтеся. Програмне забезпечення встановлює зашифрований тунель, який спрямовує весь інтернет-трафік на ваш пристрій і з нього через посередницький сервер у вибраному вами місці.. Це маскує вашу IP-адресу, і видно, що ви перебуваєте у вибраному вами місцевості, отже, можливість розблокувати гео обмежений вміст. Більше того, аспект шифрування є чудовою особливістю, завдяки якій хакерам чи державним установам практично неможливо прослуховувати вашу поведінку в Інтернеті..

Провайдери VPN, які ми рекомендуємо в цій статті, пропонують широкий спектр розташування серверів на вибір. Це означає, що можна отримати IP-адресу з Мексики, навіть якщо ви зараз перебуваєте в США, Великобританії, Австралії, Німеччині, Канаді, Індії, Китаї, Гонконгу, Франції, Швеції, Норвегії, Японії чи де-небудь ще в світ.

Дивись також: Як отримати мексиканську IP-адресу

Найкращі VPN для Мексики

Служби VPN широко рекламуються в Інтернеті, але нерозумно їх розміщувати в одній категорії.

Щоб скласти наш список найкращих VPN для Мексики, постачальники повинні відповідати наступним критеріям:

 • Включає широку мережу серверів по всьому світу, включаючи варіанти в Мексиці
 • Без проблем розблокує гео-обмежені потокові послуги
 • Пропонує швидкий і надійний продукт з невеликим простоєм
 • Використовує строгі параметри шифрування, щоб ваше місцезнаходження завжди було прихованим
 • Дозволяє кілька одночасних з’єднань
 • Забезпечує найвищу підтримку клієнтів

1. Експрес-VPN

ExpressVPNСічень 2020 Робота в МексиціТестована січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN займає перше місце у нашому рекомендованому списку завдяки своїм стандартам шифрування військового рівня, високій швидкості та загальній глобальній мережі.

Цей провайдер пропонує більше 3000 серверів на вибір у 94 країнах світу, включаючи варіанти в Мексиці. Його реєстрація на Британських Віргінських островах означає, що на нього не застосовуються закони про збереження даних, передбачених державою.

ExpressVPN надійно розблокує різні медіа-сервіси з обмеженою географічною трансляцією, включаючи Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, ESPN тощо. Як згадувалося раніше, цей провайдер відомий своїми палаючими великими швидкостями. Додатковим привілеєм є цілодобова підтримка за допомогою прямого чату.

ExpressVPN використовує стандарти безпеки світового класу, включаючи 256-бітове шифрування AES, яке часто називають “військовим класом”. Додаткові функції включають перемикач вбивств через Інтернет та захист від витоку DNS, тому інформація завжди залишається захищеною в зашифрованому тунелі.

Цей постачальник зберігає лише неідентифікуючі метадані, а IP-адреси не записуються. Він пропонує прості у користуванні програми для Android та iOS, а також чисту версію для настільних ПК для Windows та MacOS. Єдина підписка дозволяє три одночасних з’єднання.

Плюси:

 • Понад 3000 надшвидких серверів, що працюють у понад 90 країнах
 • Прекрасні можливості для розблокування вмісту, що заблокував географію
 • Досить швидко для відтворення HD-відео без буферизації
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Підтримка клієнтів в реальному чаті – 24/7

Мінуси:

 • Розширена конфігурація для споживачів енергії дещо обмежена

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для MEXICO: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Величезна серверна мережа – включаючи сервери в Мексиці – оптимізована для високошвидкісних з’єднань. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Розблокує потокові сайти, з якими виникають інші VPN. 30-денна гарантія повернення грошей без посвідчень має вашу спину.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Румунія зі штаб-квартирою CyberGhost доклав спільних зусиль для покращення якості обслуговування після того, як її придбали ізраїльська фірма Crossrider, зареєстрована у Великобританії, в останній половині 2017 року. CyberGhost пропонує більше 5700 серверів у 89+ країнах, включаючи близько 40 в Мексиці.

Додаток CyberGhost може допомогти вам вибрати сервер для розблокування певних служб, таких як Netflix США, BBC iPlayer і Prime Prime Video. Просто виберіть Розблокувати потоковий режим на головному екрані та оберіть свою платформу.

