6 найкращих VPN для Hotstar, щоб ви могли отримати доступ до нього з будь-якого місця

Найкращі VPN для Hotstar

Індійська потокова медіа-платформа Hotstar вперше була запущена в лютому 2015 року з акцентом на трансляцію матчів з крикету. Однак він швидко розширив свій список вмісту, який тепер включає фільми, телевізійні шоу, спорт та музику.

Популярність Hotstar зросла до значних висот в Індії, особливо з трансляцією індійської прем’єр-ліги.

На жаль, послуга обмежена географічними змінами, залежно від вашої країни. Найбільша бібліотека зарезервована для тих, хто має індійську IP-адресу. Якщо ви подорожуєте за кордон і хочете отримати доступ до Hotstar у Сполучених Штатах, Канаді, Європі, Великобританії, Австралії чи інших місцях, найкраще спочатку зареєструватися у віртуальній приватній мережі (VPN)..

Однак не всі VPN будуть працювати з Hotstar.

Ми пояснимо, як ми вибрали найкращі VPN для Hotstar далі, але якщо вам не вистачає часу, ось наш підсумок список 6 найкращих VPN для Hotstar:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для Hotstar. ExpressVPN – ветеран, коли йдеться про розблокування геоблокованого контенту, як Hotstar. Не скупиться на безпеку та швидкість. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. CyberGhost Бюджетний варіант з швидкими серверами в Індії, щоб ви могли легко розблокувати Hotstar з-за кордону.
 3. NordVPN Величезна глобальна мережа серверів, включаючи багатьох в Індії, які можуть розблокувати Hotstar. Гідна швидкість і міцна безпека.
 4. IPVanish Досить швидкий, щоб передати Hotstar з-за кордону високої якості, а також міцну безпеку та політику без журналів.
 5. PrivateVPN Невеликий провайдер з кількома серверами в Індії, який може отримати доступ до Hotstar з будь-якого місця.
 6. ВипрВПН Надійні сервери та хороші швидкості потокової передачі. Трохи дорогий.

Як дивитися Hotstar за кордоном з VPN

 1. Завантажте та встановіть VPN, який працює з Hotstar. ExpressVPN – найнадійніший варіант.
 2. Відкрийте свою VPN та виберіть сервер в Індії.
 3. Очистіть кеш-пам’ять браузера та файли cookie, щоб видалити інформацію про місцезнаходження з попередніх сеансів.
 4. Відкрийте Hotstar і передайте улюблений вміст з будь-якої країни світу.

VPN функціонує шляхом маршрутизації всього трафіку, що протікає до вашого пристрою та через його зашифрований тунель. Більшість платних постачальників VPN пропонують широкий спектр розташування серверів на вибір; вирішувати, через який сервер буде прокладено трафік, вирішувати вам. Якщо ви виберете сервер в Індії, веб-сайт Hotstar та мобільний додаток припускають, що ви там розташовані географічно, і надаєте доступ до преміум-вмісту. Використання VPN також дуже ускладнює вашому постачальнику послуг Інтернету, хакерам, державним службам спостереження та іншим моніторинг вашого цифрового сліду.

Дивіться також: Найкращий VPN для Індії

Кращі VPN для Hotstar

Є сотні VPN-сервісів на вибір, але це не означає, що всі вони пропонують порівнянні продукти. Під час перегляду таких факторів, як розмір мережі, безпека, швидкість, надійність, підтримка клієнтів тощо, існує велика різниця.. У цьому розділі ми виділимо найкращі VPN для розблокування Hotstar на основі таких критеріїв:

 • Володіє можливістю розблокувати обмежений вміст
 • Керує серверами в Індії
 • Має швидкий і надійний сервіс з мінімальними простоями
 • Використовує сильне шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося прихованим
 • Дозволяє для одночасного з’єднання розділити рахунок
 • Включає в себе найвищу підтримку клієнтів

Виходячи з цих критеріїв, ось наш список найкращих VPN для Hotstar:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокування HotstarТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN займає високі позиції через свій вибір стандартів шифрування військового рівня та здатність розблокувати вміст, обмежений географією. Сервіс швидкий, надійний та має мінімальний час простою. У компанії працює понад 1500 серверів, що поширюються в 94 країнах. В Індії є три місця, тому користувачі не повинні стикатися з будь-якими проблемами при спробі розблокувати Hotstar.

