7 блокаторів IP-адрес – найкращі безкоштовні та платні послуги

7 блокаторів IP-адреси

Кожен пристрій, підключений до Інтернету, має IP-адресу. Як і фізичні адреси, щоб знайти та листуватися один з одним, IP-адреси дозволяють пристроям, підключеним до Інтернету, знаходити та спілкуватися один з одним. Кожна IP-адреса унікальна, тому вашу IP-адресу можна використовувати для ідентифікації вас та відстеження вашої активності в Інтернеті. Крім того, IP-адреси вказують ваше приблизне місцеположення, тому вони можуть використовуватися додатками, веб-сайтами та службами для відстеження вашого місцезнаходження. Якщо ви хочете зберегти свою інформацію приватною, вам знадобиться блокувальник IP-адрес.

Ми пояснимо, як заблокувати вашу IP-адресу, але спочатку розглянемо типи IP-адрес. Існує два типи IP-адрес: IPv4 та IPv6. Більшість із нас використовує IPv4 для більшості нашої активності в Інтернеті, але IPv6 набирає тяги як заміну. Обидва більш-менш служать одній і тій же цілі, але в IPv6 доступно набагато більше адрес, тоді як адреси IPv4 незабаром будуть вичерпані.

Адреса IPv4 виглядає приблизно так:

123.45.67.89

Адреса IPv6 виглядає так:

2001: 4860: 4860 :: 8888

Блокатор IP-адрес не дозволяє цим веб-сайтам і програмам бачити вашу справжню IP-адресу, маскуючи її новою. Зазвичай це робиться через проксі-сервер, який виступає посередником між вашим комп’ютером чи смартфоном та іншою частиною Інтернету. Існує багато типів проксі-серверів, і ми розглянемо декілька тут.

1. VPN

expressvpn android 2019 ssДодаток ExpressVPN для Android: Підключення, Місцеположення та Налаштування

Можливо, ви чули цей термін раніше, але що таке VPN? Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN шифрує ваше інтернет-з’єднання та здійснює маршрутизацію через посередницький сервер у вибраному вами місці. Будь-який веб-сайт, який ви відвідуєте або додаток, який ви використовуєте, побачить IP-адресу VPN-сервера замість вашої реальної IP-адреси.

Багато комерційних VPN використовують спільні IP-адреси, а це означає, що ви використовуєте ту саму IP-адресу, що й інші VPN-користувачі, підключені до одного сервера. Це додає значного рівня анонімності і ускладнює відстеження будь-якої діяльності назад для одного користувача.

Окрім блокувальника IP-адрес, VPN покращують безпеку в Інтернеті і можуть надавати вам доступ до онлайн-вмісту, який інакше обмежений певними країнами або регіонами.

Наша найкраща рекомендація – ExpressVPN, який працює з серверами в 94 країнах. ExpressVPN випереджає криву порівняно з більшістю VPN, коли мова йде про безпеку та швидкість. Це простий у користуванні і пропонує цілодобову підтримку клієнтів.

НАЙКРАЩЕ VPN БЛОКУВАТИ ВАШУ ІР-АДРЕСУ: ExpressVPN гарантує, що ваша реальна IP-адреса ніколи не протікає і працює з широким спектром пристроїв. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей без ризику.

VPN можуть бути платними або безкоштовними, але краще уникати безкоштовних через конфіденційність та безпеку.

2. SOCKS проксі

Socks5 проти VPN

Проксі-сервери SOCKS схожі на VPN, але вони не обов’язково використовують шифрування. Це означає, що кожен, хто переслідує ваше з’єднання до того, як він дістанеться до проксі-сервера, наприклад, ваш Інтернет-провайдер, може контролювати вашу активність в Інтернеті. Проте проксі-сервер SOCKS заблокує вашу IP-адресу, щоб інша сторона підключення бачила лише IP-адресу проксі-сервера.

SOCKS5 включає підтримку шифрування, але це не є вимогою. Шифрування робить ваше з’єднання повільнішим, але безпечнішим.

Крім того, окремі додатки повинні бути налаштовані на використання проксі-сервера SOCKS, тоді як майже будь-яке програмне забезпечення працює з VPN. Перевірте налаштування програми, яку ви хочете використовувати з проксі, щоб налаштувати її.

Як і VPN, проксі-сервери SOCKS можуть бути безкоштовними або платними, але я пропоную уникати безкоштовних.

3. HTTP / S проксі

розширення для браузера cyberghost

Проксі-сервери HTTP та HTTPS часто упаковуються як плагіни або розширення для веб-браузерів, таких як Firefox та Chrome. Ці проксі-сервери блокують вашу IP-адресу під час використання веб-браузера, але інші додатки все одно використовуватимуть пряме з’єднання.

Проксі-сервери HTTP приховують вашу IP-адресу від веб-сайтів, які ви відвідуєте, але з’єднання не шифрується.