Цей постачальник пропонує 256-бітне шифрування, ідеальну таємницю вперед, перемикач в Інтернеті та захист від витоку DNS за допомогою функцій безпеки. Це першокласні протоколи, тому на цьому фронті не хвилюйтесь.

Реєстрація CyberGhost в Румунії означає, що законодавство не вимагає зберігання даних користувачів. Це спонукає до внутрішньої політики не записувати будь-які IP-адреси чи інші дані користувачів, які вказують на певну веб-активність. Додаткові функції безпеки включають блокування оголошень, захист від зловмисного програмного забезпечення та антистеження.

Ви можете отримати доступ до служби на Android, iOS, Windows, MacOS та Linux. На даний момент одна підписка дозволяє підключитися до семи пристроїв одночасно.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 5700 серверів у 89+ країнах
 • Потокове відео HD безперебійно
 • Не зберігає журналів активності користувача та забезпечує сильне шифрування для обходу виявлення активності
 • Деякі з найшвидших потокових серверів, які ми протестували

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost має просту настройку. Добре працює в Мексиці. Хороший варіант, якщо ви шукаєте швидке, надійне з’єднання та простий у користуванні інтерфейс. Включає 45-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Штаб-квартира в Панамі NordVPN ретельно створив репутацію, орієнтовану на конфіденційність, завдяки справжній політиці “нульових журналів”. Провайдер працює з мережею понад 5000 серверів, що охоплюють 60 країн, а Мексика – 10. Підключення до сервера в Мексиці чи будь-якій іншій частині світу – це безпроблемний процес.

NordVPN сильно орієнтований на потокове передача медіа та розблокування гео-обмежених каналів. Він легко розблокує сайти, такі як Netflix США, HBO, Amazon Prime Video, ESPN, Sky, Sling TV тощо..

Налаштування цього постачальника є особливо сильним. Користувачі можуть вибрати сервери, оптимізовані для певних функцій, включаючи потокове відео HD, подвійний VPN та Tor через VPN. Версія для настільних комп’ютерів включає буквар про те, як знайти найкращі сервери, які використовуються для конкретних завдань, наприклад, розблокування Netflix.

NordVPN не зберігає жодних даних користувачів – це політика нульових журналів, про яку ми згадували раніше в міні-огляді, тому ми не передбачаємо жодних проблем щодо конфіденційності. Стандарти безпеки аналогічно надійні – NordVPN використовує 256-бітове шифрування, протокол OpenVPN, перемикач вбивства в Інтернеті та захист від витоку DNS.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS. Основний план дозволяє одночасно підключати шість пристроїв.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 5000 серверів у 60 країнах
 • Розблокує найпопулярніші сервіси потокової передачі з географічним блокуванням
 • 256-бітове шифрування військового рівня для великої конфіденційності
 • Можна підключити відразу 6 пристроїв до основного пакету
 • 24/7 чат у прямому ефірі може допомогти розпочати роботу

Мінуси:

 • Настільний додаток трохи незграбний, порівняно з іншими постачальниками, може робити оновлення інформаційної панелі

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це хороший вибір вартості. Завдяки вибору серверів у Мексиці, це хороший всебічний варіант, який легко розблокує більшість геоблокованих регіонів. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish набирає бали за конфіденційність, швидкість та найвищу підтримку клієнтів. В даний час цей провайдер пропонує понад 1000 серверів, розповсюджених у 60 країнах, включаючи п’ять в Мексиці.

Штаб-квартира IPVanish знаходиться у США, що може викликати занепокоєння серед користувачів, орієнтованих на конфіденційність. Але це одна з небагатьох VPN-компаній, яка вирішує самостійно управляти всією своєю мережею серверів, а не орендувати чи аутсорсинг.. Це означає, що він має повний контроль над трафіком, що протікає через його сервери. Додатковим шаром безпеки є той факт, що IPVanish не реєструє будь-яку особисту інформацію, тому в першу чергу йому немає чим ділитися..

IPVanish – відомий фаворит серед торрентерів та користувачів Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша. Він працює з кількома потоковими медіа-сайтами, такими як BBC iPlayer.

