5 найкращих VPN для Sportsnet. Тепер ви можете дивитися за кордоном

Найкращі VPN для Sportsnet зараз

Sportsnet має п’ять регіональних каналів, доступних через пакети кабельного та телевізора. Sportsnet Now – це інтернет-версія Sportsnet. До цього сервісу можуть скористатися безкоштовно ті, хто вже має Sportsnet як частину свого домашнього телевізійного пакету. Ті, хто ще не має Sportsnet вдома, можуть дивитись канал в Інтернеті, підписавшись на Sportsnet Now.

Канал має дві веб-адреси: now.sportsnet.ca та snnow.ca. Ви можете отримати доступ до сайту на смартфоні чи комп’ютері в будь-якому місці за допомогою підключення до Інтернету. Однак веб-сайт доступний лише в Канаді.

У цій статті ми розглядаємо деталі кожного з VPN, які ми розглянули, щоб отримати доступ до Sportsnet Now, але ось короткий підсумок, якщо вам не вистачає часу:

 1. ExpressVPN Найкращий вибір в цілому. Ізольовані швидкі сервери ідеально підходять для високоякісної трансляції. Розблокує Sportsnet Now та безліч інших популярних потокових шоу. Легко йти. 30-денна гарантія повернення грошей покрила вас.
 2. NordVPN Чудовий вибір, якщо ви на бюджет. Хороший універсал, який може забезпечити швидкість, необхідну для Sportsnet Now.
 3. CyberGhost Цей бюджетний постачальник має кілька найшвидших серверів, які ми перевірили на потокове передавання. Додатки зручні для користувачів і чудово підходять для початківців.
 4. IPVanish Ідеально, якщо ви користувач Kodi та хочете користуватися Sportsnet Now за допомогою пульта. Надійні сервери з хорошим режимом роботи.
 5. PrivateVPN Може розблокувати майже все, і отримує хороші швидкості потоку, незважаючи на меншу мережу. Віддалене дружнє додаток.

Найкращі VPN для Sportsnet зараз

Ви можете потрапити в Sportsnet Now із сайту США, Великобританія, Франція, Австралія, або деінде за кордоном, якщо ви використовуєте VPN. Віртуальна приватна мережа дозволяє виглядати так, ніби ви десь інше. Однак, не всі VPN мають маскування вашого місця розташування. VPN Sportsnet повинен відповідати наступним критеріям:

 • Швидкі швидкості для прямої трансляції
 • Сервери в Канаді
 • Постійне продовження часу
 • Простий у використанні

На даний момент сотні VPN-служб заповнюють ринок, і про цю технологію ви можете прочитати далі в цьому посібнику.

Вибираючи службу VPN, ви повинні бути особливо обережними, щоб вона працювала на апаратному забезпеченні, яке ви маєте. Ці деталі містяться в описах постачальників, які ми рекомендуємо.

1. ExpressVPN

ExpressVPNСіч 2020 р. Розблокує Sportsnet NowТестовано січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN це чудовий сервіс для тих, хто не знає технологій. Додаток практично встановлює себе і це дуже простий у використанні. Компанія виробляє додатки для Windows, Mac OS X, macOS, Android, iOS, і Linux. Мова йде лише про єдину службу VPN, яка фактично виробляє додаток Linux. Однак у нього немає графічного інтерфейсу – ви використовуєте його в командному рядку. Програми для всіх інших операційних систем у цьому списку є належними графічними інтерфейсами, і всі вони мають велику кнопку ввімкнення / вимкнення, тому ніхто не буде намагатися включати VPN.

Ви також можете встановити цю систему на свій роутер. Якщо ви це зробите, всі ваші пристрої, які отримують доступ до Інтернету через ваш маршрутизатор, з’являться в Інтернеті так, як ніби вони перебувають у країні, до якої ви підключаєтесь у налаштуваннях VPN. Якщо ви хочете отримати доступ до Sportsnet Now, вам потрібно підключитися до VPN-сервера в Канаді.

Якщо ви отримуєте доступ до Sportsnet Now через веб-браузер, ExpressVPN може працювати як розширення для браузера Хром, Firefox, і Сафарі.

Додаток ExpressVPN можна встановити на Amazon Fire TV, Amazon Firestick, і Таблетки Amazon Fire. VPN не просто запускають вас у Sportsnet Now з-за меж Канади. Ви можете використовувати її, щоб подолати регіональні обмеження багатьох інших телевізійних каналів та послуг потокового відео, як от CBC, Netflix, і Амазонський прайм. Якщо ви хочете переглядати шоу з каналів, обмежених в інших країнах, просто змініть вибраний сервер VPN на один у країні, де працює веб-сайт відео..

