5 найкращих VPN для Оману: захищайте свою конфіденційність та доступ до Netflix, Skype та інших послуг.


Громадяни Оману користуються щедрою величиною від правлячої монархії, але це врівноважується відповідним зниженням індивідуальних свобод & самостійність. Суспільний договір між мешканцями та державою не передбачає жодного виду представницької демократії чи плюралістичної свободи.

Орган адвокатури Freedom House каже, що оцінка свободи Оману “не є безкоштовною”, а влада обмежує правозахисників, журналістів, інтелектуалів і навіть обмежує свободу вираження поглядів для простих громадян.

Використання VPN сидить у сірій законній зоні в Омані, при цьому уряд вимагає явного дозволу для будь-якого доступу до зашифрованої частини Інтернету. Але це зайвий закон; сайти мобільного банкінгу, додатки для чатів, навіть Facebook Messenger вимагає від користувачів згоди на шифрування, перш ніж надати доступ.

Якщо ви не хочете читати решту цієї статті, ось короткий виклад найкращих VPN для Оману:

 1. Наш вибір №1 ExpressVPN. Велика мережа серверів у 94 країнах, які налаштовані на швидкісне використання. Розблокуйте обмежений вміст легко. Безпеку та конфіденційність важко перемогти. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.
 2. NordVPN Хороший бюджетний VPN із сильними функціями конфіденційності та безпеки. Працює з найбільш популярними потоковими службами.
 3. CyberGhost Бюджетний варіант, який розблокує основні потокові сайти, пропонуючи при цьому велику безпеку та швидкі сервери.
 4. IPVanish Швидкі швидкості та хороші функції конфіденційності. Не працює надійно з Netflix або iPlayer.
 5. ВипрВПН Володіє своєю серверною мережею, що допомагає досягти високих швидкостей. Хороший варіант для потокової передачі.

Ми не знайшли жодного випадку, коли хтось затриманий за пересилання мема.

Чому я повинен використовувати VPN в Омані?

Використання VPN забезпечує безпеку та безпеку в Інтернеті. Удосконалене програмне забезпечення захищає ваше фактичне місце розташування, шифруючи весь трафік на ваш пристрій і з нього та направляючи його через посередницький сервер. Це ускладнює хакерам та агенціям спостереження визначення того, що ви робите в Інтернеті.

Підключення до VPN в іншій країні дозволяє розблокувати онлайн-вміст та послуги, які зазвичай цензуруються в Омані. Влада Омані в минулому заблокувала VoIP-сервіси, такі як дзвінки Skype та WhatsApp, Tinder та порнографічні веб-сайти. Блоги та статті з новин іноді піддаються цензурі.

VPN – це також відмінний вибір для закордонних емігрантів, які проживають в Омані, які хочуть підтримувати зв’язок з місцевим вмістом та програмуванням з дому. Сюди входять сайти, як BBC iPlayer, Netflix, Hulu, Sky Sports або BeIN sports.

Найкращі VPN для Омана

Наш список найкращих VPN для Оману ґрунтується на таких факторах:

 • Швидкість та стабільність обслуговування
 • Велика мережа серверів у всьому світі для експатріантів для розблокування вмісту
 • Сильні параметри шифрування для підтримки конфіденційності та анонімності
 • Простота використання
 • Програми для Android та iOS

1. ExpressVPN

ExpressVPNСічень 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – послідовний топ-виконавець. З простим у користуванні інтерфейсом та базовим сервісом (класифікований за швидкістю) & стабільність), він завжди був одним з найвищих рейтингів у нашому списку. Немає компромісів і з протоколами шифрування, які є одними з найжорсткіших у цій галузі.

Коли ви ввійдете в систему, ви побачите опцію підключення до сервера вручну зі спадного списку або з опції “розумного розташування”, яка автоматично вибирає поруч із вами сервер. Серверна мережа є величезною, понад 1500 розкинулися в 94 країнах, включаючи локації на кожному континенті, крім Антарктиди. Іноземні емігранти, які живуть в Омані, помітять, що ExpressVPN надає їм декілька варіантів підтримувати зв’язок з місцевим вмістом з дому.

