6 найкращих VPN для Screambox та як отримати доступ до Screambox за межами США


Screambox – це послуга потокової передачі підписки, яка лазерно орієнтована на фільми жахів. Він пропонує вражаючий список вмісту, і понад 70 відсотків його назв не знайдено в Netflix, Hulu або Amazon Prime Video.

На жаль,, Користувач Screambox обмежений географією, доступ до нього можна отримати лише в США. Якщо ви американський емігрант, який проживає за кордоном або хочете отримати доступ до Screambox під час подорожі, найкраще скористатися віртуальною приватною мережею (VPN). У цій статті ми покажемо вам, як отримати доступ до Screambox у Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Китаї чи будь-якій іншій країні. Це можливо, тому що VPN може маскувати ваше місцезнаходження, і, здається, ви фактично перебуваєте в США, надаючи безперешкодний доступ до Screambox та інших потокових сайтів.

VPN працює, шифруючи весь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і перенаправляє його через посередницький сервер у вибраній вами країні. Веб-сайти, як-от Screambox, припускають, що ви входите з обраного місця. Аспект шифрування VPN буде ускладнювати провайдерам, хакерам та агенціям спостереження моніторинг вашої активності в Інтернеті.

Використання VPN цілком законно в більшості країн світу тож вам не доведеться турбуватися про будь-які юридичні наслідки. Мільйони людей у ​​всьому світі мають доступ до Інтернету за допомогою VPN, і вони не виконують жодних законів у цьому процесі.

Нижче ви знайдете багато деталей про кожного з наших постачальників, але якщо у вас є лише час на короткий підсумок, ось наш список найкращих VPN для Screambox:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Чудово швидкі сервери в США та всьому світі розблокують Screambox та більшість інших популярних потокових сервісів. Приватні, безпечні та прості у користуванні програми. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 2. NordVPN Вибір бюджету із сотнями американських серверів, які чудово підходять для потокового передавання. Програми приватні та безпечні.
 3. CyberGhost Велика цінність і простий у використанні. Швидкість руху вражає, і нам подобається їхня позиція щодо конфіденційності.
 4. IPVanish Досить швидкий, щоб передати Screambox з-за кордону високої якості, а також міцну безпеку та політику без журналів.
 5. PrivateVPN Невеликий, новий провайдер, з розростається мережею серверів, які вийшли на наш радар для хорошої швидкості потоку та їх розблокування.
 6. ВипрВПН Надає доступ до більшості геоблокованого вмісту з хорошою швидкістю потоку. Приватний і безпечний, але не найдешевший тут.

Який найкращий VPN для розблокування Screambox?

Хоча на вибір багато VPN, не всі вони пропонують порівнянні послуги. Вони сильно різняться за розміром, безпекою, швидкістю, надійністю та ін. Серверної мережі. У цьому розділі ми розкриємо найкращі VPN для доступу до Screambox на основі таких критеріїв:

 • Має можливість розблокувати обмежений вміст
 • Працює велика кількість серверів у США
 • Пропонує швидку та надійну послугу
 • Використовує сильне шифрування
 • Дозволяє одночасне з’єднання
 • Забезпечує чудову підтримку клієнтів

Ось наш список найкращих VPN для доступу до Screambox за межами США:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокує ScreamboxСпробував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN знаходиться у верхній частині списку, оскільки він улюблений у любителів конфіденційності, а також у поціновувачів потокового відео. Послуга є швидкою, надійною та легко розблокує гео-обмежений вміст.

У компанії працює понад 3000 серверів, що поширюються в 94 країнах. Існує більш ніж достатньо варіантів підключення до сервера в США з 20-ти локацій, включених по всій країні. Крім розблокування Screambox, ExpressVPN може надійно розблокувати Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN тощо. ExpressVPN не зберігає детальних журналів трафіку, тому ваша конфіденційність майже не гарантована. Деякі метадані зберігаються та використовуються для поліпшення рівня якості обслуговування, зокрема дата (не час) з’єднання, вибір місця розташування сервера та загальна пропускна здатність. Ваша реальна IP-адреса не включена.

Ця послуга використовує 256-бітний AES-CBC в якості протоколу шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Це найвищі стандарти, тому на цьому фронті немає проблем. Включений перемикач доступу до Інтернету, який компанія називає “блокування мережі”. Ця функція тимчасово зупинить весь веб-трафік, якщо з’єднання перестане.

ExpressVPN пропонує додатки для Android та iOS, а також настільний клієнт для Windows та MacOS. Один платний рахунок дозволяє три одночасних з’єднання.

