5 найкращих VPN для Zattoo, щоб ви могли дивитися за кордоном (за межами Німеччини)

Ми розглянемо найкращі VPN для Zattoo, щоб ви могли їх переглядати з-за кордону, з будь-якої точки світу.

Zattoo – це Інтернет-платформа передачі для безлічі телевізійних каналів та відеоконтенту на замовлення. Він має приблизно 20 мільйонів користувачів і вважається найбільшим постачальником телепередач у Європі. Спочатку вона зросла популярністю після виграшу прав на трансляцію Чемпіонату світу з футболу 2006 року, який відбувся в Німеччині, і з тих пір не оглядався.

На жаль, Zattoo доступний лише для передплатників у Німеччині. Якщо ви спробуєте зареєструватися або увійти в Zattoo з іншого місця, наприклад, у США, вам буде заборонено надалі продовжувати роботу.. Єдиний спосіб цього обмеження – це використання VPN.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN приховує ваше справжнє місце, шифруючи весь трафік, що надходить на ваш пристрій і з нього, і тунелює його через посередницький сервер. VPN може зробити так, що ви справді перебуваєте в Німеччині, навіть якщо ви входите з Сінгапуру.

VPN дозволить вам отримати доступ до Zattoo з Франції, Канади, Австралії, США, Японії, Великобританії чи з будь-якого іншого місця в світі..

Ми розглядаємо багато деталей про кожного з провайдерів, яких ми охарактеризуємо нижче, але якщо ви не встигли прочитати всю статтю, ось наш список найкращих VPN для Zattoo:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Немає проблем з розблокуванням Zattoo майже з будь-якого місця з постійною швидкістю передачі HD. Додатки захищені та приватні. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 2. NordVPN Цей бюджетний провайдер має велику присутність сервера в Німеччині. Хороші функції та швидкість конфіденційності.
 3. CyberGhost Надійний недорогий постачальник, який чудово підходить для потокового передавання. Прості у користуванні програми зручні для початківців.
 4. IPVanish Побудували свою репутацію на своїх можливостях розблокування та потокового передавання. Хороші швидкості.
 5. PrivateVPN Невелика, але постійно зростаюча мережа. Вражаючі швидкості та конфіденційність.

Найкращі VPN для Zattoo

Служби VPN існують у великій кількості в Інтернеті, але вони не належать до однієї категорії. Деякі провайдери працюють набагато краще, ніж інші, коли справа стосується потокової передачі HD відео та зберігає ваше справжнє місцезнаходження прихованим. Щоб допомогти вам прийняти рішення, ми склали список найкращих VPN, які працюють із Zattoo. Їх аналізували на основі таких факторів:

 • Швидкість та стабільність сервісу, особливо якщо мова йде про потокове відео HD
 • Кількість локацій сервера в Німеччині
 • Можливість розблокувати гео обмежений вміст
 • Сильні параметри шифрування, щоб ваше місцезнаходження залишалося захищеним
 • Програми для Android та iOS
 • Забезпечення одночасного з’єднання
 • Простота використання

Виходячи з цих критеріїв, ось наш список найкращих VPN для Zattoo:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує ZattooТестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є одним з найшвидших і надійних VPN. Він має перевірену здатність розблокувати гео обмежений вміст; деякі сумісні послуги потокового передавання – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN, Fox та Sky, серед інших. Цей постачальник використовує шифрування військового рівня, щоб зберегти ваше місцезнаходження прихованим, і пропонує простий у користуванні додаток. Це ідеально для користувачів, які хочуть мінімальної суєти.

Серверна мережа ExpressVPN розсіяна по всьому світу. На даний момент він пропонує понад 3 000 серверів, що поширюються в 94 країнах, і Німеччина включена до цього списку. Інтуїтивно зрозумілі функції програми включають налаштування “розумного розташування”, яке підкаже найкраще підходить для вас сервер. Це допомагає розблокувати такі речі, як азартні ігри в Інтернеті та трансляція Бундесліги.

