7 кращих VPN для смарт-телевізорів у 2020 році та способи їх налаштування

Кращий VPNS для смарт-телевізорів


Ви придбали смарт-телевізор і зможете безперешкодно дивитись весь ваш потоковий вміст, не виходячи з кушетки, без необхідності торкатися навколо екрана комп’ютера чи обробляти декілька кабелів. Але чогось не вистачає. Ви все ще не маєте доступу до всього вмісту, який хочете переглянути значна частина його гео-обмежена. Віртуальна приватна мережа (VPN) – ідеальне рішення. Ми покажемо вам, як отримати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом через ваші смарт-телевізори у Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Китаї чи будь-якій іншій країні. Ми вибрали VPN, які будуть працювати з найпопулярнішими брендами смарт-телевізора, включаючи Sony, Panasonic, LG, Philips, Samsung, Vizio та інші. Якщо у вас є Apple TV, ознайомтеся з нашим окремим посібником з найкращих VPN для Apple TV.

Ми розглянемо всі найкращі VPN для смарт-телевізорів більш докладно нижче, але якщо ви хочете вирішити переслідування, ось наш найкращий вибір:

 1. ExpressVPN найкращий VPN для смарт-телевізорів. Розблокує широкий спектр потокових сайтів. Швидкий і безпечний. Включає інтелектуальну службу проксі-сервера DNS та маршрутизатор, якщо ваш телевізор не підтримує VPN-програми. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Чудово підходить для тих, хто на бюджеті. Добре підходить для потокового відео у високій якості.
 3. NordVPN Відмінно підходить для розблокування геоблокованих потокових сайтів. На веб-сайті є багато навчальних посібників для налаштування на різні моделі маршрутизаторів. Сильна безпека та хороші швидкості.
 4. IPVanish Може бути налаштований на маршрутизаторі та популярний серед користувачів Kodi. Швидка швидкість і сильна безпека, але менш спритні на розблокуванні сайтів.
 5. PrivateVPN Розблокує Netflix і майже всі інші потокові сайти легко, але вимагає ручної конфігурації на маршрутизаторах.
 6. Surfshark Пропонує надійний додаток для Android і його можна встановити вручну на маршрутизаторі. Забезпечує солідну швидкість, потужні функції безпеки та виняткові можливості розблокування.
 7. Щит гарячої точки Швидкий, універсальний VPN з широким спектром потужних функцій безпеки. Можна налаштувати для використання з маршрутизаторами ASUSWRT або встановити безпосередньо через додаток Android.

VPN шифрує ваш інтернет-трафік і тунелює його через посередницький сервер у вибраному вами місці. Він маскує вашу IP-адресу та замінює її однією з обраного вами місця, тому виявляється, що ваш трафік надходить з цієї локалі. Це означає, що можна отримати доступ до геометрійного вмісту, такого як Netflix, Hulu, Prime Video від Amazon та BBC iPlayer. Більше того, коефіцієнт шифрування означає, що ніхто – навіть ваш провайдер – не може прослуховувати вашу активність.

Найкращі VPN для смарт-телевізора

На відміну від того, що деякі можуть подумати, VPN може працювати з розумним телевізором. Хоча більшість розумних телевізорів не підтримують VPN. Це означає, що вам знадобиться VPN, яке можна налаштувати на маршрутизаторі або за допомогою якого можна створити власну захищену точку доступу Wi-Fi через комп’ютер. Окрім цього, вам потрібно службу, яка може розблокувати безліч потокових сайтів та надавати інші аспекти, такі як швидкість, надійність та безпека. Не всі провайдери можуть це зробити, тому ми склали список найкращих на основі наступних критеріїв:

 • Працює з wifi-роутерами
 • Швидкі швидкості для безперешкодної передачі буфера
 • Розблокує популярні сайти потокової передачі (Netflix, BBC, Hulu, Amazon Prime тощо)
 • Керує великою мережею серверів
 • Має сильні функції безпеки
 • Підтримує політику без реєстрації
 • Забезпечує чудову підтримку клієнтів

Ось наш список найкращих VPN для смарт-телевізорів:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – це провідний постачальник, який може отримати доступ до різних потокових сайтів, включаючи Netflix, HBO, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. Крім того, він швидкий і надійний для перегляду без стресу і має мережу серверів, що охоплюють 94 країни. ExpressVPN робить власну вбудовану програму маршрутизатора який безкоштовно використовувати на будь-якому сумісному маршрутизаторі. Якщо ви не хочете мати справу з налаштуванням маршрутизатора, ExpressVPN навіть продає маршрутизатори Wi-Fi, попередньо налаштовані на всіх його VPN-серверах..

