5 найкращих VPN для доступу до BT Sport за межами Великобританії

Ми розглянемо найкращі VPN для доступу до BT Sport за кордоном для тих, хто не знаходиться у Великобританії.

5 кращих VPN для доступу до BT Sport за межами Великобританії

BT Sport – це популярний сервіс у потоковому режимі у Великобританії, завдяки телевізійному каналу та веб-сайту, що забезпечує цілодобове висвітлення таких видів спорту, як футбол, регбі, крикет, теніс та Формула-1. На жаль, повний спектр видів спорту доступний лише для людей, які ввійшли через IP-адресу у Великобританії. Це означає, що жителі Британії, які подорожують за кордон, не можуть просто відкрити веб-переглядач або супутню програму та увійти, як зазвичай. BT Sport обмежить доступ у цьому випадку.

Вас може привітати таке повідомлення:

“Цей вміст доступний лише глядачам у Великобританії”.

Найефективніший спосіб подолати гео-обмежений доступ, накладений BT Sport, за допомогою використання віртуальної приватної мережі (VPN). Якщо ви не знаєте, що це таке, не панікуйте. VPN – це просто надійне програмне забезпечення, розроблене для шифрування всього інтернет-трафіку, що надходить на ваш пристрій і з нього, і тунелює його через сервер за межами поточного місцезнаходження.

Через цю функцію вам присвоюється IP-адреса, пов’язана з країною, в якій знаходиться сервер VPN. Використання VPN гарантує анонімність та конфіденційність, а також розблокує купу гео-обмеженого вмісту, такого як Netflix, BBC iPlayer, Hulu та ін. ПОЧАТИ спорт.

Ми детально розбираємося про кожну VPN, яка склала цей список, але якщо вам потрібен короткий підсумок, ось короткий опис наших найкращих виборів:

 1. ExpressVPN Наш найкращий вибір для доступу до BT Sport з будь-якого місця. Чудово швидкі сервери. Розблокує найбільш популярні британські потокові сайти надійно та надійно. Легко налаштувати та використовувати. 30-денна гарантія повернення грошей включена.
 2. NordVPN Доступний постачальник, який забезпечує вражаючі швидкості потоку за допомогою BT Sport. Надійна безпека і цінує вашу конфіденційність.
 3. CyberGhost Вибір бюджету, який забезпечив найкращі швидкості потоку під час нашого тестування. Надійний за допомогою BT Sport.
 4. IPVanish Без проблем розблокувати BT Sport, але можна боротися з Netflix та Hulu. Хороші швидкості та безпека.
 5. ВипрВПН Легко налаштувати та використовувати. Швидкі сервери хороші для потокового, дешевших варіантів у цьому списку.

Який найкращий VPN для BT Sport?

У цьому розділі ми обговоримо кілька служб VPN, розроблених для безперебійної роботи з BT sport. Їх судять про такі фактори:

 • Швидкість та надійність обслуговування
 • Сервери у Великобританії
 • Надійні стандарти шифрування для запобігання витоку даних
 • Співвідношення ціни та якості
 • Програми для Android та iOS

1. Експрес-VPN

ExpressVPNСічень 2020 р. Розблокування BT SportTested Jan 2020

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.ExpressVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ExpressVPN – це VPN-рішення високого рівня, завдяки бездоганним стандартам, прихильності до конфіденційності та безпеки та надзвичайних швидкостях. Існує акуратний та зручний інтерфейс, який допоможе вам пройти процес підключення до сервера, що робить його гідним вибором для початківців.

ExpressVPN може похвалитися вражаючими 3 000+ серверами, що розповсюджуються у 94 країнах, включаючи декілька у Великобританії, тому знайти адекватне з’єднання не повинно бути проблемою. Стандарти шифрування жорсткі – всі сервери використовують протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 4 096-бітові ключі RSA з ідеальною секретністю вперед та аутентифікацію SHA512. Він може розблокувати купу гео-обмеженого вмісту, зокрема Netflix, Hulu, BBC IPlayer BBC, HBO, SkyGo, Foxtel тощо.

Якщо ви підписалися на ExpressVPN, ви помітите, що DNS-сервери включені та вбудований захист від витоку DNS. Також є комутатор вбивства в Інтернеті, який тимчасово зупинить увесь трафік, якщо з’єднання несподівано перестане, тим самим додавши додатковий рівень безпеки.

У ньому є додатки для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows, Mac OS та Linux (командний рядок). Служба зареєстрована на Британських Віргінських островах, що означає, що вона не підпадає під юрисдикцію британських властей і не може бути піддана обов’язковим запитам даних.