Стандарти шифрування є найвищими. Компанія використовує OpenVPN з 256-бітним AES-CBC за замовчуванням, а також аутентифікацію HMAC та ідеальну таємницю вперед. Перемикач Інтернет-убивств включений у всі пакети і виступає додатковим захисним шаром. Це означає, що ваші дані будуть надійно сховані від будь-яких хакерів.

ExpressVPN має політику не зберігати детальних даних користувачів. Існує небагато збереження метаданих, таких як популярні сервери та час з’єднання, але окремі IP-адреси не будуть захоплені.

Одна підписка надасть доступ до трьох пристроїв одночасно. Доступні програми для Android та iOS, а також настільні клієнти для Windows та MacOS. ExpressVPN також пропонує додаток для деяких маршрутизаторів Wi-Fi. Використання VPN на маршрутизаторі автоматично шифрує трафік на всіх підключених пристроях, тому вам не потрібно встановлювати нативну програму на кожному.

Плюси:

 • Швидкість сервера чудово підходить для потокової передачі HD та швидкого завантаження
 • Керує надшвидкими потоковими серверами в Дармштадті, Франкфурт & Нюрнберг розблокує більшість німецьких потокових сайтів
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Розблокує великий діапазон геозахисних сайтів, напр. Netflix
 • Добре розроблені мобільні та настільні додатки
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси:

 • Розширена конфігурація для споживачів енергії дещо обмежена

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ ZATTOO: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Надзвичайно швидкий та надійний вибір, який розблокує Zattoo та всі основні потокові сервіси, включаючи Netflix & Хулу. Відмінно підходить для потокової передачі у форматі HD. Основні функції конфіденційності та безпеки, і вони не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Ось наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує ZattooTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN це дуже хороший вибір, якщо ви шукаєте швидкі, надійні сервери в Європі, які безперешкодно працюють з HD відео. Цей постачальник надзвичайно доступний і не робить компромісів у таких випадках, як швидкість, стабільність та простота використання.

Компанія зі штаб-квартирою в Панамі наразі пропонує понад 5100 серверів у 60 країнах. Є багато варіантів, коли мова йде про німецькі сервери. Доказано, що NordVPN працює з Netflix, а також є одним з небагатьох постачальників, який працює для користувачів у Китаї. Всередині настільного клієнта є серверний запис, який показує поточну затримку та завантаження сервера, тож ви можете вибрати та вибрати найбільш відповідний.

NordVPN – це приклад цілком бездоганного VPN-сервісу – компанія не зберігає жодних даних користувачів, і ми не стикалися з порушеннями цього правила. Його сервери були конфісковані кілька разів, але на них нічого не знайдено. Отже, можна сказати, що ваше місцезнаходження залишатиметься прихованим. Весь Інтернет-трафік захищений за допомогою 256-бітного шифрування AES та 2,048-бітних ключів DH. Увімкнено захист від витоку DNS та включено перемикач Інтернет-убивств.

Доступні програми для Android та iOS, а також настільні клієнти для Windows та MacOS. Можна налаштувати VPN на комп’ютерах та маршрутизаторах Linux; докладні посібники доступні на веб-сайті NordVPN. Одна підписка надає доступ до шести пристроїв одночасно. Однак якщо встановити його на маршрутизаторі, він вважатиметься лише одним.

Плюси:

 • Відмінний варіант для торрентінгу та потокової передачі
 • Велика серверна мережа, що працює з 255 серверами в Німеччині, легко розблокує Zattoo та безліч інших потокових сайтів за кордоном
 • Безліч швидких і стабільних серверів на вибір
 • Додатки для всіх основних мобільних і настільних платформ
 • Стандарти шифрування верхнього рівня із захистом від витоку DNS
 • Корисна послуга чату працює цілодобово

Мінуси:

 • Можна вибрати лише підключення до локації, а не сервера

БЮДЖЕТ-ДРУЖБА: NordVPN – це велике значення. Відмінний варіант, який добре працює із Zattoo. Дозволяє до 6 одночасно підключених пристроїв. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує ZattooTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Румунія зі штаб-квартирою CyberGhost займає місце в нашому списку після наполегливих зусиль, щоб покращити свій товар за останній рік. Компанія, яку близько року тому придбала ізраїльська фірма Crossrider, є однією з найпопулярніших VPN з точки зору потокового відео.. Він поєднує це з великим вибором сервера, рішучим шифруванням та зручним інтерфейсом.