Конфіденційність та анонімність є важливими факторами при виборі VPN в Омані. ExpressVPN має вашу спину через політику щодо не зберігання ідентифікаційних даних. Єдині збережені дані аналізують дати (не рази) підключення користувачів до сервісу, сервери, які вони віддають перевагу, та загальну пропускну здатність. Ваша індивідуальна IP-адреса не зберігатиметься Компанія каже, що займається цією практикою для покращення рівня обслуговування, і поки що ми не стикалися зі скаргами на порушення конфіденційності..

Також можна зареєструватися на послугу через електронну пошту для запису електронної пошти та заплатити за допомогою Bitcoin, якщо ви хочете знизити ризик вторгнення в конфіденційність до мінімального рівня.

Як згадувалося раніше, протоколи шифрування ExpressVPN є жорсткими. Він використовує 256-бітний AES-CBC з використанням як аутентифікації HMAC, так і ідеальної таємниці вперед. Перемикач на Інтернет-заборону тимчасово зупиняє весь веб-трафік, якщо з’єднання несподівано перестає, зберігаючи ваше з’єднання.

Сервіс розблоковує географічний обмежений вміст на Netflix, не порушуючи потужність, і аналогічно сумісний з Hulu та BBC iPlayer. Він підтримує торренти.

Є програми для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Фантастична швидкість завантаження та трансляції
 • Значна мережа в 94 країнах та понад 2000 серверів
 • Доступні анонімні налаштування та платежі
 • Особливості захисту та захисту конфіденційності вищого класу
 • Проста у користуванні програма, яка встановлюється за допомогою майстра
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux

Мінуси:

 • Не найдешевший постачальник у цьому списку

№1 ВИБІР ДЛЯ OMAN: ExpressVPN – наш найкращий вибір. Надійно працює в Омані. Розблокує Netflix та всі основні сайти потокової передачі разом із програмами зв’язку, включаючи Skype. Пропонує надзвичайно швидкі з’єднання та сервери у величезному діапазоні країн. Важко перемогти в конфіденційності та безпеці. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Читайте наш огляд ExpressVPN.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPN

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN існує вже більше десяти років і використовує глибоке розуміння галузі для вирощування значної громади.

Це ще один приклад служби, яка використовує політику нульових журналів. Це означає, що він просто не має ніякої інформації про користувацькі сеанси, трафік або часові позначки.

Компанія отримала офіційні запити щодо даних користувачів від органів нагляду. Але ця політика призвела до нульового дотримання. В одному випадку сервери були конфісковані, але органи влади нічого з них не могли витягти. Захисники конфіденційності повинні спати спати.

NordVPN також зареєстрований у Панамі, поза досяжністю будь-яких законів про збереження даних, тому політика навряд чи зміниться.

Сервіс працює з 1081 серверами в 61 країні, що робить його зручним варіантом для всього спектру веб-діяльності. Це один з небагатьох постачальників VPN, який сортує сервери за конкретними вимогами, такими як анти-DDoS, потокове відео, подвійне VPN, Tor через VPN або виділений IP.

NordVPN підтримує більшість онлайн-потокових сервісів, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer. Це дозволяє торрент.

Компанія шифрує інтернет-трафік за допомогою 256-бітового протоколу AES та 2,048-бітних SSL-ключів. Увімкнено захист від витоку DNS. Технічні характеристики вважаються такими, що входять до найвищого рівня стандартів VPN.

Доступні програми для Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Досить швидкі швидкості для потокового передавання вмісту HD без перебоїв
 • Неперевершений розмір мережі – 5000 серверів у 63 країнах
 • Не зберігаються журнали з’єднань або трафіку
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Доступна підтримка чату в режимі 24/7

Мінуси:

 • Неінтуїтивний настільний додаток може спричинити проблеми для початківців користувачів

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це чудовий вибір, який добре підходить для користувачів Оману, які цінують їх приватність та безпеку. Незважаючи на те, що це вибір бюджету, він все одно може розблокувати Netflix та найпопулярніші потокові сайти, а також більшість комунікаційних програм, таких як Skype. Включає 30-денну гарантію повернення грошей.