ExpressVPN працює сервери в 94 країнах світу. Велика серверна мережа означає, що ExpressVPN завжди доступний і має дуже високі швидкості.

Додаток включає в себе “блокування мережі.”Це запобігає підключенню будь-якої програми на вашому пристрої до Інтернету без активного VPN-з’єднання. Якщо додаток VPN на вашому ноутбуці увімкнено, перш ніж виходити з дому, Ви отримуєте автоматичний захист Wi-Fi, як тільки потрапляєте в зону доступу до точки Wi-Fi. Це важливо, оскільки підроблені гарячі точки Wi-Fi широко використовуються хакерами для отримання зловмисного програмного забезпечення на ваші пристрої або викрадення вашої особистої інформації.

Плани дешевшають на місяць, якщо ви підписалися на більш тривалі періоди. Ціна на місяць набагато нижча, якщо ви підписуєтесь на рік, ніж якщо ви просто підписуєтесь на один місяць. У всіх випадках ви отримуєте надбавку з трьох одночасних з’єднань. Це означає, що ви можете мати три пристрої, підключені до VPN одночасно.

Плюси:

 • Керує надшвидкими серверами в Монреалі, Торонто та Ванкувері, чудово підходить для потокової передачі HD з-за кордону
 • Шифрування найкращого класу забезпечує надійну безпеку та конфіденційність
 • Зручні програми для різних операційних систем
 • Працює понад 3000 серверів у 94 країнах і може розблокувати всі популярні потокові сайти
 • Цілодобова підтримка чату добре навчена вирішувати складні ситуації
 • Журнали використання Інтернету не зберігаються

Мінуси:

 • Трохи дорожче, ніж інші послуги

НАЙКРАЩЕ VPN ДЛЯ Sportsnet зараз: ExpressVPN – наш вибір №1. Яскравий швидкий і надійний вибір, який розблокує всі основні потокові сервіси, включаючи Sportsnet Now, Hulu, Netflix, Amazon Prime та багато іншого. Простий в установці. Відмінні функції безпеки та конфіденційності та не містять журналів. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує Sportsnet NowTested, січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN додаток дуже простий у використанні. Карта світу дозволяє натиснути на маркер у країні, щоб зв’язатися. Компанія має загалом 5114 серверів у 60 країнах. Якщо ви переключитесь на список серверів, ви можете вибрати певний сервер, а не будь-який сервер у певній країні. Відображається запис для кожного сервера у списку час пінг-рейсу і навантаження на сервер щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант.

Інші цікаві варіанти у списку серверів NordVPN є підключення через VPN до мережі Tor і шлях подвійного переходу яка здійснює маршрутизацію через два VPN-сервери в різних країнах і застосовує подвійне шифрування. Єдина проблема цих двох сервісів полягає в тому, що вони сповільнюють ваш зв’язок, тому вам, мабуть, краще уникати їх для з’єднань, щоб передавати відео в реальному часі. Без спеціальної надміцної безпеки регулярний сервіс NordVPN пропонує хороші швидкості для прямого трансляції відео. Ви можете додати додатковий захист від DDoS для надзвичайно стабільного з’єднання.

Додаток для NordVPN включає в себе: CyberSec особливість що блокує рекламу та трекери. Відділ CyberSec NordVPN підтримує чорний список заражених веб-сторінок що додаток блокує доступ, коли CyberSec увімкнено.

А перемикач на знищення в додатку NordVPN для Windows та Mac OS подвоюється як протектор Wi-Fi. Додаток доступний для Windows, Mac OS X, macOS, Android, і пристрої iOS. Ви також можете встановити VPN вручну маршрутизатори і Linux машини. Програми встановлюються самостійно, але налаштування VPN вручну може бути дещо складним. На щастя, веб-сайт NordVPN у своїй базі знань містить дуже детальні інструкції, зокрема бібліотеку конкретних інструкцій 29 різних типів роутера.

Ви отримуєте припуск з шести одночасних з’єднань з NordVPN і з’єднання маршрутизатора вважається лише одним із них. NordVPN надає кожному клієнту 30-денна гарантія відшкодування.

