6 найкращих VPN для телевізора Now, щоб ви могли їх переглядати за кордоном

Найкращі VPN для телевізора Now, щоб ви могли їх переглядати за кордоном


Тепер телебачення надає онлайн-доступ до послуги передплати британського Sky TV, не вимагаючи послуги домашнього телебачення. Якщо у вас є пакет Sky вдома, ви можете отримати доступ до послуги онлайн за адресою Sky Go. Якщо ви хочете лише підписатися на доступ до Sky в Інтернеті, тоді вам слід вибрати передплату на телебачення Now.

Ми детально розберемося в цій публікації, але якщо ви хочете лише короткий підсумок найкращих VPN для телевізора Now TV, тут наш список найкращих VPN для доступу до телевізора Now з будь-якого місця:

 1. ExpressVPN Найкращий варіант для доступу до телевізора зараз з будь-якого місця! Великі швидкості, чудові функції безпеки. Працює з майже всіма популярними потоковими службами. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Хороший варіант бюджету, який розблокує телевізор Now та багато інших потокових сервісів у Великобританії, включаючи Netflix.
 3. PrivateVPN Хороший VPN-майстер, який добре працює з телевізором Now TV та іншими потоковими сайтами.
 4. ВипрВПН Відмінні функції конфіденційності. Розблоковано Зараз телевізор у наших тестах.
 5. VPNArea Добре з телевізором Now. Також популярний для ігор та завантаження.
 6. Щит гарячої точки Поєднує високі швидкості та міцні дані щодо безпеки. Розблокує телевізор зараз на настільному та мобільному пристроях.

Хоча ви можете отримати доступ до веб-сайту Now TV з будь-якої точки світу, ви не зможете переглядати жодне відео, якщо ви перебуваєте за межами Британських островів. Тепер телевізор забороняє відеоплеєру завантажувати вміст, якщо він виявляє, що відвідувач веб-сайту не знаходиться у Великобританії чи Ірландії.

Ось як дивитись телевізор Now за кордоном:

 1. Підпишіться на акаунт Now TV, якщо у вас вже є.
 2. Виберіть один із VPN із нашого списку. Для швидкості та надійності ми рекомендуємо ExpressVPN.
 3. Відкрийте свою VPN та підключіться до сервера Великобританії.
 4. Відкрийте зараз телевізор, як зазвичай, і починайте трансляцію.

Найкращі VPN для телевізора Now

Можна обійти цю проблему за допомогою VPN. Однак, не кожен VPN введе вас у телевізор Now. Вам потрібна послуга, яка має такі якості:

 •         Можливість обійти регіональні обмеження
 •         Можливість маскування VPN-активності
 •         Швидкі швидкості для потокового відео
 •         Сервери у Великобританії чи Ірландії

Сотні VPN засмічують ринок, і вам знадобиться дуже багато часу, щоб випробувати їх усі, щоб побачити, чи працюють вони з Now TV. Отже, ми розробили цей посібник, який допоможе вам швидше вибрати правильний VPN.

Ось наш список найкращих VPN для телевізора Now TV:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Доступ зараз телевізор

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має сервери у 94 країнах, включаючи Великобританію та Ірландію. Це одна з найкращих VPN у світі, і вона може залучати вас до безлічі веб-сервісів, які обмежують глядачів за регіонами. Тепер телевізор може виявляти активність VPN, тому вам потрібен VPN, який може маскувати його особу. ExpressVPN має таку здатність і навіть може ухилятися від виявлення в Китаї, де влада працює над найжорсткішими Інтернет-контролями та заборонами VPN у світі. Цей VPN також має великі швидкості, тому ви все одно зможете передавати відео через нього, навіть коли ви знаходитесь на іншому боці світу.

Додатки ExpressVPN доступні для Windows, Mac OS X, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Amazon Fire TV, планшетів Kindle Fire та Linux. Також є розширення браузера ExpressVPN для Chrome, Firefox та Safari. Це розширення є контролером для настільних додатків, тому воно створить VPN-з’єднання для покриття всієї інтернет-активності вашого комп’ютера, а не лише трафіку, що надходить і виходить із браузера..