ExpressVPN має політику не зберігати детальні журнали трафіку, а підтримка вашої конфіденційності в Інтернеті має надзвичайно важливе значення для компанії. Деякі метадані зберігаються та використовуються для поліпшення рівня якості обслуговування, зокрема дата (не час) з’єднання, вибір місця розташування сервера та загальна пропускна здатність. Ваша реальна IP-адреса не буде записана

Ця послуга використовує 256-бітний AES-CBC як свій протокол шифрування за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Справедливо сказати, що стандарти – це залізо. Включений перемикач доступу до Інтернету, який компанія називає “блокування мережі”. Ця функція тимчасово зупинить весь веб-трафік, якщо з’єднання перестане.

ExpressVPN пропонує додатки для Android та iOS, а також настільний клієнт для Windows та MacOS. Один платний рахунок дозволяє три одночасних з’єднання.

Працює 12 серверів в Індії

Плюси:

 • Працює надійними серверами в Індії, які можуть розблокувати вміст у місцях за кордоном
 • Швидка швидкість передачі Hotstar в HD
 • Комплексні функції безпеки та конфіденційності
 • Персональні дані не ідентифікуються
 • Доступний широкий спектр програм – Windows, MacOS, Android, iOS, Linux та певних маршрутизаторів Wi-Fi
 • Підтримка клієнтів в реальному чаті – 24/7

Мінуси:

 • Трохи вища вартість, ніж інші

Наш результат:

4.5 з 5

Найкращий VPN для HOTSTAR: ExpressVPN – це наш вибір №1. Оптимізовано для високошвидкісних з’єднань. Оцінка вище за конкурентів за розблокування Hotstar та інших потокових сайтів. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. CyberGhost

КібергостРозблокує HotstarTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost кораблі з різноманітними чудовими функціями, включаючи антистеження та блокування реклами. Він також порівняно недорогий і не порушить банк – привабливий для користувачів на бюджет. Служба швидка і включає параметри шифрування військового рівня.

На даний момент CyberGhost пропонує 5700 серверів у 89 країнах. Індія включена в список із загалом 21 сервером. Ми бачили, що в останні місяці діапазон серверів і країн значно розширюється, не маючи ознак уповільнення.

CyberGhost за замовчуванням використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN, а також 2,048-бітні RSA-ключі та аутентифікацію HMAC MD5 H2AC. Також включений комутатор вбивства в Інтернеті, який захистить ваше з’єднання, навіть якщо посилання на сервер з якоїсь причини перестане. Ще одним заспокійливим фактором є те, що CyberGhost дотримується внутрішньої політики щодо не збереження журналів користувачів.

Програми доступні як для Android, так і для iOS, а також для настільних клієнтів для Windows, MacOS та Linux. Преміальна підписка надає доступ до семи пристроїв на одному плані.

Плюси:

 • Працює на 21 сервері по всій Індії і без проблем розблокує Hotstar
 • Деякі з найшвидших потокових серверів, які ми протестували
 • Бюджетний постачальник, який не загрожує безпеці та конфіденційності
 • Додатки прості у використанні, захищені та забезпечують хороший захист конфіденційності

Мінуси:

 • Не підходить для тих, хто потребує контролю над розширеними функціями

Наш результат:

4 з 5

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ-ВИБОР: CyberGhost має просту настройку. Добре працює з Hotstar. Хороший варіант, якщо ви шукаєте швидке, надійне з’єднання та простий у користуванні інтерфейс. Може боротися з розблокуванням деяких інших популярних потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

3. NordVPN

NordVPNРозблокує HotstarTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є ветераном в VPN-бізнесі, який існує вже більше десяти років. Послуга дозволяє користувачам вибирати сервер залежно від того, як вони хочуть ним користуватися: потокове відео, безпека конфіденційності або анти-DDoS.

Мережа NordVPN включає понад 4300 серверів, що поширюються в 61 країні, включаючи 12 серверів в Індії. Користувачі в усьому світі будуть задоволені тим, що в останні місяці список серверів розширюється; ознака того, що компанія постійно вдосконалює пропозицію продукції.