Незалежно від того, встановлений на вашому існуючому маршрутизаторі або придбаний безпосередньо у ExpressVPN, прошивка інтуїтивно зрозуміла та проста з точки зору користувача. Ви можете вибрати, до яких пристроїв підключитися до VPN, а які пройти через звичайне з’єднання внесення змін через просту у використанні інформаційну панель.

Незважаючи на це, налаштування VPN за допомогою смарт-телевізора може бути дещо складнішим, ніж просто встановлення на комп’ютер чи мобільний пристрій. Тому важливо, щоб ваш обраний провайдер запропонував чудову підтримку клієнтів. ExpressVPN надає на цьому фронті надійний та обізнаний чат у режимі 24/7.

Якщо шифрування не є важливим фактором для вас, ExpressVPN включає інтелектуальний проксі-сервер DNS, який включений у кожну підписку. Якщо ваш смарт-телевізор дозволяє змінити налаштування DNS, проксі-сервер (званий Media Streamer) може бути налаштований незалежно від VPN і все ж надавати доступ до потокових каналів.

Повернувшись до VPN, користувачів із безпеки та конфіденційності, буде рада побачити 256-бітове шифрування AES та ідеальну таємницю вперед. У вас також є захист від витоку DNS та перемикач захисту, останній, який ExpressVPN називає “мережевим блокуванням”. ExpressVPN підтримує дуже мінімальні журнали підключень та ніколи не записує активність користувача або IP-адреси.

Крім налаштування ExpressVPN на маршрутизаторі, ви можете використовувати його на окремих пристроях, до трьох одночасно. Додатки доступні для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS.

Плюси:

 • Можна встановити на рівні роутера для смарт-телевізорів
 • Супер швидкі сервери розблокують майже будь-яку популярну потокову службу
 • Керує мережею з понад 2000 серверів, що охоплюють 94 країни
 • Гарантована безпека за допомогою шифрування військового рівня
 • Сильна політика конфіденційності без журналів та високоякісна безпека, вбудована в програми
 • Неперевершена підтримка прямого чату 24/7

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші послуги

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для смарт-телевізора: ExpressVPN – виконавця №1. Стрімкий швидкий і надійний вибір, не дивіться далі, коли мова йде про швидкість. Прекрасно розблокує всі основні гео-обмежені потокові послуги в хорошій якості HD. Основні функції конфіденційності та не зберігає журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Дивіться наш глибокий огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost раніше мав репутацію subpar для потокового трансляції, але покращився в останні місяці через зміну форми власності. Зараз компанія зосереджена на надання доступу до потокових сайтів, таких як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer завдяки зростаючій мережі понад 5 700 серверів. Він може бути налаштований на роботу на вашому маршрутизаторі, щоб ви могли переглядати всі ці канали та інше через свій смарт-телевізор.

Пропозиції CyberGhost надійний захист у вигляді шифрування 256-AES та ідеальної секретності вперед. Існує вбудований вимикач захисту та захист від витоку DNS, щоб переконатися, що ваш трафік ніколи не залишає зашифрований тунель. Не зберігаються журнали, які можна прив’язати до окремого користувача.

Сім пристроїв можна підключити одночасно, і програми доступні для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Доступна пряма конфігурація маршрутизатора
 • Усі функції безпеки за умовчанням включені
 • Деякі з найшвидших потокових серверів, які ми протестували
 • Не зберігає журналів активності користувача та забезпечує сильне шифрування для обходу виявлення активності
 • Програми прості в установці та використанні – хороший варіант для початківців

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: CyberGhost – чудовий вибір. Сильний у конфіденційності, швидкісні швидкості та надійні за допомогою смарт-телевізорів. Нами було легко встановити та використовувати. Добре працює з більшістю потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш глибокий огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN може розблокувати безліч потокових сайтів, включаючи Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer та Sky Go. Він може бути налаштований на ваш маршрутизатор, щоб ви могли отримати доступ до всього свого вмісту через смарт-телевізор. Крім того, FlashRouters робить заздалегідь налаштовані маршрутизатори Tomato або DD-WRT, які заощаджують клопоту вручну встановити.