Плюси:

 • Ветеранський постачальник бюджету з понад 350 серверами в Канаді
 • Добре підходить для потокової передачі навіть на високій швидкості HD
 • Також розблокує більшість інших сайтів із обмеженим географічним вмістом та потокових сайтів
 • Основний акцент на безпеці та конфіденційності
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android

Мінуси:

 • Настільний додаток може бути незручним у використанні

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це всеохоплююча цінність. Чудовий варіант, який чудово працює із Sportsnet Now, перебуваючи за кордоном. Підключає до 6 пристроїв одночасно. Також добре працює з найбільш популярними потоковими службами і досягає стабільно хороших швидкостей. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує Sportsnet NowTested, січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost у своєму додатку є попередній екран, що дозволяє встановлювати налаштування для сеансу. Стандартні формати діяльності, які пропонує програма, включають потокове відео. Коли ви виберете цю опцію, додаток перенесе вас до списку потокових служб, які він може розблокувати. На жаль, Sportsnet Now відсутній у цьому списку. Тож замість цього вам слід вибрати Серфінг анонімно на екрані активності. Якщо ви хочете передавати Sportsnet Now, виберіть Канаду зі списку серверів.

У додатку немає комутатора, але ви можете встановити захист за програмою, який заблокує названий додаток для доступу до Інтернету без включення VPN. У додатку також є спеціальні налаштування для автоматичний захист wifi. Інші служби безпеки в додатку включають блокувальник реклами, блокер трекера, HTTPS-виконавця, і сканер шкідливих програм на веб-сайті. Ви можете встановити VPN для стиснення відеопередач, що може змусити їх протікати більш плавно.

CyberGhost може запустити операційну систему, щоб вона завжди була включена. У цьому випадку вам потрібно встановити місце за замовчуванням, тому якщо ви збираєтеся багато дивитися Sportsnet Now, вам слід встановити це значення Канада. CyberGhost має сервери в 60 країнах загалом.

Додаток CyberGhost доступний для Windows, Mac OS X, macOS, Android, і iOS. Ви можете встановити VPN вручну на Linux комп’ютери, а також на маршрутизатори. VPN на маршрутизаторі охоплює всі пристрої у вашому домі і вважається лише одним з ваших підключень сім дозволів на одночасне підключення.

Компанія CyberGhost базується в Румунії де Інтернет-інфраструктура фантастична. Компанія прагне до досконалості та досягає дуже високих швидкостей, що робить його ідеальним для прямого трансляції відео. Всі абоненти отримують 30-денна гарантія повернення грошей.

Плюси:

 • Працює понад 150 серверів у Канаді
 • Деякі з найшвидших потокових серверів, які ми протестували
 • Немає проблем з розблокуванням Sportsnet Now з усіх наших тестових місць
 • Прості програми; виберіть сайт, який ви хочете розблокувати, додаток потім автоматично підключиться до найкращого сервера

Мінуси:

 • Не працює надійно в Китаї чи ОАЕ

БЮДЖЕТНИЙ ВИБОР: CyberGhost чудово підходить для початківців. Ще один хороший вибір цінності, який добре працює з Sportsnet Now. Не зберігає Інтернет-журналів активності та надійно передає HD-відео. Може боротися з розблокуванням деяких інших популярних потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує Sportsnet NowTested, січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish добре відомий своїми швидкісними з’єднаннями. Компанія створила IPVanish з нуля спеціально як сервіс VPN, а не як доповнення до інших хмарних служб передачі даних. Вся інфраструктура, яка надає послугу, перебуває у власності та керується власною службою. Компанія працює понад 1000 серверів у 60 країнах.

Додаток IPVanish доступний для Windows, Mac OS X, macOS, Android, і iOS, а також Amazon Fire TV і Amazon Firestick. IPVanish можна встановити на маршрутизаторах. З’єднання від маршрутизатора вважається лише одним з абонентів кожного припуск з десяти паралельних з’єднань.

Додаток Windows та Mac для IPVanish включає перемикач вбивства що забезпечує автоматичний захист wifi, що важливо для ноутбуків. Вам потрібна така обережність, оскільки хакерам легко створити підроблені точки доступу до wifi.

Ви тільки отримуєте 7-денний термін повернення коштів з IPVanish, тож переконайтесь, що ви ретельно протестували систему протягом тижня після реєстрації.

Плюси:

 • Володіє та працює понад 30 оптимізованих швидкостей серверів у Монреалі, Торонто та Ванкувері
 • Сильне шифрування робить додатки захищеними
 • Найкращий виконавець для Android-пристроїв Kodi на нашому тестуванні
 • Не зберігає журналів трафіку чи журналів з’єднань

Мінуси:

 • Не надійно розблокує Netflix, Hulu
 • Підтримка клієнтів іноді може бути трохи повільною

Швидкий і надійний: IPVanish має велику мережу серверів. Незавантажена мережа досягає хороших швидкостей. Сильні функції безпеки та конфіденційності. Можливо, з підтримкою підтримки клієнтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ПриватнийVPN

PrivateVPNРозблокує Sportsnet NowTested, січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN є нашою п’ятою рекомендацією щодо використання в Sportsnet Now, оскільки він пропонує відмінні швидкості і є сервери в Канаді. Загалом цей VPN має сервери у 56 країнах.