NordVPN використовує 256-бітове шифрування AES за замовчуванням у поєднанні з 2,048-бітними ключами SSL. Увімкнено захист від витоку DNS та вбудований перемикач захисту. Служба дотримується політики нульових журналів, що означає, що взагалі немає зберігання даних користувачів..

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS – клієнти для настільних ПК. Один платний рахунок дозволяє здійснити шість одночасних підключень, що більше, ніж галузевий стандарт п’яти.

Плюси:

 • Працює 12 серверів в Індії, які чудово підходять для передачі Hotstar за кордон
 • Першокласна безпека та захист конфіденційності
 • Навіть розблокує Netflix, Hulu BBC iPlayer та багато іншого
 • Особисті дані захищені, оскільки вони не містять журналів
 • Підключіть одночасно 6 пристроїв

Мінуси:

 • Настільний додаток і швидкість не завжди є надійними

Наш результат:

4.5 з 5

ЦІННІСТЬ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ: NordVPN – це чудовий вибір цінності. Хороший універсал, який також добре працює з Hotstar. Сильна безпека та вміщує до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує HotstarTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є улюбленим для користувачів, які хочуть зависаючих швидкостей у поєднанні із суворими заходами щодо конфіденційності та сильним шифруванням. Згідно з нашим оглядом користувачів, сервіс чудово працював під час передачі HD відео. Це робить грунтовний вибір доступу до Hotstar.

IPVanish пропонує всебічну глобальну мережу серверів з більш ніж 1000 варіантами, рознесеними в 60+ країнах. Вісім серверів розташовані в Індії, і в Азії існує багато інших варіантів.

Стандарти шифрування є надійними. IPVanish використовує 256-бітове шифрування протоколу OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA з 2,048 бітами з ідеальною секретністю вперед. Останній зберігає попередні сеанси перегляду в безпечному доступі до будь-яких нав’язливих організацій, навіть у випадку успішного порушення.

IPVanish – це послуга, що повністю втрачається без уваги – не зберігається метаданих, пов’язаних із часовими позначками, налаштуваннями сервера чи іншою поведінкою користувачів.

Багато користувачів вважають IPVanish чудовим варіантом для Kodi, оскільки це дозволяє їм завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Програми доступні як для iOS, так і для Android, а для Windows та MacOS – клієнти для настільних ПК. Один платний рахунок дозволяє здійснювати п’ять одночасних підключень.

Плюси:

 • Працює 2 сервери в Нью-Делі, які розблокують Hotstar з хорошою швидкістю
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм
 • Сильне шифрування робить додатки захищеними

Мінуси:

 • Підтримка клієнтів трохи повільна
 • Програми не працюють у Китаї

Наш результат:

4 з 5

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish чудово підходить для сімей та безлічі підключень. Простота у використанні з Hotstar та віддана перевагу користувачам, яким потрібні високі стандарти конфіденційності та безпеки. Не можна розблокувати таку кількість інших потокових служб, як і деякі її конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує HotstarTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN У цьому списку є менша мережа серверів, ніж інші, однак цей відносний недолік компенсується, забезпечуючи неймовірні швидкості. Сервери в Індії включені, тому користувачі, які прагнуть отримати доступ до Hotstar, не будуть розчаровані.

У нашому огляді користувачів PrivateVPN бездоганно передав відео 1080p під час тестування на трьох різних серверах. Ігри в Інтернеті пройшли так само швидко, тому зрозуміло, що служба перевіряє всі вікна, коли мова йде про безперебійний досвід.

PrivateVPN використовує сильні протоколи шифрування (128-бітні або 256-бітні залежно від вибору протоколу), а також ідеальну таємницю вперед. Включений вимикач захисту та захист від витоку DNS, і журнали не підтримуються.

Основний план передбачає п’ять одночасних з’єднань. Є програми для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Розблокує Hotstar із серверами в Бангалорі та Ченнаї
 • Хороші швидкості потоку
 • Не веде жодного журналу
 • Дуже великі швидкості

Мінуси:

 • Службовий персонал хороший, але працює лише в робочий час в Європі
 • Можливо, потрібна допомога в пошуку найкращого сервера, який вибирають

Наш результат:

4.5 з 5

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує Hotstar. Також хороший для безпечного та приватного перегляду та торрент. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

6. ВипрВПН

ВиперВПНРозблокує HotstarTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН є однією з небагатьох служб VPN, яка здатна обійти Великий Брандмауер Китаю – заповіт про вищу інженерну роботу. Це чудово в тому, що взагалі обминають обмеження, саме тому він займає місце у нашому списку. VyprVPN пропонує глобальну серверну мережу, що охоплює понад 700 локацій, включаючи варіанти в Індії.