ExpressVPN виробляє додаток, який можна встановити на певних маршрутизаторах Wi-Fi. VPN також можна налаштувати вручну на телеприймачах та інших Інтернет-пристроях у вашому домі. Підписка дає право підключитися до послуги відразу три рази. Якщо ви активуєте VPN на своєму маршрутизаторі, усі інтернет-з’єднання всіх гаджетів у вашому домі будуть захищені, але він буде вважатися лише одним із ваших одночасних підключень.

Плюси:

 • На сьогоднішній день найкращий виконавець у наших тестах для Now TV
 • Також розблокує сайти, такі як Netflix, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Швидкі швидкості для потокової передачі та торрент
 • Провідні в галузі функції безпеки, вбудовані в додатки
 • Програми гладкі та прості у використанні
 • Жива підтримка клієнтів цілодобово

Мінуси:

 • Дозволяє одночасно три одночасних з’єднання

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩА VPN ДЛЯ СЕГІН ТВ: ExpressVPN – наш вибір №1. Яскравий швидкий і надійний вибір, який розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Now TV, Hulu, Netflix та Amazon Prime. Відмінні функції безпеки та конфіденційності та не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNДоступ зараз TVTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має сервери в 62 країнах, включаючи Великобританію та Ірландію. Всього компанія має 4438 серверів у всьому світі, що дає їй велику потужність для обслуговування своїх клієнтів. Не всі сервери NordVPN у Великобританії зможуть запустити вас у телевізор Now, тому вам слід запитати службу довідки, який сервер використовувати.

Сервіс NordVPN дає хороші швидкості для потокового перегляду відео, а також дуже добре розпізнає ухилення. Це ще одна VPN, яка добре працює в Китаї. Компанія дозволяє кожному обліковому запису підключити до сервісу одночасно шість пристроїв. Ви можете встановити VPN вручну на домашньому маршрутизаторі, щоб охопити всі пристрої у вашому домі за допомогою одного з’єднання. Хоча налаштування маршрутизатора для використання VPN може здатися складним технічним завданням, база знань NordVPN включає бібліотеку посібників, які показують, як налаштувати 29 різних типів маршрутизатора.

Додаток NordVPN буде працювати в Windows, macOS, Mac OS X, Android та iOS. VPN також сумісний з комп’ютерами Linux, але вам доведеться налаштувати VPN вручну замість програми. NordVPN робить розширення для браузера для Chrome і Firefox. Якщо ви вирішите використовувати розширення замість програми для настільних ПК, через VPN буде спрямовано лише активність вашого веб-переглядача. Цього буде достатньо, щоб увійти в телевізор Now і переглянути відео через ваш браузер.

Плюси:

 • Розблоковано зараз телевізор під час тестування на хороших швидкостях для потокового перегляду HD
 • Вибір бюджету, який також розблокує найпопулярніші веб-сайти для потокового трансляції з обмеженою географією
 • Працює 5401 сервер у 60 країнах, у тому числі 22 в Японії
 • Цілодобова підтримка чату

Мінуси:

 • Не найкрутіший настільний додаток, дещо звикає

Наш результат:

4.5 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN пропонує велику цінність. Хороший бюджетний всебічний бюджет, який добре працює з Now TV. Сильні функції безпеки та дозволяють одночасно використовувати до 6 пристроїв з одного облікового запису. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. ПриватнийVPN

PrivateVPNДоступ зараз TVTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має сервери в 55 країнах, включаючи Великобританію. Цей сервіс на базі Швеції спочатку був створений для обслуговування торентерів, тому він забезпечує чудові швидкості. Він може ухилятися від виявлення та перетворювати вас на веб-сайти, які обмежують місце перегляду, включаючи Now TV. Хоча ця послуга може подолати Інтернет-обмеження в Китаї, компанія зазначає, що її регулярна служба OpenVPN там заблокована. Якщо ви перебуваєте в Китаї і хочете використовувати PrivateVPN, вам слід скористатися протоколом L2TP / IPSec.

Додаток PrivateVPN можна встановити на операційних системах Windows, macOS, Mac OS X, iOS, Android та Amazon Fire – Fire TV, Fire stick та Fire tablet. Якщо у вас є комп’ютер Linux, ви можете використовувати VPN, але доведеться його налаштувати вручну. Те саме стосується отримання VPN на маршрутизаторі. Як і слід було очікувати, з’єднання маршрутизатора вважається лише одним із шести одночасних з’єднань, навіть якщо воно охоплює всі пристрої у вашому домі.