NordVPN швидкий і надійний багато серверів оптимізовано саме під потокове передавання. Його величезна мережа з понад 3500 серверів у понад 60 країнах означає, що у вас не повинно виникнути проблем з пошуком роботи, який працює. У цьому випадку вам завжди допоможуть агенти з обслуговування клієнтів у чаті.

Цей постачальник пропонує потужний набір функцій безпеки, включаючи 256-бітне шифрування AES, ідеальну таємницю руху вперед, специфічний процес вимикання вбивства та захист від витоку DNS. Деякі сервери оптимізовані для запобігання DDoS-атак, якщо це станеться занепокоєнням.

Основний обліковий запис дозволить вам підключити до шести одночасних пристроїв. Клієнти на робочому столі доступні для Windows та MacOS, а мобільні додатки можна завантажити для Android та iOS.

Плюси:

 • Можна налаштувати безпосередньо на вашому маршрутизаторі wifi або заздалегідь налаштованому маршрутизаторі
 • Неперевершена мережа – 5000 серверів у 63 країнах
 • Сервери оптимізовані для потокової передачі HD
 • Жодних компромісів щодо конфіденційності та безпеки
 • Службовий персонал є корисним та обізнаним

Мінуси:

 • Настільні програми можуть бути млявими і дещо звикати

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це хороша цінність. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Також добре працює з найбільш популярними потоковими службами і досягає стабільно хороших швидкостей. 30-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш глибокий огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish може бути налаштовано для роботи на домашньому маршрутизаторі, що дозволяє вам підключати смарт-телевізор через VPN. Це не настільки вагомий варіант для трансляції, як інші у списку, оскільки він не може розблокувати Netflix та Hulu, але ви можете користуватися доступом до багатьох інших потокових сайтів. Як і NordVPN, IPVanish пропонує Wi-Fi маршрутизатори FlashRouter заздалегідь налаштувавшись на VPN, якщо ви хочете врятувати себе від неполадок.

Ця послуга дуже популярний серед торрентерів та користувачів Kodi. Kodi не сумісний з багатьма розумними телевізорами, але якщо ви зможете запускати його та використовуєте його часто, це може бути найкращим варіантом для вас. Підтримка клієнтів завжди під рукою, щоб допомогти вам у налаштуванні та усуненні несправностей.

IPVanish буде зберігати вашу інформацію в безпечному та приватному режимі, використовуючи 256-бітове шифрування AES та ідеальну таємницю вперед. Він оснащений захистом від витоку DNS та перемикачем захисту. Останній перерве Інтернет-з’єднання у випадку втрати з’єднання VPN. Цей постачальник повністю не входить у систему, тому він не може передавати будь-яку інформацію, навіть якщо цього просять.

П’ять пристроїв можна підключити одночасно, і ви можете завантажувати програми для Windows, MacOS, Android та iOS.

Плюси:

 • Налаштуйте безпосередньо на своєму маршрутизаторі Wi-Fi
 • Керує мережею з понад 1100 серверів у 60+ країнах
 • Не веде жодного журналу
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів трохи повільна
 • Деякі сервери не працюють з Netflix або Hulu

Наш результат:

4 з 5

ВЕЛИКА МЕРЕЖА: IPVanish чудово підходить для сімей. Добре розблокує більшість гео-обмеженого вмісту. Рекомендуємо для їх високого рівня конфіденційності. Це можна зробити з реальною підтримкою. 7-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш глибокий огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Відносно новачок у галузі, PrivateVPN запускає невелику мережу серверів, але все ж набирає конкурентоспроможний удар. Його висока швидкість та можливість розблокувати безліч потокових сайтів зробіть це найкращим вибором для тих, хто шукає трансляцію. Цей провайдер, налаштований за допомогою маршрутизатора, може дозволити вашому розумному телевізору відображати вміст з Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer та Sky GO, серед інших сайтів.

Інша сфера, де PrivateVPN залишається конкурентоспроможною, – це конфіденційність та безпека. Він живе до своєї назви і зберігає відсутні журнали, пов’язані з активністю браузера або історією сеансів. Шифрування – 128-бітне або 256-бітове, залежно від протоколу, який ви використовуєте. Це забезпечує ідеальну таємницю вперед, захист від витоку DNS та вбудований перемикач захисту.

