5 найкращих VPN для зіркових видів спорту від Hotstar 2020 року

Якщо ви спробуєте отримати Star Sports через Інтернет за межами індійського субконтиненту, вас чекає великий сюрприз. У Європі вам буде заборонено доступ до послуги, а в Америці від вас очікують платити знову. Дізнайтеся, як потрапити на підписку на Star Sports на Hotstar, де б ви не знаходилися.


Найкращий VPN для Star Sports від Hotstar 2018 року

Star Sports – це мережа спеціалізованих спортивних каналів, що належать компанії Star India, підрозділу 21st Century Fox. Канали доставляються супутником по всьому індійському субконтиненту. Домашній ринок цих станцій знаходиться в Росії Індія, Пакистан, Шрі-Ланка, Бангладеш, Бутан, Непал, Афганістан та Мальдіви. Канали також доступні через Інтернет на веб-сайті Hotstar.

Вам потрібно бути абонентом супутникового телебачення або зняти підписку Hotstar, щоб передавати Star Sports в Інтернеті, або ви можете зняти підписку на Hotstar. Однак навіть коли ви платите за перегляд, ви не маєте доступу до послуги скрізь у світі. Ви можете дивитися Star Sports на Hotstar лише в тому випадку, якщо ви знаходитесь в одній із тих країн, яку ця послуга охоплює як свій домашній ринок. Отже, якщо ви абонент, ваш доступ закінчується в хвилину подорожі за кордон.

Щоб передавати Star Sports на Hotstar з таких місць, як США, Канада, Великобританія чи Німеччина, вам потрібно зробити так, ніби ви все ще перебуваєте у своїй країні назад на індійському субконтиненті. Служба під назвою a VPN може зробити так, що ваш пристрій підключається з іншого місця та розблокує Hotstar з-за кордону.

Далі ми надаємо багато детальних відомостей про кожного з представлених постачальників послуг, але, якщо ви хочете лише короткий підсумок, ось наш список найкращих VPN для зіркових видів спорту:

 1. ExpressVPN Наш вибір №1. Розблокує Hotstar та найпопулярніший потоковий вміст практично з будь-якого місця з високою швидкістю. Додатки захищені та приватні. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Вибір бюджету, який популярний своїми можливостями потокового та розблокування. Не скупиться на функції конфіденційності та безпеки.
 3. IPVanish Швидкі сервери, які чудово підходять для трансляції Star Sports, але шукайте в іншому місці, якщо вам також потрібен Netflix.
 4. CyberGhost Хороша цінність та прості у використанні програми роблять це улюбленим для початківців. Висока якість швидкості потоку та хороша конфіденційність.
 5. PrivateVPN Немає проблем з розблокуванням Star Sports майже з будь-якого місця, де ми тестували. Приватні та захищені програми.

Найкращі VPN для зіркових видів спорту

VPN опосередковує зв’язок між вашим комп’ютером та веб-сайтами, які ви відвідуєте, включаючи сайт Hotstar. Однак, не всі VPN підходять для цього завдання. Вам потрібно зосередити пошук на тих VPN, які мають такі атрибути:

 • Сервери в Індії чи іншій країні країни Hotstar
 • Швидкі швидкості для прямого трансляції відео
 • Легко налаштувати та використовувати
 • Пропонуйте надійну, послідовну та постійну послугу
 • Сильна політика безпеки та конфіденційності

Маючи на увазі ці вимоги, ми створили список найкращих VPN для Star Sports на Hotstar. Ці сервіси також можуть залучати вас до широкого кола інших сайтів із замкненою географією.

Ось наш список найкращих VPN для Star Sports на Hotstar:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокування зіркових видів спортуТестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN якраз приблизно найнадійніший VPN на ринку. Це дуже якісний сервіс, який пропонує хороші швидкості для потокового передавання відео на великі відстані через Інтернет. Компанія VPN пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей, тому якщо ви не задоволені послугою протягом першого місяця підписки, ви можете скасувати та отримати всі свої гроші назад.