Протоколи шифрування військового рівня є рівними для курсу. IPVanish забезпечує всі з’єднання за допомогою 256-бітного шифрування, ідеальної секретності вперед, захисту від витоку DNS та комутатора в Інтернеті.

Цей провайдер дозволяє користувачам підключати 10 пристроїв одночасно під одним планом. Це найбільш щедрий розподіл серед рекомендованих постачальників VPN у цьому списку. Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS, а в реальному часі – 24/7 живого чату для підтримки клієнтів у разі виникнення проблем.

Плюси:

 • Керує мережею понад 1300 серверів із 75 міських місць по всьому світу
 • Не веде жодного журналу
 • Найкращий виконавець для пристроїв на базі Android Kodi на нашому тестуванні
 • Швидкість відмінно підходить для потокової передачі HD на більшості серверів

Мінуси:

 • Немає підтримки клієнтів, електронної пошти та квитків
 • Неможливо платити криптовалютою

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Добре обробляє кілька одночасних з’єднань. Порекомендуйте їх високий рівень конфіденційності, але продовжуйте робити покупки, якщо ви хочете розблокувати американські Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark пропонує доступ до більш ніж 1000 серверів у 60+ країнах. Він забезпечує, як правило, високі швидкості та виняткові можливості розблокування, що робить його чудовим вибором для тих, хто хоче використовувати платформи, такі як Netflix US, BBC iPlayer та Amazon Prime Video з-за кордону. На відміну від більшості інших VPN, які, як правило, дозволяють мати шість одночасних з’єднань, Surfshark дозволяє підключити стільки пристроїв, скільки вам подобається.

Ця VPN не економить щодо безпеки. Він захищає вас, використовуючи 256-бітове шифрування AES, захист від витоків DNS, IPv6 та WebRTC та перемикач захисту, який зупиняє весь трафік, якщо ви раптово втратите зв’язок. Також є можливість блокувати рекламу та зловмисне програмне забезпечення автоматично, а також режим NoBorders для використання в країнах із суворою онлайн-цензурою.. Surfshark не реєструє будь-яку особисту інформацію але ви можете платити в криптовалюті, якщо хочете. Цілодобова підтримка клієнтів доступна через чат та електронну пошту.

Surfshark пропонує прості у використанні програми для iOS, MacOS, Android, Windows та Linux. Його також можна вручну налаштувати для використання на домашньому маршрутизаторі.

Плюси:

 • Взагалі, солідні швидкості
 • Дуже сильний щодо безпеки та конфіденційності
 • Винятковий потенціал розблокування

Мінуси:

 • Деякі сервери повільніше, ніж інші
 • Має меншу мережу, ніж деякі її конкуренти

Наш результат:

4 з 5

БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ: Surfshark – це швидкий, надійний і дозволяє захистити всі ваші пристрої одночасно. Крім того, ця послуга розблокує безліч мексиканських потокових служб та включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

6. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки має 3 000+ серверів, розповсюджених у понад 70 країнах, включаючи Мексику. Цей сервіс легко розблокує основні потокові платформи, такі як Netflix US, ADN 40 та Canal 8, і досить швидкий, що ви зможете переглядати його без помітного відставання або буферизації. Точка доступу захищає до п’яти з’єднань одночасно, тож ви можете передавати потокове передачу на будь-якому пристрої.

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування, автоматичний захист Wi-Fi, перемикач захисту та захист від витоків IPv6 та DNS, щоб зберегти вашу діяльність приватною. Якщо ви хочете, ви також можете дозволити певним веб-сайтам обійти VPN, що корисно для доступу до декількох різних геозаблокованих платформ одночасно. Hotspot Shield не зберігає жодної інформації, яка могла б ідентифікувати вас після відключення. Ви можете отримати службу підтримки 24/7 через чат в прямому ефірі.

Додатки Hotspot Shield доступні для iOS, Android, MacOS та Windows.