Ви можете використовувати PrivateVPN на до шести пристроях одночасно. Клієнти на робочому столі можна завантажити для Windows та MacOS, а програми доступні для Android та iOS.

Плюси:

 • Можна налаштувати для роботи з домашнім wifi-роутером
 • Розблокує Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sky GO та багато іншого
 • Вища середня швидкість потоку при тестуванні

Мінуси:

 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку
 • Службовий персонал хороший, але працює лише в робочий час в Європі
 • У додатках відсутні розширені функції, наприклад, опції блокування реклами та зловмисного програмного забезпечення

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує багато популярних сайтів потокової передачі та дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі. Невелика мережа серверів, але швидке з’єднання. 30-денна гарантія повернення грошей.

Дивіться наш глибокий огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark надає перевагу в розблокуванні вмісту, заблокованого регіоном, з-за кордону. Насправді це навіть дозволяє використовувати вперті сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video з-за кордону. Цей VPN можна налаштувати вручну для роботи з домашнім маршрутизатором, або, якщо вам зручніше, ви можете придбати попередньо налаштований маршрутизатор DD-WRT у FlashRouters.

Швидкість роботи зазвичай досить швидка для бездоганної передачі HD у високій якості, і з 1000+ серверами у понад 60 країнах ви зможете отримати доступ до всіх видів геоблокованого вмісту. Якщо у вас виникли якісь проблеми, ви можете отримати службу підтримки 24/7 за допомогою чату в реальному часі.

Ця послуга використовує 256-бітове шифрування, захист від витоків DNS, IPv6 та WebRTC та перемикач на знищення, щоб захистити вашу діяльність від снайперів. Ще краще, Surfshark не зберігає журналів, які могли б вас ідентифікувати. Якщо ви хочете ще більше анонімності, ви можете платити в Bitcoin, Ethereum або Ripple.

Surfshark дозволяє підключати необмежену кількість пристроїв одночасно та має додатки для Windows, Linux, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує основні потокові сервіси, включаючи Netflix
 • Спочатку ставить вашу безпеку та конфіденційність
 • Без обмеження підключення означає, що він ідеальний для спільного доступу

Мінуси:

 • Має відносно невелику мережу
 • Деякі сервери повільніше, ніж інші

Наш результат:

4 з 5

СТРИМА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: Surfshark дозволяє вам передавати на своєму смарт-телевізорі майже все, що вам потрібно. З сильним захистом та захистом конфіденційності, пристойною швидкістю та 30-денною гарантією повернення грошей, варто вартий свого часу.

Читайте наш повний огляд Surfshark

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

7. Щит гарячої точки

Щит гарячої точки

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки є важливим вибором для тих, хто хоче користуватися геоблокованими потоковими послугами. Він легко розблокує Netflix, BBC iPlayer та 7Plus, тому ви зможете отримати доступ до основних платформ з усього світу. Цей VPN підтримує маршрутизатори ASUSWRT (з подальшою широкою підтримкою) та має додаток для легкої установки на телевізорах на базі Android..

З постійною високою швидкістю та необмеженою пропускною здатністю вам не доведеться турбуватися про відставання або буферизацію. У цій службі понад 3000 серверів, які розповсюджуються в 70+ країнах, тож ви маєте змогу отримати низьку затримку зв’язку незалежно від того, де ви живете. Потрібна допомога? Підтримка клієнтів працює цілодобово за допомогою чату в прямому ефірі.

Функції безпеки Hotspot Shield включають 256-бітове шифрування, перемикач на знищення та захист від витоків DNS. Користувачі також можуть вибрати певні веб-сайти, щоб обійти VPN (наприклад, якщо ви хочете користуватися потоковими службами з вашої країни, не вимикаючи VPN). Ця послуга не зберігає ідентифікуючих даних після відключення.

Hotspot Shield пропонує додатки для Android, iOS, MacOS та Windows.

Плюси:

 • Швидкі зв’язки
 • Сильна можливість розблокування
 • Потужні функції безпеки

Мінуси:

 • Раніше були проблеми з конфіденційністю
 • На даний момент підтримуються лише маршрутизатори ASUSWRT

Наш результат:

4.5 з 5

БЕЗПЕЧНО-СВІДОМНІ VPN: Щит Hotspot включає безліч функцій безпеки, але він також забезпечує швидку швидкість та можливість розблокувати основні потокові платформи за кордоном. Найкраще, що цей VPN постачається з 45-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN зі смарт-телевізором?

