6 найкращих VPN, щоб спостерігати за NBC Sports Gold за межами США

найкращі VPN, щоб дивитися NBC Sports Gold


Якщо ви вже вивчили деякі спортивні перепустки, доступні на NBC Sports Gold, можливо, ви побачили, що більшість доступні лише у певних країнах. Насправді декілька –доступний лише в США”. Сюди входять Прем’єр-ліга, Регбі-пас, Сніг-пас та Велоспорт.

NBC Sports Gold Прем'єр-ліга пропуск

Багато веб-сайтів мають географічний вміст, зокрема потокові послуги, такі як NBC Sports Gold, DAZN та Netflix. VPN може допомогти обійти такі обмеження. Якщо вам цікаво, VPN – це “віртуальна приватна мережа”. Він спрямовує ваш мережевий трафік на VPN-сервер на ваш вибір, що дозволяє вам обходити блоки з контентом, заблокованим регіоном. Крім того, якісний VPN забезпечує конфіденційність, шифруючи ваше з’єднання та приховуючи справжню IP-адресу та місцеположення.

Перш ніж ми розкриємо основні VPN-адреси для NBC Sports Gold поглиблено, ось короткий підсумок, якщо вам не вистачає часу:

6 кращих VPN для NBC Sports Gold

 1. ExpressVPN: Найшвидший і надійний VPN для NBC Sports Gold. Розблокує Netflix. Захистити за допомогою шифрування. Цілодобова підтримка чату та відмінні програми.
 2. CyberGhost: Швидкий VPN з 1000 американськими серверами. Розблокувати NBC Sports Gold та Netflix US. Включає підтримку 24/7. Підключіть до 7 пристроїв. Сильна безпека.
 3. NordVPN: Більше 1600 серверів у США для NBC Sports Gold. Цілодобова підтримка, спеціалізовані сервери, і їх можна використовувати на до 6 пристроях. Сувора політика без журналів.
 4. IPVanish: Американська VPN для перегляду NBC Sports Gold за кордоном. Дозволяє до 10 одночасних з’єднань. Захистіть за допомогою шифрування та політики без журналів.
 5. PrivateVPN: Високошвидкісні сервери для потокової передачі NBC Sports Gold та Netflix. Політика без журналів Зручні програми та до 6 одночасних підключень.
 6. Surfshark: Необмежене одночасне з’єднання. Сервери у 19 містах США для перегляду NBC Sports Gold за кордоном. Немає журналів VPN з підтримкою чату в режимі 24/7.

Вибір VPN може зайняти певний час і зусилля, оскільки на ринку існує стільки варіантів, безкоштовних і платних. Ми намагалися зробити вам простіше, звужуючи параметри. Для того, щоб знайти найкращий NBC Sports Gold VPN, ми шукали тих, хто відповідає наступним критеріям:

 • Велика мережа серверів у всьому світі (особливо США та Європа)
 • Сервери, які пропонують високу швидкість і послідовне з’єднання
 • Сильна безпека із шифруванням та іншими важливими функціями безпеки
 • Політика без реєстрації, щоб захистити вашу конфіденційність
 • Підтримка клієнтів, яка забезпечує швидкі та корисні відповіді на запити
 • Дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно

6 кращих VPN для золота NBC Sports

Ось наш ретельно підібраний список найкращих VPN для перегляду NBC Sports Gold за межами США:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020розблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN працює безліч високошвидкісних серверів по всьому США, що робить його ідеальним для перегляду NBC Sports Gold за кордоном. Незважаючи на те, що велика кількість серверів є важливою, якість сервера та загальний сервіс також повинні бути пріоритетними. Завдяки необмеженій пропускній здатності та без дроселювання, ExpressVPN забезпечує чудовий досвід перегляду. NBC Sports Gold відео можна передавати без буферизації та затримок. Більше того, ми успішно використовували ExpressVPN для розблокування інших спортивних потокових служб, таких як ESPN та DAZN.

Загалом ExpressVPN має понад 3 000 VPN-серверів у 94 країнах. Це означає, що ви можете розблокувати вміст у всьому світі, наприклад, у Великобританії та Японії. Цей VPN також добре працює з Netflix, Hulu та Amazon Prime Video. Однак якщо у вас виникли якісь проблеми, ви можете зв’язатися із службою підтримки чату 24/7, що працює у режимі реального часу. Не всі провайдери VPN пропонують це, що, безумовно, виділяє ExpressVPN. Ця послуга VPN дуже швидка і проста у використанні, окрім зручних для користувача додатків, пропонує додаткові розширення для браузера для додаткової зручності.