Плюси:

 • Ставиться до вашої безпеки серйозно
 • Розблокує мексиканські потокові платформи легко
 • Надійні, швидкісні з’єднання

Мінуси:

 • Немає підтримки Linux
 • Не найкращий запис про конфіденційність

Наш результат:

4.5 з 5

СУЧАСНЕ ДЛЯ СТРАЙМУВАННЯ :: Щит Hotspot – це простий у користуванні VPN, який дозволяє легко передавати улюблені шоу під час подорожі. Він має потужні функції безпеки, стабільно високі швидкості та 45-денну гарантію повернення грошей.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Читайте наш повний огляд Hotspot Shield

7. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN послідовно відображає швидкі, надійні швидкості та можливість легко розблокувати гео-обмежений вміст. Це може бути новим учасником простору VPN, але не дозволяйте цьому обдурити вас, вважаючи, що його послуга є підпунктною.

Серверна мережа PrivateVPN порівняно незначна, з трохи більше 80 серверів у 56 місцях. Однак Мексика включена таким чином, що є позитивним знаком для тих, хто хоче придбати мексиканську IP-адресу, перебуваючи за кордоном. Цей VPN, безумовно, коштує грошей, які ви платите – він утримується від реєстрації даних користувачів, включає підтримку торрентінгу та пропонує необмежену пропускну здатність для HD відео потоків..

Деякі з потокових служб, до яких він вдається отримати доступ, – Netflix, BBC iPlayer, Hulu, HBO та Amazon Prime Video. PrivateVPN настільки впевнений у своєму основному продукті, що наразі пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на всіх пакунках.

Включені сильні функції безпеки та конфіденційності. Користувачі можуть вибирати між 128 та 256-бітним шифруванням, і сервіс забезпечує ідеальну таємницю вперед, перемикач в Інтернеті та захист від витоку DNS. Основний план дозволяє одночасно підключати шість пристроїв.

PrivateVPN пропонує програми для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Нова мережа, що розширюється
 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів
 • Використовуйте до шести пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування
 • Живий чат – це не цілодобово

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Добре працює в Мексиці та дозволяє до 6 пристроїв на одному рахунку. Швидке з’єднання, але це може зробити, якщо вибрати більше серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи варто використовувати безкоштовний VPN для Мексики?

Під час пошуку відповідного постачальника ймовірно, що ви натрапите на безкоштовні послуги VPN. Вони широко рекламуються в Інтернеті і пропонують заманливі пропозиції, наприклад, можливість зареєструватися без кредитної картки. Але на цьому зазвичай заманюється кінець.

Безкоштовні постачальники VPN мають жахливу історію спроб монетизувати свої послуги за допомогою інвазивної реклами, зловмисного програмного забезпечення або неетичного пошуку даних. Принаймні, у вас виникнуть перебої в обслуговуванні, коли вони намагаються перейти на платну послугу.

Ми не знаємо жодних безкоштовних VPN-серверів, які пропонують таке ж користувацьке враження, як і провайдери з найкращим рейтингом, зазначені в цьому списку. Отже, ви, швидше за все, зіткнетесь із слабкими стандартами шифрування, зменшенням пропускної здатності та обмеженим вибором серверів. Крім того, безкоштовні VPN зазвичай не дозволяють вирішити такі об’ємні завдання, як потокове відео та грати в онлайн-ігри.

Чому я повинен використовувати VPN в Мексиці?

За даними пропагандистського Інтернету Freedom House, Мексика стикається з досить складним середовищем в Інтернеті. У ньому йдеться: «хоча доступ постійно збільшується, середовище свободи Інтернету в Мексиці зменшилось через викриття щодо урядового шпигунського програмного забезпечення, що використовується проти адвокатів, журналістів та активістів з прав людини».

Організація додає, що 2017 рік став свідком високого рівня насильства над журналістами та супроводжуючого жорстокого втручання свободи в Інтернеті. Інтернет-видання зазнали кібератаки, і два репортери втратили життя. Ще десятки отримали страхітливі повідомлення та загрози смертю. Громадяни використовували цифрові носії, щоб зареєструвати свої акції протесту, але влада відповіла ще більше маніпуляціями в Інтернеті.

Також були випадки онлайн-тролів, нібито діючих від імені уряду, зокрема націлених на журналістів, активістів, правозахисників, науковців чи груп, думки яких критично ставилися до установи. Боти використовувались для маніпулювання онлайн-дебатами, а соціальні медіа розгулюються голосами, що звучать проти інакомислення, направленого урядом.