Ось наш огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

Кібергост

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost VPN сподобається початківцям користувачам, які хочуть підключити програму, яка не порушить банк. Швидкості швидкості, параметри шифрування сильні, і компанія робить свою роботу добре.

CyberGhost зареєстрований у Румунії, яка не встановлює жодних законів про обов’язкове зберігання даних. Він додає, що існує внутрішня політика не зберігати жодних даних користувачів. Однак її придбала ізраїльська фірма зі штаб-квартирою у Великобританії минулого року. Поки що це не змінило загальних положень та умов, але ми будемо постійно читати своїх читачів.

На даний момент майже 1300 серверів розповсюджені в 27 країнах. Місцеположення включають Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Європу та Північну Америку. Компанія постійно додає нові сервери. можливо, придбання призвело до того, що приплив подальшого капіталу продовжуватиме надавати послуги.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Компанія використовує 256-бітове шифрування AES за протоколом OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітними ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5. Також включений перемикач вбивств через Інтернет.

Плюси:

 • Деякі з найшвидших серверів, які ми протестували
 • Керує мережею понад 3000 серверів у 61 країні
 • Суцільні функції конфіденційності та безпеки, включені за замовчуванням
 • Програми прості в установці та використанні

Мінуси:

 • Не розблокує стільки потокових сайтів, скільки інших у цьому списку

Велике значення: CyberGhost простий у використанні. Добре працює в Омані. Відмінна конфіденційність, нульовий журнал та захист від витоку DNS. Відмінно підходить для таких комунікаційних програм, як Skype. Добре для Netflix, але не для багатьох інших потокових сайтів. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ПРИГОДА Знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanish

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є ще одним найкращим виконавцем, оскільки він забезпечує яскраві швидкості в поєднанні з надійним шифруванням. Ціни середнього рівня, що є ще одним приводом для вибору послуги.

Компанія зареєстрована в США і має заявлену політику щодо не зберігання даних користувачів. Це означає, що вся веб-активність є прихованою та навіть недоступною для системних адміністраторів, включаючи історію сеансів, вибір серверів та використану пропускну здатність..

Стандарти шифрування не хвилюються. IPVanish використовує 256-бітове шифрування протоколу OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048 з ідеальною секретністю вперед. Остання функція означає, що в малоймовірному випадку, коли хакери отримають доступ до вашого облікового запису, всі ваші минулі сеанси залишаться зашифрованими та захищеними. Розкрити трафік просто неможливо, щоб отримати огляд того, що ви робили в Інтернеті.

IPVanish включає комутатор вбивства в Інтернеті, що додає додатковий рівень безпеки. Ця функція означає, що трафік буде тимчасово припинено, якщо підключення VPN перестане.

Понад 850 серверів розповсюджено в 60 країнах, включаючи велику різноманітність в Азії, Європі та Північній Америці.

IPVanish не розблоковує вміст на Netflix або Hulu, але працює з BBC iPlayer. Він також дозволяє торрентієри на всіх серверах.

Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Багато людей вважають IPVanish відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Керує мережею з понад 1100 серверів у 60+ країнах
 • Дуже великі швидкості
 • Повністю послуга без вборів не порушує вашу конфіденційність
 • Віддано перевагу Kodi та Firestick TV для віддалених програм

Мінуси:

 • Не всі сервери розблокують Netflix
 • Неможливо платити криптовалютою

Дуже надійно: IPVanish працює з до 10 підключеними пристроями. Забезпечує міцну конфіденційність та безпеку з величезною кількістю IP-адрес та серверів, а також додатковий захист від витоків DNS. Добре справляється зі скайпом. Може боротися з розблокуванням деяких популярних потокових сайтів. 7-денна гарантія повернення грошей.

Прочитайте наш огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПН

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН є улюбленим у людей, які цінують продуктивність та безпеку. Сама компанія існує вже більше семи років, що робить її зрілою службою, яка перешкоджає урядовим блокадам за бажанням.

Він відкрито заявляє про те, що він має політику лісозаготівлі. Зокрема, він зберігатиме “вихідну IP-адресу користувача, IP-адресу VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальну кількість використаних байтів”.

