5 найкращих VPN для PlayStation Vue: прямий ефір з будь-якого місця

Ви хочете отримати доступ до PlayStation Vue з-за кордону? У цій публікації ми покажемо вам, як пряму трансляцію вмісту PlayStation Vue незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Використовуючи віртуальну приватну мережу (VPN), ви можете обійти гео-обмеження та дивитися PlayStation Vue в режимі он-лайн із країн за межами США..

Кращий VPN для PlayStation Vue

Платформи потокової передачі часто застосовують геоблокуючі заходи, щоб запобігти налаштуванням глядачів за межами регіону мовлення. Однак VPN дозволяють користувачам підключатися до серверів у різних країнах. Вам буде призначена тимчасова, регіональна IP-адреса, яка змушує сайт чи послугу вважати, що ви насправді десь в іншому місці. Крім того, VPN підвищують вашу безпеку в Інтернеті, шифруючи ваш трафік. Це робить його нечитабельним для всіх, хто може стежити за вашим зв’язком, включаючи хакерів, мережевих адміністраторів чи Інтернет-провайдерів.

Першим кроком до розблокування PlayStation Vue є вибір підходящої VPN. Кожна послуга відрізняється: одні надають пріоритет простоті користування, а інші пропонують більші серверні мережі, більш розширені варіанти захисту або кращі можливості розблокування. Щоб знайти найкращі сервіси для PlayStation Vue, ми шукали VPN, які відповідають наступним критеріям:

 1. Керує численними серверами в США
 2. Має мінімальний вплив на швидкість вашої мережі
 3. Може розблокувати PlayStation Vue та інші популярні потокові сервіси
 4. Пропонує сильне шифрування та додаткові функції безпеки
 5. Веде мінімальний журнал, або в ідеалі взагалі немає

Як розблокувати PlayStation Vue за допомогою VPN

Не хвилюйтеся, якщо ви ніколи раніше не використовували VPN: розблокування гео обмеженого вмісту просте і працює так само, як і для більшості платформ:

 1. Підпишіться на один із VPN нижче (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення. Буде кілька різних версій, тому переконайтеся, що ви отримаєте потрібну для вашої операційної системи.
 3. Підключення до американського сервера.
 4. Спробуйте отримати доступ до вмісту з PlayStation Vue. Ви повинні виявити, що він завантажується майже миттєво.

Отримайте PREMIUM VPN БЕЗКОШТОВНО: Часто провайдери VPN пропонують лише найнижчі ціни тим клієнтам, які бажають підписатися протягом багатьох років. Однак якщо вам потрібен лише VPN на короткий час або ви просто хочете переглянути одну конкретну подію, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією ExpressVPN. Попередній платіж потрібно, але ви можете скасувати протягом 30 днів, щоб отримати повне повернення коштів.

Нижче ви знайдете рекомендовані VPN для PlayStation Vue:

1. ExpressVPN

ExpressVPN-Playstation-Vue

ExpressVPN – відмінний вибір для потокової передачі PlayStation Vue. Він має 28 серверів у США, розповсюджений у 18 штатах, і має незначний вплив на швидкість вашої мережі. Крім того, це одна з небагатьох літніх VPN, яка може послідовно обійти агресивні заходи щодо обмеження географічних обмежень, що застосовуються на таких платформах, як Netflix та BBC iPlayer. Якщо дозволено три одночасних з’єднання, ви можете захистити свої найпоширеніші пристрої одним обліковим записом.

Ця послуга забезпечує безпеку в Інтернеті за допомогою комбінації 256-бітного шифрування, ідеальної секретності вперед, перемикача захисту та захисту від витоку DNS. Найкраще, що ExpressVPN не реєструє жодної інформації, яка б ідентифікувала вас особисто. Якщо у вас виникли будь-які проблеми, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів за допомогою прямого чату, 24/7.

ExpressVPN пропонує додатки для пристроїв Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Його можна встановити на підтримуваних бездротових маршрутизаторах, хоча для цього потрібна конфігурація вручну.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЗНО: Наші читачі можуть заощадити 49% та отримати три додаткові місяці безкоштовно, підписавшись на річний план ExpressVPN. Це поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей. Спробуйте це, і якщо ви не задоволені, можете скасувати і повернути гроші.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN 3-річна угода

NordVPN має одну з найбільших серверних мереж будь-якої великої служби VPN. У США є більше 1900 серверів, з яких деякі присвячені потоку HD. Окрім обміну гео-обмежень PlayStation Vue, він може надійно розблокувати популярні потокові платформи, такі як Netflix, Hulu та Amazon Prime Video.