Поряд з відмінною продуктивністю, ExpressVPN захищає вашу конфіденційність. Цей постачальник VPN не зберігає ідентифікованих журналів активності та журналів зв’язків користувачів. Крім цього, ExpressVPN використовує 256-бітне шифрування AES і пропонує захист від витоку DNS та IPv6, а також функцію перемикача захисту. Все це в поєднанні робить ExpressVPN однією з найбезпечніших VPN на ринку. Він також дуже надійний з 99,9% часу роботи.

Ви можете завантажити програми ExpressVPN для таких операційних систем: Windows, Mac, Android, iOS, Linux та маршрутизаторів. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox.

Плюси:

 • Безліч швидких американських серверів для потокової передачі NBC Sports Gold
 • Розблокує більшість контенту, включаючи Netflix, ESPN та HBO Go
 • Мережа з понад 3000 серверів у 94 країнах
 • Забезпечує чудову підтримку клієнтів, доступну цілодобово через чат наживо
 • Зручні програми для широкого спектру платформ
 • Сильна безпека із шифруванням та відсутність ідентифікаційних журналів

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж більшість конкуруючих VPN

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ СПОРТОВОГО ЗБОРУ NBC: ExpressVPN – це наш номер 1. Він пропонує швидкі та надійні сервери для потокової передачі NBC Sports Gold. Також розблокує Netflix та ESPN. Відмінні програми та підтримка в чаті 24/7 в реальному часі. У комплекті є функції безпеки. 30-денна гарантія повернення грошей означає, що ви можете спробувати це без ризику.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

Кібергострозблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost це VPN з швидко зростаючою мережею серверів. На момент написання повідомлення CyberGhost має понад 3700 серверів в Інтернеті, понад 750 з яких знаходяться в США. Таким чином, у вас не виникне проблем із пошуком сервера для розблокування NBC Sports Gold. Ми виявили, що потокове передавання буде швидким та послідовним, не буферизуючись чи затримуючись у нашому тестуванні. Ще одна перевага CyberGhost полягає в тому, що ви можете використовувати його на до 7 пристроях одночасно, що більше, ніж дозволяє більшість VPN.

Якщо мова йде про додатки цього VPN, ми виявили їх дуже зручними. Зокрема, CyberGhost може автоматично підключити вас до найкращого доступного сервера, залежно від вашого місцезнаходження. Все дуже настроюється з можливістю перемикати такі функції, як блокувальник реклами та стиснення даних. CyberGhost має сувору політику без журналів і пропонує захист від витоку DNS та IPv6. Інші функції безпеки включають автоматичний перемикач вбивства та 256-бітове шифрування AES.

CyberGhost пропонує додатки для таких платформ та пристроїв: Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Android TV та Amazon Fire Stick / Fire TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Для маршрутизаторів потрібна ручна настройка.

Плюси:

 • Швидкі та надійні з’єднання для потокової передачі NBC Sports Gold
 • Велика мережа з 5700 серверів (1100 у США)
 • Використовуйте його для підключення до 7 пристроїв
 • Додатки та розширення веб-переглядача – це швидкий та простий у використанні
 • Високий рівень безпеки з шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Не працює в Китаї чи ОАЕ

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-VPN: CyberGhost – це безпечний VPN без журналів. Це також швидко з більш ніж 750 американських серверів. Розблокує NBC Sports Gold та Netflix US. Підключіть до 7 пристроїв. Включає в себе підтримку 24/7 та зручні для користувача програми та розширення веб-переглядача. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNрозблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN пропонує більше серверів у США, ніж більшість VPN. Фактично, NordVPN має понад 5200 серверів у 60 країнах, 1600 з яких знаходяться у США. Оскільки більшість пакетів NBC Sports Gold доступні лише у США, NordVPN варто розглянути. Також ви можете використовувати NordVPN для розблокування Netflix, BBC iPlayer та Hulu. Наш досвід перегляду з NordVPN був дуже позитивним. Послідовні з’єднання дозволяють здійснювати потокове передавання у високій чіткості, і ми не відчували буферизації та відставання.

Під час нашого тестування NordVPN ми не мали проблем із додатками, які прості у використанні. Зокрема, розширення браузера робить комутацію серверів швидшою та простішою, ніж будь-коли. NordVPN пропонує особливо гарне співвідношення, оскільки один обліковий запис може захищати до 6 пристроїв одночасно. Пропонована безпека включає 256-бітове шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор захисту. Сувора політика без журналів гарантує, що ваші приватні дані залишаються приватними.