Плюси:

 • Сервери у 18 містах США можуть розблокувати вміст, обмежений географією, практично з будь-якого місця
 • Функції безпеки високого класу з хорошим захистом конфіденційності
 • Надшвидкі сервери чудово підходять для передачі HD-вмісту
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux
 • Не зберігає журналів трафіку персональних даних
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Обмежені розширені варіанти для споживачів енергії

Кращий VPN для Screambox: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Найбільш надійний для перегляду Screambox за межами США, надзвичайно швидкий вибір, який розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix, Hulu та Amazon Prime. Відмінні функції конфіденційності та безпеки. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує ScreamboxTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN існує вже більше десятиліття, і за цей час зібралася лояльна спільнота шанувальників. Високоякісна трансляція відео у високій якості – це фортеця цього постачальника. Включається можливість вибору серверів спеціально для цієї мети, що робить NordVPN надійною ставкою на трансляцію Screambox. Більше того, він може обійти гео обмеження, щоб дозволити доступ до Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video та інших потокових сайтів.

Серверна мережа NordVPN налічує понад 5200, поширених у 61 країні. Приблизно третина від загальної кількості серверів знаходиться в США. Більше серверів додається з розгалуженими темпами – всього кілька місяців тому їх було всього близько 1700.

Стандарти шифрування відповідають тим самим високим стандартам, що і ExpressVPN. Компанія використовує 256-бітний протокол AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітовими SSL-ключами. Увімкнено захист від витоку DNS та вбудований комутатор захисту. NordVPN дотримується політики нульових журналів, і жодні дані користувачів на своїх серверах не зберігаються. Це означає, що дуже мало шансів вторгнення в приватне життя.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS – клієнти для настільних ПК. Один платний рахунок дозволяє здійснювати шість одночасних підключень, що є великим порівняно з багатьма іншими постачальниками.

Плюси:

 • Більше 1700 серверів у США можуть розблокувати практично все
 • Багато серверів з достатньо швидкою швидкістю передавати вміст HD без перебоїв
 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності
 • 6 одночасних з’єднань захищає всіх користувачів та пристрої
 • Обслуговування клієнтів доступне через чат цілодобової роботи

Мінуси:

 • Може вибрати місце розташування серверів, але не конкретні сервери

Найкращий бюджетний VPN: NordVPN – найкращий вибір за цінністю. Хороший всебічний варіант, який підходить для перегляду Screambox, а також розблокує популярні сайти потокового передавання. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує ScreamboxTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Основний привілей CyberGhost полягає в тому, що він постачається з великою кількістю доповнень, включаючи антистеження та блокування реклами. Ще одна причина, щоб вибрати цей постачальник VPN, це те, що яце порівняно недорого і не зламає банк—Привабливо для користувачів з обмеженим бюджетом. Він також добре обладнаний для розблокування потокових служб, таких як Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Її мережа з понад 3700 серверів включає понад 700 у США. Ми докладали спільних зусиль, щоб продовжувати додавати нові сервери та місцеположення з тих пір, як компанія змінила власність минулого року, тож можна очікувати, що ця кількість продовжить зростати.

CyberGhost за замовчуванням використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN, а також 2,048-бітні RSA-ключі та автентифікацію HMAC MD5 H2AC. Також включений перемикач Internet kill, який виступає додатковим захисним шаром. У компанії діє внутрішня політика щодо не зберігання журналів користувачів. Реєстрація в Румунії означає, що також немає обов’язкового запровадження законів про збереження даних.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS – клієнти для настільних ПК. Преміальна підписка надає доступ до п’яти пристроїв на одному плані.

Плюси:

 • Працює понад 730 серверів у різних містах США
 • Немає проблем з розблокуванням безлічі популярних американських потокових сайтів з-за кордону
 • Тестування виявило вражаючі швидкості сервера
 • Початківці вважають свої програми простими в налаштуванні та користуванні.

Мінуси:

 • Чат в прямому ефірі доступний лише в робочий час в Європі

ВИБІР ПОЧАТОК: Cyberghost – швидкий і надійний. Просте налаштування за допомогою зручного додатка. Добре працює з Screambox, але може боротися з іншими популярними потоковими службами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує ScreamboxTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish пропонує швидке з’єднання та вражаючу швидкість, коли ми піддавали його потоку HD відео під час нашого широкого огляду користувача. Це означає, що з відтворенням Screambox не повинно виникнути жодних проблем. Глобальні сервери налічують понад 1300, а лише в США близько 650, тож знайти підходящий сервер не повинно бути проблемою. Окрім Screambox, IPVanish може розблокувати HBO Now, Amazon Prime Video та Sling TV.

Багато користувачів вважають IPVanish відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Стандарти шифрування є надійними з 256-бітним шифруванням за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацією SHA512 та обміном ключами 2,048 біт DHE-RSA з ідеальною секретністю вперед. Остання остання функція означає, що минулі сеанси перегляду залишаються зашифрованими та недоступними для хакерів, навіть якщо служба порушена.

