5 найкращих VPN для Telemundo Deportes, щоб ви могли їх переглядати будь-де

Як дивитись Telemundo Deportes з-за меж США


Хочете передавати телепорт Deportes з будь-якої точки світу? Хоча ця платформа намагається не допустити налаштування користувачів у інших країнах, доступ до неї насправді досить простий, якщо ви використовуєте Віртуальну приватну мережу (VPN). Сьогодні ми пояснимо, як обійти регіональне блокування та переглядати Telemundo Deportes з Великобританії, Канади, Мексики, Іспанії чи будь-якої іншої країни світу.

Як правило, потокові сервіси мають лише право показувати свій вміст у певних країнах. Багато хто перевіряє IP-адресу користувача, щоб побачити, чи походить він з дійсного регіону, а якщо ні, то вміст приховано. Підключившись до одного із серверів вашого VPN у правильній країні, ви можете обдурити сайт, щоб ви могли переглядати вміст незалежно від вашого фактичного місцезнаходження. Наприклад, сервер США може розблокувати NBC Sports та FOX, а мексиканський сервер може розблокувати TyC Sports або ESPN Латинська Америка.

Якщо ви спробуєте переглянути Telemundo Deportes за межами США, не використовуючи VPN, вміст просто завантажується нескінченно. Можливо, ви також побачите повідомлення “Це відео недоступне, якщо запущено блокатор оголошень. Відключіть і перезавантажте сторінку, щоб розпочати відео.Незалежно від того, увімкнено ваш блокатор оголошень чи ні.

Нижче наведено багато деталей щодо кожного з VPN, що склали цей список, але у випадку, якщо вам не вистачає часу, ось наш список найкращих VPN для Telemundo Deportes:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір. Дуже багато надшвидких серверів, розташованих у США, які чудово підходять для потокової передачі в HD. Високоякісна безпека та конфіденційність шифрування. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Бюджетний постачальник, який не робить компрометації щодо функцій конфіденційності чи безпеки. Безліч серверів, розташованих у США, чудово підходять для розблокування популярних потокових сайтів у той час, як за кордоном.
 3. CyberGhost Прекрасний постачальник послуг із додатками, які легко встановлювати та використовувати. Ми були особливо вражені їх швидкістю потоку.
 4. IPVanish Володіти всією своєю мережею серверів і пропонувати хороші функції конфіденційності. Хороша швидкість потоку.
 5. PrivateVPN Нова мережа з постійно розширюваним списком серверів зі швидкістю, яка чудово підходить для більшості потокових сайтів.

Найкращі VPN для Telemundo Deportes

Не кожна VPN однакова. Існує величезна різниця в швидкості, безпеці та підтримці клієнтів від однієї послуги до іншої. Щоб знайти найкращі VPN для Telemundo Deportes, ми шукали послуги з такими характеристиками:

 1. Кілька американських серверів на вибір.
 2. Досить швидкі для потокового прямого відео високої чіткості.
 3. Можливість розблокувати Telemundo Deportes та подібні сервіси.
 4. Сильні функції шифрування та безпеки.
 5. Мінімальний журнал, а ще краще – жоден журнал.

Ось наш список найкращих VPN для Telemundo Deportes:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокує Telemundo DeportesСпробував січень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN має 29 високошвидкісних серверів, розповсюджених по всій території США. Вони досить швидкі, щоб передавати живий вміст без помітних буферизацій та затримок. Крім того, маючи до трьох дозволених одночасних з’єднань та можливість розблокувати такі сервіси, як Netflix, NBC та ESPN, ви можете дивитись куди завгодно та що завгодно..

Завдяки 256-бітному шифруванню, комутатору захисту, захисту від витоку DNS та ідеальній таємниці вперед, ця послуга забезпечує вашу активність завжди приватною. Крім того, ExpressVPN не зберігає журналів активності чи зв’язків, тобто вони не могли розкрити вашу діяльність навіть за запитом третьої сторони. Підтримку клієнтів можна зв’язати цілодобово електронною поштою або в чаті.

У цій службі є програми для Windows, Android, MacOS, iOS та Linux. Деякі бездротові маршрутизатори підтримуються, але їх потрібно налаштувати вручну.

Плюси:

 • Багато серверів у США
 • Швидкі, надійні швидкості передавання HD-вмісту
 • Потужність безпеки та функції конфіденційності
 • Також розблокує американські Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Простий у користуванні додаток із встановленням майстра

Мінуси:

 • Не так дешево, як деякі інші постачальники нижче

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ Telemundo Deportes: ExpressVPN – наш вибір №1. Швидкий та надійний вибір, який розблокує Telemundo Deportes та всі основні потокові послуги, включаючи Netflix, Hulu, HBO та Amazon Prime. Відмінні функції безпеки та конфіденційності та не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує Telemundo DeportesТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN має надзвичайно велику мережу серверів, лише в США понад 1600. Ще краще, кожен з них оптимізований для передачі потокового вмісту високої чіткості. Ця послуга може розблокувати популярні платформи, включаючи Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video. Оскільки вам дозволено одночасно до шести з’єднань, один обліковий запис дозволяє захистити всі ваші улюблені пристрої.