Щоб полегшити проблеми, компанія заявляє, що всі дані зберігаються на серверах протягом 30 днів і використовуються виключно для усунення несправностей. Зміст комунікацій не реєструється.

VyprVPN надзвичайно популярний у Китаї, де він легко розблокує Великий Брандмауер, залишаючись на крок попереду державних інженерів, призначених державою, які працюють над тим, щоб заблокувати заблокований контент. Це не повинно мати проблем в Омані.

Преміальна версія пакета дозволить отримати доступ до протоколу Chameleon ™. Ця функція розшифровує метадані OpenVPN, тому глибока перевірка пакетів не може її розпізнати.

VyprVPN управляє власними центрами обробки даних. Це суворо на відміну від інших послуг, які в основному передають треті сторони або орендують приміщення. Він контролює весь трафік, що проходить через систему, забезпечує сувору конфіденційність, мінімальний час простою та великі швидкості.

Що стосується стандартів шифрування, він використовує протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 2,048-бітні RSA-ключі без ідеальної секретності вперед та аутентифікацію SHA256. У комплекті є перемикач вбивств через Інтернет. Він розблокує Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Існує понад 700 серверів VyprVPN, розповсюджених по всьому світу.

Додатки доступні як для Android, так і для iOS, а також для настільних клієнтів для Windows та MacOS.

Плюси:

 • З’єднання та швидкість швидкі та стабільні
 • Має понад 700 серверів у 64 країнах
 • Виняткові функції безпеки та конфіденційності

Мінуси:

 • Дешевші постачальники вище у списку
 • Немає варіантів оплати криптовалютою
 • Користувачі живлення воліють більше варіантів конфігурації

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: VyprVPN є зручним для користувачів. Вони володіють усіма своїми серверами, що призводить до швидкого та безпечного обслуговування. Хороші оцінки конфіденційності та безпеки. Добре поєднується з потоковими послугами, але в цьому списку є більш дешеві варіанти. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Як щодо безкоштовного VPN?

Наші читачі, можливо, подумали про використання безкоштовного VPN. Зазвичай такі параметри не вимагають отримання інформації про кредитні картки. Деякі можуть прийняти модель freemium і попросити вас надати такі дані, якщо ви бажаєте оновити до розширеного пакету.

Але це означає, що ви, мабуть, отримаєте частину того ж досвіду, який пропонують платні послуги. Забудьте про насолоду від однакових швидкостей, стандартів шифрування або доступ до цілодобового обслуговування клієнтів.

Безкоштовні VPN не просто передадуть цю цінну послугу, не очікуючи нічого взамін. Вони також намагаються заробити гроші; врешті-решт, справа в тому, щоб платити за зарплату персоналу, обслуговування сервера та інші накладні витрати.

У недавній історії безкоштовні VPN переступили межі, вкравши дані користувачів, продаючи їх стороннім рекламодавцям та обстріляючи користувачів інвазивною рекламою. Також існує загроза зараження зловмисним програмним забезпеченням.

Якщо ви не впевнені, чи потрібна VPN, перегляньте наш список найкращих VPN з безкоштовною пробною версією. Це допоможе вам перевірити послугу протягом декількох днів і проаналізувати, чи працює програмне забезпечення для вас чи ні.

Деякі VPN, яких слід уникати

Однією з причин, коли люди вибирають VPN, є те, що їх приватність та анонімність гарантуються в Інтернеті. Це частина зобов’язань постачальників VPN також неявно відключається. Коли ця етика не дотримується, ми вважаємо, що це червоний прапор. У цьому розділі ми наведемо три таких приклади:

1. ХолаВПН

Колись із ізраїльських Hola колись працював популярний розширення VPN для браузера Chrome. Його популярність означала, що база користувачів зросла до значних 50 мільйонів. На жаль, це не мотивувало компанію відточувати свою репутацію. Натомість це неетично використовує базу користувачів, перетворюючи їх на мимовільні пішаки у масивну армію ботнетів.

