5 найкращих VPN для TF1, щоб ви могли переглядати його в будь-якому місці

5 найкращих VPN для TF1, щоб ви могли переглядати його в будь-якому місці

Французька телевізійна станція TF1 передає тонни найкращого відео у прямому ефірі та на вимогу Франції. Проблема полягає в тому, що, як і багато онлайн-сервісів потокового відео, TF1 обмежує доступ до осіб у власній країні. Отже, якщо ви хочете переглянути TF1 в Австралії, Великобританії, Німеччині чи США, вас заблокують. У цій статті ми розкриємо найкращі VPN для TF1, щоб розблокувати високий вміст.

VPN може ввести вас у TF1 з-за кордону, зробивши це схожим на те, що ви перебуваєте у Франції, навіть якщо ви цього не робите. VPN шифрує весь інтернет-трафік і здійснює маршрутизацію через сервер у віддаленому місці – у цьому випадку Франція. Це змінює вашу IP-адресу, щоб вона відображалася на веб-сайті TF1 так, ніби ви знаходитесь у Франції.

Ви знайдете безліч деталей про кожного з провайдерів, яких ми надаємо нижче, але у випадку, якщо у вас є лише час для резюме, ось це наш список найкращих VPN для TF1:

 1. ExpressVPN Наш перший вибір для TF1. З надшвидкими серверами у Франції та по всьому світу цей постачальник не має проблем розблокувати майже будь-який потоковий вміст, про який ви можете придумати. Приватні та захищені програми. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN У Франції є безліч серверів, які здатні розблокувати найпопулярніший французький контент. Бюджетний постачальник із сильними функціями безпеки.
 3. CyberGhost Велика цінність і простота у використанні роблять цього провайдера популярним вибором для початківців. Наші тести виявили вражаючі швидкості потоку.
 4. IPVanish Високі бали за швидкість. Дуже популярний серед користувачів Kodi, але не є надійним для розблокування Netflix.
 5. PrivateVPN Новий провайдер завойовує репутацію своїх розблокуючих можливостей та швидкості потокової передачі. Програми приватні та безпечні.

Найкращі VPN для TF1

Ринок VPN дуже переповнений, і далеко не всі забезпечують безпеку, швидкість та розблокування можливостей, необхідних для розблокування TF1 з-за кордону. Наш список найкращих VPN TF1 базується на таких критеріях:

 • Керує серверами у Франції
 • Можна отримати доступ до онлайн-сервісу потокового передавання TF1
 • Висока швидкість і відсутність обмежень пропускної здатності
 • Легко встановити та запустити
 • Гарна підтримка клієнтів

Ми дослідили наявні сьогодні VPN та звузили список до п’яти найкращих VPN для TF1.

Ось наш список 5 найкращих VPN для TF1:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокування TF1Тестоване січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є однією з найпростіших служб VPN. Вам не потрібно знати нічого про технологію, щоб ця система працювала на вашому комп’ютері. Послуга доступна для Windows, macOS, Mac OS X, Linux, iOS, і Android. Ви можете встановити ExpressVPN на певних маршрутизаторах, Amazon Fire TV Stick, Amazon Fire TV, і Таблетки Kindle Fire.

ExpressVPN досить швидкий і надійний для прямого ефіру. Це важливо, тому що якщо VPN уповільнює передачу, це може призвести до втрачених зв’язків, пауз для буферизації та пікселяції зображень через погане управління трафіком, коли відеопотік подорожує на ваш комп’ютер.

Під час підключення до інтернет-сервісу телебачення, той сервер потокового відео буде перевіряти, де ви знаходитесь для того, щоб визначити, чи можете ви дивитися. Ці перевірки місцезнаходження часто включають сканування активності VPN. ExpressVPN здатний уникнути виявлення в деяких найбільш вичерпних місцях перевірки місцеположення та VPN, тому він введе вас у TF1.

Компанія управляє серверами у трьох місцях у Франції, що має допомогти полегшити будь-які сплески руху, які трапляються під час події. У ньому є чудова команда підтримки клієнтів і ви можете отримати допомогу в Інтернеті через цілодобовий чат у прямому ефірі.