IPVanish постійно дотримується внутрішньої політики збереження нульових даних. Це робить його послугою повністю без входу – отже, не зберігається метаданих, пов’язаних із часовими позначками, налаштуваннями сервера чи іншою поведінкою користувача.

Програми доступні як для iOS, так і для Android, а для Windows та MacOS – клієнти для настільних ПК. Один платний рахунок дозволяє здійснювати п’ять одночасних підключень.

Плюси:

 • Більше 650 серверів на вибір
 • Розблокує більшість основних потокових сайтів США з-за кордону
 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм

Мінуси:

 • Немає підтримки клієнтів, електронної пошти та квитків
 • Подивіться в іншому місці, якщо вам потрібно використовувати додатки в Китаї

Сімейний вибір: IPVanish обробляє до 10 пристроїв. Розблокує Screambox, але шукайте в іншому місці, якщо ви хочете розблокувати Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує ScreamboxTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є одним із швидших VPN, з якими ми стикалися. У цьому списку є менша мережа серверів, ніж інші, але це не означає, що її продукт неповноцінний. Його мережа охоплює 56 країн і включає десять серверів США. Наш огляд користувача продемонстрував бездоганну трансляцію відео у форматі 1080p під час тестування на трьох різних місцях сервера, двоє з яких були у США.

Ігри в Інтернеті аналогічно не затримуються, тому, ймовірно, ви відчуєте таку ж динаміку, намагаючись отримати доступ до Screambox. Ви також зможете переглядати заблокований вміст із Netflix, Hulu, BBC iPlayer та HBO.

PrivateVPN використовує сильні протоколи шифрування (128-бітні або 256-бітні залежно від вибору протоколу), а також ідеальну таємницю вперед. Включений вимикач захисту та захист від витоку DNS, і журнали не підтримуються.

Основний план передбачає п’ять одночасних з’єднань. Є програми для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Сервери в 9 містах США досягають хорошої швидкості потоку
 • Набирає популярність завдяки зростаючому списку сайтів, які вони розблокують
 • Немає проблем з його роботою з пристроями Kodi

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Невелика кількість серверів на вибір

Чудові швидкості: PrivateVPN – міцний всебічний. Добре працює з Screambox, дозволяє до 6 пристроїв в одному обліковому записі, але має невеликий вибір серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВиперВПНРозблокує ScreamboxTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН є надійним варіантом, якщо ви хочете обійти обмеження потокової передачі. Окрім Screambox, він може розблокувати Netflix, Hulu, HBO Now, BBC iPlayer та SlingTV. На даний момент, він пропонує більше 700 серверів, що розповсюджуються по всьому світу, включаючи гідний відбір у США.

Всі з’єднання захищені 256-бітним шифруванням AES, 2,048-бітовими ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256. За замовчуванням включений перемикач Internet kill. Компанія пропонує додатковий протокол Chameleon ™ за додаткову плату. Це ще більше пригнічує ваш зв’язок, а ще більше ускладнює ваш Інтернет-провайдер або органи спостереження моніторинг вашої веб-активності.

Цей постачальник має трохи політики збереження даних. Зокрема, він буде зберігати “вихідну IP-адресу користувача, IP-адресу VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальну кількість використаних байтів”. Хоча дані видаляються через 30 днів.

Базовий план VyprVPN передбачає п’ять одночасних з’єднань. Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS доступні клієнти для настільних ПК.

Плюси:

 • Керує декількома серверами у 8 великих містах США
 • Розблокує найпопулярніші геоблоковані сайти
 • Сервери забезпечують надійне підключення та гідну швидкість

Мінуси:

 • Трохи дорогий
 • Може мати більше варіантів розширеної конфігурації
 • Немає варіантів оплати криптовалютою

ВИКОРИСТАННЯ БЕЗПЕЧНИХ ДАНИХ: VyprVPN простий у використанні. Добре поєднується з Screambox та найпопулярнішими потоковими послугами. Солідний виконавець, але трохи дорогий. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи потрібно використовувати безкоштовний VPN для доступу до Screambox?

Під час дослідження постачальників VPN, велика ймовірність, що ви натрапите на деякі безкоштовні пропозиції. Такі варіанти по суті є привабливими, оскільки вони не вимагають від вас розплачуватися реквізитами кредитної картки або здійснювати авансовий платіж, перш ніж скористатися послугою. Однак ці послуги, як правило, є підрозділами та мають безліч питань.