Всі з’єднання захищені 256-бітним шифруванням AES, 2,048-бітовими ключами RSA без ідеальної секретності вперед та аутентифікацією SHA256. За замовчуванням включений перемикач Internet kill. Користувачі можуть скористатися фірмовим протоколом Chameleon ™ за додаткову плату – це ще більше скаже ваше з’єднання, зробивши його майже неможливим для вашого Інтернет-провайдера або органів спостереження контролювати веб-активність.

Цей постачальник має трохи політики збереження даних. Зокрема, він буде зберігати “вихідну IP-адресу користувача, IP-адресу VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальну кількість використаних байтів”. Дані видаляються через 30 днів, але це все ще може бути проблемою для деяких користувачів.

Базовий план VyprVPN передбачає п’ять одночасних з’єднань. Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS доступні клієнти для настільних ПК.

Плюси:

 • Швидкі швидкості ідеально підходять для потокової передачі
 • Шифрування військового рівня та журнали не мають ідентифікуючої інформації
 • Не записує будь-яку особисту інформацію

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж деякі VPN
 • Може мати більше варіантів розширеної конфігурації
 • Немає варіантів оплати криптовалютою

Наш результат:

4 з 5

ТВОРИЙ ПЕРФОРМАТОР: VyprVPN зручний для користувачів. Добре працює з Hotstar та деякими іншими популярними потоковими службами. Добре для конфіденційності та безпеки, але трохи дорого. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Чи потрібно використовувати безкоштовний VPN для доступу до Hotstar?

Безкоштовні пропозиції VPN широко доступні, а фактор безцілісних витрат дуже спокусливий. Але саме там заклинання закінчуються.

Основна передумова оплати VPN – це забезпечення доступу до серверів, оптимізованих для швидкості, безпеки та надійності. Безкоштовні VPN на цьому аспекті; вони запропонують вам вибрати одне або два розташування сервера та регулярно піддаватимуть вам зменшення пропускної здатності та обмеження даних. Очікуйте поганих стандартів шифрування, які не дуже роблять для захисту вашої конфіденційності в Інтернеті. І в деяких випадках ви ризикуєте розкрадати свої дані та продати стороннім рекламодавцям.

У Comparitech ми не рекомендуємо використовувати безкоштовний VPN для доступу до Hotstar, оскільки ви отримаєте частину досвіду, який пропонує платна VPN-послуга..

Як отримати доступ до Hotstar за допомогою VPN?

Місцева (читай: індійська) версія Hotstar включає в себе модель freemium. Деякі з старих контентів, зокрема деякі телевізійні шоу та фільми, можуть безкоштовно передаватись. Однак користувачам доведеться платити за плату, якщо вони бажають переглядати прямі види спорту та новітні блокбастери.

Якщо ви спробуєте увійти з іншої країни, наприклад Канади (скріншот нижче), вам буде запропоновано перенаправити на локальну версію сайту. Тут ви можете отримати доступ до деякого вмісту безкоштовно, але це, ймовірно, не включатиме спортивні або американські телевізійні шоу.

Мешканці Північної Америки, які бажають зареєструватися на Hotstar, можуть скористатись пропозиціями, оскільки вони можуть зареєструватися за допомогою кредитної картки США або Канади. Якщо ви хочете отримати доступ до індійської версії, вам знадобиться кредитна картка з індійською платіжною адресою або PayTM-гаманець, який доступний лише для мешканців Індії.

Що ще я можу зробити з VPN?

Використання VPN відкриває безліч варіантів та випадків використання. Ця стаття призначена для того, щоб продемонструвати, як ви можете підробити своє місцезнаходження для доступу до Hotstar, але VPN також може надійно розблокувати Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN тощо.

VPN може також використовуватися для безпечного ведення блогу в Інтернеті, доступу до загальнодоступного Wi-Fi та балування торрентами.

Дивись також: Як дивитись індійське телебачення за кордоном

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me