Додатки NordVPN доступні для Windows, Mac, Android, iOS, Linux та Android TV. Розширення браузера доступні для Chrome і Firefox. Однак для Linux та маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Плюси:

 • 1600 американських серверів для розблокування NBC Sports Gold
 • Розблокує найбільш обмежений вміст, включаючи Netflix та Hulu
 • Дозволяє підключати до 6 пристроїв одночасно
 • Додані для початківців програми та розширення для браузера
 • VPN без журналів, який використовує шифрування для захисту ваших даних

Мінуси:

 • Деякі сервери можуть бути трохи повільними

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN має вражаючі 1600 американських серверів для передачі NBC Sports Gold. Він також розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Використовуйте його на до 6 пристроях одночасно. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та сувору політику без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishрозблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish це американська VPN, яка пропонує хороші швидкості для безперебійного потоку. Це робить його ідеальним NBC Sports Gold VPN. Нам вдалося передавати HD у бездротовому режимі. IPVanish дозволяє підключити до 10 пристроїв одночасно, набагато більше, ніж більшість VPN. Окрім того, що пропонує відмінну цінність, IPVanish має гарну кількість серверів – понад 1300 у понад 60 країнах (близько 600 з них – у США).

Це VPN, яким можуть користуватися як початківці, так і більш досвідчені користувачі. Інтерфейс додатка IPVanish чуйний та простий у дотриманні, хоча є можливість активувати більше технічних функцій. IPVanish використовує 256-бітне шифрування AES та забезпечує захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту. Політика без журналів забезпечує вашу конфіденційність в Інтернеті недоторканою. Якщо у вас є якісь питання щодо IPVanish, вони пропонують швидку та чуйну підтримку клієнтів за допомогою функції прямого чату.

Програми IPVanish можна завантажити для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Ручна настройка потрібна як для Linux, так і для маршрутизаторів.

Плюси:

 • Сотні американських серверів для розблокування NBC Sports Gold
 • Дозволяє до 10 одночасних з’єднань
 • Забезпечує підтримку в прямому чаті
 • Добре працює з Amazon Fire TV / Fire Stick
 • Діє сувору політику без журналів

Мінуси:

 • Має відносно коротку гарантію повернення грошей 7 днів
 • Не пропонує розширень для веб-переглядачів (на відміну від деяких конкурентів)

ДО 10 ЗВ’ЯЗКІВ: IPVanish дозволяє одночасно захищати до 10 пристроїв. Він пропонує сотні американських серверів для перегляду NBC Sports Gold за межами США. Підтримка в прямому чаті та потужна безпека із шифруванням та політикою без журналів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNрозблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN це VPN, який пропонує великі швидкості, що робить його ще одним відмінним вибором для NBC Sports Gold. Наразі у нього лише близько 100 серверів, 9 з них розташовані у США. Таким чином, ми виявили, що це добре, коли розблокування служб, таких як NBC Sports Gold, Netflix та Amazon Prime Video. Ви можете використовувати цей VPN для підключення до 6 пристроїв одночасно, що чудово, якщо у вас багато пристроїв.

Це VPN, який дуже простий у використанні, але кмітливі користувачі мають можливість активувати більш розширені функції. PrivateVPN пропонує всі ключові функції безпеки, які очікуються від якісного VPN, включаючи 256-бітне шифрування AES, захист від витоку DNS та IPv6 та комутатор захисту. PrivateVPN заявляє, що має нульову політику реєстрації даних, хоча також дозволяє анонімний платіж у Bitcoin (за умови використання послуги змішування Bitcoin).

Ви можете знайти програми PrivateVPN для таких операційних систем: Windows, Mac, Android та iOS. Вам потрібно буде дотримуватися інструкцій із налаштування вручну для Linux та маршрутизаторів.

Плюси:

 • Потоку NBC Sports Gold за допомогою високошвидкісних серверів PrivateVPN
 • Розблокує лайки Netflix та Amazon Prime Video
 • Підключіть до 6 пристроїв
 • Захищає ваші дані шифруванням та політикою без журналів

Мінуси:

 • Невелика мережа з близько 100 серверів
 • Обмежений вибір програм і розширень для браузера не пропонується

БЕЗПЕЧНИЙ СТРЕЙМИНГ: PrivateVPN має швидкі та стабільні сервери для передачі NBC Sports Gold за кордон. Також розблокує Netflix та Amazon Prime Video. Використовувати на до 6 пристроях. Підтримка в прямому чаті та політика без реєстрації. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. Surfshark

SurfShark VPNрозблокує nbc спортивне золотоТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Surfshark.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Surfshark розблокує більшість заблокованих регіоном вмісту, на який ви, швидше за все, натрапите. Сюди входять NBC Sports Gold, Netflix та HBO Go. Це один з найкращих серверів для перегляду вмісту Сполучених Штатів завдяки його серверам, які розповсюджені по 19 містах США. До них відносяться Лос-Анджелес та Нью-Йорк. Однак, найкраща особливість Surfshark в тому, що він дозволяє вам необмежену кількість одночасних з’єднань.

Цей VPN дуже доступний для початківців із зручними програмами та навіть розширеннями для браузера. Додатки оснащені низкою корисних функцій, такими як блокатор оголошень та можливість дозволити певним сайтам і програмам обходити VPN. Surfshark з точки зору безпеки є таким же хорошим, як і будь-яка, своєю політикою без реєстрації та використанням 256-бітного шифрування AES. Також є захист від витоків DNS та IPv6 та перемикач на знищення.