Приватний VPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей новим абонентам.

Плюси:

 • Немає проблем з його роботою з телевізором Now на хороших швидкостях
 • Також розблокує Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Забезпечує захищене, зашифроване з’єднання і не зберігає журналів
 • Увімкніть перемикач у Windows

Мінуси:

 • Більш нова мережа, яка все ще зростає, тим менше серверів на вибір

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує телевізор зараз і загалом хороший для перегляду та торрент. Дозволяє до 6 пристроїв. Могло б зробити більше серверів і не вистачає цілодобової підтримки. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. ВипрВПН

ВиперВПНДоступ зараз TVTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН має високу швидкість і може ухилятися від виявлення на сервері Now TV, тому це дозволить вам переглядати відео за межами Британських островів. Компанія має сервери у 58 країнах, включаючи Великобританію та Ірландію. Цей VPN дозволяє вам підключитися до послуги відразу п’ять разів.

VPN може ухилятися від виявлення на багатьох сайтах, які діють регіональні обмеження, і це включає Now TV. ВипрВПН також є хорошим вибором для обходу цензури в місцях із жорстким контролем, таких як Китай, Іран та Саудівська Аравія.

Додаток VyprVPN доступний безкоштовно на веб-сайті служби. Він буде самостійно встановлюватися на Windows, Mac OS X, macOS, Android та iOS. Ви також можете налаштувати VPN вручну на комп’ютерах Linux, телефонах Blackberry та на маршрутизаторах. З’єднання маршрутизатора використовує лише одне до п’яти одночасних з’єднань, захищаючи всі пристрої у вашому домі. VPN містить деякі спеціальні заходи безпеки, які включають в себе маскування під назвою “Хамелеон”, що коштує додатково.

Плюси:

 • Розблокує багато популярних сайтів потокової передачі, зокрема Now TV
 • Додатки прості у використанні та мають хороші функції конфіденційності
 • Швидкість передачі потоку була вище середньої в нашому тестуванні

Мінуси:

 • Дещо дорожче, ніж деякі VPN
 • Не вистачає розширених параметрів конфігурації для користувачів живлення

Наш результат:

4 з 5

ВИКОРИСТАННЯ БЕЗПЕЧНИХ ДАНИХ: VyprVPN проста у використанні. Відмінна швидкість та безперервний час роботи, оскільки всі сервери належать VyprVPN. Працює з Now TV. Не найдешевший варіант. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

5. VPNArea

VPNAreaДоступ зараз TVTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.VPNarea.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

VPNArea Компанія спеціалізується на цій задачі і має оптимізовані сервери для потокового потоку по всьому світу. Це допоможе вам перейти на телевізор Now з будь-якої точки світу через сервери у Великобританії. VPNArea також має сервери, оптимізовані для ігор та завантаження. Можливості маскування VPNArea добре працюють у Китаї та інших репресивних країнах, таких як Пакистан та Оман.

Послуга включає доступ до серверів у 70 країнах світу. Зосереджуючись на послугах потокового відео, VPNArea гарантує, що вона пропонує дуже хороші швидкості. Це досягається завдяки низькому співвідношенню споживача до сервера. Коли база клієнтів розширюється, компанія встановлює більше серверів.

VPNArea дозволяє кожному власнику рахунку шість одночасних з’єднань. VPNArea пояснює на своєму веб-сайті, що він дозволяє обмінюватися обліковим записом, тому ви можете максимально використати ці шість квот на з’єднання та знизити вартість запуску VPN, об’єднавшись з другом. Підключення до маршрутизатора використовує лише один розподіл вашого з’єднання, охоплюючи всі пристрої у вашому домі, так що це дає змогу ще більше розтягнути припуск на з’єднання..