ExpressVPN має сервери в 94 країнах по всьому світу в тому числі Індія, Пакистан, Шрі-Ланка, Бангладеш, Бутан та Непал. Цей сервіс дуже добре ухиляється від регіональних обмежень на багатьох медіа-сайтах Netflix США. Ви можете отримати доступ до Hotstar і дивитись Star Sports онлайн за допомогою цієї послуги.

Компанія надає додаток безкоштовно, яке його підписники можуть використовувати для легкого підключення до VPN. Ця програма доступна для Windows, Android, Mac OS X, macOS, iOS, Пожежне телебачення, Fire Fire, і Linux. Ви також можете вручну налаштувати систему Ожина телефони та ін маршрутизатори.

Додаток дуже простий у використанні, і він встановить себе з файлу, який ви завантажуєте з веб-сайту ExpressVPN. Перше використання програми, вам потрібно ввести код активації зі сторінки вашого облікового запису користувача, до якої можна отримати доступ на веб-сайті ExpressVPN. Після введення коду активації в майбутньому вам не доведеться входити в VPN на цьому пристрої.

У вас є можливість встановити розширення браузера ExpressVPN на Хром, Firefox, і Сафарі браузери. Розширення керує настільним додатком, тому всі з’єднання, які ви здійснюєте через нього, дають вам загальносистемний захист.

Ви отримуєте надбавку до трьох одночасних з’єднань і, якщо встановите VPN на роутер, ви можете охопити всі пристрої у вашому домі з одним з’єднанням. Спеціальна програма маршрутизатора ExpressVPN дозволяє вам це робити створюйте винятки, які виключають названі пристрої з VPN, щоб ви могли вибрати, які пристрої тунелюються через VPN, а які використовують стандартне з’єднання, яке не є VPN.

Веб-сайт ExpressVPN включає вікно живого чату де ви можете отримати швидке вирішення проблем у справжнього оперативного довідника. Цей заклад працює цілодобово. Ви також можете зверніться в службу довідки електронною поштою або надішліть квиток на веб-сайті.

Плюси:

 • Керує десятками серверів на індійському субконтиненті, включаючи сервери в Пакистані та Шрі-Ланці
 • Досить швидко для відтворення HD-відео без буферизації
 • Важко перемогти в конфіденційності та безпеці
 • Працює з усіма основними потоковими сайтами, наприклад Netflix та Amazon Prime Video
 • Повна конфіденційність – не зберігаються журнали персональних даних
 • Службовий персонал може надати допомогу в з’єднаннях, доступних цілодобово через чат

Мінуси:

 • Допускається лише 3 одночасних з’єднання

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ЗАРЯДНИХ СПОРТІВ: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Має розгалужену серверну мережу, оптимізовану для швидкісних з’єднань. Зручні програми для всіх операційних систем. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Існує 30-денна гарантія повернення грошей без зворотнього зв’язку, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує зірковий спортТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN є хорошим вибором для користувачів з Індії, які подорожують та хочуть передавати розваги з дому. Цей VPN також перенесе вас на Star Sports канали на Hotstar індійська відеотека на Netflix.

Підключення NordVPN досить швидко для передачі відео з Індії в будь-яку точку світу через Інтернет. NordVPN працює 15 серверів в Індії. Загалом компанія перестала 5200 серверів у 60 країнах по всьому світу.

Ти можеш вручну налаштувати послугу на маршрутизаторі щоб охопити всі пристрої у вашому домі. З’єднання від вашого маршрутизатора до сервера VPN вважається одним із до шість паралельних з’єднань, які дозволяє вам служба. Ви можете налаштувати VPN вручну Linux комп’ютери. NordVPN робить додатки для Windows, Mac OS X, macOS, Android, і iOS. Ви також можете використовувати розширення для браузера на Хром і Firefox. Розширення для веб-переглядача лише тунельний трафік з вашого браузера, тому він розблокує веб-сайт Hotstar з-за кордону, але залишає всі інші програми на вашому комп’ютері незахищеними.