Прихильники конфіденційності будуть задоволені тим, що в ньому є встановлена ​​політика щодо збереження журналів трафіку, за винятком деяких метаданих про дату (не час) при підключенні до послуги, вибір місця та загальну пропускну здатність, що використовується. Ваша індивідуальна IP-адреса ніколи не реєструється.

Плюси:

 • Швидкі та надійні сервери у Великобританії підходять для більшості цілей
 • Не має проблем з розблокуванням BT Sport практично з будь-якого місця
 • Функції безпеки високого класу з хорошим захистом конфіденційності
 • Програми для Windows, MacOS, Android, iOS та Linux
 • Виділені додатки для браузерів для Firefox, Chrome та Safari
 • Цілодобовий персонал підтримки чату чудово підходить для вирішення будь-яких питань.

Мінуси:

 • Можна підключити відразу 3 пристрої

НАЙКРАЩИЙ VPN ДЛЯ BT SPORT: ExpressVPN – наш вибір №1. Надійно розблокує BT Sport, а також багато інших потокових сервісів. Виняткові швидкості для перегляду HD без буфера разом із повною безпекою та конфіденційністю. Спробуйте безризиково з 30-денною гарантією повернення грошей.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN тут.

Спеціальна пропозиція купона ExpressVPN – отримайте 3 місяці додаткового БЕЗКОШТОВНОГО ВИДАЛУ Купон застосовується автоматично

2. NordVPN

NordVPNРозблокує BT SportTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.NordVPN.com

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

NordVPN може активізувати дизайн інтерфейсу користувача, але це не означає, що він скорочується до основного продукту – забезпечує швидку швидкість у поєднанні зі строгим шифруванням.

Компанія існує вже більше десяти років, що допомогло їй досягти вигідного рішення. Це чудовий вибір для користувачів, які шукають швидку VPN, яка перевіряє всі вікна, коли йдеться про стандарти безпеки.

NordVPN продовжується в руслі політики нульових журналів. Він не зберігає ніякої інформації про користувацькі сесії, трафік або часові позначки.

Ця політика їй добре служила в минулому. Компанія визнає, що до неї звернулися урядові установи для передачі даних про клієнтів, але на її серверах просто нічого не було. Він також зареєстрований у Панамі – це означає, що він не підпадає під дію законів про обов’язкове зберігання даних і залишається поза юрисдикцією західних органів влади.

Компанія працює понад 5000 серверів у 60 країнах, що робить її надійним вибором для всієї гами веб-активності. Є лише Великобританія у Великобританії. Користувачі живлення будуть задоволені тим, що він допомагає вибрати сервер спеціально для ваших потреб – це може бути анти-DDoS, потокове відео, подвійний VPN, Tor через VPN або виділений IP.

NordVPN працює з багатьма послугами онлайн-потоків, включаючи Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Компанія шифрує весь трафік за допомогою 256-бітного протоколу AES за замовчуванням та використовує 2,048-бітні SSL-ключі. Увімкнено захист від витоку DNS. Технічні характеристики приводять його до найвищого рівня служб VPN.

Існує підтримка Windows, MacOS, iOS та Android.

Плюси:

 • Ветеранський постачальник бюджету з понад 650 серверами по всій Великобританії
 • Розблокує найпопулярніший у Великобританії потоковий вміст із швидкістю HD з-за кордону
 • Програми для Windows, MacOS, iOS, Linux та Android
 • Прості у використанні безпечні програми та пропонують конфіденційність
 • Обслуговування клієнтів доступне через чат цілодобового користування

Мінуси:

 • Для підключення деяких серверів потрібно більше часу

НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТ VPN: NordVPN – це велике значення. Відмінний варіант, який добре працює з BT Sport. Дозволяє до 6 одночасно підключених пристроїв. Прекрасні дані про конфіденційність та безпеку. 30-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш глибокий огляд NordVPN.

Купон NordVPN Заощадьте 70% на 3-річному плані ДОСТАВКА Знижка застосовується автоматично

3. CyberGhost

КібергостРозблокує BT SportTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.Cyberghost.com

Гарантія повернення грошей: 45 ДЕНЬ

CyberGhost звернеться до початківців користувачів, які хочуть підключитися до VPN, який не порушує банк. Існує пристойна кількість серверів, тести на швидкість досить хороші, інтерфейс зручний, а стандарти конфіденційності жорсткі. Ви отримуєте гідну VPN в цілому.