В даний час цей провайдер пропонує доступ до понад 3800 серверів у 60 країнах, включаючи Німеччину. CyberGhost працює з більшістю потокових служб, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Швидкість швидкості, а потокове відео у форматі HD послідовно, без помітного відставання. Ця послуга оснащена низкою додаткових функцій захисту, зокрема рекламного блоку, захисту від зловмисного програмного забезпечення та антистеження, без додаткової плати.

Весь трафік за замовчуванням забезпечується 256-бітним шифруванням AES в протоколі OpenVPN. Включений перемикач вбивств через Інтернет та ідеальна таємниця вперед. Реєстрація компанії в Румунії означає, що вона не застосовується до будь-яких законів про обов’язкове зберігання даних, які заспокоюють з точки зору конфіденційності.

Платна підписка надає одночасний доступ до семи пристроїв на одному плані. Компанія підтримує Android і iOS, а також є вбудоване програмне забезпечення для Windows та MacOS. Можлива ручна конфігурація для Linux та вибір маршрутизаторів.

Плюси:

 • Потокове відео HD безперебійно
 • Бюджетний постачальник, який працює понад 500 серверів у Німеччині
 • На щастя розблокує безліч географічного вмісту
 • Додатки відмінно підходять для новачків
 • Сильне шифрування та міцна політика конфіденційності

Мінуси:

 • Працює із Zattoo, але не розблокує всі основні потокові сайти

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost має просту настройку. Вибір бюджету. Добре стосується конфіденційності та безпеки. Потоки Zattoo в HD-відео надійно. Натисніть і пропустіть зв’язки з деякими іншими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує ZattooTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

Штаб-квартира в США IPVanish під час нашого обширного тестування отримала тверду підтримку за швидку швидкість. Це також не надто дорого і повинно легко передавати HD-відео, все зважаючи на те, що ваше місцезнаходження заблуднене.

На момент написання заявки цей провайдер пропонує понад 1300 серверів у 75 місцях по всьому світу, включаючи Німеччину. Деякі з потокових послуг, які він розблоковує, – це BBC iPlayer, HBO Now, Amazon Prime Video та Sling TV.

IPVanish дотримується внутрішньої політики нульового зберігання даних. Він забезпечує інтернет-трафік за допомогою 256-бітного шифрування за протоколом OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацією SHA512 та обміном ключами 2,048 біт DHE-RSA з ідеальною секретністю вперед. Остання функція означає, що навіть якщо ваш обліковий запис порушено, усі минулі веб-сеанси залишаться зашифрованими та захищеними. Інтернет-перемикач вбивств включений.

IPVanish дозволяє підключити десять пристроїв одночасно. Це найбільш щедрий серед усіх постачальників, згаданих у цьому списку, і може стати вагомою причиною обрати послугу. Цей провайдер користується особливою популярністю серед користувачів Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а для Windows та MacOS – настільне програмне забезпечення. IPVanish можна налаштувати вручну за допомогою Linux та деяких маршрутизаторів, а докладні посібники доступні в Інтернеті.

Плюси:

 • Працює 50+ швидких серверів у Німеччині
 • Добре працює з пристроями Kodi
 • Хороші можливості розблокування та потоки у високій швидкості HD
 • Сильне шифрування робить додатки захищеними

Мінуси:

 • Не надійно розблокуємо Netflix, Hulu
 • Ми вважаємо за краще варіант підтримки чату в прямому ефірі

ДО 10 ПРИСТРІЙ: IPVanish має велику мережу серверів. Улюблений серед користувачів Kodi та Amazon Fire Stick, який також вражає знаки із Zattoo. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Чудово підходить для сімей. Це можна зробити з реальною підтримкою. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує ZattooTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN спочатку був створений для обслуговування торентерів, тому він був готовим як до швидкості, так і для уникнення місця розташування. У цьому списку є трохи менший список серверів, ніж інші рекомендовані VPN-провайдери, але це не дозволяє вам відмовитись від вибору послуги. Всього існує 100 серверів, рознесених у 56 країнах, включаючи Німеччину.

