5 найкращих VPN для Jiocinema, щоб ви могли їх переглянути за кордоном

Чи хотіли б ви побачити Jiocinema з-за кордону? Завдяки потужній колекції південноазіатського вмісту та навіть деяких англомовних заголовків Діснея, Jiocinema має щось для всієї родини. У цій публікації ми пояснимо, як можна використовувати віртуальну приватну мережу (VPN) для обходу регіональних обмежень та передавання Jiocinema в Інтернеті, будь то в США, Великобританії, Канаді, Німеччині, Франції чи будь-якій іншій країні в світ.


Як дивитися Jiocinema в Інтернеті

Служби потокової передачі зазвичай мають лише право показувати свій вміст у вибраних місцях. Однак VPN дозволяє вам підключатися до серверів у всьому світі та призначати тимчасову, регіональну IP-адресу. Цей трюк дає змогу повірити, що ви насправді розташовані десь в іншому місці, і змушує їх працювати так, ніби ви знаходитесь у потрібній країні. VPN також шифрують ваш мережевий трафік, не даючи зовнішнім спостерігачам, таким як хакери, і навіть ваш Інтернет-провайдер (ISP) контролювати вашу діяльність.

Важливо вибрати правильного постачальника, оскільки кожна служба VPN дещо відрізняється. Наприклад, одна може запропонувати високу безпеку, але повільну швидкість перегляду, а інша може бути дуже швидкою, але нездатною розблокувати популярні потокові платформи. Щоб визначити найкращі VPN для Jiocinema, ми шукали послуги, які відповідають наступним критеріям:

 1. Кілька індійських серверів на вибір
 2. Можливість розблокувати Jiocinema та подібні послуги
 3. Сильне шифрування та додаткові функції безпеки
 4. Стабільні, швидкісні з’єднання
 5. Політика мінімально нав’язливого ведення журналів, або в ідеалі, взагалі немає реєстрації

Як розблокувати Jiocinema за кордоном за допомогою VPN

Нове для потокового передавання через VPN? Розблокування сайтів з обмеженою географічною діяльністю насправді досить просте:

 1. Зареєструйтесь в одній із згаданих нижче VPN-послуг (рекомендуємо ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть програмне забезпечення VPN. Буде кілька різних версій, тому не забудьте придбати правильну для вашої операційної системи.
 3. Підключіться до сервера у відповідному місці. Для Jiocinema вам доведеться використовувати індійський сервер.
 4. Спробуйте завантажити відео на сайт. Якщо все працює, як очікувалося, воно має завантажуватися майже миттєво. Зауважте, що вам, можливо, доведеться спочатку оновити сторінку.

Отримайте PREMIUM VPN БЕЗКОШТОВНО: Зазвичай VPN пропонують лише найнижчі ціни користувачам, готовим платити протягом декількох років. Однак якщо вам потрібен лише VPN на короткий час, наприклад, якщо ви перебуваєте у відпустці, замість цього ви можете скористатися 30-денним випробуванням ExpressVPN.. Хоча це вимагає авансового платежу, ви можете скасувати його протягом 30 днів і отримати повне повернення коштів.

Нижче ви знайдете наш список найкращих VPN для Jiocinema:

1. ExpressVPN

Потокове відео ExpressVPN

ExpressVPN має три сервери в Індії та мережу понад 2000 людей по всьому світу. Як і Jiocinema, він може розблокувати величезний спектр потокових служб, включаючи Netflix та YuppTV. Найкраще, що ця послуга є достатньо швидкою для передачі HD відео без помітного буферизації.

Він також включає кілька складних функцій безпеки. Є 256-бітове шифрування, захист від витоку DNS, ідеальна секретність вперед та перемикач захисту. Останнє заважає вам випадково переглядати незахищений, якщо несподівано перестане з’єднання VPN. ExpressVPN не реєструє особисту інформацію, тому ваша діяльність не може бути відстежена до вас. 24/7 живий чат доступний у випадку будь-яких проблем.

Цей VPN має додатки для всіх найпопулярніших платформ, включаючи Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. Його можна навіть встановити вручну на підтримуваних мережевих маршрутизаторах.

ТРИ МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО: Підпишіться на річний план ExpressVPN, щоб заощадити 49% та отримати абсолютно додаткове тримісячне покриття абсолютно безкоштовно. ExpressVPN постачається з 30-денною гарантією повернення грошей, так що ви можете спробувати це без ризику.

Читайте наш повний огляд ExpressVPN.