Ви маєте налаштувати VPN на маршрутизаторах та комп’ютерах Linux вручну. Однак компанія виробляє додатки для пристроїв Windows, macOS, Mac OS X, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує зараз телевізор та інші популярні сайти, такі як Netflix
 • Не потрібно жодного журналу реєструвати метадані
 • Захист від витоку IPv6, DNS та WebRTC увімкнено у програмі настільних ПК за замовчуванням

Мінуси:

 • У нас виникли проблеми при спробі підключитися до серверів США в мобільному додатку
 • Має підтримку в прямому чаті, але сподівайтеся використовувати електронну пошту для будь-якого технічного
 • Додатки можуть робити оновлення, особливо мобільні

Наш результат:

3.5 з 5

Швидке та безпечне: VPNArea ідеально підходить для розблокування потокових сайтів і добре працює з програмою Now TV, хоча мобільні додатки та підтримка клієнтів не відповідають конкурентам. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд VPNArea.

Спеціальна пропозиція купона VPNArea – заощадите 50% на 12-місячному плані GET DEALCoupon застосовується автоматично

6. Щит гарячої точки

Щит гарячої точкиДоступ зараз TVTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Веб-сайт: www.Hotspotshield.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Щит гарячої точки працює понад 3000 серверів у понад 70 країнах. Цей сервіс може похвалитися дуже високою швидкістю та винятковою здатністю розблокувати, що робить його сильним вибором для тих, хто хоче дивитись телевізор зараз за кордоном. Ти не лише цим, оскільки Hotspot Shield також розблокує основні платформи, такі як Netflix US, Amazon Prime Video та AT&T TV Now. Дозволено до п’яти одночасних з’єднань.

Цей VPN зберігає вашу діяльність приватною, використовуючи 256-бітове шифрування, захист від витоків IPv6 та DNS та перемикач захисту, який автоматично зупиняє весь трафік, коли ви несподівано втратите зв’язок. Користувачі можуть вирішити, щоб певні веб-сайти обходили VPN, і є можливість підключення автоматично під час використання незахищеної мережі. Після вимкнення з’єднання Hotspot Shield не зберігає жодної особистих даних. Додатки цього сервісу дуже прості у використанні, але якщо вам потрібна допомога, підтримка надається в режимі 24/7 прямого чату.

Hotspot Shield пропонує додатки для Android, iOS, Windows та MacOS.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості
 • Відмінна можливість розблокування
 • Потужні функції безпеки

Мінуси:

 • Немає програми для Linux
 • Минулі проблеми конфіденційності

Наш результат:

4.5 з 5

ГЛЯДЖУЙТЕ СЕЙЧАС ТЕЛЕБАЧИ БЕЗКОШТОВНО: Щит Hotspot має високі швидкості та виняткові можливості розблокування, тобто ви можете використовувати його для трансляції телевізора зараз, де б ви не були. Начебто цього було недостатньо, ця послуга включає широкий спектр функцій безпеки та 45-денну гарантію повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд Hotspot Shield.

Купон Hotspot Shield – Спеціальна пропозиція – заощадите 75% на 3-річному плані ПОЗНАЧЕННЯ Знижка автоматично застосовується

Безкоштовні VPN для телебачення Now

Було б чудово знайти безкоштовну VPN, яка могла б вас запустити у телевізор Now. На жаль, це просто неможливо. Зараз телебачення та його сестринська служба Sky Go використовують ту саму платформу, яка включає дуже сувору заборону VPN. Мало того, що не існує безкоштовних VPN, які можуть ввести вас у телевізор Now, але є дуже мало платних послуг, які ухиляться від сканування VPN Now TV.

Потрібно багато особливостей, щоб обійти більшість регіональних обмежень на веб-сайтах, а безкоштовні VPN-сервіси просто не мають потоку доходу, щоб виправдати інвестиції в ці технології. Якщо ви спробуєте безкоштовну VPN, ви переконаєтесь, що це може бути корисним для багатьох речей, але це не введе вас у телевізор Now.

Деякі хороші VPN пропонують безкоштовні версії, щоб заманити клієнтів. Однак у цих безкоштовних VPN завжди є обмеження на їх обслуговування. Обмеження пропускної здатності та обмеження даних роблять ці вільні VPN корисними для потокового відео.

Потокове передавання телевізора через ваш маршрутизатор

Розумні телевізори та телевізори, як Roku, часто не підтримують VPN. Натомість ви можете встановити VPN на маршрутизаторі. Весь трафік, який проходить через нього, буде захищений VPN. Це включає в себе доступ для вашого Roku через сервери Now TV. У цьому випадку вам потрібно буде встановити VPN на маршрутизаторі, щоб отримати доступ до місцезнаходження сервера у Великобританії.