Цей VPN розроблений для розширених налаштувань безпеки. За замовчуванням використовується 256-бітове шифрування AES, але ви також можете ввімкнути його перемикач знищення, автоматичне блокування реклами, моніторинг зловмисного програмного забезпечення, параметри Tor через VPN або подвійний VPN. За платню NordVPN можна оплатити біткойн і не записує жодної особистої інформації, тому ви можете як зареєструватися, так і користуватися Інтернетом анонімно.

Додатки NordVPN доступні для систем Windows, Mac, Android та iOS. Пристрої на базі Linux та вибрані мережеві маршрутизатори також підтримуються, але потребують встановлення вручну.

Плюси:

 • У США працювало понад 1600 серверів
 • Сервери оптимізовані для потокової передачі HD
 • Дозволяє налаштувати налаштування безпеки
 • Прості у використанні програми для більшості платформ

Мінуси:

 • Можна вибрати загальні серверні місця, але не може вибрати конкретні сервери

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це всеохоплююча цінність. Чудовий варіант, який є надійним виконавцем Telemundo Deportes. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Також добре працює з найбільш популярними потоковими службами і досягає стабільно хороших швидкостей. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує Telemundo DeportesТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost є зручним для користувачів VPN з поворотом: ви можете просто вибрати діяльність, наприклад торрентінг або розблокування веб-сайтів, і призначити відповідний сервер. Також є можливість вибрати сервер вручну (в США їх 345), але наявність доступу до таких платформ, як Netflix, Telemundo Deportes та ESPN, одним клацанням миші, безумовно, дуже корисна.

Ця служба не потребує великої конфігурації. 256-бітове шифрування та захист від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів увімкнено за замовчуванням. Також є перемикач на вбивство, примусові HTTPS, блокування реклами та анти-зловмисне програмне забезпечення на випадок, якщо ви хочете отримати більш надійний захист. CyberGhost має політику без реєстрації даних, яка забезпечує вашу діяльність залишатися приватною.

Цей VPN пропонує додатки для пристроїв Android, Windows, iOS та MacOS. Ручна настройка потрібна для систем на базі Linux та підтримуваних маршрутизаторів.

Плюси:

 • Простий у використанні – виберіть тип діяльності та підключіться до найбільш відповідного сервера
 • Також розблокує Netflix США, Великобританія та інші
 • Деякі з найшвидших серверів, з якими ми стикалися на тестуванні
 • Увімкніть перемикання всіх програм і не зберігає журналів

Мінуси:

 • Менш підходить для енергетичних користувачів, які хочуть отримати доступ до більш досконалих конфігурацій

ВИБІР ПОЧАТОК: CyberGhost має просту настройку. Вибір бюджету. Добре на конфіденційність. Потоки Telemundo Депортує у HD відео надійно, але з’єднання не такі надійні для деяких інших сайтів потокового передавання. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує Telemundo DeportesТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish може похвалитися розширеною мережею сервісів, що підтримуються в усьому світі. Це дозволяє йому вирішувати проблеми швидше, ніж його конкуренти, але також означає більш високі швидкості для користувача. IPVanish досить швидкий, щоб передавати 4К відео без будь-якого заїкання та з мінімальним буферизацією. Він може розблокувати різні сервіси, включаючи FOX Sports, ESPN та Sky Sports.

Незважаючи на свого легкого клієнта, IPVanish поставляється з великими можливостями безпеки. Окрім 256-бітного шифрування, перемикача захисту та захисту від витоку IPv6 / DNS, є можливість блокувати трафік локальної мережі, придушувати дані OpenVPN та перемикати IP-адреси через регулярні проміжки часу. IPVanish не реєструє будь-яку особисту інформацію.

У IPVanish є програми для Amazon Fire TV, Mac, iOS, Windows та Android. Системи на базі Linux, такі як Raspberry Pi, потребують конфігурації вручну, як і підтримувані інтернет-маршрутизатори.

Плюси:

 • Вражаючі 4К швидкості потоку, досягнуті під час тестування
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм
 • Може підключити до десяти пристроїв одночасно

Мінуси:

 • Не дозволяє анонімну реєстрацію
 • Немає служби підтримки клієнтів

ВЕЛИЧНА СЕРВІСНА МЕРЕЖА: IPVanish працює з до 10 підключеними пристроями. Швидкі зв’язки, легкі прості у користуванні програми, хороша підтримка на багатьох платформах. Надійний за допомогою Telemundo Deportes, але не може розблокувати таку кількість інших потокових сервісів, як деякі його конкуренти. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує Telemundo DeportesТестовано у січні 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

Незважаючи на наявність менше серверів (десять у США), ніж деякі подібні сервіси, PrivateVPN вдається забезпечити вище середньої швидкості. Крім того, він має чудові можливості розблокування та дозволить вам отримати доступ до сотень служб, включаючи Netflix, FOX Sports та Hulu, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

PrivateVPN використовує 256-бітове шифрування і запобігає витоку DNS та IPv6. Його перемикач знищення гарантує, що ви ніколи не будете переглядати незахищені, а політика без журналів гарантує, що не записується ні інформація про ваш сеанс чи діяльність. Дозволено шість одночасних підключень, тому цей VPN – хороший вибір для людей, які хочуть захистити багато пристроїв одночасно. Підтримка доступна 24/7 через чат в прямому ефірі.

