5 найкращих VPN для перегляду телеканалу Канади за кордоном

Ви хочете дивитись такі послуги Канади, як TVA, Sportsnet, TSN, RDS та CBC онлайн? У цій публікації ми пояснимо, як можна транслювати трансляцію канадського телебачення. Ми також покажемо, як віртуальна приватна мережа (VPN) дозволяє вам обійти регіональні обмеження та переглядати канадське телебачення із США, Великобританії, Іспанії, Франції, Німеччини чи деінде за кордоном.  

5 найкращих VPN для перегляду телеканалу Канади за кордоном

VPN шифрують ваш мережевий трафік, що дозволяє безпечно переглядати Інтернет, без вашої діяльності під наглядом хакерів, мережевих адміністраторів чи постачальника послуг Інтернету (ISP). Провайдери історії істотно знижують швидкість користувачів, які часто передають потоки, але оскільки вони не можуть точно сказати, що ви робите під час використання VPN, вимикання стає важче виправдати.

Однак є ще одна перевага для потокового передавання через VPN: вони дозволяють отримувати доступ до геоблокованих служб з інших країн. Коли ви підключаєтесь до VPN-сервера, вам призначається тимчасова, регіональна IP-адреса. Оскільки багато потокових платформ проконсультуються з вашою IP-адресою, щоб перевірити, чи перебуваєте ви в зоні трансляції, отримати доступ стає надзвичайно простим через VPN.

Як дивитись канадське телебачення з-за кордону за допомогою VPN

Новачок у VPN та не знаєте, як розпочати роботу? Просто виконайте наведені нижче кроки, щоб обійти гео обмеження та переглядати канадське телебачення з будь-якої точки світу:

 1. Спочатку виберіть відповідного постачальника VPN (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN, подбаючи про те, щоб отримати правильну версію для свого пристрою.
 3. Використовуйте свої облікові дані для входу в додаток.
 4. Підключіться до одного з канадських серверів VPN.
 5. Спробуйте завантажити відео на обраний вами сайт. Він повинен почати програвати майже негайно, але якщо ні, спробуйте очистити кеш браузера та видалити будь-які файли cookie.

Якщо ви хочете дивитись певне шоу в прямому ефірі, ми настійно радимо спробувати описані вище кроки, перш ніж воно вийде в ефір. Таким чином, якщо ваша VPN не працює за призначенням, у вас все одно буде час звернутися до служби підтримки клієнтів і, можливо, не доведеться нічого пропускати.

Отримайте PREMIUM VPN БЕЗКОШТОВНО: Зазвичай VPN зберігають свої найкращі ціни для довгострокових абонентів. Однак якщо вам потрібен лише короткий час, наприклад, якщо ви їдете у відпустку або просто хочете подивитися одну конкретну подію, замість цього можете скористатися безкоштовним 30-денним пробним терміном ExpressVPN. Вам доведеться заплатити заздалегідь, але ви можете скасувати будь-коли, щоб отримати повне повернення коштів. Це фактично означає, що ви можете отримати високоякісний VPN безкоштовно, без жодного ризику.

Вибір правильної VPN для трансляції канадського телебачення

Новачкам часто важко вирішити, який VPN використовувати. Адже варіантів так багато, і кожна послуга трохи відрізняється. Наприклад, деякі пропонують більші мережі, а інші зосереджуються на забезпеченні максимальної швидкості або найсильніших функцій безпеки. Щоб знайти найкращі VPN для перегляду канадського телебачення за кордоном, ми шукали ті, які відповідають таким критеріям:

 • Може розблокувати популярні канадські служби, такі як CBC, TVA та Sportsnet
 • Має розгалужену мережу, в ідеалі з кількома канадськими серверами
 • Використовує потужне шифрування і включає різні інші функції безпеки
 • Журнали не містять особисту інформацію, а ще краще – не зберігають журналів
 • Має гарну багатоплатформенну підтримку з мінімальною функціональною різницею між настільним і мобільним додатками

Нижче ми перерахували найкращі VPN для трансляції канадського телебачення за кордоном:

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN є достатньо швидким, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без помітного буферизації, і з більш ніж 2000 серверами по всьому світу вам все, але гарантовано низьке затримка. Більше того, ця служба може розблокувати основні потокові платформи, такі як Netflix, Hulu та Amazon Prime Video з-за кордону.. З серверними кластерами в Торонто, Монреалі та Ванкувері, Ви навіть можете використовувати ExpressVPN для обходу регіональних відключень NHL.

Цей VPN використовує 256-бітне шифрування для збереження приватної активності в Інтернеті. Він також має захист від витоку DNS та IPv6, ідеальну таємницю переднього руху та перемикач на знищення в своїх робочих додатках, що зупиняє весь трафік, якщо ви несподівано відключитеся. ExpressVPN не записує жодної інформації, яка могла б вас ідентифікувати, і можна майже повністю анонімно зареєструватися, оплативши Bitcoin. Якщо вам потрібна будь-яка допомога, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів у прямому чаті, 24/7.