PrivateVPN легко розблокує відеопотоки. Деякі з обмежених географічними провайдерами засобів масової інформації, з якими він працює, – це Netflix, BBC iPlayer та ITV Hub, але є ще багато. Розблокування Zattoo не буде проблемою. Наш обширний огляд користувачів показав, що PrivateVPN насправді нарівні з усіма іншими рекомендованими VPN по продуктивності та безпеці.

Він використовує 256-бітне шифрування AES разом із ідеальною секретністю вперед у протоколі OpenVPN. Він не зберігає жодних журналів користувачів або займається обробкою даних.

Додатки доступні для Android, iOS, Windows та MacOS. Можлива також конфігурація Linux та маршрутизатора. Єдина підписка дозволяє одночасно підключити шість пристроїв.

Плюси:

 • Працює 2 швидкісних сервери у Франкфурті та 1 у Нюрменберзі, не виникає проблем з розблокуванням Zattoo та багато іншого
 • Дуже добре обійти геоблоки та цензуру
 • Швидкі сервери, також відмінно підходять для безпечного та приватного розблокування потокових сайтів

Мінуси:

 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування
 • Невелика, але зростаюча мережа серверів
 • Живий чат не є цілодобовим

ВЕЛИКИЙ ЗА ШВИДКІСТЬ: PrivateVPN постійно надійний. Твердий виконавець для торрент, P2P та загального призначення. Швидкість була напрочуд хороша в цьому кінці ринку. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи потрібно використовувати безкоштовний VPN, щоб розблокувати Zattoo?

Zattoo є географічним обмеженням для користувачів у всіх, окрім кількох країнах. Компанія сприймає це зобов’язання дуже серйозно і постарається зробити все можливе, щоб заблокувати всі зв’язки, які, як вона підозрює, не входять у його список дозволених країн. Безкоштовні VPN, швидше за все, будуть заблоковані, ніж їхні аналоги преміум-класу, тому ви можете виявитись більш засмученими, ніж раніше.

Ми розуміємо, що такі послуги за своєю суттю привабливі, оскільки вони не потребують довгострокових зобов’язань і можуть попросити вас лише електронну адресу до доступу. Але прийміть свої претензії на вищий сервіс з великою щіпкою солі. Безкоштовні VPN мають шалену репутацію щодо крадіжок даних та розкрадання даних, низької швидкості, слабкого шифрування, невеликих серверних мереж та обмеження даних.

Щоб надійно передавати Затту, вам потрібен постачальник, який не намагатиметься отримати швидку. Безкоштовні VPN не роблять розріз. Зрештою, вони зареєстровані компанії та потребують монетизації своїх продуктів. Будьте готові до безлічі примхливих рекламних оголошень та інших інвазивних особливостей. Ви також ризикуєте заразитися зловмисним програмним забезпеченням або продати свої дані веб-перегляду третій стороні.

Наша рекомендація – уникати безкоштовних VPN. Найкраще вкласти кілька доларів та отримати платну послугу VPN для спокою.

Я отримую повідомлення про помилку для Zattoo. Що робити далі?

Єдиний спосіб надійно передати Zattoo – це увійти з Німеччини (або хоча б з німецькою IP-адресою).