2. NordVPN

NordVPN

NordVPN відмінно підходить для потокової передачі, не малу частину завдяки розгалуженій серверній мережі. На вибір є більше 4800 (у тому числі 13 в Індії), і ви навіть можете підключитися до серверів, оптимізованих для таких завдань, як обмін файлами, потокове передавання чи ігри. Він може розблокувати декілька основних потокових платформ, включаючи Jiocinema, Netflix, BBC iPlayer та Amazon Prime Video.

Цей VPN дозволяє надзвичайно просто анонімно передавати та переглядати Інтернет. Є 256-бітове шифрування, перемикач на знищення, захист від витоків DNS та IPv6, а також ще кілька вдосконалених функцій, таких як подвійна можливість VPN та можливість використовувати Tor через VPN. NordVPN приймає платежі за біткойн і не записує нічого, що могло б вас ідентифікувати, тому ваша діяльність залишається приватною завжди.

Ця послуга постачається із спеціалізованими програмами для Windows, MacOS, Android та iOS. Платформи на базі Linux та конкретні бездротові маршрутизатори підтримуються, але їх потрібно налаштувати вручну.

ПРОПОЗИЦІЯ ЗНИЖКУ: Зменшіть щомісячний платіж до лише 3,99 дол. США за допомогою дворічної підписки NordVPN. Це величезна економія, зменшення загальної вартості на 66%.

Читайте наш повний огляд NordVPN.

3. CyberGhost

КібергостVPN

Цей постачальник VPN намагається зробити безпеку в Інтернеті якомога простішою. Ви можете підключитися безпосередньо до одного з 14-ти індійських серверів або призначити один, виходячи з передбачуваної діяльності. Наприклад, є можливість одним клацанням кнопки для розблокування потокових сайтів, таких як ESPN, Amazon Prime Video або ITV. Хоча Jiocinema не згадується по імені, будьте впевнені, що ви зможете бездоганно розблокувати та передавати з неї.

З 256-бітним шифруванням, перемикачем захисту та захистом від DNS, переадресації портів та витоків IPv6 включено за замовчуванням, зрозуміло, що CyberGhost серйозно ставиться до вашої безпеки. Існує навіть можливість автоматичного блокування реклами та сканування зловмисного програмного забезпечення. Ця служба не реєструє особисту інформацію, завдяки чому ви можете переглядати безпечно, надійно та приватно.

CyberGhost пропонує програми для MacOS, iOS, Windows та Android пристроїв. Його можна налаштувати вручну для роботи з системами Linux та деякими інтернет-роутерами.

УВАГА ЧИТАТИ: Отримайте додаткові півроку безкоштовно та заощадите 77%, вибравши річний план CyberGhost.

Прочитайте наш повний огляд CyberGhost.

4. IPVanish

IPVanish найшвидший

Незважаючи на наявність лише двох серверів в Індії, IPVanish залишається одним з найкращих VPN для потокової передачі Jiocinema. По-перше, це досить швидко, щоб передавати HD відео без буферизації. По-друге, він може без проблем розблокувати кілька подібних платформ, включаючи YuppTV та Hotstar. Нарешті, IPVanish дозволяє до десяти одночасних підключень на рахунок. Більшість VPN дозволяють від трьох до шести, так що це справді винятково.

Цей VPN включає широкий вибір функцій безпеки. Існує 256-бітове шифрування, захист від витоку IPv6 / DNS та перемикач на знищення, а також можливість блокувати локальний трафік, затемнювати трафік OpenVPN та перемикати вашу IP-адресу з часовими інтервалами. Без зафіксованої особистої інформації, IPVanish є прекрасним способом надійної передачі даних на всі ваші пристрої.

Це одна з небагатьох основних VPN, які пропонують спеціальний додаток для Amazon TV / Fire Stick. Є також програми для Windows, Android, MacOS та iOS. Ручна установка потрібна для систем Linux і вибору інтернет-роутерів.

Збережіть 60%: Читачі Comparitech отримують ексклюзивну знижку, що дозволяє економити до 60% на підписках IPVanish. Вони проходять семиденний пробний період, тож якщо ви не задоволені, можете скасувати та повернути гроші.

Читайте наш повний огляд IPVanish.

5. ПриватнийVPN

privatevpn-банер

PrivateVPN може мати не так багато серверів, як деякі його конкуренти, але він забезпечує більш високу швидкість. Насправді ви зможете передавати HD або навіть 4К відео без помітного буферизації. Цей сервіс може розблокувати не лише такі сайти, як Jiocinema та Hotstar, але й послуги із сумно впертими заходами гео-обмеження, такими як Netflix та BBC iPlayer.