Ця послуга VPN надає програми для Windows, Mac OS X, macOS, Android, і iOS операційні системи. Додаток включає перемикач вбивства, яка заблокує будь-яку програму на вашому комп’ютері від підключення до Інтернету, якщо VPN не активний. Це буде діяти як автоматичний захист wifi щоб запобігти підключенню до підроблених точок доступу Wi-Fi без вашого відома. Ви також можете встановити VPN вручну Linux комп’ютери та ін маршрутизатори. Шість одночасних з’єднань дозволені. Якщо ви налаштуєте VPN на своєму маршрутизаторі, буде використано лише одне з цих з’єднань, незалежно від того, скільки пристроїв підключається через ваш маршрутизатор..

PrivateVPN пропонує хороші швидкості для трансляції відео в прямому ефірі і є хорошим вибором для завантаження торентів. Компанія базується в Швеції, але весь персонал володіє ідеальною англійською мовою. У вас є ряд варіантів для зв’язку зі службою підтримки, включаючи вікно онлайн-чату, яке обслуговується у шведський робочий час.

Усі передплатники PrivateVPN охоплені 30-денна гарантія повернення грошей.

Плюси:

 • Керує швидкими серверами в Торонто та Ванкувері, чудово підходить для потокової передачі за кордоном
 • Також розблокує Hulu, Amazon Prime Video та BBC iPlayer
 • Не веде жодного журналу

Мінуси:

 • Немає 24/7 чату в прямому ефірі
 • Менше серверів на вибір, ніж інші провайдери вище в цьому списку
 • Для роботи в Китаї потрібні ручні налаштування

ВЕЛИКА Швидкість: PrivateVPN – хороший сімейний вибір для підключення до 6 пристроїв. Розблокує Sportsnet зараз, перебуваючи за кордоном. Також хороший для безпечного та приватного перегляду та торрент. Це могло б мати більше серверів і не вистачає підтримки 24/7. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Купон PrivateVPN-спеціальна пропозиція – заощаджуйте 83% на дворічному плані ПОЗАГАЛЬНЯ ЗНИЖКА Знижка застосовується автоматично

Тепер доступ до Sportsnet

Ти можеш потік Sportsnet Now безкоштовно через Інтернет, якщо у вас уже є канали Sportsnet вдома. Якщо ви подорожуєте за межами Канади; веб-сайт не дозволить вам отримати доступ до нього. Аналогічно, якщо ви підписалися на послугу автономної потокової передачі в Канаді, ви не зможете дивитися з-за кордону. Якщо ви вже живете за кордоном, ви не можете зайти на веб-сайт, щоб підписатися.

Якщо ви спробуєте зайти на сайт з-за меж Канади, ви побачите повідомлення, яке говорить вам “Sportsnet Now недоступний у вашому регіоні.”На сторінці показана карта вашого поточного місцезнаходження лише для того, щоб повернути точку додому.

Sportsnet Now блокує доступ з-за меж Канади

Якщо ви перебуваєте всередині Канади, ви можете без проблем переглядати веб-сайт.

Обмеження щодо місцеположення поширені серед сайтів для потокового відео. Однак реалізація Sportsnet Now трохи екстремальна. Зазвичай послуги потокового відео дозволяють переглядати стандартний сайт і бачити інформацію, таку як графіки програмування або навіть перегляньте відеотеку. Зазвичай блоки доступу для закордонних відвідувачів починаються лише тоді, коли ви намагаєтесь відтворити відео.

Блоки доступу на основі місцезнаходження називаються регіональними обмеженнями.

Як працюють регіональні обмеження?

Sportsnet Now використовує стандартні процедури на своєму веб-сервері реалізований майже всім законним сервісом потокового відео на планеті. Ці перевірки називаються “регіональні обмеженняІ зазвичай застосовуються відповідно до національних кордонів.

Усі інтернет-комунікації мають на них адреси, подібні до поштової системи. З реальною поштою ви не можете мати два будинки з точно однаковою адресою. Інакше, як би Пості знав, до якого будинку доставити листи?

Деякі люди вирішують поставити зворотну адресу на звороті листів. В Інтернеті ця практика є обов’язковою. Отже, все, що потрібно зробити серверу Sportsnet Now, – це прочитати зворотну адресу на запит веб-сторінки. Якщо ця адреса знаходиться за межами Канади, сервер надсилає назад сторінку блокування. Якщо адреса знаходиться в Канаді, запитувана сторінка надсилається назад. Процес дуже, дуже простий і займає частку секунди.