Не кожен маршрутизатор підтримує VPN-з’єднання. Ви можете бути впевнені, що це буде, якщо в описі вашого маршрутизатора написано, що він має вбудовану програму DD-WRT або Tomato. Однак перед тим, як зареєструватися у вибраному VPN, перевірте у службі довідки служби, чи можна їх службу встановити на марці та моделі маршрутизатора..

Якщо ваш маршрутизатор не має сумісної прошивки, у вас є кілька варіантів. Ви можете замінити прошивку на зручну для VPN версію DD-WRT або Tomato, але будь-яка помилка під час цього процесу може назавжди пошкодити маршрутизатор, тому продовжуйте обережно.

Крім того, ви можете придбати маршрутизатор, який попередньо спалахнув, з VPN та всіма його серверами, які вже налаштовані. На наш погляд, ExpressVPN – найкращий варіант для цього, оскільки він робить власну власну прошивку, яку набагато простіше налаштувати та використовувати, ніж альтернативи з відкритим кодом. Клієнти ExpressVPN можуть безкоштовно встановити прошивку на власний роутер, якщо вони сумісні.

Нарешті, ви можете встановити точку доступу до wifi на ноутбуці та підключити до цього свій смарт-телевізор чи Roku. Більшість ноутбуків можуть транслювати власні мережі Wi-Fi, створюючи так званий “віртуальний маршрутизатор”. Підключивши свій потоковий пристрій до ноутбука, а потім ваш ноутбук до VPN, потоковий пристрій також буде тунелювати свій інтернет-трафік через VPN. Дізнайтеся, як налаштувати захищений VPN віртуальний маршрутизатор для Windows та Mac за допомогою наших посібників.

Дивіться зараз телевізор на своєму домашньому телебаченні

Найпростіший спосіб отримати доступ до телевізора зараз на вашому комп’ютері. Однак ви також можете показувати послугу на повноекранному екрані телевізора. Для цього вам потрібен пристрій, який підтримує кастинг на екрані. Кастинг – це процес передачі відео з комп’ютера на телевізор.

Найвідомішим пристроєм для лиття на ринку є Chromecast. Однак є багато інших марок. Ви підключаєте пристрої для лиття на задню панель телевізора, а потім встановлюєте розширення у своєму браузері, щоб підключитися до нього. Після того, як розширення для браузера працює, ви просто натискаєте на його піктограму та вибираєте, щоб передати вкладку браузера на телевізор. Можна також відігравати зі смартфона.

Щоб передати телевізор Now, коли ви знаходитесь за межами Британських островів, спочатку потрібно встановити VPN на комп’ютер. Запустіть VPN та виберіть сервер у Великобританії. Потім ви підключаєтесь до веб-сайту Now TV через веб-переглядач. Коли ви вибираєте відео з бібліотеки Асистент телевізора, вам потрібно натиснути на піктограму кастингу та увімкнути послугу. Якщо вибраний VPN надає розширення для веб-переглядача, увімкнення цього буде достатньо, щоб каналізувати телевізор Now через комп’ютер на телевізор.

Дивіться зараз телебачення з-за кордону

Цей посібник звужує ваш пошук VPN-сервісу на телебачення до п’яти чудових постачальників. Усі VPN, які ми рекомендуємо, пропонуємо гарантії повернення грошей. Скористайтеся цими пропозиціями та надайте VPN, який ви вибрали, обертання. Якщо вам це не подобається, ви можете скасувати послугу і повернути всі свої гроші.

Ви дивитесь телевізор Now за межами Британських островів? Ви переглядаєте це на своєму комп’ютері чи передаєте його на телевізор? Який VPN ви використовуєте, щоб подолати регіональні обмеження в програмі Now TV? Залиште повідомлення в розділі “Коментарі” нижче та розкажіть про свій досвід.

Дивись також:

 • Дивіться BBC за кордоном
 • Дивіться ITV за кордоном
 • Дивіться канал 4 за кордоном з VPN
 • Дивіться телебачення Великобританії за кордоном
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map