Компанія зареєстрована в Румунії і каже, що не зберігає журнали та дані будь-якого характеру. Але доречно згадати, що його нещодавно придбала фірма зі штаб-квартирою у Великобританії, щоб змінити політику. Ми оновимо цю статтю, якщо помітимо щось далі на цьому фронті.

Повернемося до стандартів обслуговування. Із понад 3600 серверів, рознесених у 59 країнах, є достатній вибір для адекватного з’єднання. CyberGhost має 410 серверів у Великобританії – країна, здається, є пріоритетним напрямком, оскільки нещодавно додала 32 нові.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

CyberGhost використовує 256-бітове шифрування AES у протоколі OpenVPN за замовчуванням разом із 2,048-бітовими ключами RSA та аутентифікацією HMAC MD5 H2AC. Також включений перемикач вбивств через Інтернет, що означає, що веб-трафік буде припинено, якщо з’єднання перестане.

Плюси:

 • Великий контингент із понад 400 серверів у Великобританії може розблокувати більшість гео-обмежених потокових вмістів
 • Наші тести показали, що середня швидкість потоку високої чіткості HD
 • Підключіть до 7 пристроїв одночасно
 • Хороша безпека, і вони не зберігають журнали активності користувачів
 • Початківці вважають свої програми простими в налаштуванні та користуванні.

Мінуси:

 • Не розблокує стільки потокових сайтів, скільки інших у цьому списку

ВЕЛИКА ЦІННІСТЬ: CyberGhost простий у використанні. Ще один хороший вибір бюджету. Розблокує BT Sport і надійно передає HD-відео. Солідна конфіденційність та безпека. Може боротися з деякими популярними потоковими сайтами. 45-денна гарантія повернення грошей.

Ось наш повний огляд CyberGhost.

Купон CyberGhost НОВОГО СПЕЦІАЛЬНОГО РОКУ: ЗБЕРІГАЙТЕ 80% на 3-річні плани + 2 місяці безкоштовна ГОЛОВНА ЗНИЖКА знижка застосовується автоматично

4. IPVanish

IPVanishРозблокує BT SportTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android
 • Linux

Веб-сайт: www.IPVanish.com

Гарантія повернення грошей: 7 ДНІВ

IPVanish є однією з наших настійно рекомендованих VPN, оскільки пам’ятає про збереження конфіденційності та анонімності користувачів, пропонуючи великі швидкості.

Це також інший постачальник VPN, який не зберігає жодної інформації користувача. Єдиний короткий опис, який він зберігає, – це коли обліковий запис реєструється вперше. Після цього всі дані недоступні для системних адміністраторів – сюди входять такі речі, як історія сеансів, вибір серверів та пропускна здатність.

Стандарти шифрування надійні, це означає, що BT Sport буде дуже важко зрозуміти, що ви отримуєте доступ до послуги через VPN. IPVanish використовує 256-бітове шифрування протоколу OpenVPN за замовчуванням, аутентифікацію SHA512 та обмін ключами DHE-RSA 2,048 з ідеальною секретністю вперед. Остання функція означає, що навіть якщо ваш обліковий запис буде порушено, втручається сторона не зможе розшифрувати минулі сеанси та розкрити вашу історію веб-пошуку..

У послугу включений комутатор інтернет-вбивств. Це означає, що компанія тимчасово зупинить весь трафік, якщо з’єднання перестане.

Із більш ніж 1200 серверами, розповсюдженими в 60 країнах, відповідне з’єднання ніколи не виходить. У Великобританії є лише 101 сервер, тому британські емігранти, які подорожують за кордон, повинні мати доступ до BT Sport легко.

Інша особлива особливість полягає в тому, що IPVanish безперебійно працює з BBC iPlayer. Це ще один плюс для жителів Великобританії.

Є програми для iOS та Android, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Багато користувачів вважають це відмінним варіантом для Kodi, оскільки він дозволяє завантажувати Android APK безпосередньо на свій пристрій. Інтерфейс також зручний для дистанційного керування для пристроїв Kodi, у яких відсутні клавіатура та миша.

Плюси:

 • Розблокує всі основні потокові сайти Великобританії з-за кордону
 • Працює понад 100 серверів у Великобританії, не має проблем з розблокуванням BT Sport
 • Швидкість відмінно підходить для потокової передачі HD на більшості серверів
 • Особливо віддають перевагу користувачам дистанційного керування пристроями Kodi або Fire TV Sticks

Мінуси:

 • Програми не працюють у Китаї
 • Підтримка клієнтів трохи повільна

ВЕЛИЧНА СЕРВІСНА МЕРЕЖА: IPVanish працює з до 10 підключеними пристроями. Швидкі зв’язки, легкі прості у користуванні програми, хороша підтримка на багатьох платформах. Надійний у BT Sport, але не може розблокувати таку кількість інших потокових сервісів, як деякі його конкуренти.