Безкоштовна VPN може здатися хорошою ідеєю, але насправді ці сервіси не вистачають. Для початку, це менше ймовірність, що безкоштовний сервіс зможе працювати зі смарт-телевізором або що постачальник запропонує надійну підтримку, яка допоможе вам налаштувати його. Навіть якщо у вас все вийде, є більш практичні проблеми, які потрібно подолати.

Страждають безкоштовні послуги низькі швидкості, відсутність вибору сервера та тривалий час очікування підключитися. І якщо ви намагаєтесь розблокувати потокові послуги, більше шансів, що безкоштовний VPN призведе до жахливої ​​помилки проксі.

Крім практичних питань, безкоштовні провайдери, як правило, відсутність сильних функцій безпеки та конфіденційності ви отримуєте своїх конкурентів преміум класу. Багато користувачів здійснюють журнал діяльності або вставляють файли cookie для відстеження, а також вводять рекламу або продають дані третім сторонам. Деякі навіть несуть зловмисне програмне забезпечення.

Якщо постачальники на зразок тих, про які ми говорили вище, пропонують такі чудові пропозиції, просто не має сенсу витрачати час на продукт із запчастинами..

Як встановити VPN за допомогою Smart TV?

Оскільки смарт-телевізори та справді VPN все трохи відрізняються, не існує загального протоколу підключення. Багато великих виробників електроніки вискочили на ринок смарт-телевізорів, зокрема:

 • Samsung
 • LG
 • Panasonic
 • Sony
 • Philips
 • TCL
 • Vizio
 • Toshiba
 • СП

Деякі новітні моделі телевізорів певних марок дозволяють встановлювати VPN безпосередньо на нього. Наприклад, оскільки багато моделей смарт-телевізорів Sony базуються на Android, вони будуть сумісні з додатком VPN. З іншого боку, смарт-телевізори Samsung не сумісні з додатками VPN, тому їх потрібно налаштувати інакше, наприклад, через конфігурацію маршрутизатора.

Коли ви налаштовуєте VPN на домашньому маршрутизаторі, будь-який пристрій, включаючи ваш смарт-телевізор, підключений до маршрутизатора, буде захищений. Якщо прошивка маршрутизатора підтримує конфігурацію VPN, ви можете дотримуватися посібників із налаштування, запропонованих вибраним постачальником (див. нижче). Якщо ні, то, можливо, захочете заглянути заміна прошивки маршрутизатора із сумісною програмною програмою, сумісною з VPN, наприклад, DD-WRT або Tomato. Майте на увазі, що заміна вбудованого програмного забезпечення (відомого як миготливий) може пошкодити ваш маршрутизатор, тому його краще залишити більш досвідченому користувачеві користувачеві.

Інший варіант – це придбайте заздалегідь налаштований роутер таких, як ми згадували раніше. Маршрутизатор ExpressVPN рекомендується використовувати, оскільки він використовує власну прошивку та простий у використанні. NordVPN та IPVanish мають чудові варіанти, доступні стороннім партнером, FlashRouter.

Більшість постачальників пропонують покрокові інструкції, які допоможуть вам встановити VPN на маршрутизатор. Посібники, пропоновані деякими з перерахованих вище постачальників, можна знайти за такими посиланнями:

 • ExpressVPN: посібники з налаштування додатків маршрутизатора, посібники з конфігурації маршрутизатора та “Як налаштувати смарт-телевізор Samsung для використання MediaStreamer”.
 • NordVPN: Посібники з конфігурації маршрутизатора вручну
 • IPVanish: налаштувати VPN вручну на існуючому маршрутизаторі
 • PrivateVPN: Настанови маршрутизатора
 • CyberGhost: CyberGhost VPN для маршрутизаторів та інших пристроїв

Дивись також:

 • Кращі VPN для маршрутизаторів DD-WRT
 • Кращий VPN для маршрутизаторів томатів
 • Кращий VPN для маршрутизаторів для захисту IoT-пристроїв
 • Найкращі VPN для маршрутизаторів Netgear
 • Найкращі VPN для маршрутизаторів Asus

Оскільки для багатьох установок VPN для розумного ТБ потрібна конфігурація маршрутизатора, замість того, щоб шукати документацію VPN для вашої конкретної марки телевізора, вам краще буде знайти посібник з налаштування вашого конкретного маршрутизатора..