Безпека – це місце, де дійсно виділяється NordVPN. Він використовує 256-бітове шифрування AES і надає користувачам спеціально налаштований вимикач захисту, захист від витоків DNS / IPv6 та кілька додаткових функцій. До них належить можливість використовувати подвійні VPN, підключатися до Tor за допомогою VPN та автоматично блокувати рекламу чи зловмисне програмне забезпечення. NordVPN не записує особисту інформацію, тому ви знаєте, що ваша діяльність буде приватною.

Ця служба має спеціальні програми для MacOS, Windows, iOS та Android. Ручна установка потрібна для платформ на базі Linux та підтримуваних маршрутизаторів.

Економте 77%: Виберіть трирічний план NordVPN і знижте ціну на величезні 77%. Це зменшує ваш щомісячний платіж лише до 2,75 долара.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

КібергостVPN

CyberGhost робить потокове передавання більшості геозахисних служб дуже простим: просто натисніть на Розблокувати трансляцію варіант і виберіть послугу. Хоча PlayStation Vue не згадується по імені, ви можете розблокувати його, підключившись до одного з 464 високошвидкісних серверів CyberGhost в США. Ви виявите, що вони досить швидкі, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без буферизації та затримки.

Ця послуга розроблена таким чином, щоб бути максимально зручним для користувачів. Завдяки 256-бітному шифруванню, комутаційному перемикачу, примусовому перенаправленню HTTPS, перевірці зловмисного програмного забезпечення та блокуванню реклами CyberGhost ефективно функціонує як інструмент онлайн-безпеки “все в одному”. Жодна особиста інформація не зберігається, і оскільки вона захищає від витоків DNS, IPv6 та переадресації портів, ваша діяльність нікому не буде розкрита.

Цей VPN пропонує додатки для Android, iOS, Windows та MacOS. Він працює з пристроями Linux та вибраними мережевими маршрутизаторами, хоча їх потрібно налаштувати вручну.

ЧИТАТИ ПРОПОЗИЦІЯ: Підпишіться на річну угоду CyberGhost і заощадите 77%. Більше того, ви отримаєте додаткові шестимісячне покриття абсолютно безкоштовно. Маючи 30-денну гарантію повернення грошей, ви можете спробувати цю послугу без ризику.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

Сторінка пропозиції IPVanish.

IPVanish вже давно є улюбленим у користувачів, які люблять передавати відео в Інтернеті. Він пропонує виняткову підтримку багатоплатформ, високу швидкість та величезний вибір серверів на вибір (479 в США). Маючи до десяти підключень, дозволених у будь-який час, уся ваша сім’я може передавати PlayStation Vue та багато іншого лише за одну підписку.

Завдяки IPVanish переваги не зупиняються на зручному користуванні. Цей постачальник також робить великий акцент на безпеці. Він використовує 256-бітне шифрування, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач на замовлення за замовчуванням, але ви також можете заблокувати локальний трафік, затьмарити свої дані та перемикати IP-адреси через регулярні проміжки часу. Ця VPN не реєструє жодних даних, які можуть використовуватися для ідентифікації вас.

IPVanish має легкі, зручні у користуванні програми для MacOS, Windows, Android, iOS та Amazon Fire TV / Fire Stick. Він також може бути встановлений вручну в системах на базі Linux та підтримуваних інтернет-маршрутизаторах.

ЕКСКЛЮЗИВНО: Читачі Comparitech можуть тут заощадити до 60% на підписках IPVanish. Вони мають 7-денну гарантію повернення грошей, тому немає жодного ризику.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

privatevpn-банер

Незважаючи на наявність лише десяти американських серверів, PrivateVPN все ще вартий вашого часу. Він пропонує більш високі швидкості, ніж багато конкурентів, і здатний розблокувати основні потокові послуги, включаючи Netflix, Now TV, BBC iPlayer і, звичайно, PlayStation Vue. Це дозволяє до шести одночасних підключень на один обліковий запис, тому ви можете захистити всі свої пристрої одночасно.

PrivateVPN може похвалитися 256-бітним шифруванням, захистом від витоків IPv6 та DNS, а також комутатором, що зупиняє передачу даних після відключення від VPN. Крім того, PrivateVPN не реєструє жодного сеансу чи даних про діяльність, тому ви можете переглядати якомога більше анонімно. Живий чат доступний цілодобово, і агент підтримки може навіть встановити програмне забезпечення віддалено для вас, якщо хочете.

У PrivateVPN доступні додатки для Windows, Android, MacOS та iOS. Вибір маршрутизаторів та систем Linux можна налаштувати вручну.

Однорічна угода: Знизіть ціну більш ніж на 70% і отримайте додаткові п’ять місяців безкоштовно, вибравши річний план PrivateVPN.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN з PlayStation Vue?