Як VPN перемагають регіональні обмеження?

В Інтернеті формат адреси називається “IP-адреса.”Ваш Інтернет-провайдер призначає вашому комп’ютеру IP-адресу. Якщо у вас вдома є маршрутизатор wifi, що загальнодоступна IP-адреса призначена маршрутизатору і всі комп’ютери, планшети та смартфони, які можуть підключатися через нього, мають приватна адреса за маршрутизатором. Однак усі пристрої у вашому домі будуть представлені компанією та ж загальнодоступна IP-адреса в Інтернеті.

VPN працює точно так само, як і ваш маршрутизатор. Він ставить власну IP-адресу на всі вихідні повідомлення (називається “пакети“) Як зворотну адресу. Тому, якщо ви підключитесь до VPN-сервера в Канаді, весь ваш інтернет-трафік буде проходити через цей сервер так, ніби це ваш домашній маршрутизатор. Публічна IP-адреса, яку бачить Sportsnet Now, – це сервер VPN у Канаді замість вашого.

Коли Sportsnet Now здійснює перевірку доступу, він бачить канадську IP-адресу VPN і надсилає запитувану сторінку, а не сторінку блоку.

Дивись також: Як змінити або приховати свою IP-адресу

Чому Sportsnet Now блокує мене, коли я перебуваю за кордоном?

Sportsnet каже, що ви можете передавати канал онлайн безкоштовно, оскільки ви вже платите за нього вдома. На жаль, ця обіцянка порушена, як тільки ви поїдете за кордон. Чому ви не можете отримати послугу, яку ви платите, незалежно від того, де ви в світі? Відповідь – Sportsnet Now є юридично пов’язані договорами що він підписує з власниками авторських прав.

Компанія підписує договори на показ подій у її внутрішній ринок. Він може придбати права показувати ігри в Китаї, Перу та Тімбукту, але без узгоджених маркетингових зусиль у цих місцях він ніколи не залучатиме достатньо глядачів у цих місцях, щоб покрити витрати на придбання прав на трансляцію. Для компанії це просто простіше дотримуватися своєї основної діяльності показу подій та відео наживо в Канаді.

Блокування доступу ґрунтується на поточному місцезнаходження глядача відповідно до IP-адреси пристрою, а не фізичної адреси чи джерела платежу. Отже, ліцензії Sportsnet Now заважають каналу показувати вміст канадським власникам паспортів в інших країнах. The компанія може лише легально показувати відео людям, які знаходяться фізично в межах Канади, але VPN допомагає подолати це обмеження.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN для Sportsnet Now?

Ні. Хоча там багато вільних VPN, більшість з них є аферами і фактично шкодять вашій конфіденційності, а не захищаючи її.

Створення VPN, яке може перемогти регіональні обмеження, коштує чималих грошей. Навіщо хтось докладе всіх цих зусиль, якщо вони ніколи не збираються отримувати доходи від цього? Відповідь така що ці VPN зменшують свої витрати до рівня, коли вони насправді не працюють ефективно використовувати інші методи, щоб заробити гроші. Один з найчастіших методів, який безкоштовні VPN використовують для отримання доходу, – це відстежувати вашу діяльність в Інтернеті та продавати цю інформацію іншим..

Тож безкоштовні VPN є медові пастки що моє з’єднання продаються дані. Вони також вводити рекламу і відстеження файлів cookie на веб-сайтах, які ви відвідуєте, і надання стороннім особам доступу до вашого комп’ютера.

Інші безкоштовні VPN, надані авторитетними компаніями VPN, обмежують швидкість або пропускна здатність даних щоб зробити їх марними для перегляду прямих потоків відео.

Отримайте VPN для Sportsnet зараз

У нашому списку всі VPN-адреси є зараз діють спеціальні угоди, що робить їх особливо спокусливими. Ми визначили найкращі VPN-сервіси для використання в Sportsnet Now які дають вам найкраще співвідношення ціни та якості.

Ще краще, всі ці послуги пропонують гарантії повернення грошей, тож не потрібно нервувати, намагаючись їх виявити, що вони не працюють. Вони це роблять, і всі ці компанії готові це довести. Тож спробуйте будь-який із них спробувати потрапити в Sportsnet Now, навіть коли ви перебуваєте за межами Канади.

У вас є підписка на Sportsnet Now? Ви спробували VPN для доступу до Sportsnet Now з-за меж Канади? Розкажіть нам про свій досвід, залишивши повідомлення в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me