Ви можете отримати доступ до послуги ExpressVPN на три пристрої відразу. Це означає, що ви можете мати активне з’єднання на домашньому комп’ютері, на мобільному пристрої та на ноутбуці одночасно. Якщо ви активуєте VPN на маршрутизаторі, це вважається лише одним з’єднанням навіть якщо він покриє всі пристрої у вашому домі.

Плюси:

 • Працює напрочуд швидкі сервери в Парижі та Страсбурзі
 • Легко розблокує TF1 та інші потокові послуги з-за кордону, включаючи Netflix France
 • Швидкість сервера чудово підходить для потокової передачі HD та швидкого завантаження
 • Функції безпеки високого класу з хорошим захистом конфіденційності
 • Підключіть до 3 пристроїв одночасно
 • Пропонує 24/7 чат у прямому ефірі

Мінуси:

 • Можна підключити відразу 3 пристрої

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ TF1: ExpressVPN – наш вибір №1. Надзвичайно швидкий та надійний вибір, який розблокує TF1 у будь-якій країні, а також більшість інших основних потокових сервісів. Найкраща безпека та конфіденційність із 256-бітним шифруванням AES, не зберігайте журнали браузера, не вмикайте комутатор та захист від витоку. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує TF1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN це чудовий сервіс для передачі телевізора з будь-якої точки світу. Компанія має 5111 серверів у 60 країнах, включаючи Францію. Компанія працює 189 серверів у Франції, де користувачі можуть скористатися подвійним варіантом VPN та додатковою обфузацією, якщо бажають. Швидкість, яку досягає NordVPN, досить швидка для передачі відео через Інтернет. Ці додаткові заходи безпеки роблять NordVPN особливо хорошим сервісом, якщо ви перебуваєте в країні з дуже обмеженою Інтернет-послугою, наприклад, Китай чи Іран.

Компанія надає додатки для Windows, Mac OS X, macOS, iOS, і Android. Ви також можете встановити розширення для браузера для Chrome і Firefox. Якщо ви вирішите використовувати версію браузера, VPN покриватимуть лише з’єднання, виконані через браузер. Ви можете встановити NordVPN вручну на Linux комп’ютери та Ожина і Малина Пі операційні системи. Ви також можете встановити VPN на сумісних маршрутизаторах.

ви отримати припуск з шести паралельних з’єднань, і, як і для інших VPN у цьому списку, з’єднання маршрутизатора вважається лише одним із цих шести.

До служби підтримки клієнтів можна зв’язатися через живий чат на сайті. Служба чату в реальному часі не завжди відвідується, але ви можете заповнити форму запиту про підтримку на веб-сайті або надіслати електронний лист для надання допомоги.

Плюси:

 • Працює понад 180 серверів у Франції, відмінно підходить для розблокування гео-обмеженого вмісту
 • Бюджетний постачальник, який не скупиться на функції безпеки та конфіденційності
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Сервери оптимізовані для потокової передачі HD
 • Цілодобова підтримка клієнтів через живий чат

Мінуси:

 • Настільний додаток вважається датованим

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це хороший вибір цінності. Відмінний варіант, який надійно працює з TF1 та найпопулярнішими сайтами потокового передавання. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Першокласна конфіденційність та безпека. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує TF1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost включає певний варіант передачі відео. На головному екрані програми після входу виберіть параметр потоку, щоб відобразити список найпопулярніших потокових служб. При виборі параметра TF1, CyberGhost коригує свою конфігурацію для оптимізації для потокового передачі, вибирає найкращий доступний сервер та відкриває відеоплеєр TF1 у вашому браузері за замовчуванням.  Отже, додаток приймає всі рішення за вас і вживає всіх необхідних кроків, щоб потрапити на сайт TF1, де б ти не був. Зауважте, вам все одно знадобиться обліковий запис TF1.

Компанія робить додатки для Windows, Mac OS X, macOS, iOS, і Android. Ви можете встановити VPN вручну на Linux комп’ютери та сумісні маршрутизатори. CyberGhost дає вам надбавку сім одночасних з’єднань а з’єднання маршрутизатора вважається лише одним.