Плюси:

 • Розблокує все, від NBC Sports Gold до Netflix
 • Сервери в 19 містах США, включаючи Лос-Анджелес та Нью-Йорк
 • Одночасно підключайте необмежену кількість пристроїв
 • Захищає конфіденційність користувачів за допомогою шифрування та без журналів

Мінуси:

 • Одна з менших серверних мереж у цьому списку

НЕЗАГАЛЬНІ ПРИСТРІЇ: Surfshark дозволяє вам та всій родині одночасно підключати свої пристрої. Більше того, це чудово для розблокування NBC Sports Gold. Пропонує підтримку чату в режимі 24/7 та зручні для початківців програми. Захистіть VPN без журналів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд Surfshark.

Купон SurfsharkСпеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% + 3 місяці БЕЗКОШТОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Як дивитися NBC Sports Gold за кордоном з VPN

На щастя, використовувати VPN зовсім не складно. Ось що потрібно зробити, якщо ви хочете передавати NBC Sports Gold за допомогою VPN:

Використання VPN з NBC Sports Gold

 1. По-перше, вам знадобиться акаунт NBC Sports Gold. Створіть обліковий запис безкоштовно. Вам потрібно лише вказати своє ім’я, електронну адресу та захищений пароль. Спортивні путівки доступні для придбання та вимагають ввести свої платіжні дані (можна оплатити кредитною / дебетовою карткою або PayPal).
 2. Підпишіться на одне з найкращих VPN для NBC Sports Gold – ми рекомендуємо ExpressVPN.
 3. Завантажте та встановіть відповідне програмне забезпечення VPN для вашої операційної системи.
 4. Відкрийте додаток VPN та виберіть сервер у країні, з якої ви хочете переглядати (це, швидше за все, США у випадку NBC Sports Gold).
 5. Очистіть файли cookie веб-переглядача, перш ніж отримати доступ до NBC Sports Gold. Тепер вміст слід розблокувати. Якщо ні, ви можете спробувати інший сервер.
 6. Насолоджуйтесь необмеженим вмістом та підвищеною безпекою, запропонованими вашим новим VPN!

Чи можу я дивитись NBC Sports Gold з безкоштовним VPN?

Деякі безкоштовні VPN можуть дозволити вам дивитися NBC Sports Gold, але ми радимо проти них з кількох причин:

 1. Безкоштовні VPN, як правило, дуже повільні. Якщо ви об’єднаєте занадто багато користувачів із занадто малою кількістю серверів, ви можете розраховувати на багато буферизації та відставання.
 2. Безкоштовні VPN можуть містити зловмисне програмне забезпечення. На жаль, деяким безкоштовним VPN не слід довіряти та використовувати зловмисне програмне забезпечення для відстеження даних.
 3. Безкоштовні VPN розсипають вас рекламою. Більшість безкоштовних VPN повинні заробляти свої гроші за допомогою реклами. Це часто означає бомбардування вас дратівливою, нерелевантною рекламою.
 4. Безкоштовні VPN рідко є приватними. VPN повинен запропонувати вам більшу конфіденційність в Інтернеті, але багато безкоштовних VPN відстежують вашу діяльність та продають цю інформацію третім сторонам.
 5. Безкоштовні VPN не можуть розблокувати багато потокових сайтів. Небагато VPN можуть обійти анти-VPN заходи, вжиті потоковими службами, такими як Netflix та DAZN.

Які пристрої працюють з NBC Sports Gold?

NBC Sports Gold доступний на веб-браузерах для настільних ПК, пристроях Android та iOS, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV та пристроях Chromecast через HDMI. Наведені вище VPN-адреси NBC Sports Gold пропонують додатки для Windows, Mac, Android, iOS та Amazon Fire TV.

Що я можу дивитись на NBC Sports Gold?

NBC Sports Gold пропонує підбірку видів спорту, які ви можете спостерігати в прямому ефірі та на вимогу. Функції залежать від видів спорту, але включають трансляцію в прямому ефірі, повний перегляд подій, популярні відеокліпи, моменти та інтерв’ю.

NBC Sports Gold пропонує такі пропуски:

 • прем’єр-ліга
 • Фігурне катання
 • Регбі
 • Сніг
 • Блейзери (Портленд Трейл Блейзерс)
 • Філі (Філадельфія Орли, Філадельфія 76ers і Філадельфія Філіс)
 • Велоспорт
 • Швидкісне катання
 • Доріжка & Поле
 • Про мотокрос

На сайті NBC Sports Gold також зазначено, що незабаром з’являються такі пакети:

 • PGA Tour
 • Індікар

Дивіться також: Як отримати IP-адресу США

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map