На перший погляд, безкоштовні VPN-файли здаються простим способом захистити себе в Інтернеті. Однак ми наполегливо радимо проти їх використання з кількох причин. Ці сервіси мають постійний приплив користувачів, але відсутні серверна інфраструктура для їх обробки. На практиці це означає, що ви відчуєте дуже повільну швидкість перегляду, заїкання відео та спорадичні відключення. Крім того, PlayStation Vue постарався зробити все, щоб користувачі VPN нічого не спостерігали. Таким чином, безкоштовні VPN-мережі, швидше за все, не спрацюють розблокувати службу.

Як і будь-який бізнес, для заробітку гроші існують безкоштовні VPN. Вони не стягують плату за користувача, але використовують інші методи для отримання прибутку. Ви часто виявляєте, що безкоштовні VPN-адреси вставляють рекламу на відвідувані вами сторінки, але вони також можуть використовувати файли cookie для відстеження, щоб слідкувати за вашою діяльністю навіть після відключення. Детальні журнали ваших звичок перегляду можуть бути продані третім особам без вашого відома.

Нарешті, немає гарантії, що безкоштовне VPN, яке ви використовуєте, буде законним. Нещодавно проведене дослідження показало, що багато безкоштовних програм VPN активно намагалися встановити зловмисне програмне забезпечення в системі користувача. Навіть у тих, хто цього не зробив, було виявлено різні вади безпеки, якщо припустити, що вони взагалі зашифрували ваші дані. Навіть якщо ви вибрали популярний безкоштовний VPN, ви все ще можете ризикувати: лише кілька років тому ми побачили, як продають пропускну здатність своїх користувачів, щоб полегшити роботу ботнету. Що стосується безпеки в Інтернеті, ви не можете бути занадто обережними; ми рекомендуємо використовувати надійну, надійну VPN, яка ставить конфіденційність користувачів на перше місце.

Чи можу я зареєструватися в PlayStation Vue?

Хоча ви можете використовувати VPN для розблокування PlayStation Vue з-за кордону, підписатися можуть лише люди в США. Це тому, що Sony перевіряє, чи ваш спосіб оплати зареєстрований за американською адресою. Наразі користувачі, які намагаються зареєструватися з інших країн, бачать повідомлення, яке звучить так:

PlayStation Vue недоступний

Нам шкода, PlayStation Vue доступний лише у Сполучених Штатах.

Якщо ви використовуєте VPN, ви не побачите це повідомлення, і натомість зможете розпочати процес реєстрації. Однак, навіть якщо ви вибираєте безкоштовну пробну версію, вам потрібно буде ввести платіжну інформацію, і єдиний варіант країни для адреси рахунків за кредитною карткою – США.

На жаль, не існує легкого чи надійного способу подолати це обмеження, якщо у вас є друг у США, який бажає підписатись на вас.

Які пристрої можна використовувати для PlayStation Vue?

Підтримувані пристрої PlayStation Vue

Варто зазначити, що для використання PlayStation Vue вам не потрібна PlayStation. Хоча існують власні програми для PlayStation 3 та 4, ви також можете налаштуватися через Roku, Amazon Fire TV / Fire Stick, Android, iOS, Apple TV, Chromecast або веб-плеєр. Хоча деякі з цих систем не мають рідних програм VPN, ви можете встановити VPN на свій домашній маршрутизатор. Це автоматично направить трафік на та з усіх підключених пристроїв через обраний сервер VPN. Крім того, ви можете вибрати віртуальний роутер.

Скільки коштує PlayStation Vue?

Найменш дорогий пакет PlayStation Vue, Access, включає 48 різних каналів і коштує $ 44,99 на місяць. Однак ціни можуть досягати 79,99 дол. США на місяць, якщо ви хочете додати спортивне покриття, фільми чи інші додаткові канали. Крім того, деякі додатки недоступні як частина будь-якого плану: наприклад, якщо ви хочете переглянути вміст на іспанській мові, це коштуватиме додатково 4,99 долара.

Для деяких пакетів доступні безкоштовні пробні періоди. Вам потрібно буде зареєструвати спосіб оплати, але якщо ви вирішите, що послуга – це не те, що ви шукаєте, можна скасувати, не стягуючи плату..

Що я можу дивитись на PlayStation Vue?

PlayStation Vue пропонує ряд автономних та пакетних каналів. Нижче ми перерахували деякі більш популярні пропозиції:

 • Мережа мультфільмів
 • Канал Діснея
 • AMC
 • Шоу
 • FOX
 • ESPN
 • Відкриття
 • HBO
 • NBC Спорт
 • MLB
 • Телебачення НБА
 • SyFy
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me