Прочитайте наш огляд IPVanish.

IPVanish Купон ЗАБЕЗПЕЧИТИ 60% на річному плані ЗАВДАННЯ Знижка, що застосовується автоматично

5. ВипрВПН

ВиперВПНРозблокує BT SportTested січня 2020 року

Доступні програми:

 • ПК
 • Мак
 • IOS
 • Android

Гарантія повернення грошей: 30 ДЕНЬ

ВипрВПН це зріла та надійна VPN-послуга, яка існує вже майже десятиліття. Він улюблений у користувачів, які люблять захищені протоколи шифрування – компанія одна з найкращих у бізнесі, якщо судити про цей стандарт.

У ньому є політика ведення журналів – зокрема “IP-адреса джерела користувача, IP-адреса VyprVPN, яку використовує користувач, час початку та зупинки з’єднання та загальна кількість байтів, що використовуються”. Деякі люди можуть турбуватися з цього приводу. Але компанія наполягає на тому, що дані зберігаються лише 30 днів, і додає, що вона взагалі не записуватиме дані про трафік.

Сказавши це, це досить нереальний сценарій, коли ваші дані коли-небудь будуть відкриті. Стандарти шифрування VyprVPN не в цьому світі – це одна з небагатьох служб, яка може розблокувати Великий Брандмауер..

VyprVPN використовує протокол OpenVPN, 256-бітове шифрування AES, 2,048-бітні RSA ключі без ідеальної секретності вперед та аутентифікацію SHA256 для забезпечення трафіку. У комплекті є перемикач вбивств через Інтернет. Він також може розблокувати вміст на Netflix, Hulu та BBC iPlayer.

Є понад 700 серверів, в тому числі кілька в Лондоні, тому жителі Великобританії, які подорожують за кордон, можуть підключитися до тих, щоб розблокувати BT Sport.

Додатки доступні для Android та iOS, а також підтримка настільних ПК для Windows та MacOS.

Плюси:

 • Сервери забезпечують надійне підключення та гідну швидкість
 • Керує серверами у Великобританії
 • Розблокує багато популярних потокових сайтів, включаючи BT Sport

Мінуси:

 • Відсутні варіанти для розширеної конфігурації
 • Не найдешевший постачальник у цьому списку
 • Трохи дорогий

ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: VyprVPN є зручним для користувачів. Добре працює з BT Sport та багатьма іншими популярними потоковими послугами. Хороша швидкість потоку, але трохи дорога. 30-денна гарантія повернення грошей.

Читайте наш повний огляд ВипрВПН.

Купон VyprVPN Заощадьте 81% на 2-річному плані ДОСТУПНІ Знижки застосовуються автоматично

Як отримати доступ до BT Sport за допомогою VPN?

Тут мається на увазі припущення про те, що ви вже є абонентом BT Sport і намагаєтесь отримати доступ до служби з-за меж Великобританії. Якщо ви ще не підписалися на послугу, вам потрібно буде це зробити, перш ніж виконувати поради в цьому розділі.

Виконайте такі дії, щоб розблокувати BT Sport за межами Великобританії:

Підпишіться на одного з провайдерів VPN, зазначених у цьому списку. Після реєстрації та здійснення платежу завантажте програми для телефону або ПК / Macbook Очистіть файли cookie та кеш, щоб видалити старі ідентифікатори локації та перезавантажте свій пристрій Вхід у VPN. додаток і виберіть сервер у Великобританії. Після цього відкрийте веб-переглядач – Chrome або Firefox повинні виконати цю роботу – і отримати доступ до BT Sport, як зазвичай

Як щодо програми BT Sport?

Офіційний додаток BT Sport доступний для Android та iOS, тому він може працювати на безлічі смартфонів і планшетів. Якщо ви хочете передавати медіа на будь-якому з цих пристроїв, вам доведеться спочатку завантажити доданий додаток VPN і виконати ті ж самі кроки, які описані в попередньому розділі, і не забудьте вимкнути GPS. Звичайно, зараз немає необхідності відкривати веб-браузер – додаток BT Sport зробить свою справу.