Компанія намагається забезпечити конфіденційність для своїх клієнтів, навіть до того, що він не зберігає жодної інформації про кожного замовника, окрім номера рахунку та періоду підписки. Окреме підприємство збирає платежі. Підтримка чату в реальному часі доступна в робочий час в Європі.

Додаток CyberGhost встановлюється сам і дуже простий у використанні а швидкість займає верхню частину результатів наших тестів. Якість потоку на TF1 через CyberGhost є бездоганною.

Плюси:

 • Працює понад 300 серверів у Франції і може розблокувати більшість французького контенту за кордоном
 • Вищі середні швидкості потоку HD
 • Не зберігає журналів активності користувача та забезпечує сильне шифрування для обходу виявлення активності
 • Додатки відмінно підходять для новачків

Мінуси:

 • Доступ до американської бібліотеки Netflix, але не до бібліотеки Netflix France

БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost чудово підходить для початківців. Простий у використанні. Гарне представлення сервера у Франції робить їх ідеальними для TF1. Не зберігає журналів і не передає HD відео надійно. Може боротися з іншими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує TF1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish Надійна мережа робить його ідеальним для передачі відео на великі відстані. Компанія вклала багато грошей у свою інфраструктуру та управляє всіма своїми власними серверами, щоб переконатися, що вона може запропонувати послугу вищої якості. У наших тестах на швидкість ця послуга часто належить до найшвидшого доступного VPN. IPVanish має 26 серверів у Франції, які доставлять вас у TF1 за межами країни.

Компанія пропонує додатки для Windows, Mac OS X, macOS, iOS, Android та Fire TV. Службу можна встановити вручну на сумісних маршрутизаторах. IPVanish дозволяє вам неймовірне десять одночасних з’єднань. Якщо ви встановите послугу на роутер, це буде покрийте всі пристрої вашого будинку, але вважати лише одним з’єднанням, тому ви можете підключити ще дев’ять пристроїв поза домом.

IPVanish не має підтримки. Ви можете зв’язатися з командою підтримки або через форму на веб-сайті або електронною поштою.

Плюси:

 • Працює понад 25 серверів у Франції, що ідеально підходить для передачі французького контенту за кордон
 • Швидкість відмінно підходить для потокової передачі HD на більшості серверів
 • Основні міркування щодо безпеки та конфіденційності
 • Особливо віддають перевагу користувачам дистанційного керування пристроями Kodi або Fire TV Sticks

Мінуси:

 • Програми не працюють у Китаї
 • Лише підтримка електронної пошти та квитків

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує TF1. Добре підходить для перегляду та торрент. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує TF1Тестований січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN – наша п’ята рекомендація, яка надає доступ до відеоплеєра TF1 з-за меж Франції. Цей VPN має великі швидкості та надійність, необхідну для перегляду шоу або футбольного матчу на всьому протязі без буферизації або розірваних з’єднань.

Додаток встановлюється сам і дуже простий, але якщо ви не можете змусити його працювати, ви знайдете команду онлайн-довідок справді неймовірно. Підтримка чату в прямому ефірі доступна в шведський робочий час. Якщо ви не можете виконати їхні вказівки, з вашого дозволу вони можуть взяти під контроль ваш комп’ютер, дослідити проблему та виправити її.

PrivateVPN має найменшу серверну мережу з п’яти VPN у цьому списку з небагато понад 100 серверів у 56 країнах. Однак у цьому списку є Франція, і це все, що потрібно, щоб потрапити в TF1. Є насправді два сервери в Парижі.

Ця система є однією з найшвидших VPN на ринку, тому ви можете використовувати її на декількох пристроях для завантаження чи передавання потоку без уповільнень. Ви отримуєте надбавку шість одночасних з’єднань за допомогою цієї послуги.

Ви можете встановити додаток PrivateVPN на Windows, Mac OS X, macOS, Android, iOS та Amazon Fire TV. Налаштуйте VPN вручну Linux комп’ютери та сумісні маршрутизатори.