Безпечний та безпечний доступ до Screambox вимагає підключення до сервера в США. Вам також знадобиться пристойна кількість пропускної здатності для плавного та безперебійного потокового передавання. Безкоштовні VPN пропонують поганий вибір серверів (як правило, лише одного або двох) в обмеженій кількості локацій і регулярно включаються в обробку пропускної здатності. Можливо, вам доведеться зачекати в черзі, перш ніж ви зможете підключитися до обраного сервера.

Безкоштовні VPN також потрапляють під час вставки відстежуючих файлів cookie у браузери, видобутку даних користувачів та продажу їх стороннім рекламодавцям. Як мінімум, ви повинні бути готові до перевантаження інвазивної реклами та іншого вмісту, що викликає мігрень. Ми вважаємо, що у ваших інтересах уникати.

Як використовувати VPN для доступу до Screambox?

1. Постановка на послугу

Метою цієї статті є показати безпечні та безпечні варіанти доступу до Screambox. В кінці дня, однак, вибір за вами. Постачальники відрізняються ціною, вибором серверів та швидкістю. Деякі додаткові фактори, які слід враховувати, перш ніж приймати рішення про певну послугу, – це чи є у вас можливість безкоштовної пробної версії, чи є гарантія повернення грошей та готовий доступ до служби підтримки клієнтів.

Після того, як ви прийняли тверде рішення про постачальника, просто натисніть на одне із посилань у нижній частині кожного міні-огляду, зареєструйтеся для облікового запису та підпишіться..

2. Завантажте програми

Після того, як постачальник успішно підтвердив вашу платіжну інформацію, ви отримаєте електронний лист з підтвердженням у своєму вхідному. Це, як правило, включає посилання на програми, які потрібно встановити на ваші пристрої. В іншому випадку їх можна знайти на головному веб-сайті VPN. Далі завантажте та встановіть відповідний додаток. Після цього очистіть файли cookie у веб-переглядачі та перезавантажте пристрій.

3. Відкрийте додаток VPN

Зачекайте, поки ваш пристрій перезавантажиться, а потім відкрийте клієнт VPN. Тепер ви запропонуєте ввести свої дані для входу. Після входу ви можете вибрати один із американських серверів. Сервери в інших країнах не зможуть розблокувати Screambox через гео-обмеження.

4. Увійдіть у Screambox і використовуйте його нормально

Зачекайте кілька секунд, щоб клієнт програми або настільний клієнт встановив з’єднання. Якщо це успішно, це зазвичай вказується значком на панелі завдань або вгорі екрану смартфона.

Після цього ви повинні мати доступ до Screambox так, як зазвичай.

Які інші пристрої можна використовувати для перегляду Screambox?

Screambox, крім ПК, Mac, пристроїв iOS та пристроїв Android, сумісний із такими пристроями:

 1. Року
 2. Amazon FireTV
 3. Xbox One
 4. Chromecast

Навчальна підтримка цих пристроїв наразі недоступна, тому неможливо просто завантажити програмне забезпечення та дозволити постачальнику VPN робити все інше. Однак обхідні шляхи існують.

Один із способів отримати підтримку VPN – це використання її на віртуальному маршрутизаторі – це можливо, тому що будь-який ПК з wifi-карткою також може передавати власні сигнали Wi-Fi, подібно до того, як смартфони можуть налаштувати точки доступу до Wi-Fi.

Ви можете прочитати наші підручники щодо налаштування VPN на віртуальному маршрутизаторі для пристроїв Windows та Mac.

Якщо ви хочете встановити VPN на Chromecast, ви можете прочитати наш посібник про те, як це зробити.

Ви також можете встановити VPN на фізичному маршрутизаторі, якщо прошивка підтримує його. Однією з таких мікропрограмних програм є DD-WRT, безкоштовна та відкрита версія, яка працює на широкому діапазоні моделей маршрутизаторів. Дізнайтеся більше про DD-WRT та найкращі VPN для нього тут.

Які заголовки доступні в Screambox?

Screambox не призначений для аудиторій, які шукають поточні фільми жахів. Послуга орієнтована на інді-заголовки, які недоступні в Netflix, Hulu або навіть у вашому місцевому кінотеатрі.

Це робить його задоволенням для прихильників новинок фільму. Деякі з назв ви знайдете тут:

 1. Мудрий дурень
 2. Похмурий Стань
 3. Чорні свічки
 4. Укуси знаків
 5. Темний екзорцизм

Це, безумовно, не є вичерпним списком назв, але це дає вам уявлення про те, що доступно.

Що ще я можу зробити з VPN?

Основним випадком використання VPN є захист вашої конфіденційності та анонімності, тим самим усунення вашого цифрового сліду.

Крім Screambox, також можна отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Hulu, BBCiPlayer та ESPN, використовуючи VPN.

VPN може також використовуватися для безпечного ведення блогу в Інтернеті, доступу до загальнодоступного Wi-Fi та балування торрентами.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map