NordVPN має живе спілкування для підтримки клієнтів. Однак цей стіл не завжди укомплектований. В інший час, ви можете підняти квиток на підтримку через форму в області користувача веб-сайту NordVPN або зверніться в службу довідки електронною поштою.

Ви отримуєте 30-денна гарантія повернення грошей коли ви знімаєте передплату на NordVPN. Це повинно дати вам спокій спробуйте систему без ризику.

Плюси:

 • Працює 15 серверів в Індії, чудово підходить для доступу до Hotstar з-за кордону
 • Досить швидко для потокового перегляду HD та розблокування популярного вмісту
 • Сильне шифрування та відсутність журналів не сприяють безпеці та конфіденційності
 • Має програми Android, iOS, MacOS та Windows
 • Пропозиція в режимі 24/7 в реальному чаті

Мінуси:

 • Пошук надійного сервера може бути процесом спроб та помилок

ТОП БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це чудовий вибір. Хороший універсал, який також добре працює з Hotstar. Сильна безпека та вміщує до 6 пристроїв. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. IPVanish

IPVanishРозблокує зірковий спортТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish базується в США і працює більше, ніж 1300 серверів із 75 різних локацій навколо світу. Ці країни включають Індія. Цей VPN є відомий своїми високими швидкостями, що робить його дуже хорошим вибором для трансляції Star Sports на веб-сайті Hotstar з будь-якої точки світу.

IPVanish дає вам припуск з десяти одночасних з’єднань, більше, ніж будь-яка інша VPN у цьому списку. Як і в інших VPN, налаштування VPN на маршрутизаторі охоплює всі пристрої вашого будинку, але використовує лише одне з ваших з’єднань.

Компанія надає додатки для самостійного встановлення для Windows, macOS, Mac OS X, Android, Amazon Fire TV, планшети Fire Fire, планшети Fire та iOS.

Команду підтримки можна отримати електронною поштою або через форма подання квитка в області користувачів на веб-сайті IPVanish.

Ви отримуєте 7-денна гарантія відшкодування за допомогою IPVanish. Це коротше, ніж гарантійні терміни, пропоновані іншими VPN у цьому списку. Однак вам достатньо довго, щоб переконатися, що VPN дає вам все, що вам потрібно, перш ніж ви будете заблоковані в підписку.

Плюси:

 • Керує двома швидкими серверами в Нью-Делі, чудово підходить для доступу до Hotstar з високою швидкістю
 • Використовуйте до десяти пристроїв одночасно
 • Повністю послуга без вборів не порушує вашу конфіденційність
 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування

Мінуси:

 • Шукайте в іншому місці, якщо вам потрібно розблокувати Netflix

добре працює з Hotstar: IPVanish чудово підходить для сімей. Добре обробляє кілька одночасних з’єднань. Рекомендуйте їх високий рівень конфіденційності, але шукайте в іншому місці, якщо ви хочете розблокувати Netflix. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

4. CyberGhost

КібергостРозблокує зірковий спортТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost має дуже приємне додаток, яке використовує дружню тему-привид у своєму інтерфейсі. Компанія базується в Румунії з техніків у Німеччині які забезпечують послуга завжди доступна і постійно надійна. Цей VPN пропонує дуже хороші швидкості.

Серверна мережа CyberGhost поширюється на 60 країн по всьому світу в тому числі Індія та Пакистан. Додаток для самостійного встановлення доступний для Windows, macOS, Mac OS X, Android, і iOS. Ви можете вручну налаштувати систему Linux комп’ютери та маршрутизатори. Підключення від вашого маршрутизатора до VPN-сервера буде каналізувати трафік з усіх пристроїв у вашому домі, але вважатиметься лише одним із семи дозволів на одночасне підключення..