Проксі-сервери HTTPS включають шифрування SSL, тому вони трохи безпечніші. Іноді їх називають VPN.

Недоліком HTTPS проксі є те, що вони впливають лише на веб-трафік. Навіть якщо ви користуєтесь лише веб-браузером, ви все одно можете надсилати DNS, WebRTC або інші види трафіку за межами проксі, який можна використовувати для визначення вашої реальної IP-адреси чи місцезнаходження. Якщо ви хочете цього уникнути, радимо використовувати протокол VPN, подібний до герметичності ExpressVPN.

4. Проксі-сервер SSH

ssh-2

Проксі-сервери SSH не дуже поширені, хоча у нас є стаття, в якій видно, як налаштувати його для себе. Також називається тунелем SSH, проксі SSH маршрутизує ваше інтернет-з’єднання через проксі-сервер, використовуючи протокол SSH. SSH (Secure Shell) використовує сильне шифрування, але це не дуже швидко, і багато додатків та веб-сайтів можуть не працювати належним чином.

5. Тор

хвости запущені перевірки браузера

Tor – це мережа анонімності, яка шифрує ваше інтернет-з’єднання та передає його через рандомізовану серію вузлів, які по суті є проксі-серверами, якими керуються волонтери. Кожен раз, коли ви підключаєтесь до веб-сайту чи програми, ваше з’єднання шифрується кілька разів та передається через не менше трьох різних вузлів. Кожен вузол знімає шар шифрування, поки не досягне «вузла виходу».

Веб-сайти та програми бачать лише IP-адресу вузла виходу. Жоден вузол ланцюга не може контролювати призначення, джерело чи вміст інтернет-трафіку, ефективно блокуючи вашу IP-адресу від снуперів.

Tor безкоштовний, але у нього є свої недоліки. Він досить повільний і підходить лише для основного веб-перегляду – не використовуйте його для торрентінгу та потокової передачі HD відео. Крім того, Тор часто асоціюється із злочинною діяльністю в темній мережі, тому його використання може підняти червоні прапори для вашого провайдера чи правоохоронних органів.

Дивись також: Кращий VPN для Tor

6. Вимкнути IPv6 або IPv4

Для доступу до Інтернету вам потрібно принаймні один із них увімкнутий. Ви можете приховати свою IPv6 адресу або свою IPv4 адресу, але не обидва, використовуючи цей метод.

Практично всі веб-сайти, програми та сервіси працюють із IPv4, тому ви можете заблокувати адресу IPv6, просто відключивши її в налаштуваннях Інтернету вашого пристрою..

Відключення IPv4 може працювати в певних обставинах, коли IPv6 є життєздатною альтернативою, але не очікуйте, що все в Інтернеті нормально працює без нього.

7. Використовуйте NAT-брандмауер, щоб приховати вашу приватну IP-адресу

Брандмауер NAT не блокує вашу загальнодоступну IP-адресу, але приховає вашу приватну IP-адресу. Усі пристрої, підключені до NAT-роутера, матимуть загальнодоступну IP-адресу.

Якщо ви підключитесь до Інтернету за допомогою бездротового маршрутизатора, дуже ймовірно, що ви стоїте за брандмауером NAT. Найпростіше кажучи, брандмауер NAT дозволяє багатьом пристроям в одній мережі використовувати одну і ту ж загальнодоступну IP-адресу, але унікальні приватні IP-адреси. Переклад мережевих адрес (NAT) пересилає запити та дані з приватних IP-адрес окремих пристроїв до їх онлайнового пункту призначення під загальнодоступною IP-адресою маршрутизатора..

Брандмауери NAT блокують вашу локальну IP-адресу від інших комп’ютерів в Інтернеті, запобігаючи небажаному спілкуванню. Будь-який трафік, який потрапляє на маршрутизатор, не вказуючи локальну IP-адресу, відкидається. Публічна IP-адреса вашого маршрутизатора все ще буде видно.

Ви не можете заблокувати провайдера, щоб він бачив вашу IP-адресу

Для того, щоб підключитися до Інтернету, ви повинні мати IP-адресу. Оскільки IP-адреси надаються постачальниками послуг Інтернету, неможливо заблокувати вашу IP-адресу в своєму Інтернет-провайдері.

Якщо ваша мета – не допустити прослуховування вашого Інтернет-провайдера через Інтернет, найкращим варіантом у цьому списку є VPN. VPN шифрує весь інтернет-трафік, перш ніж він покине ваш пристрій. Ваш Інтернет-провайдер все ще зможе бачити вашу IP-адресу, але він не зможе розшифрувати вміст зашифрованих даних. VPN все ще блокує вашу IP-адресу від інших сторін в Інтернеті, як-от веб-сайти та програми.

Якщо ви йдете цим маршрутом, обов’язково виберіть постачальника VPN, який не зберігає журнали вашої онлайн-активності.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me