Будь-які спроби отримати доступ до Zattoo з непідтримуваного місця розташування будуть зустрічатись із таким повідомленням про помилку:

“Zattoo недоступний у вашій країні”

Абоненти Zattoo також побачать це повідомлення, якщо вони спробують увійти, перебуваючи за кордоном. Не має значення, чи зареєструвались ви для послуги в підтримуваній країні, політика така ж. Якщо ви хочете продовжувати трансляцію, вам доведеться придбати VPN. Просто підпишіться на одного з рекомендованих постачальників у цьому списку, підробляйте своє місцезнаходження та сідайте, щоб переглянути улюблений вміст.

Як зареєструватися на Zattoo з будь-якої точки світу?

Фільтри Zattoo автоматично заморожують вас, якщо вони виявлять ненімецьку IP-адресу. Однак якщо ви спочатку підписуєтесь на VPN та обробляєте своє місцезнаходження в Німеччині, тоді можна зареєструватися для облікового запису.

Версія Freemium Zattoo обмежує програмування в основному німецьким телебаченням та кількома відеозаписами на замовлення. Вам все одно знадобиться VPN для входу, коли ви хочете переглядати ці канали.

Пов’язані: Найкращі VPN для Німеччини

Однак якщо ви хочете перейти на Zattoo Premium, компанія пропонує початкову 30-денну безкоштовну пробну версію. Відповідно до його сторінки підтримки клієнтів, ви можете зареєструватися за допомогою основної кредитної картки, наприклад Visa або Mastercard, виданої в будь-якій точці світу, а не обов’язково з Німеччини. Інші доступні механізми оплати – PayPal та прямий банківський переказ.

Який вміст можна передавати на Zattoo?

Zattoo пропонує купу живого контенту, включаючи телевізійні канали, а також відео на замовлення. Деякі популярні канали та назви:

 • Просібен
 • SAT1
 • Телевізор Spiegel
 • Глиняні голуби
 • Найкраще з Блюз Блюз
 • Дитяча річ
 • Арктична місія
 • Скрудж Блюмарин

Чому Zattoo гео-обмежений?

Бізнес-модель Zattoo функціонує навколо придбання ліцензійних прав у оригінальних творців вмісту та каналів мовлення. Ці права узгоджуються на основі доступу до користувачів у певних країнах. Якби відкрити свою платформу для всіх користувачів, це було б порушенням різних угод, що призвело б до жорстких штрафних санкцій та обов’язків. Ось чому він змушений обмежувати послуги, як і Netflix та Hulu.

Потокове Заттоо на Amazon Fire Stick, Chromecast, Android Box та Apple TV

Крім ПК, Mac, пристроїв iOS та пристроїв Android, Zattoo також сумісний з такими пристроями, як Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV, Amazon Fire Stick, Xbox One та деякі додатки для розумного телебачення.

Ці пристрої не пропонують вбудовану підтримку додатків VPN; отже, немає можливості просто завантажити програмне забезпечення та почати трансляцію. Тим не менш, існують шляхи вирішення цієї проблеми.

Вишуканий спосіб отримати підтримку VPN – це налаштувати його на віртуальний роутер – це можливо, тому що будь-який ПК із wifi-карткою також може передавати власні сигнали Wi-Fi, подібно до того, як смартфони можуть налаштовувати точки доступу до wifi.

Ви можете прочитати наші підручники щодо налаштування VPN на віртуальному маршрутизаторі для пристроїв Windows та Mac.

Якщо ви хочете встановити VPN на Chromecast, ви можете прочитати наш посібник про те, як це зробити.

Ви також можете встановити VPN на фізичному маршрутизаторі, якщо прошивка підтримує його. Однією з таких мікропрограмних програм є DD-WRT, безкоштовна та відкрита версія, яка працює на широкому діапазоні моделей маршрутизаторів. Дізнайтеся більше про DD-WRT та найкращі VPN для нього тут. Провайдери преміум-VPN також пропонують підручники про те, як можна налаштувати їх окремі програми на маршрутизаторах; більш детально наводимо їхні окремі сайти.

Корисні посилання:
Як встановити VPN на телевізорі Amazon Fire Stick / Fire TV
Найкращі VPN для Amazon Fire Stick / Fire TV
Найкращі VPN для смарт-телевізорів 2018 року

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me