Довідкова служба CyberGhost доступна через вікно живого чату на веб-сайті, але його обслуговують лише протягом робочого часу в Європі. Ви також можете підняти квиток у зоні користувача веб-сайту Cyberghost, або переглянути базу знань виправити будь-які проблеми самостійно. Команда підтримки також може бути зв’язався електронною поштою.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 3 877 серверів у 60 країнах з понад 30 на Індійському субконтиненті
 • Гідні, надійні швидкості
 • Недорогий варіант із зручними для початківців додатками
 • Хороша безпека, і вони не зберігають журнали активності користувачів

Мінуси:

 • Не розблокує стільки потокових сайтів, скільки інших у цьому списку

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ: CyberGhost простий у використанні. Вибір бюджету, який добре працює зі Star Sports, але його можна вражати та пропускати на інших потокових сайтах. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує зірковий спортТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN було створено для підтримки людей, які хочуть завантажувати торренти, тож це дуже добре уникати виявлення і може похвалитися швидкою швидкістю завантаження. Це надійний вибір для доступу до Star Sports на веб-сайті Hotstar.

Послуга включає сервери в 60 країнах в тому числі Індія. Ці місця дозволять вам отримати доступ до Hotstar з будь-якої точки світу. PrivateVPN може розблокувати інші сервіси потокового передавання медіа, уникаючи своїх регіональних обмежень. Наприклад, він може перетягнути вас майже в будь-яку країну Netflix каталог з будь-якого місця.

Ви можете встановити PrivateVPN на свій маршрутизатор і охоплюйте всі пристрої вашого будинку. Як і інші VPN у цьому списку, PrivateVPN вважає маршрутизаторне з’єднання лише одним із своїх дозволів на одночасне з’єднання.. Вам дозволяється підключати одразу шість пристроїв.

Компанія створила безкоштовні програми для Windows, macOS, Mac OS X, Android, і iOS пристрої. PrivateVPN також можна налаштувати вручну Linux комп’ютери.

PrivateVPN базується у Швеції і через службу підтримки можна зв’язатися через службу підтримки вікно прямого чату на веб-сайті PrivateVPN у шведський робочий час. Якщо вам потрібна додаткова допомога, технік може заволодіти вашим комп’ютером, дослідити проблему та вирішити її. Ви також можете підняти квиток на підтримку в зоні користувача веб-сайту та довідкової служби можна отримати електронною поштою.

Усі передплатники PrivateVPN отримують гарантію 30-денна гарантія повернення грошей.

Плюси:

 • Розблокує Hotstar із серверами в Бангалорі та Ченнаї
 • Нова та зростаюча мережа з швидкими серверами
 • Сильні функції безпеки та конфіденційності та пристойні швидкості

Мінуси:

 • Невелика кількість серверів на вибір
 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі

Надійні швидкості: PrivateVPN – міцний всебічний. Добре співпрацює зі Star Sports і дозволяє на одному обліковому записі до 6 пристроїв. Невеликий вибір серверів. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Регіональні обмеження Hotstar

Star India блокує доступ до свого вмісту на веб-сайті Hotstar з-за меж свого домашнього ринку. Це відбувається тому вона платить лише за права показу спортивних змагань у цих країнах. Не має значення, що медіа-сервери розташовані в Мумбаї. Договори на права ЗМІ завжди стосуються того, де переглядає відео, а не там, звідки це відео транслюється.

Компанія спеціально не складна. Він зобов’язаний обмежити доступ до своїх відео людям, які перебувають у ньому Індія, Пакистан, Шрі-Ланка, Бангладеш, Бутан, Непал, Афганістан та Мальдіви. Якби цього не було, його можна було б подати до суду за порушення договору. Ці зобов’язання щодо обмеження бази перегляду також поширюються на виявлення VPN. Таким чином, ви не лише будете заблоковані у доступі до спорту на Hotstar, якщо не будете використовувати VPN, але й не зможете ввійти навіть із VPN.

