5 найкращих VPN для YuppTV, щоб ви могли їх переглядати з-за кордону

Шукаєте дивитись YuppTV в Інтернеті за кордоном? Цей найпопулярніший постачальник південноазіатського контенту надає вам доступ до таких каналів, як ZeeTV, BBO, KBO та ET Now. У цьому дописі ми покажемо вам, як ви можете жити в прямому ефірі YuppTV, де б ви не були в світі. Ми пояснимо, як можна використовувати віртуальну приватну мережу (VPN), щоб обійти регіональні обмеження та спостерігати за YuppTV з Канади, Нової Зеландії, Японії, Франції, Німеччини та будь-якого іншого місця в світі..

Як дивитися YuppTV в Інтернеті за кордоном

Зазвичай потокові платформи мають лише право показувати свій вміст у конкретних регіонах. А деякі, як-от YuppTV, показуватимуть різний контент залежно від того, де ви знаходитесь. Однак VPN дозволяють користувачам підключатися до серверів у вибраній країні. Це наводить веб-сайти на думку про те, що вони фактично знаходяться в цій країні та розблокує географічний вміст. VPN також шифрують ваш трафік, що не дозволяє контролювати вашу діяльність хакерами, постачальником послуг Інтернет або мережевими адміністраторами..

Вибір правильної VPN життєво важливий, оскільки кожен дещо відрізняється. Наприклад, деякі надають пріоритет безпеці понад усе, а інші пропонують більш високу швидкість або можливість розблокувати більш широкий спектр потокових платформ. Щоб знайти найкращий VPN для YuppTV, ми шукали послуги з такими характеристиками:

 1. Керує численними серверами в кількох регіонах мовлення YuppTV
 2. Пропонує надійні, швидкісні з’єднання
 3. Можливість розблокувати YuppTV та інші популярні потокові сервіси
 4. Використовується сильне шифрування та ряд додаткових опцій безпеки
 5. Журнали не містять особисту інформацію або в ідеалі, взагалі нічого

Як розблокувати YuppTV за допомогою VPN

Не хвилюйтесь, якщо ви ніколи раніше не використовували VPN: розблокувати гео обмежений вміст досить просто, як тільки ви дізнаєтесь, як це зробити. Ось як розблокувати YuppTV за допомогою VPN:

 1. Зареєструйтесь в одному з VPN нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Встановіть клієнт VPN, переконайтесь, що ви отримаєте правильну версію для операційної системи вашого пристрою.
 3. Підключіться до сервера в одній із дозволених країн YuppTV (США, Великобританія, Австралія та Індія працюватимуть).
 4. Спробуйте завантажити відео. Ви повинні виявити, що він завантажується негайно, без будь-яких затримок чи помилок.

ЯК БЕЗКОШТОВНО отримати ПРЕМІІЙ VPN: Часто, щоб отримати найнижчу ціну для даного постачальника, вам потрібно буде зареєструватися на кілька років покриття одночасно. Однак якщо вам потрібен лише VPN на короткий час (наприклад, якщо ви у відпустці або хочете подивитися певну подію), ви можете використовувати 30-денний пробний термін ExpressVPN. Вам потрібно буде заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати протягом 30 днів, щоб повернути гроші.

Ось наш список найкращих VPN для YuppTV:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має понад 2000 серверів, що поширюються в 94 країнах, що робить його прекрасним вибором для тих, хто хоче передати відео в прямому ефірі. Це досить швидко, щоб дивитися вміст HD без помітного відставання, і найкраще, що дозволяє розблокувати величезну кількість потокових платформ, включаючи Netflix, BBC iPlayer та YuppTV.

Тут також вбудований хороший спектр функцій безпеки. ExpressVPN використовує 256-бітне шифрування, перемикач на знищення, ідеальну таємницю руху вперед та захист від витоку DNS для постійного захисту вашого трафіку. Він не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, що є величезним плюсом. Якщо у вас виникли труднощі, служба підтримки клієнтів доступна цілодобово через чат в прямому ефірі.

У цій службі є додатки для пристроїв MacOS, Windows, Linux, iOS та Android. З невеликою ручною конфігурацією, він навіть може бути встановлений на бездротовому маршрутизаторі.

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ YUPPTV:  ExpressVPN – вибір №1. ExpressVPN має великі швидкості, чудові функції конфіденційності та працює з усіма популярними потоковими службами. Включає 30-денну гарантію повернення грошей, щоб ви могли спробувати її без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN може похвалитися майже нечуваним 4853 сервером, деякі з яких оптимізовані для потокового передавання, обміну файлами чи ігор. Це чудовий VPN загального призначення, не зважаючи на його чудові можливості розблокування. NordVPN легко обходить гео обмеження на таких платформах, як Hulu, Netflix та Amazon Prime Video, тому YuppTV не викликає особливих проблем.