Ця служба має спеціальні програми для пристроїв Windows, Android, MacOS та iOS. Платформи Linux та певні маршрутизатори також підтримуються, але їх потрібно встановлювати вручну.

Плюси:

 • Дуже великі швидкості
 • Підтримка чату в режимі 24/7/265
 • Завоювання репутації для розблокування популярних потокових сайтів

Мінуси:

 • Працює з Linux, але вимагає налаштування вручну
 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку

ВЕЛИКІ ШВИДКИ: PrivateVPN – хороший сімейний вибір. Розблокує Telemundo Deportes та дозволяє до 6 пристроїв на одному акаунті. 30-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Як дивитись Telemundo Deportes з VPN

 1. Зареєструйтесь до однієї з VPN у списку вище.
 2. Завантажте правильну програму для вашої операційної системи.
 3. Підключення до американського сервера.
 4. Спробуйте подивитися щось на Telemundo Deportes. Відео має швидко завантажуватися. Якщо це не так, спробуйте скористатися іншим сервером США.

Чи можу я дивитись Telemundo Deportes з безкоштовним VPN?

Хоча безкоштовні VPN можуть здаватися простим способом захистити себе в Інтернеті, вони насправді мають кілька істотних недоліків. По-перше, вони, як правило, мають більше користувачів, ніж їх інфраструктура може підтримувати. Це спричиняє низьку швидкість і переривчасті з’єднання – останнє, що ви хочете, щоб передавати відео в прямому ефірі. Крім того, оскільки власники авторських прав намагаються максимально заблокувати доступ користувачів VPN до їх вмісту, ймовірно, що безкоштовна VPN просто не працюватиме.

Ви можете запитати себе, як безкоштовна VPN може дозволити собі існувати. Оскільки ці послуги не можуть стягувати плату з користувачів, вони повинні були знайти інші способи заробити гроші. У деяких випадках вони просто вставляють рекламу на відвідувані вами веб-сайти, проте деякі безкоштовні VPN-файли навіть використовують відстежуючі файли cookie для створення детального профілю споживачів від вашої діяльності. Потім їх можна продати третім особам без вашого відома.

Однак ризики значно більші, ніж цільові оголошення. Одне дослідження 2017 року показали, що майже 20% вибіркових безкоштовних VPN для Android взагалі не шифрували ваші дані. Крім того, 38% постачалися в комплекті з деякою формою шкідливих програм. Це не лише мобільні пристрої: ми навіть бачили безкоштовні настільні VPN, які продають пропускну здатність своїх користувачів для використання в ботнетах. Щоб зберегти вашу особисту інформацію, ми радимо користуватися налагодженою, авторитетною службою VPN з історією захисту конфіденційності своїх клієнтів..

Чи потрібно мені зареєструватися в Telemundo Deportes?

telemundo депортує помилку vpn

Хоча ви можете переглядати вибрані відеокліпи без реєстрації, вам доведеться ввійти, щоб переглянути живий контент. З цього є один виняток; Кубок світу буде доступний безкоштовно до 25 червня.

Telemundo Deportes просить користувачів увійти за допомогою облікових даних свого постачальника послуг кабельного зв’язку. Існує величезний вибір підтримуваних провайдерів, включаючи деякі популярні найпопулярніші варіанти, такі як Sling TV, YouTube TV та DirecTV. Однак ви можете підписатися на ці сервіси лише із США. Навіть VPN не може допомогти з цією частиною, оскільки перевіряє, чи ваш спосіб оплати зареєстрований на американському банківському рахунку.

На жаль, ці фактори не дозволяють зареєструватися в Telemundo Deportes з-за меж США, якщо у вас немає американського друга, який бажає поділитися своїми даними про вхід в кабель. Це означає, що якщо ви американець і просто хочете спостерігати за кордоном, це взагалі не проблема.

Що я можу дивитись на Telemundo Deportes?

Оскільки єдиний офіційний мовник в Америці з іспанським висвітленням ЧС-2018, Telemundo Deportes вже досить привабливий. Хоча основна увага цієї служби приділяється футболу, вона також пропонує новини та основні моменти щодо кількох інших видів спорту. Нижче ми включили невеликий вибір того, що висвітлює Telemundo Deportes.

 1. Національна футбольна ліга (NFL)
 2. Бейсбол вищої ліги (MLB)
 3. Національна баскетбольна асоціація (НБА)
 4. НАСКАР
 5. Чемпіонат Кінцевої боротьби (UFC)
 6. Північноамериканська боксерська асоціація (NABA)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map