Як розблокувати Hotstar за допомогою VPN

VPN обходять регіональні обмеження на Hotstar, оскільки вони маскують справжні місця своїх користувачів. Кожен, підключений до Інтернету, має унікальну адресу, яку називають an IP-адреса. Місцезнаходження кожної адреси можна ідентифікувати відповідно до онлайн-баз даних, у яких перераховано розташування діапазонів IP-адрес.

Все, що потрібно зробити для медіа-сервера Hotstar, – це перевірити одну з цих баз даних. Коли він отримує запит на відео, він переглядає IP-адресу джерела. Якщо ця адреса знаходиться у межах дозволеного регіону, сервер повертає назад код для відеопотоку. Якщо запит виник за межами зони обслуговування Hotstar, сервер повертає назад повідомлення про помилку. Тому, без VPN ви побачите повідомлення про помилку.

Це повідомлення залежить від місця, де ви знаходитесь. Якщо ви перебуваєте в Північній Америці, ви побачите повідомлення: “Відео на Hotstar недоступне в США. Щоб переглянути відео, доступні в США, перейдіть до us.hotstar.com.”

Спробуйте потрапити в Hotstar з Америки

Однак якщо ви перейдете на сайт США, вам запропонують придбати нову підписку. Ваша звичайна підписка Hotstar з Індії не працюватиме на цьому веб-сайті.

Підписка Hotstar USA

Якщо ви перебуваєте в Європі, ви побачите повідомлення: “Hotstar.com недоступний у Європі”. У повідомленні звинувачують нові європейські правила захисту даних у блокуванні вашого доступу до веб-сайту.

Блокуйте доступ до Hotstart в Європі

Під час використання VPN весь ваш інтернет-трафік перенаправляється клієнтським програмним забезпеченням, встановленим на пристрої. Тому, якщо ви підключитесь до сервера в Індії, всі ваші Інтернет-дії, як видається, походять з індійської IP-адреси. Таким чином, коли ви запитаєте відеопотік Star Sports із сервера Hotstar, він надішле назад код відео замість повідомлення про помилку.

Якщо ви вирішили підписатися на Hotstar USA, ви зіткнетесь з тією ж проблемою, коли ви їдете за кордон. Не можна отримати доступ до американської версії Hotstar за межами Північної Америки. Отже, коли ви повернетесь до Індії, у вас буде відкрита підписка Hotstar, до якої ви не можете отримати доступ. Однак якщо ви підписалися на VPN, вам просто потрібно встановити його на сервер у США щоб отримати доступ до Hotstar USA з будь-якої точки світу.

Отримайте VPN

Якщо ви вже платите за Star Sports в Індії, вам здається трохи нахабним, що Star India очікує, що ви знову заплатите за доступ до американської версії лише тому, що ви не вдома. Якщо ви подорожуєте Європою, у вас немає варіантів законного доступу до Star Sports. VPN вирішить ваші проблеми, оскільки приховує той факт, що ви трохи ненадовго перебуваєте за межами країни. Ви можете бути вдома навіть під час подорожі.

Не всі VPN можуть уникати обмежень доступу на Hotstar та Ви можете витратити багато часу і грошей на тестування всіх VPN. Ви можете натрапити на безкоштовні VPN. Однак ці служби вам не допоможуть, оскільки у них немає грошей на вкладення коштів у системи уникнення виявлення.

Усі VPN-адреси в списку цього посібника гарантії відшкодування, тож вам не доведеться турбуватися про те, щоб заплатити за тривалий термін служби лише наперед, щоб виявити, що система не працює. Ви можете спробувати кожен із цих VPN і все одно отримати гроші, якщо ви не задоволені їх роботою.

Чи спостерігаєте Ви за кордоном Star Sports? Який VPN ви використовуєте, щоб потрапити на Hotstar з Європи? Ви підписалися на Hotstar USA? Ви намагалися отримати доступ до Hotstar USA з Європи? Який VPN ви використовуєте для перегляду Star Sports за кордоном? Розкажіть нам про свій досвід, залишивши повідомлення в розділі коментарів нижче.

Дивись також: Кращий VPN для Hotstar

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map