Користувачі Hola, без їх відома чи згоди, частину своєї пропускної здатності в Інтернеті відсипали для скоординованих атак на інші сайти, незаконного просування вмісту, захищеного авторським правом, та можливого розповсюдження порнографії.

2. Щит гарячої точки

Мені відомий щит хот-спот з мого початку 20-х (і повірте, я не весняна курка). Компанія існувала протягом еонів, а це означає, що вона постійно надає цінність для користувачів (які тримали її на плаву).

Кілька місяців тому індустрія VPN похитнулася після того, як група з пропаганди конфіденційності заявила, що Hotspot Shield насильно вставляв відстежуючі файли cookie в пристрої користувачів, вичісував дані та продавав їх рекламодавцям. Його також звинувачували у навмисному перенаправленні трафіку електронної комерції до партнерських доменів. Коли користувачі HotSpot Shield вводили запити на сайти, такі як macys.com, вони переходили на інші сайти електронної комерції. Це було зроблено для отримання прибуткових прибутків.

Ми не можемо підтвердити правдивість цих злочинів, але вони походять за аналогічною історією порівняно з іншими службами. Краще уникати щита Hotspot, поки майбутнє не стане яснішим.

3. PureVPN

Звіт про звісні новини декількох місяців тому неперероблені подробиці про PureVPN, мабуть, неправильно представляють свою політику реєстрації журналів.

Райан Лін, користувач PureVPN, увійшов до програмного забезпечення, щоб приховати свій цифровий слід. Його метою було залучення до онлайн-шантажу, щоб отримати велику суму готівки у неназваної 240-річної жінки.

ФБР було притягнуто після офіційної скарги. Їм вдалося простежити активність до постачальника VPN, який негайно зробив все інше. PureVPN наполягає, що щойно визначив користувача залежно від його часу та не зафіксував точну природу комунікацій, але це, безумовно, могло бути більш прозорим.

За жодних обставин ми не посилаємось на використання VPN для вчинення дій, прямо заборонених законами країни. Але постачальникам VPN потрібно бути відкритими та прозорими з користувачами.

Як анонімно вести щоденник в Омані?

Раніше ми коментували те, як занепадаючий стан особистих свобод Омана поширився на журналістів, блогерів та звичайних громадян.

Місцеві правоохоронні органи не терплять жодної критики правлячої сім’ї або відвертого погляду на суспільне життя султанату. Будь-які передбачувані відхилення від ісламського способу життя також враховуються. Якщо ви блогер, радимо вам постійно використовувати VPN.

Детальніше читайте в нашій статті: Як анонімно вести блог, посібник для активістів, винуватців та журналістів.

Зауважте, що вам слід вивчити можливі наслідки вашої поведінки, перш ніж вирішити продовжувати цей шлях. При необхідності проконсультуйтеся з юристом, який може надати глибоку консультацію.

Як отримати доступ до Skype в Омані?

Skype заблокований у султанаті Близького Сходу, оскільки уряд вважає, що телекомунікаційна компанія Omantel, яка частково є державною, не повинна свідчити про зменшення прибутку.

VoIP-сервіси, такі як Skype, дозволяють вирішувати міжнародні міжміські дзвінки і тому їдять далеко за рахунок доходів телекомунікаційної компанії.

Якщо ви хочете отримати доступ до Skype в Омані, почніть з вибору однієї з рекомендованих VPN в цьому списку. Зареєструйте та оплатіть послугу, завантажте нативне програмне забезпечення та перезавантажте свій пристрій.

Після того, як ваш обліковий запис буде налаштований і готовий, натисніть на додаток постачальника VPN (для вашого телефону) або настільний клієнт (для вашого ПК / Mac) та виберіть сервер, бажано в Північній Америці чи Європі. Навіть якщо ви віддасте перевагу серверу на Близькому Сході, радимо не братися за цей шлях дій. Це тому, що багато країн в околицях Омана блокують Skype, тому сервер, розташований у цій країні, також не зможе отримати доступ до Skype.

Після того, як буде встановлено стабільне з’єднання, просто відкрийте Skype і використовуйте його так, як зазвичай.

«Оманський прапор» від Вікіпедії

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map