ExpressVPN включає додатки для пристроїв Windows, Linux, MacOS, Android та iOS. Бездротові маршрутизатори потрібно налаштувати вручну, але ExpressVPN надає власні програмні засоби, що робить це максимально простим.

ТРИ МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Підпишіться на щорічний план ExpressVPN, щоб отримати три місяці безкоштовно та зменшити вартість на 49%.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost дозволяє максимально просто бути безпечним в Інтернеті. Ти можеш вибрати один із майже 3000 серверів (69 в Канаді) безпосередньо, або замість цього виберіть завдання (наприклад, безпечно отримувати доступ до геоблокованих потоків або спільно використовувати файли) та призначити відповідний сервер. Завдяки високій швидкості та до семи одночасних підключень, ця послуга ідеально підходить для користувачів, які прагнуть захистити всі свої пристрої з мінімальною необхідною конфігурацією..

Незважаючи на зручний дизайн, CyberGhost пропонує цілий ряд функцій безпеки. Ваш трафік захищається 256-бітним шифруванням, перемикач на знищення (як у мобільній, так і на настільній версії), а також захист від витоку IPv6, DNS, переадресації портів та WebRTC. Ця служба не реєструє жодної інформації, яку можна було б простежити до вас.

CyberGhost має додатки для Android, iOS, Windows та MacOS. Його можна встановити вручну на платформах Linux та інтернет-маршрутизаторах.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте додатково безкоштовно півроку з однорічною угодою CyberGhost. Сюди входить знижка понад 70% та 30-денний пробний період.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

3. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN В даний час в Канаді є лише 346 серверів, а в інших місцях близько 5000. Його досить швидко, щоб без перешкод передавати вміст HD або 4K, дозволяє до шести одночасних підключень і пропонує спеціалізовані P2P та анти-DDoS-сервери. Крім того, ця послуга може обійти геоблокування навіть на найвпертіших потокових платформах. Він може легко розблокувати такі сервіси, як Netflix, Hulu і BBC iPlayer, тому CTV та подібні канали телеканалу не становлять проблеми.

Цей VPN є дуже настроюється і дає вам все необхідне щоб точно налаштувати вашу безпеку в Інтернеті. Він використовує 256-бітове шифрування і захищає від витоків WebRTC, DNS та IPv6 за замовчуванням. Ви можете використовувати одразу два VPN, отримувати доступ до Tor із VPN та автоматично блокувати рекламу чи зловмисне програмне забезпечення. NordVPN має політику без журналів і дозволяє здійснювати оплату в Bitcoin. Це означає, що якщо ви використовуєте одноразову електронну адресу для реєстрації, ви будете майже повністю відслідковуватися.

У цій службі є додатки для Linux, MacOS, Windows, Android та iOS. Для мережевих маршрутизаторів потрібна ручна установка.

Знижка на три роки: Заощадите 75%, підписавшись на трирічний план NordVPN. Це зменшує щомісячну вартість лише до 2,99 долара.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish добре відомий своїми високими швидкостями і відмінною підтримкою багато платформ. Він пропонує доступ до більш ніж 1100 серверів по всьому світу, причому 35 лише в Канаді. Це особливо важливий вибір, якщо ви хочете захистити кілька пристроїв, оскільки це дозволяє до десяти одночасних з’єднань в той час як більшість його суперників допускають від трьох до шести.

Цей VPN використовує 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS та IPv6 та перемикач захисту (у всіх версіях програмного забезпечення) для захисту вашого трафіку від сторонніх очей. Це дозволяє користувачам захоплювати трафік OpenVPN, перемикати IP-адреси з заданими інтервалами та блокувати весь локальний трафік. IPVanish не зберігає журналів сеансів чи з’єднань Ваша діяльність не може бути простежена до вас. Ця марка є популярною VPN для торрентійських програм та для Kodi. Клієнтська підтримка готова допомогти за допомогою прямого чату, 24/7.

Додатки IPVanish доступні для пристроїв Android, Windows, iOS, MacOS та Amazon Fire. Системи Linux та деякі мережеві маршрутизатори також підтримуються вручну.

ЕКСКЛЮЗИВНО: Збережіть тут 46% підписки на IPVanish. Кожен план включає 7-денну пробну перевірку без ризиків.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

PrivateVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.PrivateVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

PrivateVPN має два канадські сервери (один у Торонто та один у Ванкувері) та близько 80 в інших місцях. Однак йому не вистачає розміру мережі, це більше, ніж компенсує швидкість; PrivateVPN досить швидкий, щоб передавати відео в прямому ефірі HD без будь-яких проблем. Крім того, він може розблокувати деякі найпопулярніші потокові платформи в Канаді, включаючи US Netflix, TVA та Sportsnet Now.