На жаль, це єдині дві платформи, які він підтримує. Немає можливості для Amazon Fire Stick, Chromecast або Playstation. Ви не можете передавати вміст із програми на телевізійний екран.

Чи варто використовувати безкоштовний VPN для перегляду BT Sport?

Вас може спокусити варіант використання безкоштовного VPN, але реально ви отримаєте частину тих же стандартів, що пропонуються опціони.

Безкоштовні VPN монетизують, наповнюючи вас інвазивною рекламою, вставляючи файли cookie для відстеження та продаючи ваші дані. Це тому, що вони витрачають важкі грошові кошти на створення та підтримку послуги та потребують певної віддачі від цієї інвестиції. Це чудове нагадування про той факт, що коли продукт є безкоштовним, ви стаєте продуктом.

Згадані в цьому списку VPN-мережі мають сотні серверів, розповсюджених по всьому світу, і інженери постійно тонко налаштовують продукт. Безкоштовні VPN послуги пропонують лише мікрокосм того ж досвіду. У вас є обмежені параметри, зменшення пропускної здатності та обмеження даних.

Якщо ви дійсно прив’язані до грошових коштів, радимо ознайомитися з нашим списком VPN з безкоштовною пробною версією. Але ми стверджуємо, що ви уникаєте випадкових, які існують в Інтернеті.

Деякі VPN, яких слід уникати

Якщо ви вирішили отримати доступ до BT Sport за допомогою VPN, ви хочете переконатися, що ваша конфіденційність та дані не будуть порушені. Ми це отримуємо. Це основна причина існування VPN сьогодні – люди цінують свою анонімність. Проблема починається тоді, коли компанії VPN не захищають цю етику і охоче передають дані користувачів, коли вони знаходяться під невеликим нагріванням. Ми рекомендуємо вам уникати таких послуг.

Ось три приклади постачальників VPN, від яких ми вважаємо, що слід тікати:

1. PureVPN

Деталі в цьому випадку поступово з’являються, але останні ЗМІ свідчать, що постачальник VPN PureVPN співпрацював з ФБР для виявлення резидента штату Массачусетс Райана Ліна.

Вважається, що Райан, користувач PureVPN, переслідує неназвану 24-річну жінку. Він придбав програмне забезпечення для того, щоб прикрити свої сліди.

Підозрюваний зміг отримати доступ до особистих облікових записів iCloud і диска Google, що не називаються, і використав це в спробі вимагати грошей.

PureVPN наполягав на тому, що вміст повідомлень не був записаний, але компанія, безумовно, могла бути більш прозорою.

2. ХолаВПН

Ізраїльська компанія Hola, яка керувала популярним розширенням VPN для Chrome, в один момент похвалилася вражаючою базою користувачів у 50 мільйонів. Але це скористався цим абсолютно неетично для своєї переваги, перетворивши користувачів на масовий ботнет.

Це означало, що частина пропускної здатності користувачів Hola була перетворена на пішак. Критична маса була використана для атак на інші сайти, рекламування вмісту, захищеного авторським правом, та порнографії.

Ми рекомендуємо вам уникати їх за будь-яку ціну.

3. Щит гарячої точки

Hotspot Shield – це популярна безкоштовна послуга VPN, серед користувачів якої привертають увагу того, що вам не потрібно було здійснювати авансовий платіж, щоб зареєструватися. Але було більше того, що зустрічало око.

Минулого місяця група з питань захисту конфіденційності подала скаргу, заявивши, що вона насильно вставляла відстежуючі файли cookie, щоб відстежувати дані користувачів та продавати їх для реклами. Він також викрав законні запити HTTP та навмисно перенаправляв їх на партнерські сайти, щоб заробити комісії. Наприклад, якщо ви ввели macys.com, ви перейшли на веб-сайт партнера. Це масове порушення прав користувачів.

Результат у цьому питанні ще не очікується, але він відповідає аналогічній розповіді, що стосується інших безкоштовних VPN-сервісів. Ми вважаємо, що найкраще, якщо поки що ви уникаєте Hotspot Shield, поки він не буде звільнений з усіх звинувачень.

Ми не погоджуємось порушувати закони країни за допомогою VPN і сподіваємось, що ваша конфіденційність залишиться недоторканою. У той же час компаніям VPN потрібно бути відкритими та прозорими щодо своєї політики реєстрації даних та дотримуватися того, про що вони заявляють. Коли цього принципу не дотримуються, ми вважаємо, що це масивний червоний прапор.

«ASB Classic Semis 2010 XXV» Луї Тана, ліцензований за CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me