Завдяки NordVPN ви маєте свободу створювати дуже складні установки безпеки. 256-бітне шифрування AES та захист від витоку DNS / IPv6 увімкнено за замовчуванням, але ви також можете скористатися комутаційним пристроєм для вимикання. Існує навіть можливість використовувати два VPN одночасно або використовувати Tor з VPN. NordVPN не реєструє будь-яку особисту інформацію та приймає платежі за біткойн, що дозволяє вам залишатися якомога анонімнішими в Інтернеті.

У NordVPN є прості в установці програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Він також працює на пристроях на базі Linux та вибраних мережевих маршрутизаторах, хоча необхідна конфігурація вручну.

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ: Зменшіть щомісячний платіж до лише 3,99 дол. США, підписавшись на дворічний план NordVPN. Це зменшує вартість на колосальні 66%.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

Маючи понад 2500 серверів та надзвичайно обтічний інтерфейс, CyberGhost робить безпечне перебування в Інтернеті дуже простим. Користувачі можуть вибрати сервер вручну або призначити той, який найкраще підходить для певної задачі, як, наприклад, розблокування потокових сайтів або анонімний торрент. Ви виявите, що CyberGhost не тільки дає змогу розблокувати YuppTV, але ви також зможете переглядати HD-вміст у прямому ефірі без затримок і не помітного буферизації.

Ця послуга забезпечує безпеку вашої інформації за допомогою 256-бітного шифрування, блокування реклами, автоматичної перевірки зловмисного програмного забезпечення, автоматичного перенаправлення HTTPS та перемикача на знищення. Він захищає від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів. CyberGhost не реєструє жодного сеансу чи даних про трафік, тому ваша діяльність не може бути відстежена до вас.

Виділені програми CyberGhost доступні для Windows, Mac, Android та iOS. Для пристроїв Linux та підтримуваних інтернет-маршрутизаторів потрібна ручна установка.

ШЕСТІ МЕСЯТІ БЕЗКОШТОВНО: Виберіть щорічний план CyberGhost, щоб заощадити більше 70% та отримати додаткові шість місяців покриття без зайвих витрат.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish має кілька характеристик, які роблять його сильним вибором для потокового передавання. По-перше, у нього 1095 високошвидкісних серверів, що поширюються в 60 країнах, тобто ви зможете без проблем дивитися YuppTV в прямому ефірі. Тоді є його чудова підтримка на багатьох платформах та факт, що ви можете мати до десяти одночасних підключень на один обліковий запис. Це не чутно: більшість VPN дозволяють лише від трьох до шести.

Як ви очікували, IPVanish має 256-бітове шифрування, захист від витоків DNS та IPv6 та перемикач на знищення, включений за замовчуванням. Однак є кілька більш досконалих варіантів на вибір: ви також можете блокувати локальний трафік, змінювати свою IP-адресу через встановлені інтервали та захоплювати трафік OpenVPN. IPVanish не записує особисту інформацію, тобто вони не можуть оприлюднювати деталі вашої діяльності, навіть якщо їх запитують.

Цей VPN – один з небагатьох, який можна включити в магазин додатків Amazon Fire Stick. Існують додаткові програми для пристроїв MacOS, Windows, iOS та Android, хоча вам доведеться встановлювати його вручну на платформах Linux і маршрутизаторах.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: Наші читачі можуть заощадити до 60% на планах IPVanish. Кожен із них має семиденний і безризиковий випробування. Якщо ви не задоволені, можете скасувати та отримати повне відшкодування.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має всього 78 серверів у всьому світі, але він забезпечує більш високу швидкість, ніж багато подібних сервісів. Він відмінно розблокує сайти з агресивними гео-обмеженнями, навіть на великих платформах, таких як Netflix та BBC iPlayer. Маючи до шести з’єднань, дозволених одночасно, ви зможете передавати YuppTV в Інтернеті легко і найвищої якості, без буферизації.

256-бітове шифрування увімкнено за замовчуванням, як і захист від витоку DNS та IPv6. PrivateVPN включає перемикач на знищення, який зупиняє весь трафік при втраті з’єднання з VPN. Ця служба не реєструє жодних даних, які могли б вас ідентифікувати, тому ви гарантуєте спокій під час перегляду. Живий чат доступний цілодобово, якщо вам потрібна допомога, а персонал може навіть віддалено встановити програмне забезпечення для вас з вашого дозволу.

Ця послуга пропонує додатки для пристроїв Android, iOS, Windows та MacOS. Системи та маршрутизатори Linux повинні бути налаштовані вручну.