Платні постачальники VPN прагнуть забезпечити роботу їх сервісу так, як вам потрібно, і запропонують підтримку та допомогу в усуненні несправностей, коли це буде потрібно. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете просто зв’язатися з постачальником послуг через чат, електронну пошту чи соціальну мережу, і хтось може допомогти вам провести налаштування або допомогти вирішити будь-які проблеми.

Чи можу я використовувати VPN на своєму смарт-телевізорі без налаштування маршрутизатора?

Якщо ви не можете встановити VPN безпосередньо на телевізор і не хочете возитися з домашнім маршрутизатором, у вас є ще пара варіантів. Найголовніше – підключити телевізор до ноутбука чи ПК, захищеного VPN, і просто переглянути те, що на екрані комп’ютера. Хоча, це справді перемагає призначення розумного телевізора.

Інший варіант – це створити віртуальний роутер зі свого ноутбука чи ПК і перетворити його в точку доступу до wifi. Це дозволить запустити ваш смарт-телевізор через захищену мережу. Для користувачів ПК може допомогти наш спеціальний посібник зі встановлення точки доступу до Wi-Fi з підтримкою VPN для Windows. Так само, якщо ви користуєтеся Mac, у нас є альтернативне керівництво по встановленню точки доступу до Wi-Fi на macOS.

Хоча це простіший варіант, ніж налаштування маршрутизатора, він вимагає завжди мати комп’ютер, який працює і працює для того, щоб діяти як маршрутизатор..

Які програми для розумного телебачення можуть допомогти мені розблокувати VPN?

Одне з найпопулярніших застосувань для VPN із смарт-телевізором – це розблокувати гео обмежений вміст, наприклад телепередачі, фільми та музику. Ось лише деякі сайти, які VPN може допомогти вам розблокувати:

 • Netflix
 • HBO
 • Хулу
 • Amazon Prime Video
 • Вуду
 • BBC iPlayer
 • Центр ITV
 • Sky Go
 • ESPN
 • Spotify
 • Пандора
 • DAZN

Трансляція вмісту – це не єдине, що обмежено географічними днями деякі країни блокують доступ до популярних сайтів включаючи YouTube та Google (включаючи додатки Google Play). На щастя, VPN може допомогти вам розблокувати будь-яку програму для смарт-телевізора, яка обмежена регіонами. Наприклад, якщо YouTube заблокований там, де ви знаходитесь, доступ до нього через VPN не повинен бути проблемою.

Однією з областей, де загалом не вистачає смарт-телевізорів, є дзвінки через VoIP. На жаль для користувачів Skype, компанія пару років тому припинила додаток для смарт-телебачення. Tellybean пропонує альтернативу для деяких брендів телебачення, а його невеликий розмір компанії означає, що він, мабуть, не знаходиться під радарами блокаторів, тому, можливо, навіть може бути використаний без VPN.

Чи можу я використовувати проксі-сервер DNS замість VPN?

Якщо ви просто хочете обійти гео обмеження, DNS-проксі-сервер може бути спокусливим варіантом. Вони можуть підробляти ваше місцезнаходження, подібно до VPN. Однак, на сайтах, таких як Netflix, дуже просто заблокувати проксі, і шанси є, вони просто не працюватимуть так, як ви хочете.

Більше того, багато проксі-сервера DNS не можна налаштувати за допомогою смарт-телевізора чи домашнього маршрутизатора. Навіть якщо ви можете налаштувати це, проксі-сервери, як правило, мають менше варіантів розташування, тож ви не зможете отримати доступ до конкретних регіонів, які шукаєте. Один проксі, який не страждає від цієї проблеми, є Media Streamer ExpressVPN, який можна налаштувати для роботи зі смарт-телевізором.

Ще однією важливою сферою, де бракує проксі, є безпека. Вони не шифрують ваш трафік, тому можливо, що вашу діяльність буде контролювати ваш Інтернет-провайдер або інші снупери. Можливо, ви навіть будете піддані моніторингу з боку самого проксі-провайдера.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map