Що стосується безпеки, ви отримуєте 256-бітове шифрування та перемикач захисту, а захист від витоку DNS / IPv6 увімкнено за замовчуванням. Але підтримка клієнтів – це те, де PrivateVPN справді світить. Ви можете зв’язатися з командою 24/7 за допомогою чату в прямому ефірі, і вони навіть встановлять або налаштувати програмно віддалено, якщо ви хочете, щоб вони. З дотриманням суворої політики без журналів, ви можете довіряти, що ваша конфіденційність знаходиться в хороших руках.

Цей VPN має додатки для iOS, Android, MacOS та Windows. Його можна налаштувати вручну для роботи з системами на базі Linux та вибору маршрутизаторів.

ПІТІ ДОСЛІДНИХ МЕСЯЦІВ: Підпишіться на річний план PrivateVPN та отримайте додаткові п’ять місяців безкоштовно, плюс знижка понад 70%.

Читайте наш повний огляд PrivateVPN.

Чи можу я використовувати безкоштовний VPN з Jiocinema?

На перший погляд, безкоштовні VPN можуть здатися дуже привабливими, але ми наполегливо радимо не використовувати його. Для початку вони часто мають більше користувачів, ніж їхні мережі можуть підтримувати. Це призводить до тривалого завантаження часу, похмурого відео і, нарешті, незадовільного перегляду. Деякі служби навіть накладають щомісячні ліміти даних для своїх користувачів, тому навіть якщо ви зможете успішно передати один раз, ви, можливо, не зможете знову. Крім того, коли багато платформ потокового вдосконалення заходів виявлення VPN є велика ймовірність, що безкоштовна VPN просто не працюватиме.

Оскільки користувачі не платять за використання безкоштовного VPN, цим службам доводиться використовувати інші способи заробітку. Багато хто вставляє рекламу на відвідувані вами сторінки, але деякі використовують більш нав’язливі методи. Наприклад, вони можуть використовувати файли cookie для відстеження вашої діяльності навіть після відключення від VPN. Це надає їм цінні дані, які можуть бути використані для формування профілю споживачів та продані третім сторонам без вашого відома.

На жаль, є більше. Нещодавнє опитування безкоштовних програм VPN для Android виявило, що багато хто насправді просто троянці прагнули заразити системи шкідливим програмним забезпеченням. Крім того, з 283 тестованих програм 18% (50 додатків) фактично не зашифрували жоден трафік користувача. Немає гарантій безпеки і при відомих сервісах. Ми бачили, як високопрофільний безкоштовний VPN продає пропускну здатність своїх користувачів, щоб допомогти запустити ботнет.

Ви не можете бути занадто обережними, коли мова йде про безпеку в Інтернеті. Щоб захистити вашу особисту інформацію, радимо використовувати надійний VPN з історією захисту конфіденційності своїх клієнтів.

Хто може зареєструватися в Jiocinema?

Знак Jiocinema введено до змін

Хоча на веб-сайті не вказано конкретно, Jiocinema доступний лише тим користувачам, які зазвичай живуть в Індії. На даний момент немає можливості зареєструватися в Jiocinema в Інтернеті; користувачі зобов’язані ввійти за допомогою свого номера Jio або Jio ID, і єдиний спосіб отримати один з них – це широкосмуговий зв’язок, телевізор або SIM-карта з Jio.

Можна вибрати кілька різних планів, але якщо вас цікавить тільки Jiocinema, найпростішим способом є підписатися на передплачений план даних за 2 Гб. Це коштує ₹ 98 кожні 28 днів, і ви зможете розпочати трансляцію, як тільки ваша SIM-карта надійде.

Коли ви подорожуєте за межами Індії та хочете передавати вміст Jiocinema, все, що вам потрібно зробити, це підключитися до індійського VPN-сервера, щоб підробляти своє місцезнаходження.

Що я можу спостерігати на Jiocinema?

Jiocinema має досить велику бібліотеку фільмів і телешоу. Слід зазначити, що деякий вміст доступний лише однією мовою: хінді чи англійською. При цьому, Jiocinema також пропонує кілька хінді-версій основних версій західних версій. Нижче ми перерахували деякі найвідоміші назви служби:

 1. Lingaa
 2. Ікбал
 3. Ваастав: Реальність
 4. Тану Ведс Ману
 5. Баджрангі Бхаджаан
 6. Індіана Джонс та рейдери загубленого ковчега
 7. Шоу Трумена
 8. Рак-це Ральф
 9. Marvel’s Мсцівці
 10. Принцеса та жаба
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map