Плюси:

 • Працює з двома швидкими серверами в Парижі, немає проблем з розблокуванням TF1 та іншого французького потокового вмісту
 • Сильні функції безпеки та захисту конфіденційності
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Службовий персонал працює лише в робочий час в Європі
 • Новий провайдер все ще розширює свою мережу, має менше серверів на вибір

ВЕЛИКА швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує TF1. Добре підходить для загального перегляду та торрент. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для TF1?

На жаль,, ви не зможете переглядати TF1 через Інтернет за допомогою безкоштовного VPN. Це тому, що процес уникнення регіональних обмежень та виявлення проксі-сервера є складною процедурою, і компаніям, які можуть досягти цих цілей, доводиться вкладати багато грошей у спеціальне обладнання та замовляти програми для того, щоб залишатися в грі.

Чудово отримувати речі безкоштовно. Однак, ті компанії, які не заробляють гроші на підписці, намагаються заробляти дохід іншими маршрутами. Ці безкоштовні VPN іноді є медовими пастками, щоб заманювати людей, щоб передати їхні особисті дані, які постачальник VPN потім продає рекламодавцям. Ви також можете очікувати постійної реклами за допомогою безкоштовних VPN-сервісів; багато навіть вводять рекламу прямо у ваш браузер.

Швидкість руху є набагато повільнішою, ніж платні VPN, обмеження даних та пропускної здатності є загальними, а вибір сервера значно обмежений.

Швидкість передачі в прямому ефірі TF1

Компаніям VPN потрібно багато інвестувати, щоб отримати швидкі зв’язки і безкоштовні послуги просто не можуть дозволити собі ці витрати. Netflix рекомендує швидкість з’єднання 5 Мегабіт в секунду, щоб запобігти заїкання і буферизації під час перегляду HD відео. Але відео на замовлення Netflix оптимізовано для трансляції. Потокові трансляції не встигають стискати відео, тому вони не такі ефективні, як потоки за запитом. Перегляд прямого ефіру зазвичай вимагає значно більшої пропускної здатності, ніж однаковий потік на вимогу.

Послуги в нашому списку найкращих VPN для трансляції TF1 всі перевищують цю вимогу, як ви бачите на графіку нижче.

Чому TF1 не дозволить мені дивитися з-за кордону?

TF1 повинен платити за вміст, який він показує, і він купує лише права на показ розваг у Франції. Обмеження щодо ліцензування вмісту поширюються на пристрій, який переглядає розваги, а не місцезнаходження сервера потокового відео, а також домашню або платіжну адресу користувача. Отже, коли TF1 підписує договори на показ відео у Франції, він повинен вжити заходів, щоб люди поза межами Франції не мали доступу до відео на своєму сайті.

Тест на швидкість TF1

Отже, якщо ви спробуєте отримати доступ до TF1 з-за меж Франції, екран відеоплеєра буде чорним і не відображатиметься нічого, окрім повідомлення про помилку “Ce contenu est unisponible dans votre région.

Регіональні обмеження TF1

Англійською це означає “Цей вміст недоступний у вашому регіоні.”

Обов’язок обмеження доступу до вмісту поширюється на блокування VPN та інших методів, які дозволяють широкій громадськості обійти такі обмеження. TF1, як і більшість інших онлайн-телевізійних послуг, інвестує значні кошти в системи виявлення VPN. Через виявлення VPN не так багато VPN можуть ввести вас у TF1.

Усі VPN у нашому списку вище можна обходити системи виявлення проксі-серверів TF1.

Як дивитися TF1 в Інтернеті

На сторінку трансляції відео TF1 можна отримати доступ з будь-якої точки світу. Клацніть тут, щоб отримати доступ до TF1 в Інтернеті.

Перш ніж ви можете переглянути відео чи потоки на сайті:

 1.       Підпишіться на VPN та встановіть додаток на свій пристрій.
 2.       Виберіть сервер у Франції та підключіться до VPN.
 3.       Вимкніть будь-які блокатори оголошень для веб-сайту TF1.
 4.       Налаштування облікового запису MyTF1.