Швидкі швидкість: На план PrivateVPN відновлюється знижка понад 70%, що робить його великим для хорошого всебічного VPN, який має вражаючі швидкості.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я дивитись YuppTV з безкоштовним VPN?

Безкоштовні VPN можуть бути привабливою перспективою, але ми настійно радимо не використовувати їх з кількох причин. Перш за все, в їх інфраструктурі бракує ресурсів, щоб не відставати від попиту користувачів. Це призвело до того, що деякі безкоштовні VPN встановлювали щомісячні обмеження даних та системи черги. Ці фактори роблять безкоштовні VPN-адреси непридатними для трансляції: навіть якщо ваше відео завантажується, воно, ймовірно, заїкається і буферується протягом тривалого періоду часу. Крім того, багато платформ посилили свої геоблокуючі заходи із запізненням, із тим, що безкоштовні VPN-мережі були одними з перших служб.

Ви можете запитати себе, як безкоштовна VPN може дозволити собі працювати. Користувачі не платять за послугу, тому дохід потрібно отримувати іншими методами. Зазвичай безкоштовні VPN-сайти вставлятимуть рекламу на відвідувані вами веб-сайти, але це не єдиний спосіб заробляти гроші. Вони також можуть використовувати файли cookie для відстеження, щоб зберігати вкладки навіть після відключення. Інформація, яку ці файли cookie збирають, потім може бути використана для створення профілю споживача, який продається найвищому учаснику без вашого відома.

Ці послуги, далеко не підвищуючи вашу безпеку, несуть серйозний ризик для безпеки. Одне дослідження 2016 року показало, що десятки додатків, які вважаються безкоштовними VPN, насправді взагалі не шифрували жоден мережевий трафік. Крім того, багато хто з них намагалися встановити зловмисне програмне забезпечення на пристрій користувача. І це не лише маловідомі програми, які представляють загрозу: ми навіть бачили, як відомий сервіс продає пропускну здатність своїх користувачів, щоб допомогти запустити ботнет. Щоб захистити себе та свою особисту інформацію, радимо скористатись авторитетним сервісом із перевіреним ставленням до конфіденційності своїх клієнтів на перше місце.

Дивись також: Найкращі VPN для Netflix

Де доступний YuppTV?

глобус карта світу

На даний момент YuppTV доступний у більш ніж 90 країнах, включаючи Великобританію, США, Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Малайзію, Індію та кілька локацій на Близькому Сході. Однак, подібно до Netflix, YuppTV має різні бібліотеки вмісту для різних країн.

У більшості країн списки відображатимуться в Індійському стандартному часі (IST). Однак є кілька локацій з різними правилами:

Якщо ви в США, ви можете відображати списки для більшості каналів у IST або CST. Однак ZeeTV, Zee Cinema та Star Vijay показуватимуть час початку програми лише в EST.

Якщо ви перебуваєте у Великобританії, ви зможете вибирати між списками IST або GMT. ZeeTV, Zee Cinema, Zing, Cae Zee, Zee Punjabi пропонують лише перелік GMT.

Якщо ви в Австралії, Більшість каналів матимуть списки IST. Єдиний виняток – ZeeTV, який показує списки в AEST.

Передплатники можуть вибрати перегляд за допомогою веб-плеєра онлайн або через додаток YuppTV для Android та iOS. Крім того, YuppTV можна встановити на Apple TV, Android TV, Roku та деяких смарт-телевізорах.

Що я можу дивитись на YuppTV?

YuppTV пропонує широкий спектр прямого та прямого контенту. Нижче ми перерахували кілька найпопулярніших пропозицій:

 1. Раджа Велика
 2. Маханаті
 3. Ескіз
 4. Тері
 5. Сефупаті
 6. Джентльмен
 7. Нінну Корі
 8. Гей, Кришна
 9. Любов Мана Магурі
 10. Паршива вівця
 11. Ctrl Alt Del
 12. Віджай
 13. КБО
 14. Індія сьогодні
 15. Tarang TV

На яких мовах надає вміст YuppTV?

В даний час на YuppTV є відео на хінді, тамілі, телугу, маратхі, малаяламі, бенгалі, орії, пенджабі, каннаді, Бходжпурі та гуджараті. Кожна мова має свій вибір доступних пакетів вмісту. Наприклад, базовий пакет хінді включає 177 каналів, але еквівалентний маратхі пакет включає лише 132. Ці всі підписки мають однакову ціну, однак: 12,99 дол. США на місяць.

На жаль, ця послуга є досить непослідовною, що стосується субтитрів. Деякі відео за запитом мають субтитри на різних мовах, а інші мають субтитри лише на одній або двох мовах. Є навіть вибрані заголовки, такі як Кабалі які надають підписи на англійській мові, хоча немає можливості шукати виключно такий вміст.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me