PrivateVPN захищає від витоків DNS, IPv6 та WebRTC і зберігає вашу діяльність прихованою за 256-бітним шифруванням. Він також має сувора політика без реєстрації, тож якщо ви платите в Bitcoin і використовуєте електронний електронний лист для реєстрації, ви будете майже повністю анонімними в Інтернеті. Підтримка клієнтів PrivateVPN не поступається; він пропонує підтримку в режимі 24/7 в режимі прямого чату, і персонал може віддалено встановити або налаштувати програмне забезпечення для вас (з вашого дозволу, звичайно).

Цей VPN постачається з додатками для Windows, MacOS, iOS та Android. Його можна встановити вручну на пристроях Linux та підтримуваних бездротових маршрутизаторах.

Щорічна угода: Виберіть однорічний план PrivateVPN, щоб отримати п’ять додаткових місяців безкоштовно та заощадити більше 70%.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я дивитись канадське телебачення за кордоном з безкоштовним VPN?

Хоча безкоштовні VPN можуть бути спокусливими, ми не рекомендуємо використовувати його, особливо, якщо ви хочете передавати трансляцію. Ці сервіси, як правило, мають невеликі серверні мережі з постійним напливом користувачів. Це призводить до значних уповільнень, які проявляються у повільній швидкості перегляду та частому заїканні відео, яке потребує тривалого часу для буферизації. Крім того, більшість безкоштовних VPN не в змозі обійти геоблокування популярних потокових служб, тому ви, можливо, не зможете нічого дивитися.

Безкоштовні VPN повинні платити за свої мережі якось, але вони не стягують плату безпосередньо з своїх користувачів, вони знаходять інші способи заробити гроші. Ви майже завжди знайдете, що вони підтримують рекламу, що не є новим. Проблема полягає в тому, що деякі використовують відстежуючі файли cookie, щоб отримувати прибуток від своїх користувачів по-іншому. Ці файли cookie дозволяють компанії вести вкладки, на яких сайтах ви відвідуєте та як часто. Ці дані можуть формувати детальний профіль споживача, який можна продати третім особам.

Якщо ви не знайомі з новими та поза комп’ютерними мережами, це може бути важко сказати, чи ви навіть використовуєте законний VPN чи ні. У опитуванні 2015 року з 283 безкоштовних VPN-додатків було встановлено, що понад 38% включали зловмисне програмне забезпечення, а серед тих, хто цього не зробив, 84% просочилися дані через IPv6. Гірше, що 18% взагалі ніколи навіть не шифрували трафік користувачів. Навіть відомі послуги мають ризики, як ми виявили під час скандалу з ботнеткою Hola.

Найкращий спосіб захистити себе в Інтернеті – це використовувати авторитетний VPN, який не записує особисту інформацію та має історію захисту конфіденційності своїх користувачів..

Пов’язані: Як отримати канадську IP-адресу

Які канадські канали та послуги я можу використовувати з VPN?

Якщо ви зазвичай живете в Канаді, але зараз перебуваєте за кордоном, ви не можете отримати доступ до VPN. Якщо вас попросять, просто увійдіть із даними провайдера кабельного зв’язку, і ви зможете негайно розпочати трансляцію CTV, CityTV, Space та Sportsnet – всі онлайн-трансляції, до яких можна отримати доступ за кордон таким чином.

У вас немає кабельного телебачення? Канадського вмісту ще багато для перегляду на таких платформах, як CHCH, CP24, TVA та CBC. Ці потоки є безкоштовними для перегляду, і вам не потрібно створювати обліковий запис, але вони, як правило, геоблокуються, тобто вам доведеться користуватися VPN, щоб дивитися.

Крім того, деякі сервіси потокової передачі, включаючи Netflix, мають різні бібліотеки вмісту для різних країн, тому якщо ви подорожуєте і виявите, що щось, що ви хотіли дивитись, недоступне, ви можете просто підключитися до VPN і побачити, чи є у вашому звичному режимі бібліотека країни.

Як ще мені може допомогти VPN?

Якщо ви часто подорожуєте, ви можете використовувати VPN для більше, ніж просто потокове передавання. Наприклад, якщо ви увійдете в свій RBS, банк Монреаля (BMO) або банківський рахунок CIBC з іншої країни, ви ризикуєте запустити автоматизовані системи запобігання шахрайству. Однак якщо спочатку підключитися до канадського сервера, це набагато менше.

Подорож може насправді створити проблеми за допомогою ваших звичних послуг. Ви можете виявити себе не в змозі робити ставки на звичайному азартному майданчику через геоблокування або в результаті заблокувати свої улюблені ігри завдяки новому входу в іноземну країну. VPN не лише допомагають знизити ризик цього, але дозволяють захистити себе під час використання загальнодоступних мереж Wi-Fi.  

Дивись також: Кращий VPN для Канади

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me