Ось детальніше про ці кроки докладніше.

1. Підпишіться на VPN

Будь-яка з VPN у нашому списку допоможе вам потрапити у відеосервіс TF1. Після того як ви заплатите за вибраний VPN, вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення клієнта. Інсталятор виконає всю необхідну роботу, щоб налаштувати VPN-клієнт, налаштований на роботу з усіма серверами вашого постачальника. Інсталятор також створить ярлик на вашому Робочому столі.

Коли ви хочете переглянути TF1, ви повинні переконатися, що VPN підключено до сервера у Франції. Після встановлення цього зв’язку відкрийте веб-сайт TF1. Якщо ви вже відкрили його і побачите повідомлення про те, що ви не можете переглядати вміст зі свого місцезнаходження, оновіть сторінку після запуску VPN.

2. Вимкніть будь-які блокатори оголошень

Веб-сайт TF1 не працює з блокувальниками оголошень. Коли ви перебуваєте на веб-сайті TF1, вимкніть блокатор оголошень якщо ви використовуєте його. Оновіть сторінку, якщо необхідно.

3. Налаштуйте обліковий запис MyTF1

Служба MyTF1 безкоштовна, і не має значення, де ви знаходитесь, коли налаштовуєте обліковий запис. Тож вам не знадобиться адреса у Франції або платіжні дані. Сторінка створення облікового запису не перевіряє ваше місцезнаходження, і вам не запитають вашу домашню адресу.

Щоб зареєструвати обліковий запис MyTF1:

 1. Перейдіть на сторінку облікового запису або спробуйте відтворити відео, не входячи в систему, що направить вас на вхід або створити обліковий запис, або натиснувши на синій Se Connecter на панелі меню сайту.
 2. У спливаючому вікні, що з’являється, натисніть на Créer un compte.
 3. Введіть електронну адресу та пароль, а потім натисніть Продовжувач кнопка. Це повинен бути дійсним обліковим записом електронної пошти, до якого ви маєте доступ, оскільки вам буде надіслано посилання на активацію для завершення процесу реєстрації.

Якщо ви не хочете вказувати TF1 свою справжню адресу електронної пошти, можете налаштувати обліковий запис електронної пошти для запису електронної пошти за допомогою сервісу онлайн-пошти. Mailinator чудово підходить для подібних речей.

Якщо ви не хочете турбуватися з маршрутом електронної пошти, ви можете створити обліковий запис через Facebook. У цьому випадку просто натисніть на Продовжити avec Facebook кнопка. Якщо ваш веб-переглядач зберігає ваші облікові дані Facebook, процес створення облікового запису TF1 пройде без будь-якого подальшого втручання від вас. Якщо у вас немає облікових даних, які зберігаються у вашому веб-переглядачі, вам потрібно буде ввести своє ім’я користувача та пароль Facebook у наступному вікні. Ви отримуєте доступ до відеоплеєра відразу, не проходячи жодних етапів перевірки посвідчення особи.

Перегляд TF1 де завгодно

Ви можете дивитися TF1 онлайн цілий рік із VPN. Чудова річ щодо VPN-списків у нашому списку їх можна встановити на мобільних пристроях а також маршрутизатори та комп’ютери. Це означає, що поки ви знаходитесь в Інтернеті, ви можете продовжувати дивитися TF1. Це чудова новина, якщо у вас довго їдуть на роботу або якщо вам нудно в кафе або фойє готелю.

VPN працюють у всьому світі і підписавшись на один, ви отримуєте право користуватися ним де завгодно, а не лише в країні, де ви були, коли ви підписалися. Тому, коли ви подорожуєте в інші країни, ваш VPN все одно потрапить у TF1.

Ви вже використовуєте VPN для перегляду TF1 з-за кордону? Чи використовуєте ви VPN, якого немає в нашому списку? Якщо ви вже підписалися на послуги, які ми перераховуємо, що ви думаєте про цю VPN? Залиште повідомлення у розділі коментарів нижче та повідомте про ваш досвід.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me