Зважаючи на ці обставини, зрозуміло, що навігація в Мексиці в Мексиці стає щоденним завданням. Використання VPN примхне вашу особу та захистить вас в Інтернеті. Якщо ви журналіст, винуватець чи блогер у Мексиці, VPN може допомогти вам поширити своє повідомлення, зберігаючи безпеку в Інтернеті. Для отримання додаткової інформації читайте наш вичерпний посібник із безпечного ведення блогів.

Торрентінг також сидить у законному сірому районі Мексики. Технічно не існує жодних законів, які регулюють це питання, але неузгодженість уряду означає, що також можливе переслідування за вчинок.

Для підтримки конфіденційності та анонімності в Інтернеті рекомендуємо використовувати VPN для перегляду Інтернету в Мексиці.

ВИСНОВОК: Comparitech не рекомендує використовувати VPN для незаконного передавання чи завантаження вмісту. Будь ласка, зверніться до місцевих законів, якщо ви не впевнені, і завжди звертайтесь до юриста за консультацією до експертів.

Пов’язані: Чи безпечний торрент? Це незаконно? Ви, ймовірно, попалися б?

Поради щодо використання VPN в Мексиці

Незалежно від того, живете ви в Мексиці чи просто відвідуєте кілька днів, використання VPN значно покращить ваш Інтернет-досвід.

Як налаштувати Мексику VPN

 1. Перше замовлення бізнесу – це визначитися з постачальником, який звертається до вас. Міні-огляди забезпечують високоякісний огляд послуги, але прочитавши детальні огляди в кінці, ви отримаєте більше розуміння.
 2. Після того, як ви влаштуєтесь на провайдера, який працює на вас, просто підпишіться зі своєю кредитною карткою.
 3. Вам слід отримати електронний лист із інформацією про вхід безпосередньо від постачальника VPN. Використовуйте його для підключення до VPN-сервера на ваш вибір.
 4. Після того, як з’єднання було успішно встановлено, його слід позначати зеленим значком у верхній частині екрана вашого смартфона.
 5. Тепер ви озброєні VPN, і вся веб-активність приватна.

Доступ до бібліотек Netflix в Мексиці

Якщо ви ввійдете до свого облікового запису Netflix за допомогою мексиканської IP-адреси, ви будете автоматично переспрямовані до місцевої бібліотеки. Це справедливо, навіть якщо обліковий запис був зареєстрований в іншій країні, наприклад, США чи Канаді. Найшвидший та найефективніший спосіб відновити доступ до бібліотеки Netflix з іншої країни – це спочатку використовувати VPN. Наприклад, якщо ви хочете отримати доступ до US Netflix, підключіться до сервера VPN у США.

З останніх кількох місяців Netflix активно блокує VPN через обмеження авторських прав. Таким чином, не всі VPN сумісні з гігантом потокових медіа. Ми виділили ті, які охоплені цією статтею, але ви завжди можете перевірити за допомогою підтримки клієнтів, щоб бути в безпечній стороні..

Тут ми зберігаємо більш часто оновлюваний список рекомендованих VPN для Netflix.

Перегляд мексиканського телебачення та доступ до банківських послуг за кордоном

Використання VPN для придбання мексиканської IP-адреси корисно для тисяч громадян, які живуть за межами країни, і, можливо, захочуть підтримувати зв’язок з місцевим вмістом з дому.

У Мексиці доступний широкий спектр програм, включаючи новини, розваги та спорт. Деякі з популярних каналів – Televisia, Canal 5, Azteca 7 та Azteca Uno. Деякі пропонують пряму трансляцію в Інтернеті, але вимагають мати мексиканську IP-адресу, щоб отримати доступ. Тут входить VPN.

Банківські та фінансові установи звичайно не обмежуватимуть геологічні послуги, але відстежуватимуть вхідні запити, щоб вгамувати шахрайство. Доступ до мексиканських банківських рахунків з-за кордону може підняти червоні прапори, і ваш запит може бути пригнічений. Зазвичай, це безпечна ставка на використання VPN, щоб зробити вигляд, що ви насправді в Мексиці. Це також допоможе уникнути відповіді на додаткові питання безпеки чи розмови з представником служби підтримки клієнтів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map